Hikari

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Hikari

Postprzez Hikari » 24 sie 2015, o 19:38


DANE PERSONALNE


IMIĘ: Hikari
NAZWISKO: Terumi
KLAN: Terumi
WIEK [DATA URODZENIA]: 24 lata (26.09.363)
PŁEĆ: Mężczyzna
WZROST | WAGA: 182|78
RANGA: Akoraito


APARYCJA


WYGLĄD: Chłopak niespecjalnego wzrostu. Oczywiście z metrem siedemdziesiąt osiem nie powala nikogo, ale nie jest źle. Liczy, że jeszcze trochę urośnie, przecież ma czas. Dopiero skończył 19 lat, chociaż niedługo będzie miał 19. Jest to troszkę poniżej średniej wzrostu. Lekka niedowaga powoduje iż wygląda na kruchego chłopaka. Czasami ma się wrażenie, że wystarczy nawet lekki cios, aby go powalić, co jest tylko złudnym wrażeniem dodatkowo podkreślonym przez obecnie szeroki płaszcz. Jak go zdejmie widać wtedy już rozbudowane ciało, mimo wszystko wykonane misje i ćwiczenia przynoszą jakiś efekt. Co do włosów... Jest szczęśliwym posiadaczem kruczo-czarnego koloru ich niczym jego ojciec. Stały się dużo dłuższe podczas jego przygody i dlatego związuje je z tyłu gumką, nie przeszkadzają mu mimo iż sięgałyby do łopatek jak nie trochę dalej. W jego wyglądzie trzeba wspomnieć jeszcze o dwóch rzeczach. Ogólnie wygląda młodo, nawet lekko dziecinnie może z twarzy. Po prostu ludzie zazwyczaj źle oceniają jego wiek i dają mu mniej niż posiada o jakieś dwa lata. Drugą sprawą jest jego choroba, która odbija się na jego wyglądzie. Nie macie się co bać, nie jest to nic zakaźnego, ani zaraźliwego, bardziej po prostu odmiana genetyczna zwana heterochromią, która powoduje, że jego oczy są różnego koloru. Jedno oko jest koloru jasnej czerwieni, natomiast drugie jest zielone. Nie wiadomo skąd owe oczy, bo ani jedno z rodziców nie posiada takich oczu. Niektórzy mówią, że to klątwa, lecz czego się nie mówi na świecie o czymś dziwnym, samego jego szczerze to nie obchodzi. Tak jest i tego nie zmieni, więc po co się tym przejmować. Resztą rzeczy nie wyróżnia się od innych tzn. zwyczajny nos jak u większości osób, owalna twarz, uszy i te sprawy. Co tutaj więcej mówić, obecnie nie ma co. Poczekajmy półtorej roku jak się rozwinie.
UBIÓR: Obecnie zmienił swoje codzienne ubrania. No prawie wszystkie, w tym momencie są one identyczne jak na avatarze, jednak aby lepiej zobrazować przedstawię wam jego ubiór. Najbardziej widocznym elementem obecnie jest jego szary płaszcz, który posiada cztery czarne guziki na środku od szyi prawie aż do pasa. Wszystkie są prawie zawsze zapięte, rozpina je na czas walki, albo zdejmuje nawet płaszcz. Posiada on dodatkowo czarne wstawki materiału na barkach, też zapinane na guzik czarne. Jest to tylko i jedynie ozdoba. Dodatkowo już na ramionach posiada 2 wstawki małego czarnego metalu. Rękawy zasłaniają całą dłoń, ale są na tyle luźne aby nie utrudniać ruchów. Sięga on aż prawie do ziemi, brakuje mu z dziesięciu centymetrów aby go dotknął. Posiada za to on dwie głębokie kieszenie po boku otwierane w górę, oraz dwie zwykłe w poprzek. Spod płaszcza zapiętego widać tylko sztruksowe czarne spodnie, które są dobrze dopasowane. Do tego na twarzy posiada chustę jedwabną koloru białego, która zakrywa usta oraz poliki jak na avatarze. Pod płaszczem jest zazwyczaj niewidoczny czarny T-Shirt typu Slim Fit, który idealnie przylega do jego ciała i przez niego widać jego chuderlawe ciało.
ZNAKI SZCZEGÓLNE:


OSOBOWOŚĆ


Obrazek

CHARAKTER:Hikari jest osobą cichą i spokojną. Nie jest on w stanie otworzyć się do drugiej osoby szybko, jednak normalna rozmowa bez zdradzania informacji o sobie więcej niż to konieczne nie sprawia mu trudności. Jednak zazwyczaj aby podjął się czegoś takiego musi zostać spełniony jeden z warunków. Musi on zostać zaciekawiony przez daną osobę (co może być w różnoraki sposób), albo mieć z nią wspólny cel, a w ostateczności wystarczy pomaganie komuś, lub jego otwartość wobec chłopaka. Jeżeli żaden z powyższej listy warunków nie został spełniony to po prostu będzie zachowywać się jak grupie osób, których nie zna, czyli siedział cicho. Mimo młodego wieku zdarza mu się próbować różnych alkoholi, które mu posmakowały. Wtedy zmienia się lekko jego charakter, ale tylko pod tym względem, że staje się otwarty w stosunku do innych. Lubi pomagać innym, jednak nie robi tego za każdym razem. Szczególnie jak ma z tego nic nie dostać. Nie jest niczyją niańką. Kiedyś wierzył w sprawiedliwy świat, ponieważ nie zauważał tego co dotykało jego samego i nienawiści skierowaną w jego stronę w dzieciństwie. Z biegiem czasu wywiera na nim wpływ kiedy on zauważa zło na świecie i zaczyna nienawidzić owego zła. W swoim życiu przestał uważać siebie za najważniejszą jednostkę, a zaczął dostrzegać wartości innych. Jest nieufny wobec świata, ale bardzo jego ciekawy.
NAWYKI: Drapanie się po głowie.
NINDO: "Dbaj o to co masz. Walcz o to czego pragniesz. Wykonaj swe zadanie."
"Nie ważne czy jesteście wojownikami, czy też bohaterami, ale dla potworów nie mam cierpliwości."
HISTORIA:
Jego rodzice należą do członków szczepu Terumi i on się w takim też urodził w dniu 26.09.362. Akurat w tym roku rozpowszechniały się bardzo szczepy. Jego rodzice przebywali w gałęzi Yōgan, chociaż po cichu uważali za bezsensowną sprawę jeżeli chodzi o rozłam, jednak musieli się ustosunkować. Jego początkowe życie nie różniło się praktycznie niczym od normalnego człowieka. Jedyną różnicą było to, że jego kolor oczu był naprawdę dziwny, nie odziedziczony po nikim. Na początku miał jedno oko złote, a drugie zielone. Po około roku złota źrenica stała się jasnoczerwona, przecież nic dziwnego, że kolor oczu zmienia się jeszcze za dziecko do właśnie około roku po którym stabilizuje się on na resztę życia. Sam w to nigdy nie wierzył, ale podobno rodzice chcieli aby miał oba oczy takie same, a skończyło się tak jak skończyło. Było to bardzo niespotykane, jednak to w niczym nie przeszkadzało. Miał normalny rozwój jeżeli chodzi o naukę chodzenia i mówienia.
W wieku około pięciu - sześciu lat zaczął z ojcem ćwiczyć podstawy ninjutsu i taijutsu, jednak miał z tym bardzo duże problemy. Nic mu nie wychodziło i wyglądało to jakby nie miał talentu do tego przez dłuższy czas, można nawet powiedzieć, że po pewnym czasie był w tyle za rówieśnikami kiedy minęło pół roku. Ojciec z tego powodu postanowił przerwać ćwiczenia. Uważał iż młody chłopak nie dawał z siebie wszystkiego. Z początku to go zdołowało, a po pewnym czasie zamieniło się to w jego motywację, aby pokazać mu jak się mylił. Ojciec chciał to osiągnąć. W międzyczasie zaczęły się szepty w części gałęzi zwącej się Yōgan iż jego ojciec i matka wcale nie mają nic przeciwko drugiej stronie szczepu. Zaczęło się to dlatego iż żadne z nich nie uczestniczyło między częstymi potyczkami między obydwoma gałęziami szczepu. Mimo to oni to olewali.
Po około dwóch miesiącach samotnych starań został on doceniony przez ojca, który mu pogratulował i często z ukrycia oglądał jego treningi i zaczął go ponownie uczyć. Tym razem było zupełnie odwrotnie i zaczął bardzo szybko łapać nauki. Pierwsze czego go ojciec nauczył było to Ninjutsu rangi E "Kinobori no Waza". Posiadał wtedy 7 lat. Uznawał on to za podstawowe jutsu, dzięki któremu łatwo nabierze kontroli odpowiedniej nad swoją chakrą. Następne było rozwinięcie poprzedniej techniki z tym, że musiał chodzić po wodzie, a nazywało się to "Suimen Hokō no Waza". Potem poznawał kolejne po kolei techniki z rangi E wraz z ojcem.
Gdy miał 13 lat ojciec powiedział mu tylko "Mam nadzieję, że wystarczająco dużo Ciebie nauczyłem, bo już nie mamy dużo czasu." Nie rozumiał o co chodziło, a jego ojciec zaczął go intensywniej szkolić. Po dwóch tygodniach dowiedział się o co w tym chodziło. Jego ojciec i matka odeszli z szczepu, zostali wyrzutkami za szerzenie propagandy w swojej gałęzi o połączeniu się z drugą gałęzią. Młodemu Hikariemu nic nie mówili, aby został w szczepie. On sam nie wiedział o co chodzi. Nikt mu tego nie wytłumaczył, a zrozumiał to iż został przez nich porzucony. Wtedy też się lekko załamał. Został wezwany przez lidera gałęzi i odbył z nim rozmowę. Zdołowany nie wiedział o co chodzi i tylko dlatego on także nie został wyrzutkiem. Wtedy zaczął zajmować się domem, zaniedbał treningi i udawał iż rodzice, którzy znaczyli dla niego wszystko są, ale oni zniknęli. Był moment gdy chciał bawić się z rówieśnikami jednak oni nie byli przyjaźni z względu na plotki o nim także, a zarazem z względu na jego wzrok, którym wyglądał jakby przeszywał ich na wylot.
Nie minęło długo a nauczył się sam sobie radzić. Zaczął ponownie trenować z różnymi osobami z wioski, bo mimo wszystko lider zadbał aby miał z kim się rozwijać. W wieku 15 lat pierwszy raz usłyszał iż rodzice go zostawili, mimo iż był do tego przygotowany i wiedział o tym, a nie znał prawdziwego powodu ich odejścia zdołowało go, jednak nie powstrzymało. Jedyne co to spowodowało, to to, że zdobył dostęp do alkoholu przypadkowo, który od razu polubił, jednak nie był w stanie go zdobyć. Więc to był jednorazowe spróbowanie. Do obecnego czasu przebywa sam w swym szczepie i trenował z trenerami różnymi, jednak nigdy ich nie uznawał, nie poznawał. Dlatego był samotny i ciężko mu przy nowych osobach.


WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
-Po kaburze na jednym i drugim udzie.
- Bombka Chilli, nie posiada jeszcze, ale abym jej nie zgubił.
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: (-^_^-)
PH: -^_^-
MISJE:
    D - 1
    C - 3
    B - 1
    A - 1
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI: Transfer Kp
Ostatnio edytowano 30 mar 2020, o 14:49 przez Hikari, łącznie edytowano 79 razy
When the day is long and the night
The night is yours alone
When you're sure you've had enough of this life, well hang on
Don't let yourself go
'Couse everybody cries and everybody hurts sometimes
Avatar użytkownika

Hikari
 
Posty: 2136
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=1307

Re: Hikari

Postprzez Defrevin » 6 wrz 2015, o 20:01

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu


Daj znać w temacie kiedy naniesiesz poprawki.
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2116
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 23:31
Wiek postaci: 0

Re: Hikari

Postprzez Hikari » 6 wrz 2015, o 20:34

Poprawiłem wszystko ^^
When the day is long and the night
The night is yours alone
When you're sure you've had enough of this life, well hang on
Don't let yourself go
'Couse everybody cries and everybody hurts sometimes
Avatar użytkownika

Hikari
 
Posty: 2136
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=1307

Re: Hikari

Postprzez Defrevin » 6 wrz 2015, o 20:49

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.


Karta zaakceptowana. Życzę miłej gry ;)
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2116
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 23:31
Wiek postaci: 0


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość