Ichirou

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Ichirou

Postprzez Ichirou » 24 kwi 2015, o 12:42

Obrazek

DANE PERSONALNE

IMIĘ: Ichirou
NAZWISKO: Asahi (朝日 - wschodzące słońce)
KLAN: Sabaku
PRZYNALEŻNOŚĆ: Ród Sabaku (Atsui, Samotne Wydmy) | Klepsydra
WIEK [DATA URODZENIA]: 28 [19 XII 359]
PŁEĆ: Shinobi
WZROST | WAGA: 181 cm | 71 kg
RANGA: Kogō


APARYCJA

WYGLĄD:
Mężczyzna cechuje się atrakcyjną i przykuwającą wzrok aparycją, co jest wypadkową dobrych genów oraz przesadnego dbania o własny wygląd. Bardzo daleko mu do typu nieokrzesanego, kpiącego męskością samca alfa i wizerunkowo wydaje się być jego przeciwieństwem. Jeśli chodzi o wzrost, to jest gdzieś pomiędzy przeciętnym a wysokim, a jego ciało, choć dobrze wyćwiczone, ma jedynie nieznacznie zarysowaną muskulaturę. Muśnięta słońcem skóra posiada równomierną, jasnoczekoladową opaleniznę i pozbawiona jest jakichkolwiek blizn czy skaz. Mimo że Ichirou jest już bliżej niż dalej trzydziestki, to dzięki dbałej pielęgnacji wciąż udaje się mu zachować młodziutką twarz, gładką niemal jak aksamitne płótno. Jego średniej długości, ciemnobrązowe włosy utrzymane są zawsze w lekkim, ale kontrolowanym nieładzie. Ma wąskie brwi oraz usta, a świat rejestruje oczami w kolorze bursztynu, które swoje już widziały. Ostatnią rzeczą wartą odnotowania jest monochromatyczny tatuaż przedstawiający majestatycznego smoka, którego pysk zaczyna się na lewym barku, a jego podłużne ciało spiralnie owija się wokół całej ręki.
UBIÓR:
Przykłada dużą uwagę do swego ubioru, lubi się stroić, a jego garderoba jest dosyć szeroka. Często wiec dobiera stylizację do okoliczności, ale jedno pozostaje niezmienne - musi dobrze wyglądać. Na co dzień zakłada na siebie strój nawiązujący do pustynnej tradycji. Składa się on z uszytej z jedwabiu, przewiewnej togi w kolorze bieli, luźnych, czarnych spodni oraz sandałów. Ichirou lubuje się w biżuterii, która jest nieodłącznym elementem każdego jego stroju. Nosi najczęściej złote, podłużne kolczyki oraz masywny naszyjnik z tego samego kruszcu, zawierający wiele okrągłych szafirów.
ZNAKI SZCZEGOLNE:
Bursztynowego koloru oczy. Spiralny tatuaż smoka owijający się wokół lewej ręki i barku. Bogata biżuteria.


OSOBOWOŚĆ

Charakter:
Narcyz? Egoista? Bufon? Hipokryta? Oportunista? Bawidamek? Kłamca? Nacjonalista? Jeszcze kilka innych określeń o negatywnym wydźwięku ktoś mógłby wypowiedzieć jednym tchem w odniesieniu do osobowości Ichirou. I byłby to opis dość bliski prawdy.
Jego charakter jest jednak trudny do rozczytania, przynajmniej z samego początku, bowiem skrywa się pod wieloma różnymi maskami, które przyjmuje brązowowłosy. Wynika to w dużej mierze z jego elastyczności i skłonności do zgrywania się. Często przybiera różne pozy, odgrywa role odpowiednie do sytuacji. Zazwyczaj próbuje uchodzić za taktownego, szarmanckiego dżentelmena, chociaż z drugiej strony nie brakuje mu buty i arogancji. Tutaj też objawia się jego konformizm, bowiem dostosowuje się do norm i ogólnie przyjętych zasad, o ile tylko jest mu to na rękę. Ceni więc wolność, ale tylko swoją, a nie innych. Jest pozbawiony złudzeń co do otaczającego go świata, toteż nawet nie próbuje wdrażać wzniosłych idei i uskuteczniać praworządności. Prezentuje hedonistyczne podejście do życia i stara się korzystać z niego możliwie jak najwięcej.
Choć bardzo daleko mu do jakiejkolwiek szlachetności i można go nazwać w dużej mierze zepsutym, to jednak nie jest złą osobą. Jak każdy inny zdrowy człowiek, posiada poczucie moralności i potrafi wykazać się empatią, tyle że nie robi tego za często. Bez żadnego zawahania jest w stanie odebrać życie innej osobie, ale jest to wpisane w zawód shinobi. Zadawanie bólu i uśmiercanie innych nie sprawia mu przyjemności, więc nie zabije kogoś bez powodu, ale z drugiej strony, jeżeli takowy się już znajdzie, to nie ma w zwyczaju dawać drugiej szansy.
Na wskutek wstrząsających wydarzeń i powstałej po nich wojnie, wiele rzeczy w głowie brązowowłosego uległo przewartościowaniu. Więź z rodem znacznie się wzmocniła, ale pojawił się też trudny do opanowania gniew. Z syna marnotrawnego stał się niezwykle ambitnym shinobi, którego nadrzędnym celem stał się odwet. Co prawda wreszcie udało mu się dopiąć swego, ale trzy długie lata życia wyłącznie zemstą spowodowały pewne nieodwracalne zmiany.
Nie potrafi wrócić całkowicie do swojej dawnej postawy. Już nie jest nastolatkiem z luzackim podejściem do życia, lecz dorosłym shinobi ze znaczącą pozycją w rodzie. To właśnie z klanem wiąże swoją przyszłość, chociaż dopiero zaczyna odnajdywać się w nowej rzeczywistości. Próbuje na nowo odszukać spokój i równowagę w swoim życiu, co nie jest takie proste.

NAWYKI:
Zgrywanie się. Wzdychanie podczas irytacji lub znużenia.
HISTORIA:
....


WIEDZA

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


ZDOLNOŚCI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


EKWIPUNEK

PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
 • Gurda
 • Rękawiczki
 • 2x Kabura
 • 1x Torba
 • Fūma Shuriken

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


ROZLICZENIA

PIENIĄDZE: klik
PH: klik
MISJE:
  D - 2
  C - 5
  B - 2
  A - 6
WYPRAWY:
  B - 3

PREZENT OD ADMINISTRACJI:
Ostatnio edytowano 22 paź 2019, o 23:50 przez Ichirou, łącznie edytowano 133 razy
Avatar użytkownika

Ichirou
Mister Lata
 
Posty: 2828
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 17:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 28
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320
GG: 401110
Multikonta:

Re: Ichirou

Postprzez Koala » 27 kwi 2015, o 21:52

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.


Akcepto~
Obrazek
This is a fantasy based on reality
Avatar użytkownika

Koala
Support
 
Posty: 802
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 13:07
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta: Shikarui


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość