Kamui

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Kamui

Postprzez Kamui » 23 lis 2017, o 22:41


DANE PERSONALNE


IMIĘ: Kamui
NAZWISKO:
KLAN: Inuzuka
WIEK [DATA URODZENIA]: 18 lat
PŁEĆ: Shinobi
WZROST | WAGA: 168|56
RANGA: wyrzutek rangi D


APARYCJA


WYGLĄD:
Jak to bywa w życiu, każdy jest inny pod względem wyglądu, jednak zdarzają się przypadki bliźniaków, gdzie dwie osoby wyglądają niemal identycznie. Idealnym tego przykładem jest właśnie Kamui, młodszy z rodzeństwa, który zawsze znajdował się na drugim planie zaraz za swym bratem bliźniakiem, lecz w tym momencie utnijmy ten temat, zwłaszcza że to ma dotyczyć wyglądu młodzika, a nie jego sytuacji rodzinnej. Więc zacznijmy przede wszystkim od podstaw, chłopak nie wyróżniał się swoim wzrostem, należał do osób raczej niskich, tych bardziej niepozornych na pierwszy rzut oka, lecz lata prób w przewyższeniu brata odbiły się na jego budowie, mógł poszczycić pięknym ciałem, którego wielu mogło mu pozazdrości, zwiewna atletyczna budowa, przyprawiająca o mokrość wiele dam, przynajmniej tak by chciał, żeby było, trzeba mieć jakieś marzenia i cele, prawda? Włosy miał piękne, długie w przeciwieństwie do swojego brata, który bardziej lubował się w wojskowym stylu. Ich barwa potrafiła przykuć uwagę, kolor zachodzącego słońca, wyjątkowo piękne i malownicze. Styl uczesania młodzieńca był ciekawy, bowiem przód oraz boki, były ładnie wycięte na średnią długości, włosy opadały mu na czoło, czasami wchodząc w oczy, dokuczając mu w ten sposób. Z tyłu jednak posiadał on długie włosy, związane w warkocz sięgający do jego ramienia. Kolejnym elementem na, który warto zwrócić uwagę, są jego oczy, posiadające tęczówki niebieskiej barwy, przywołujące na myśl piękne jeziora i morza.
UBIÓR:
Mając już wygląd młodzieńca, można przejść do jego stroju, który raczej jest dość ważnym elementem. Przecież nikt nago nie będzie paradować po mieście pełnym ludzi. Chyba że jest się nudystą wtedy mozna uznać to za nawet normalna, ale niesmaczne i w złym smaku, lecz tym razem zacznijmy od dolnych partii stroju młodzieńca, na stopach nosi on czarne buty, sięgające poniżej kostki do tego niezwykle lekkie. Łydki często ma owinięte bandażem, który ma chronić go przed słońcem, a spodnie ma w kolorze białym, sięgające niedużo poniżej linii kolan. Posiada również białą koszulkę, dopasowaną do swojego ciała, oraz rękawami do połowy ramion. Wszystko jest ładnie przykryte czarną togą, zapinaną pod szyją z kwiatowym wzorem przy prawym ramieniu. Wszystko wydaje się tworzyć spójną całość, nieograniczając w żaden sposób ruchów młodzieńca, ani ich utrudniając. Równie często nosi na sobie brązowy płaszcz z kapturem, który jest już nieco poszarpany i zniszczony, lecz dalej dobrze pełni swą funkcję ochrony przed słońcem, oraz pozwala ukryć jego osobę przed oczami wścibskich osób.
ZNAKI SZCZEGÓLNE:
Pies u boku

OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER:
Zapomniany młodzieniec przez swoich bliskich, zawsze mógł liczyć tylko na siebie i swojego psa, z którym wychowywał się od najmłodszych lat. Niezwykle uparty w dążeniu do swych celów oraz zawzięty okazywał to przez wiele lat, chcąc sprostać wygórowanym oczekiwaniom swoich rodziców, a najbardziej ojca, który zawsze faworyzował jego starszego brata bliźniaka, a jego ze względu na słabszą oraz wątłą budowę, poniżał i nie zwracał uwagi. Przez to wszystko Kamui stroni od ludzi i woli trzymać się na uboczu, unikając jakiegoś rozgłosu i rozpoznawalności. W towarzystwie zazwyczaj jest małomówny, skupiając się bardziej na tym, co mówią rozmówcy, tym samym stając się dobrym słuchaczem, który potrafi wysłuchać i wesprzeć w trudnych chwilach osoby, którym zaufa i zaprzyjaźni. Wtedy też staje się bardziej żywy, pokazując swoją druga twarz, wesołej, zakręconej osoby, która lubi się bawić i wygłupiać ze znajomymi. Bardzo uwielbia jedzenie, pochłania jego bardzo duże ilości w niewielkim czasie, upodabniając się tym do jednego z klanów, ale w przeciwieństwie do nich nie odbija się to na jego budowie fizycznej o, która dba każdego dnia poprzez ciężkie treningi razem z psem, zwiększając tym samym ich więź, która jest i tak bardzo wielka. Ostatnią ważną cechą wpływająca na relacje jest jego silny brak bliskości i ciepła, przez co stara się ją odnaleźć za wszelką cenę, co nieraz potrafi powodować dziwne sytuacje, w których chłopak czuje się niezręcznie, oraz potrafi wyjść wtedy na zboczonego. Ostatnim element na, którym warto się skupić, w kontekście charakteru jest nastawienie młodzieńca do walki, w której nie sprawia mu różnicy czy walczy z kobietą, czy mężczyzna, zawsze daje z siebie wszystko, chcąc osiągnąć sukces. Jest równie honor, ma opory przed zaatakowaniem osób nieuzbrojonych, czy rannych jednak i tak jest w stosunku nich bardzo ostrożny i uważny, wiedząc, że zranione zwierze broni się bardziej zaciekle niż zdrowe, zwłaszcza jak jest człowiekiem.
Więc można określić go mianem dobrej osoby, która potrafi walczyć o swoje i bronić bliskich za wszelką cenę, szanując zarówno przyjaciół, jak i wrogów, wrogów niestety nie zawsze, ale co na to poradzić, nie każdego się da szanować.
NAWYKI:
Drapanie się za uchem, warczenie
NINDO:
Prawdziwymi zwierzętami są ludzi, którzy nieustannie próbują ukryć swoje kły.
HISTORIA:
Kamui, 5 lat
Dzieciństwo chłopca, który od urodzenia był w cieniu swojego brata, który ledwo co przeżył swoje narodziny, niezwykle słaby pozbawiony sił do życia. Tak w skrócie można określić pierwsze lata życia chłopaka, który przez rodziców nazywany był "cherlakiem" najsłabsze szczenie w miocie, lecz żył, chcąc udowodnić swą siłe i wyższości, samemu nie wierząc, że kiedyś to mu się uda, coraz bardziej pogrążając się we własnym cieniu. Jednak jak w historiach bywa, kiedyś to się odmieni, nastał dzień, kiedy młodzieńcy otwyrzmają swoje psy, z którymi razem będą dorastać i żyć w synergii.
- No dalej chłopcy. Wybierzcie, psy dla siebie. - powiedziała matka chłopców, wskazując na szczeniaki przy miskach.
Kamui niewiele myśląc, szybko ruszył w stronę szczeniaków, jednak zatrzymała go ręką ojca, który wyraźnie był niezadowolony z inicjatywy dziecka. - Jak tak możesz, twój brat ma pierwszeństwo. - powiedział, popychając bliźniaka chłopaka do przodu, by ten wybrał swojego pupila, wybór oczywiście padł oczywisty, wybrał najsilniejszego, pierwsze psa w miocie, który był wyraźnie większy od pozostałych, ale jak to bywa czasami, to nie człowiek wybiera psa, lecz pies człowieka, tutaj można było zaobserwować to zdarzenie, w momencie, gdy brata Kamui'ego podchodził do swojego wybranego psa, do nóg chłopca podeszła niewielka kulka sierści, znacznie mniejsza, niż inne szczeniaki znajdujące się w tym miejscu i położyła się obok nogi dziecka, z czego ono było wyraźnie zadowolone i klękło obok niego, delikatnie je głaskając, tym samym wyrywając się ojcu, który był zły na zachowanie jedno z synów, lecz nie miał serca odrywać go od psa, który go wybrał, tym samym pozwalając mu zatrzymać szczekania i wychować się razem z nim, licząc na to, że z tego połączenia kiedyś wyjdzie coś dobrego.
Kamui 10 lat
Minęło właśnie 5 lat, od kiedy chłopcy otrzymali swoje psy, które do tej pory rosły razem z nimi, nabierając mniej, bądź bardziej pożądanych cech. Brat bohatera wyraźnie chciał górować nad swoim psem, nawet nie zwracając uwagi na to, co jego towarzysz chce mu przekazać, dla niego był jedynie bronią, która ma służyć głównie do atakowania i pozbawiania życia. Właśnie to wpoił mu jego ojciec, który coraz bardziej zapominał o tym, że posiada drugiego syna, tego gorszego według niego. Z jednej strony miał sporo racji Kamui znacząco różnił się od swojego brata, swego psa traktował jak przyjaciela, najbliższą rodzinę, którą niby posiadał, lecz jej nie miał. Chęci chłopca były proste, zaimponować ojcu by ten zwrócił na niego swoją uwagę, codzienne wyczerpujące treningi i szkolenia, poprawiające znacznie współprace między nim a psem. Chociaż ciągle było tego zbyt mało by zbudować most, który nigdy nie istniał, pogrążając młodzieńca jedynie w smutku oraz bólu.
Kamui 18lat
W końcu upragniona dorosłość, gdzie chłopak razem ze swym wiernym towarzyszem dorośli i mogli stanąć na własnych nogach. Mimo wielu wysiłkom chłopaka nie udało mu się zwrócić uwagi swojej rodziny, byli zbyt zapatrzeni w jego brata, który niby się rozwijał i był silnym wojownikiem, lecz pozbawionym szacunku do wszystkiego co żywe, a przede wszystkim do swojego partnera, którym był pies. Chłopak widocznie porzucił wszelkie nadzieje, że uda mu się dogadać z rodziną i postanowił opuścić swój dom razem z psem, wyruszając w wędrówkę chcąc rozwijać swój kunszt walki, oraz wszelkie możliwości fizyczne. Przede wszystkim uświadomił sobie, że jedyną jego rodziną jest pies, który wiernie towarzyszy mu od lat i wspiera w ciężkich chwilach. Możliwe, że chłopak kiedyś tutaj powrócić chcąc udowodnić rodzinie, że jednak nie jest takim cherlakiem za jakiego go uważali. Wszystko zapewne za niedługo się wyjaśni, ale teraz czas ruszać w podróż.

WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE): torba po lewej stronie biodra, bandaże po 10m na przedramię

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: Klik
PH: Klik
MISJE:
    D -
    C -
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI:NINKENY


IMIĘ: Shogun
PŁEĆ: Męska
RASA: Urufu
WYGLĄD:
Shogun jest psem rasy urufu, przez co jego rozmiary są dużo większe niż pozostałych psów klanu inuzuka. Mimo swych niewielkich rozmiarów będąc szczeniakiem i słabości, wyrósł na wielkiego i silnego psa. Jego sierść na grzbiecie i tylnych łopatkach jest czarna, to samo tyczy się jego górnej części głowy. Ma białe skarpetki na tylnych łapach, natomiast przednie są całe białe, również jak jego podbrzusze i pysk. Jego ślepia są barwy błękitnej, a nad nimi znajduje się nieco dłuższa sierść przypominająca brwi o białej barwie. Jego uszy są sterczące, czarne z wierzchu i białawe wewnątrz. Posiada wyjątkowo puszysty ogon, który gdy jest szczęśliwy zawija w górną stronę przypominając nieco półkole, tak jak na grzbiecie, kolor sierści na ogonie jest czarna.
CHARAKTER:
Tak jak ludzie, psy różnią się miedzy sobą wyglądem, oraz sposobem zachowania w różnych przypadkach, czyli charakterem. Każdy pies jest inny i ponoć upodabnia się do swojego właściciela pod wieloma względami, próbując naśladować jego zachowanie. Więc i shogun niezbyt różni się od swojego właściciela, cechuje się olbrzymia lojalnością i wiernością wobec właściciela, jest też niezwykle radosny i energiczny, przez co może wydawać się nieco nadpobudliwy nawet jak na psa, który nawet nie potrafi wysiedzieć chwili w jednym miejscu. Chociaż po paru latach treningów z młodzieńcem nauczył się go słuchać i współpracować. Względem obcym jak jego pan bywa nieufny i często odgradza go od obcych chcąc go w ten sposób chronić. W walce jest zawzięty i agresywny, chcąc za wszelką cenę pozbawić cel życia, bądź pojmać o ile takie życzenie ma jego pan.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Ostatnio edytowano 10 mar 2018, o 10:06 przez Kamui, łącznie edytowano 5 razy
Obrazek
Avatar użytkownika

Kamui
 
Posty: 60
Dołączył(a): 23 lis 2017, o 20:17
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Rudowłosy chłopak z psem
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4368&p=65237#p65237
GG: 41875401
Multikonta: Akashi

Re: Kamui (gotowe)

Postprzez Venus » 25 lis 2017, o 12:58

Karta zaakceptowana.
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!
Avatar użytkownika

Venus
Złoty Pracuś
 
Posty: 1408
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 23:41
Wiek postaci: 0
Ranga: Bogini
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG: 4208281
Multikonta: Nikusui


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość