Kitashi

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Kitashi

Postprzez Kitashi » 17 gru 2017, o 14:31


DANE PERSONALNE


IMIĘ:Kitashi
NAZWISKO: Koseki
KLAN: Koseki
WIEK :21 lat [364 rok]
PŁEĆ: Shinobi
WZROST | WAGA: 182cm/70kg
RANGA: Dōkō


APARYCJA


WYGLĄD:
Obrazek
Kitashi jest to młody mężczyzna o wysokiej, umięśnionej sylwetce, dość bladej skórze. Patrząc od góry pierwsze co wpada w oczy to długie, zawsze rozczochrane włosy w kolorze który oscyluje miedzy czernią a brązem i prawie zawsze są związane w prosty kucyk, w którym to i tak pozostają w nieładzie.. Poniżej znajduje się para gęstych brwi w kolorze identycznym jak jego włosy, a które to genialnie pasują do dwojga brązowych oczu, w których zawsze da się zauważyć ciekawość świata, radość, ale w ich głębi da się dostrzec też spokój i rozwagę. Pod prawym okiem chłopaka można zwrócić uwagę na mały pieprzyk który jedynie dodaje jego twarzy pewnego uroku. Po niewielkim nosie i ustach zawsze wywiniętych w lekkim uśmiechu można zauważyć największą dumę Kitashiego, w postaci gęstej, dosyć nietypowej brody, która dwoma trójkątami wrasta mu na policzki, linią żuchwy wędruje do podbródka, z którego wyrasta tworząc kozią bródkę i wrastając również nieco w górę, w stronę ust chłopaka. Ciało chłopaka wygląda jak ciało każdego regularnie trenującego mężczyzny. Pokryte jest nieco rozbudowanymi, silnymi mięśniami, które nadają chłopakowi zdrowo wyglądająca, wysportowaną sylwetkę.
UBIÓR:
Obrazek
Kitashi najczęściej ubiera się w dosyć tradycyjne ubranie, które jednak zostało uszyte w taki sposób, by nie przeszkadzało mu podczas treningów i misji. Na korpus założone ma klasyczne, kremowe kimono z ozdobnymi brązowymi pasami na połach kimona i na rękawach, które to są szerokie i sięgają do łokci, dzięki czemu nie utrudniają ruchów i zapewniają przewiewność. Na przedramiona chłopak zakłada proste, bawełniane rękawiczki bez palców, oraz skórzane karwasze. Kimono spięte jest nietypowo z pomocą szerokiego, skórzanego pasa, który utrzymuje je na miejscu i zapobiega rozsuwaniu się połom kimona, oraz pozwala na dopięcie do niego broni oraz kabur. Z wierzchu pas dodatkowo zostaje przewiązany materiałowym pasem-Obi, który pełni rolę ozdobną, oraz pozwala na lepsze przytwierdzenie kabur do pasa. Dodatkowo w zimniejsze dni Kitashi pod kimono ubiera czarny golf z materiału, który wchłania pot i pozwala powietrzu dostać się do ciała, oraz owija szyję niebieskim, bawełnianym szalem. Na wierzch kimona Koseki często wkłada błękitny płaszcz - haori, które sięga mu do kolan. Jest ono luźne, dzięki czemu umożliwia łatwe dobywanie broni i przedmiotów z kabur, lecz jednocześnie jest na tyle szerokie, że pozwala na ukrycie części ekwipunku przed wzrokiem innych. Owy płaszcz sięga nieco poniżej kolan chłopaka i posiada luźne rękawy, które na ogół są puszczone luźno wzdłuż ciała, albowiem chłopak najczęściej ręce trzyma pod haori, by móc niepostrzeżenie dobyć broni, lub zacząć składać pieczęci. Na nogach Kitashiego najczęściej dostrzec można białą lub czarną Hakamę - dosyć szerokie, plisowane spodnie, których końcówki nogawek są schowane pod skórzanymi nagolennikami spinanymi od strony łydek za pomocą klamr. Służą one temu by uniemożliwić potknięcie się na szerokich nogawkach hakamy, oraz działają trochę jak ochraniacze, bardziej chroniące przed zrobieniem sobie krzywdy przy wykonywaniu kopnięć, niż jako obrona przed atakami przeciwnika. Na koniec, na stopach chłopaka widnieją proste, skórzane buty. Jak widać ubiór chłopaka nie dość że jest bardzo tradycyjny i wyjściowy, to jeszcze jest bardzo wygodny, użyteczny i nie utrudnia ruchów.
ZNAKI SZCZEGÓLNE:
Pieprzyk pod prawym okiem, specyficzna broda


OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER:
Obrazek
Kitashi mimo otoczki zawsze uśmiechniętego, zawadiackiego chłopaka, w którego oku lśni ciekawość świata, wewnątrz pozostaje spokojny i rozważny, dzięki czemu rzadko pakuje się w kłopoty i najczęściej właśnie on odciąga przyjaciół od kłopotów. Każdy kto go zobaczy zauważy radosnego chłopaka, uwielbiającego spędzać czas z przyjaciółmi na treningach, czy też w karczmie z dobrym jedzeniem. Jest dosyć gadatliwy, przez co czasami nie zdaje sobie sprawy że z jakiegoś prostego tematu zrobił pięciominutowy wykład. Lubi się drażnić i czasami po prostu po przyjacielsku się sparingować. Jest dusza towarzystwa, lecz mimo jego pogodnej natury w poważnych sprawach i niebezpiecznych chwilach owa wręcz dziecinna powłoka znika, ujawniając opanowanego potomka wysokiej gałęzi rodu Koseki, o spokojnym podejściu i dokładnie przemyślanym planie. Lata życia, nauki i treningów w rodzinnym domu wyryły się mocno na chłopaku, pozostawiając w nim widoczną właśnie w takich momentach ostrą nutę wymieszania odwagi, zaradności, spokoju i powagi, dzięki którym jest w stanie szybko opanować sytuację. Mimo to Kitashi jest wiernym przyjacielem, dobrym towarzyszem i oddanym shinobi, gotowym do obrony klanu i jego terenów.
NAWYKI:
Gładzenie się po brodzie, strzelanie kośćmi w palcach i w karku.

NINDO:
Wizja bez działania to marzenie. Działanie bez wizji to koszmar.

HISTORIA:
AKT I - Narodziny i lata dziecięce
Obrazek
Kitashi urodził się w 364 roku w domostwie wysokiej gałęzi rodu Koseki. Gałąź klanu z której pochodził była szanowana i miała spory udział w sprawach dotyczących całego rodu. Ojciec chłopaka - Tsuyo, był Kogō, zaś matka - Tsubaki, była Sentoki, dlatego też oboje rodziców liczyło iż ich dziedzic wykaże się w przyszłości wysokimi umiejętnościami i a nóż kiedyś zostanie przyszłym liderem rodu, co im się nie udało. Mimo to chłopak miał dosyć miłe dzieciństwo, zabawy z ojcem i rówieśnikami z klanu sprawiły że Kitashi wyrastał na szczęśliwego chłopaka . Jego życie było bardzo proste i opierało sie na małych przyjemnościach, dzięki czemu to właśnie jego dzieciństwo zostało mocno odbite w jego charakterze, pozostawiając w nim tą wesołość i ciekawość przez całe dotychczasowe życie.

AKT II - Ciężki trening czyni mistrza
Obrazek
Mimo to nie zawsze chłopak miał tak łatwo, gdy tylko skończył 12 lat jego ojciec postanowił że najwyższy czas by rozpocząć nauki i treningi Kitashiego. Co rano gdy słońce wstawało nad horyzontem ojciec zrywał go z wygodnego futonu , a następnie po szybkim śniadaniu zabierał go do ogrodu, gdzie uczył go odpowiedniego zachowania, wpajał mu ważne dla klanu idee jak honor, słowność i inne, tak mijały pierwsze dwie godziny dnia chłopaka. Następnie przychodził czas na trening fizyczny, które zajmowały kolejne półtora godziny i powodowały mocny ból mięśni chłopaka. Jako następne w kolejności było hartowanie ciała poprzez trening na śniegu i mrozie, w cienkich ubraniach, lub poprzez medytację przy wodospadzie, gdzie ciało chłopaka powoli hartowało się musząc stawiać opór dla zimnej wody. Mimo trudnego treningu chłopak bardzo się starał, bo wiedział jak bardzo jego rodzice liczą iż w przyszłości osiągnie coś wielkiego. Po długim treningu przychodził czas na posiłek, odpoczynek i zabawę z przyjaciółmi. Tak przebiegało 5 dni chłopaka, po których miał 2 dni przerwy i znowu 5 dni treningu. W międzyczasie chłopak od ojca dostał pierwsze treningowe kimono, które miało mu zapewnić wygodę, a jednocześnie zachowanie wyglądu odpowiedniego dla dziecka wysoko postawionej rodziny, zaś Kitashiemu bardzo spodobało się to połączenie użyteczności, wygody i wyglądu, które sprawiały że wyglądał na starszego niż jest. Po około miesiącu takich treningów gdy chłopak rozwinął już swoje ciało, jego ojciec do treningu dołączył naukę technik. W ten sposób Kitashi żył przez cały rok wpadając wręcz w rutynę.

