Marusa

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Marusa

Postprzez Marusa » 19 lis 2017, o 22:09


DANE PERSONALNE


IMIĘ: MARUSA
NAZWISKO: UCHIHA
KLAN: UCHIHA
WIEK [DATA URODZENIA]: 16 lat
PŁEĆ: SHINOBI
WZROST | WAGA: 162cm|63kg
RANGA: Dōkō


APARYCJA


WYGLĄD: Marusa, to chłopak mierzący troszkę ponad metr sześćdziesiąt. Jest osobnikiem chudym, lecz nie można o nim powiedzieć, że jest jak szkielet. Co do dokładniejszej budowy ciała, to jeśli ktoś złapałby go z nagim torsem, to widziałby zwykły płaski brzuch. Bary również nie są jakieś potężne, a ręce nie wskazują na osobnika przesadnie silnego, ale też nie wskazują na osobnika specjalnie słabego. Oczywiście jak na swój wiek, to nie posiada zarostu, a jego średniej długości czarne włosy są zwykle rozczochrane. Posiada oczy o kolorze głębokiego błękitu, z niewielkim zabarwieniem koloru brązu okalającego źrenice. Nos ma prosty, nie wyróżniający się, a usta zwyczajne cienkie.
UBIÓR: Jego typowy ubiór zawiera się w skórzanych sandałach typu ninja o kolorze czarnym, do których zakłada czarne grube skarpety w przypadku zimnych pór, a w przypadku ciepłych dni chodzi bez skarpet. Do tego bandaże owijają się od jego kostek do połowy łydek. Powyżej nosi czarne spodnie materiałowe, w długości 3/4, przez co wygląda to w sposób taki, że jak kończą się spodnie, to w tym samym momencie zaczynają się bandaże, które idą dalej w dół i kończą się z górną częścią sandałów. Do tego nosi luźną niebieską bluzkę, z krótkimi rękawami oraz szerokim i wysokim kołnierzykiem. Koszulka jest bez wzorów, często również uzupełnia tą koszulkę o płaszcz, który jest czarny z niebiesko-białymi elementami przedstawiającymi kawałki nieba z chmurami.
ZNAKI SZCZEGÓLNE: Niebieskie oczy z zabarwieniem wokół źrenic


OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER: Charakter, rzecz niezwykła, często ciężka do opisania pełna sprzeczności. Nie inaczej jest w przypadku tego młodego chłopaka. Zazwyczaj jest to pogodny, uśmiechnięty do innych chłopak, który bywa skory do pomocy i ocenia rzeczy przez pryzmat własnej oceny, aniżeli przez normy przyjęte przez społeczeństwo. Nie oznacza to jednak, że robi problemy, czy ma gdzieś innych zdanie i zasady, po prostu uważa, że patrzy inaczej niż większość ludzi. Chociaż łatwo nawiązuje z ludźmi kontakt i się zaprzyjaźnia, często ich nie dopuszcza do swoich głębszych uczuć. Towarzyszy mu często poczucie samotności, a wbrew pozorom najbardziej nieznośne bywa wśród ludzi. Chłopak lubi przebywać wśród ludzi, o ile właśnie w tym momencie nie towarzyszy mu właśnie poczucie samotności. Wtedy czuje się wśród innych ludzi, szczególnie większych grup, źle. Wynika to po prostu z poczucia braku miejsca dla niego.
NAWYKI: Kiedy zaczyna czuć się źle psychicznie(czy to samotność daje mu w kość, czy to ktoś mu dowali) to lubi odpocząć w samotności na łonie natury.
NINDO: Szukam mego nindo!
HISTORIA: Marusa żyje już 17 rok w Sogen. Jak to członek rodu nie mieszka nigdzie indziej niż w wiosce klanowej, aczkolwiek bywa to dla niego męczące albo stresujące i często nawet wymykał się do pobliskiego zagajnika odpocząć na osobności. Jako dziecko miewał problemy, by się dogadać z rówieśnikami. Nie chodzi tu jednak o to, że był wredny, czy miał przekichane życie, po prostu był cichy, zamknięty w sobie i szybko stracił możliwe kontakty z innymi dzieciakami. Zresztą z dorosłymi też niespecjalnie się dogadywał. Mimo, że do wszystkich się uśmiechał, potrafił w samotności w zagajniku płakać. Często siedząc pod drzewem marzył o poznaniu pewnej osoby, osoby, która stałaby się jego przyjacielem. Przyjacielem, któremu mógłby się zwierzyć z problemów, któremu mógłby oddać część swojego brzemienia i wziąć jego. Lata mijały, chłopak dorastał, opieprz nie raz dostawał za wymykanie się do zagajnika, ale jak był zamknięty w sobie, tak się nie otworzył. Po części z jego własnej winy wpadł w koło samotności, z którego nie umiał wyjść. Jednak pomimo wszystkiego, rodzina w postaci rodziców, rodzeństwa i innych członków klanu zawsze z nim była, chociaż nigdy nie dopuszczona tak głęboko jakby chciał. Jednak pomimo tego nie można powiedzieć, że nie darzył ich sympatią i miłością, każdego członka rodziny kochał, każdego członka rodu szanował. Był pełen uczuć do innych, ale swoich z jakiegoś powodu nie chciał okazywać. To jednak nie przeszkodziło mu w treningu klanowych umiejętności. Tak, był członkiem rodu i jak każdy ród, tak i ten miał swoje umiejętności. Trening trwał swoje lata i Marusa stał się już młodzieńcem. A jak każdy młodzieniec, marzył, żeby się wyrwać i ruszyć w świat, znaleźć swoją drogę życia no i może miłość. Krótko pisząc, nadszedł dzień w którym tenże czarnowłosy chłopak mógł zacząć swoją podróż.


WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE): torba na prawym pośladku. plecak.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: konto
PH: rozliczenia
MISJE:
    D -
    C -
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI: 
Ostatnio edytowano 20 lis 2017, o 20:24 przez Marusa, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika

Marusa
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 lis 2017, o 14:02
Wiek postaci: 16
Ranga: Doko
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4346
GG: 56521789
Multikonta:

Re: Marusa

Postprzez Venus » 20 lis 2017, o 19:25

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!
Avatar użytkownika

Venus
Support
 
Posty: 1192
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 23:41
Wiek postaci: 0
Ranga: Bogini
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG: 4208281
Multikonta: Nikusui

Re: Marusa

Postprzez Marusa » 20 lis 2017, o 19:44

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Marusa
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 lis 2017, o 14:02
Wiek postaci: 16
Ranga: Doko
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4346
GG: 56521789
Multikonta:

Re: Marusa

Postprzez Venus » 20 lis 2017, o 21:50

Teraz wszystko gra i śpiewa. Karta zaakceptowana.
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!
Avatar użytkownika

Venus
Support
 
Posty: 1192
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 23:41
Wiek postaci: 0
Ranga: Bogini
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG: 4208281
Multikonta: Nikusui


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Yamanaka Inoshi i 2 gości