Yami

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Yami

Postprzez Yami » 25 paź 2017, o 22:46

DANE PERSONALNE

IMIĘ: Yami
NAZWISKO: Yumichika
KLAN: Bezklanowiec
WIEK [DATA URODZENIA]: 16
WZROST | WAGA: 162|71
RANGA: Doko

APARYCJA

WYGLĄD: Jak wyglądam? Oczywiście jest urodziwym młodzieńcem, na widok którego wszystkie panny mdleją. Blask mej urody widać aż poza horyzontem. W rzeczywistości jestem taki jak wielu na tym świcie. Czarne, krótkie włosy, które są domeną ludzi tych regionów udzieliły się także i mi, oczywiście mowa o barwie. O długości zadecydował dziadek bo „tradycja rodu, Yami”, dopiero od 16 roku mogę je zapuszczać. HA pewnie ułożę je niedługo na modę samurajów o których czasem wspominał ojciec. Dłuższe spięte w kucyk, pewnie będę wyglądał świetnie.
Włosy mamy już z głowy, przejdźmy do twarzy, o ot okrągła z lekko szpiczastym podbródkiem. Oczy? Barwa zielona. Nos? Raczej prosty, prawda? Uszy? Oba, czego się spodziewałeś? Znaki szczególne? Pomijając znudzonego wszystkim spojrzenia raczej nie. Raz mi ktoś powiedział, że mam oczy zdechłej ryby!!! Gdybym mi się chciało pewnie bym zawiesił mu zdechłą rybę nad oknem aby się przekonał jak te w rzeczywistości wyglądają ale za dużo z tym zachodu. Co? Mam ci opisać budowę ciała? Jesteś jakimś zboczeńcem czy jak? W sumie nie wyglądam jak dzieciak z rodu, w którym dobrze się powodzi. Trochę mięśni nabrałem. Jak naprężę można nawet je zobaczyć, pokazać?

UBIÓR: Wygodny, nie krępujący ruchów. Tunika bez rękawów barwy białej wykonana z szorstkiego materiału. Do pary zielone spodnie również z tego materiału. By te nie spadały przepasam je również pasem ciemniejszej od spodni barwy. Stopy ochraniam przy pomocy skórzanych sandałów, które mają dodatkowe zabezpieczenie przed spadnięciem w postaci dodatkowego paska zaciągającego się nad piętę. W sumie to tylko tyle. Żadnych ozdób a bo i po co? Więc raczej się nie będę nad tym rozwodził, dobrze? Dobrze?!

ZNAKI SZCZEGÓLNE:

OSOBOWOŚĆ

CHARAKTER: Hmm. Najprościej byłoby nic nie pisywać aby zrozumieć jaki jestem. Zwyczajnie nic mi się nie chcę, a gdy muszę coś robić raczej nie robię niczego ponad to co mi kazano. Nie zrozumcie mnie źle nie jestem jakimś zwyrodnialcem, który ma gdzieś innych. Czasem pomagam osobom starszym czy bawię się z dziećmi z niższych warstw społecznych. W sumie nigdy też nie myślałem, że jestem wyjątkowy tylko ze względu na to, że urodziłem się w jakimś bardziej znaczącym rodzie. Ponad to co napisałem do tej pory charakteryzuje mnie również raczej sceptyczne podejście do świata i panujących w nich normach. No i nie zapominajcie że jestem dalej dzieciakiem.
NAWYKI: -
NINDO: Po najniższej linii oporu.
HISTORIA: Ech, dlaczego muszę to pisać. Mam wiele ciekawszych rzeczy do robienia, chociażby leżenie na ziemi i wpatrywanie się w niebo. Niestety, dziadek usadził mnie w gabinecie, wręczył mi ten śmieszny pędzelek i tusz abym spisał swoją historię. „Taka tradycja rodu Yumichika, Yami. Musisz to zrobić, nie wymigasz się”. Najgorsze, że ten dziad stoi przy drzwiach i ani myśli mnie wypuścić. Specjalnie wybrał tę klitkę z małymi oknami abym nie mógł prysnąć. Ech, lepiej mieć to już za sobą. Jestem Yami Yumichika, a to moja „historia”, którą każdy z mego rodu musi zacząć pisać od 16 roku życia i uzupełniać podczas rodzinnego spotkania odbywającego się każdego roku podczas święta Obon.
Urodziłem się tutaj, w siedzibie rodu Yumichika. Ród znany jest w tych stronach, za sprawą uprawy ryżu przy której zatrudnia się ponad 100 pracowników. Wracając do mnie i rodziny. Mam młodszego o 2 lata brata, Yuno. Zawsze miałem z nim dobre kontakty, wspólne zabawy, mniej ciekawe treningi, czy poszukiwanie skarbów. A właśnie treningi. Od 10 roku życia zmuszony byłem do mozolnych treningów czy to siłowych czy to kontroli własnych sił witalnych znanych jako chakra. Nie przepadałem za tym, możecie mi wierzyć. Dziadek, bo to właśnie on za nie odpowiadał, nie był najmilszym senseiem. Chwila nieuwagi i już obrywałem drewnianym kijem po głowie. „Brak skupienia może ciebie wiele kosztować Yami”, kosztowało mnie dokładnie kilkanaście siniaków podczas gorszego dnia i drugie tyle kiedy wymykałem się z zajęć. Nie powiem, ostatecznie się mi to przydało. W ciągu tych kilku lat treningu nauczyłem się jak umykać przed kijem dziadka.
Poza treningami siłowymi dostawałem od ojca lekcje czytania i pisania, godzina każdego dnia z wyjątkiem niedziel, ojciec wtedy wyjeżdżał poza rezydencję w sprawach służbowych. Były to zajęcia dużo przyjemniejsze gdyż nie dostawałem po głowie za każdy popełniony błąd, może dlatego lepiej mi to wchodziło do głowy. Ojciec na szczęście nie był tak staromodny jak dziadzio, mogłem pisać z wykorzystaniem ołówka, który był dużo wygodniejszy niż pędzelek z tuszem. Właśnie, wiedzieliście że umiejętność pisania i czytania jest dość niecodzienna? W mniejszych wioskach nikt tego nie potrafi, a w tych większych jedynie nadzorcy, którzy podlegają panom feudalnym.
Hm, powoli nie wiem o czym pisać, a do końca tej strony i wolności spod rąk tyrana trochę mi zostało. Opowiem wam więc krótką historię jaka mi się kiedyś przytrafiła. Kiedy wymknąłem się jednego dnia z domu i spod ręki demona, potknąłem się o kamień i wpadłem w jedyną na polanie kałużę. Jak to każdy człowiek byłem w szoku i miałem podczas upadku otwartą japę i z taką właśnie zanurkowałem. Błoto... nie smakowało najlepiej. Przejdźmy jednak do przyjemniejszej części tej historii. Kiedy opróżniłem zawartość swoich ust z piachu i wody dostrzegłem, że coś większego prześlizgnęło mi się po języku. O matko jak ja się wtedy wzdrygnąłem, myślałem, że miałem w gębie jakiegoś robala. Dobra to może też nie było przyjemne ale teraz na prawdę będzie lepiej. Dostrzegłem wtedy na ziemi pierścień o metalicznej barwie. Ha! Kto by się spodziewał prawda? Ogólnie często zdarza mi się znajdywać różne zagubione rzeczy, ciekawe dlaczego.
Parę linijek do końca. Ja mam pustkę w głowie i kiszki marsza grają. No nic wpiszę jakieś losowe słowa dla zapełnienia strony. Ziemia. Ryż. Kosa. Brat. Ojciec. Stół. Tatami. Księżyc. Sól. Ryż. Ryż. Ryż. Ryż. Gwiazda. Słodkości. Mama. Dziadek. Demon. Potwór. Bestia. Zboczeniec treningowy. Stary Pierdziel. Niech kopnie w kalendarz. Drzewa. Las. Brat. Zabawa. Berek. Kaligrafia. Sa. Su. So. Susano. Bóstwa. Piorun. Wiatr. Woda. Ogień. Drewno. Glina. Tatami. Komary. Przeklęte Komary. Koniec.

Odłożyłem pędzel i wstałem z maty. Nogi zdrętwiałe. Usta się otwierają i zaczynam ziewać. Na szczęście mam to już za sobą. Przynajmniej na ten rok. Dziadek wygląda na zadowolonego. Nawet się uśmiechnął i pochwalił że nie próbowałem się wykręcać, a niby jak miałem to zrobić? Już łatwiej było mi to napisać niż myśleć nad tym jak wykiwać dziadka. Lepiej w sumie gdybym się stąd ewakuował. Opuściłem pokój. Początkowo powoli potem zacząłem przyspieszać, aż w końcu skończyło się na biegu. Nie mogłem wytłumaczyć dlaczego zacząłem biec. Była to intuicja, zresztą słuszna, gdyż chwilę później po całej rezydencji przetoczył się donośny głos pierdziela.
- YAAAAAAMIIIIIIIIIIIIIII!!!!!

WIEDZA

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

ZDOLNOŚCI

EKWIPUNEK

PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
Torba umieszczona na prawym udzie. Boken umieszczony przy lewym boku.

ROZLICZENIA

PIENIĄDZE: BANK
PH: Punkty Historii
MISJE:
    D - 4
    C -
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI:
Ostatnio edytowano 26 lis 2017, o 01:42 przez Yami, łącznie edytowano 10 razy

Yami

Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268
GG: 12310728
Multikonta:

Re: Yami

Postprzez Koala » 26 paź 2017, o 17:35

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Moderator fabularny ♥
Kliknij w razie potrzeby.
Obrazek

Koala
Moderator

GG: 0
Multikonta: Shijima

Postprzez Yami » 26 paź 2017, o 19:07

Yami

Multikonta:

Postprzez Koala » 26 paź 2017, o 20:13

Moderator fabularny ♥
Obrazek

Koala
Moderator

GG: 0
Multikonta: Shijima

Postprzez Yami » 26 paź 2017, o 21:19

Yami

Multikonta:

Postprzez Koala » 27 paź 2017, o 16:52

Moderator fabularny ♥
Obrazek

Koala