AKT III - Mocne więzi przyjaźni
Obrazek
Po roku gdy według Tsuyo Kitashi umiał wszystko, co będzie mu potrzebne na dobry początek w świecie shinobi liczba treningów zmalała do dwóch w tygodniu, za to Tsuyo zaczął zaznajamiać Kitashiego ze sprawami Rodu, klanu, historii, oraz o konieczności zabezpieczania osady przed nieznanym. Chłopak z ciekawością wysłuchiwał opowieści ojca, z chęcią trenował, a wolny czas spędzał z rówieśnikami. Dzięki temu połączeniu zdobywania wiedzy i umiejętności ze spędzaniem miło czasu wśród rówieśników Kitashi mimo iż wewnątrz niego dalej pozostawały cechy dziedzica wysokiej gałęzi rodu, to na zewnątrz ciągle pozostawał miłym, radosnym nastolatkiem. Kilka dni po 14 urodzinach chłopaka jego ojciec uznał że warto by było, aby Kitashi poznał nieco większy kawałek świata niż tylko ich osada, dlatego tez dzięki temu iż Tsubaki była bardzo daleką kuzynką Megumi - żony członka szanowanego klanu Yamanaka, z którym to rodzina utrzymuje przyjazne kontakty, listownie poprosił on rodzinę o możliwość noclegu przez kilka dni na co Ci się zgodzili. Ledwo kilka dni później Kitashi, Tsuyo i Tsubaki byli już w drodze do Soso, gdzie to od razu ruszyli do Saimin, gdzie już przy bramie osady powitała ich rodzina Yamanków i zaprowadzili do swojego domostwa. Tam gdy Kitashi wraz z rodzicami zajęli wskazany im pokój gościnny rodzice chłopaka poszli porozmawiać z rodziną Yamanaka, zas Kitashiemu pozwolili by rozejrzał się po domostwie. Kitashi poszedł przejść się po posesji, gdzie to podczas przechadzki po korytarzu natknął się na trójkę nastolatków, w podobnym wieku co on, Misae, dwunastoletnią dziewczynę która należała do rodu Yamanaka, oraz braci, jedenastoletniego Sokiro i czternastoletniego Minoru, którzy nie należeli do żadnego z rodów czy szczepów. Bardzo szybko cała grupka znalazła wspólny język i polubiła siebie nawzajem, więc Kitashi spędzał z nimi prawie cały czas przez jaki byli w osadzie. Gdy nadszedł czas powrotu do domu grupa ustaliła, że regularnie będą się spotykać i spędzać wspólnie czas. Tak też było, co kilka miesięcy wszyscy schodzili się albo w domostwie należącym do rodziny Kosekiego, albo w domostwie Państwa Yamanaka, w którym to mieszkała Misae, spędzając czas na zabawach, treningu, biwakach i przy dobrym posiłku. Tak też wraz z kolejnymi latami więzi miedzy nimi zacieśniały się, tworząc z nich grupkę świetnie zgranych, bliskich sobie niczym rodzina przyjaciół. W tym samym czasie Kitashi coraz bardziej rozwijał swoją wiedzę pod okiem ojca, który przychylnie patrzył na tą znajomość, ponieważ uważał że owa więź zapewne pomoże w lepszym kontakcie miedzy rodami Yamanaka a Koseki, oraz doda całej czwórce sił do dalszego rozwijania się. Tak też przez kolejne lata ramię w ramię rośli i rozwijali się, trójka shinobi i jedna Kunoichi z roku na rok stawali się mądrzejsi, silniejsi i wyżsi, stajać się dorosłymi, przed którymi świat czekał otworem.

WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
Kabura na Broń(na prawym udzie), Torba(na biodrze)
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: Bank
PH: PH
MISJE:
    D -
    C -
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI:
Transfer
Karta
Święta i Nowy rok
Dzień Kobiet
Wielkanoc
Rocznica SWUkryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Ostatnio edytowano 25 wrz 2018, o 15:21 przez Kitashi, łącznie edytowano 52 razy
#6A5ACD - Głos
Avatar użytkownika

Kitashi
 
Posty: 184
Dołączył(a): 16 gru 2017, o 18:31
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Dosyć wysoki młody mężczyzna o brązowo-czarnych włosach, czarnej brodzie i dosyć umięśnionym ciele, ubrany w dosyć klasyczne kimono , haori oraz hakame .
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń(na udzie), Torba (na biodrze)
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4510&p=67724#p67724
GG: 49063314
Multikonta:

Re: Kitashi (Gotowe)

Postprzez Natsu » 19 gru 2017, o 15:04

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Natsu
Moderator
 
Posty: 2243
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:36
Wiek postaci: 0
GG: 6078035
Multikonta: Natsume

Re: Kitashi (Poprawione,Gotowe)

Postprzez Kitashi » 19 gru 2017, o 18:46

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
#6A5ACD - Głos
Avatar użytkownika

Kitashi
 
Posty: 184
Dołączył(a): 16 gru 2017, o 18:31
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Dosyć wysoki młody mężczyzna o brązowo-czarnych włosach, czarnej brodzie i dosyć umięśnionym ciele, ubrany w dosyć klasyczne kimono , haori oraz hakame .
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń(na udzie), Torba (na biodrze)
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4510&p=67724#p67724
GG: 49063314
Multikonta:

Re: Kitashi (Poprawione,Gotowe)

Postprzez Natsu » 19 gru 2017, o 19:03

Akcept i życzę miłej gry ♥
5PH na start za KP ♥
Avatar użytkownika

Natsu
Moderator
 
Posty: 2243
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:36
Wiek postaci: 0
GG: 6078035
Multikonta: Natsume


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość