Yūto Kōseki

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Yūto Kōseki

Postprzez Yūto Kōseki » 20 lut 2020, o 17:20


DANE PERSONALNE


IMIĘ: Yūto
NAZWISKO: Kōseki
KLAN: Kōseki
PRZYNALEŻNOŚĆ: Kōseki
WIEK [DATA URODZENIA]: 17 lat
PŁEĆ: Mężczyzna
WZROST | WAGA: 170 cm | 70 kg
RANGA: Dōkō


APARYCJA


WYGLĄD: Dosyć wysoki jak na swój wiek, szczupły przedstawiciel klanu Kōseki. Nie wygląda jak szkielet ani nie jest gruby, chociaż je całkiem sporo ale zawsze szybko "spalał" to co zjadł przez długie przebywanie poza domem, ćwiczenia czy zabawę. Czarne niczym krucze pióro włosy odziedziczył po swojej matce, która pochodzi z klanu Hyuga. Są one długie, przez co zakrywają jedno jego oko oraz uszy. Jasne oczy i twarz ma po ojcu. Często był nazywane młodszą kopią swojego rodziciela, ponieważ ten w dzieciństwie wyglądał niemal identycznie. Na jego ustach niemal zawsze gości szeroki uśmiech, często odsłaniający śnieżnobiałe zęby. Na jego ciele próżno szukać tatuaży, które zawsze bardziej go brzydziły niż interesowały. Znaleźć można jednak kilka drobniejszych blizn, najczęściej po kunaiu lub shurikenie.
UBIÓR: Yūto nie ma właściwie żadnych preferencji jeśli chodzi o kolor stroju. Jeśli są to ubrania w kolorze jasnym, najczęściej zielonym lub niebieskim to są one krótkie, zarówno spodnie jak i bluzka. W przypadku czerni lub ciemniejszych odcieni poprzednich kolorów są to już ubrania zakrywające większą część ciała. Nie nosi za to białych ubrań. Zawsze jednak ma bandaże na swoich dłoniach po tym jak kiedyś się zranił w ręce. Czasem można go spotkać w czarnym płaszczu. Na szyi nosi też wisiorek z małym, różowym kryształem, który kiedyś dostał od matki. Od tamtego czasu się z nim nie rozstaje. Oczywiście jak na shinobiego przystało, Yūto paraduje w sandałach.
ZNAKI SZCZEGÓLNE: -


OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER: Yūto jest to ten typ osoby, która zawsze, o każdej porze dnia i nocy jest pełen energii i chęci. Choć zdarza mu się najpierw robić a później myśleć, to nie jest osobą głupią. Gdy sytuacja tego wymaga to potrafi się wykazać inteligencję. Jednakże jego zaufanie do innych ludzi kilka razy wpakowało go w kłopoty. Naprawdę trudno zajść mu za skórę, gdyż wierzy w tak zwaną drugą szansę. Chociaż oczywiście potrafi kogoś znienawidzić, jeśli taki delikwent zagroziłby jego rodzinie lub przyjaciołom. Skoro już o przyjaciołach mowa to Yūto bardzo chętnie zawiera nowe znajomości. Potrafi dogadać się nawet z takimi osobnikami, które praktycznie się nie odzywają. Zawsze wyciągnie pomocną dłoń doradzi i wesprze jeśli tylko będzie umiał. Nigdy nie rzuca słów na wiatr i swoich obietnic zawsze dotrzymuje. Jest uparty i po każdym ciosie podniesie się ze zdwojoną siłą. Utnij mu ręce, będzie cię kopać. Utnij mu nogi, to cie ugryzie i tak dalej...
Ze swojego pochodzenia jest niezwykle dumny i z uniesioną głową przedstawia, że jest członkiem klanu. Nie jest on jednak przesadnie dumny, nie uznaje innych za gorszych. To osoba ambitna, która głośno mówi o swoich marzeniach i planach czym albo inspiruje albo wywołuje walnięcie się w czoło. A skoro o jego celach mowa to postawił sobie za zadanie zostanie w przyszłości głową swojego klanu i choćby wszyscy go wyśmiali on tego celu nie porzuci. Rzadko kiedy unosi się gniewem. Jeśli już pokazuje jakieś emocje to najczęściej jest to radość.
Warto wspomnieć także,że chłopakowi od dziecka towarzyszy uśmiech. Schodził on z jego ust rzadko, najczęściej gdy musiał się nad czymś mocno zastanowić. Co nie zmienia faktu, że nawet do nieznajomego potrafi podejść i przywitać go szczerym, szeroki uśmiechem.
Uwielbia spędzać czas na zewnątrz, blisko natury, która go uspokaja. Lubi gdy otaczają go inni ludzie ale nie przeszkadza mu też siedzenie samemu. Zazwyczaj wtedy rozmyśla
NAWYKI: Drapanie się po głowie gdy zostanie wprawiony w zakłopotanie, niewinny uśmiech gdy coś przeskrobie, zamykanie oczu gdy się nad czymś intensywnie zastanawia
NINDO: "Będę bronić tych, którzy sami obronić się nie mogą"
HISTORIA: Yūto jest owocem związku przestawiciela klanu Kōseki - Satoru z Hyūga o imieniu Yumiko. Małżeństwo to zawarte zostało bardziej z rozsądku niż z miłości i miało zakończyć trwający spór o kawałek ziemi, na granicy dwóch prowincji. Spór trwał całe pokolenie i choć nigdy nie doszło do rękoczynów to trzeba go było jakoś zakończyć. Obie strony chcąc czy nie chcąc musiały się zgodzić i tak oto zawarto małżeństwo. Mimo tego, wspomnianą wcześniej dwójkę łączyła miłość do ich jedynego syna. Yūto miał normalne dzieciństwo, otoczony opieka obojga rodziców i to od nich między innymi się uczył. Jego szkolenie na przyszłego shinobi zaczęło się od nauki taijutsu, jednak młody chłopak nie wykazywał specjalnych umiejętności. Postanowiono więc dać mu wybór. Ojciec miał małą kolekcję różnych rodzajów broni i tak oto Yūto zdobył swój kij. Mama uczyła go podstaw, czytanie, pisanie, zachowanie i tak dalej. Ku jej niezadowoleniu jeśli chodzi o walkę to rozwijał się bardziej w stronę ojca. Odziedziczył po nim Kekkai genkai, a więc to od niego uczył się uwolnień Wiatru i Ziemi a później, gdy jego ojciec uznał, że ten jest gotów, zaczął go uczyć Uwolnienia Kryształu. Własnie tego chłopak uczył się najszybciej.
Oczywiście młodość Yūto to nie była tylko nauka. O nie, chłopak większość dnia spędzał poza domem, bawiąc się z kolegami. Od małego łatwo zdobywał przyjaciół i w końcu przekonywał do siebie nawet tych najbardziej zamkniętych. Oczywiście, nigdy nie przedkładał zabawy nad naukę i ze swoich obowiązków wywiązywał się zawsze, chociaż czasami zdarzało mu się ponarzekać. Chętnie opuszczał rodzinną wioskę gdy tylko uzyskiwał pozwolenie, bez zgody rodziców nie wybierał się nigdzie, co czasami psuło jego relację z kolegami. Ale szybko odbudowywał ją swoim optymizmem i radością.
Wielokrotnie brał udział w zimowych festiwalach ku czci Tenjina. Dodatkowo jego matka zabrała go kilka razy na wizytę do swojej rodziny w prowincji Kyuzo. Miał więc okazję poznać trochę kultury klanu Hyūga. Relacja Yūto z rodziną matki były raczej dobre, na tyle jak mogły być w sytuacji Yūto.

WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
-Kij Bō
-Torba
-Ochraniacz na czoło (jak nie trudno się domyśleć jest na czole)

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: viewtopic.php?f=101&t=8046
PH: viewtopic.php?f=34&t=8047
MISJE:
    D -1
    C -
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI: +3 PH za KP.
Ostatnio edytowano 21 maja 2020, o 19:02 przez Yūto Kōseki, łącznie edytowano 14 razy
Avatar użytkownika

Yūto Kōseki
 
Posty: 54
Dołączył(a): 11 paź 2019, o 15:43
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: -Kij Bō
-Torba
-Ochraniacz na czoło
Link do KP: viewtopic.php?f=33&p=132652#p132652

Re: Yūto Kōseki (do sprawdzenia)

Postprzez Exodia » 22 lut 2020, o 14:11

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2438
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 16:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG/Discord: Wolfig#2761|45935433
Multikonta: Mujin

Re: Yūto Kōseki (do sprawdzenia)

Postprzez Yūto Kōseki » 22 lut 2020, o 14:48

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Yūto Kōseki
 
Posty: 54
Dołączył(a): 11 paź 2019, o 15:43
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: -Kij Bō
-Torba
-Ochraniacz na czoło
Link do KP: viewtopic.php?f=33&p=132652#p132652

Re: Yūto Kōseki (do sprawdzenia)

Postprzez Exodia » 22 lut 2020, o 17:45

I jest okej. Akcept, miłej gry.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2438
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 16:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG/Discord: Wolfig#2761|45935433
Multikonta: Mujin


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości