Heiwa - Do sprawdzenia

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Heiwa - Do sprawdzenia

Postprzez Heiwa » 29 maja 2019, o 09:24

Obrazek

Imię/Pseudonim: Heiwa
Nazwisko/Klan: Inuzuka
Region Pochodzenia: Yusetsu
Przynależność: Yusetsu | Shigashi no Kuni
Wiek: 21 [365 r.]
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 185 cm
Waga: 70 KG
Grupa krwi: 0 RH-
Znak zodiaku: Ryby
Ręka wiodąca: Prawa
Dzień urodzenia: 3 Marzec
Organizacja: Rodzina Akiyama (Mafia)
Piastowane stanowisko: Łuska (Brązowa)Obrazek

WYGLĄD
Co można powiedzieć o wyglądzie Heiwy? W sumie to nic szczególnego ponieważ na tle swojego klanu bądź też rówieśników nie odbiega zbytnio znacząco a można powiedzieć, że jest to nich podobny. Młodzieniec nie przywiązuje dużej wagi do swojego wyglądu. Należy on do wysokich mężczyny, ponieważ mierzy 185 cm, posiadający idealne proporcje pomiędzy wzrostem młodzieńca a jego wagą. Nigdy nie celował w muskulaturę ciała bo nie na sile tylko szybkości zadawanych ciosów mu najbardziej zależało. Charakterystyczną cechą wizerunku chłopaka jest jego fryzura śnieżnobiałe włosy które zawsze sterczą na wszystkie strony świata. W czasie walki rozwiane w każdą stronę, przypominają nieco stado wygłodniałych i wijących się węży, nadając mu dość demoniczny wygląd. Nie można o nim powiedzieć, że jest brzydki, bardziej przeciętny lecz na swe pochodzenie oraz elitarność swojego klanu miał i nadal ma powodzenie u płci przeciwnej.Sposób w jaki porusza się młodzieniec może nam też wiele o nim opowiedzieć ponieważ jego postura jest nienaganna, pełna dyscypliny oraz powagi.

UBIÓR
Stój, który zwykł przywdziewać Heiwa jest bez wątpienia funkcjonalny i praktyczny. Kowai jest fanem jednego koloru ubrań a mianowicie czarnego. Czarne spodnie, buty, bluzy podkoszulki, Czasem ubierze coś w odcieniach szarości lecz zdarza mu się to nie zwykle rzadko. Całość ciemnego stroju dopełniają przyczepione do ciała mężczyzny kabury na broń oraz skawy wraz z elementami ninja. Główny strój to czarny płaszcz z czerwonymi elementami. Ogólnie na plecach nosi kosę, ponieważ to taką bronią uczył się walczyć biorąc nauki w zakonie. Ostrą jak nie wiem. Zdarzy mu się czasem ubrać coś białego ale to musi być coś wyjątkowa sytuacja dla ów persony.

ZNAKI SZCZEGÓLNE
Kruczo-czarne włosy związane w kucyk,
Szkarłatne oczy, łudzącą przypominające Doujutsu pochodzące z innych prowincji,
Znaki charakterystyczne dla Inuzuka,
Blizna ciągnąca się od szyi chłopaka aż po klatkę piersiową,

Obrazek

CHARAKTER
Heiwa to upadły Arystokrata, przez całe życie żył w dostatku i luksusie co uległo gwałtownej zmianie. Pomimo, że jego korzenie nie należą do wysoko urodzonych to wie jak się zachować w każdej sytuacji. Nie toleruje tanich magicznych sztuczek czy też drobnych oszustw, które przechylą szalę ku niesprawiedliwej wygranej. Uważa, że nie można bezgranicznie polegać na jakieś osobie czy też klanie, ponieważ każdy kroczy własną ścieżką i nikt nie poprowadzi nas za rączkę. Genezą takie myślenia jest dzieciństwo młodego ninja które odcisnęło piętno na całym życiorysie. Przez wydarzenia które miały miejsce w jego dzieciństwie ma również skłonności do bycia okrutnym i bezwzględnym wobec ludzi. Chłopak jest cyniczny, pozbawiony skrupułów, a tym samym wszelkich moralnych zahamowań. Często kieruję się swoimi zachciankami i kaprysem. Potrafi być uczynny i pomocny jeśli będzie widział w tym jakiś cel oraz korzyści z niego płynące, , potrafi tez stanowczo odmówić gdy chce. Co do przyjaciół to podchodzi do niech z pewną dozą ostrożności, jednak gdy im zaufa będzie w stanie za nich zginąć chociaż nigdy tego nie okaże. Heiwa jest niezwykle inteligentna i trzeźwo myśląca persona która zastanowi się dwa razy nad podejmowaną decyzją a z dwóch wariatów wybierze ten lepszy. Jako iż grzeszy rozumiem Ci którzy z nim się spotykają muszą liczyć się z tym że będą bombardowani sarkastycznymi oraz ironicznymi docinkami i uwagami a cięta riposta jest jego najmocniejszą bronią, w ten sposób próbuję walczyć z wszechogarniającą go ludzką głupotą. Nawet jeśli ma się to skończyć rozmową samym ze sobą, jedni powiedzą że jest to przejaw choroby rozdwojenie jaźni inaczej mówiąc "gadanie do siebie" młodzieniec jednak uważa że jest to przejaw inteligencji, ponieważ nie każdy będzie umiał prowadzić wewnętrzny monolog. Choć nie uważa się za jakiego wielkiego mędrca, dzięki temu że jest oczytany ma wiedzę na szerokie spektrum, lecz to nie czyni go mądralą. Ale jeżeli wspominać o mądrości młodzieniec nabył pewną wiedzę tak zwaną mądrość życiową. Na pozór oraz pierwsze wrażenie o chłopaku nikt by nie powiedział że ma problemy z ucieleśnianiem swoich wewnętrznych uczuć oraz o złapanie kontaktu interpersonalnego. Często potrafi się wyalienować aby pobyć sam i zdusić wszystkie emocję w sobie, po prostu nie umie pokazywać okazywanych emocji. Gdy zostaję sam często krzyczy, wykrzykuje słowa oraz frazy których nie umiał powiedzieć. Jedyną osobą która jest w stanie zrozumieć jego wewnętrzne cierpienie to jego zwierzęcy towarzyszka niedoli - Luna.

CIEKAWOSTKI
Pseudonim który przyjął Heiwa, czyli Oukami oznacza Wilka.
Imię psa, czyli Luna oznacza Księżyc.
NINDO
" Zabicie jednego człowieka czyni Cię mordercą. Zabicie milionów - królem. Zabicie wszystkich - Bogiem. W końcu zostanę Bogiem."HISTORIAJakie uczucie przeważało w moim życiu? Bez żadnego namysłu, mogę powiedzieć, że samotność. Choć nigdy nie dałem po sobie tego poznać że wychowywałem się bez bliskości ojca i matki. Nawet jeśli ktoś zbudziłby mnie w środku nocy i o to spytał od razu bym tak odpowiedział. No ale oczywiście nikt by tak nie zrobił. Kto by się interesował sierotą ? Może wszystko od początku. Nie pamiętam rodziców. Jedyną ważna rzeczą w moim życiu, jest rodzina Akiyamę. Wiem co będę robił w życiu. Pragnę mocy aby móc zmienić ten cholerny świat na lepszy. Zamknąć koło nienawiści. Zbyt chaotycznie? Spróbuje opowiedzieć Ci moją historię, nie wiem ile z niej zapamiętasz ale pamiętaj jedno:

"Nie ważne jak bardzo urośniesz w siłę, Bóg zawsze będzie silniejszy"

Narodziny:
Był to wyjątkowy spokojny dzień. Dla jednej z rodzin był to wyjątkowy dzień ponieważ rodzina miała się powiększyć o nowego członka. Pierwsze dziecko Kenjie'go i Yugito Inuzuka. Matka gdy tylko dowiedziała się, że jest w ciąży wiedziała jak da na imię swojemu synowi. Heiwa bo tak miało brzmieć imię chłopaka. W jednym ze szpitalnych holów już się zebrali wszyscy i Tylko czekali, aż wyjdzie medyczny ninja i poda wesołą nowinę. Brakowało tylko ojca Heiwy który kilka dni wcześniej wyruszył na misję z polecenia przywódcy prowincji. Nawet nie zdawał sobie sprawy, że to właśnie dziś urodzi mu się syn ponieważ mało czasu spędzał w domu co wyraźnie odbiło się na psychice matki jak i dziecka. Poród był niezwykle długi, zbyt długi. Niepokoiło to większość rodziny lecz w końcu w progu stanął medyczny ninja z niemowlęciem na rękach, jego mina nie wróżyła niczego dobrego. - Co się stało?!! Zapytała z przerażeniem w głosie matka Yugito. Lekarz chłodnym spojrzeniem spojrzał na wszystkich zebranych w holu. - Matka oraz dziecko są niezwykle osłabieni. Dziecko może nie przeżyć tej nocy. Odpowiedział dość chlodnym tonem, naprawdę było ciężko przekazać rodzinie taką informację. Klan Inuzuka razem z wszystkimi członkami rodziny czuwali nad życiem Yugito oraz młodego Heiwy. Ku zaskoczeniu lekarzy dziecku udało się przetrwać noc.. Choć zakładano że nigdy nie będzie on ninja, ponieważ cechy fizyczne dziecka były na najniższym poziomie. Po kilkunastu dniach Kenji Inuzuka wrócił z misji. Zaskoczony był, tym że jego żona urodziła tak słabe dziecko. Nie był zbytnio zadowolony. Był to mężczyzna pełen honoru, który chciał wychować swego syna na godnego następce oraz głowę rodziny.

Dorastanie i przygotowania do zostania Shinnobi:
Można powiedzieć, że narodziny Heiwy to szczęście w nieszczęściu, ponieważ cudem dziecku udało się przeżyć, zaś Matka chłopaka zachorowała na nieuleczalną chorobę wyniszczającą jej organizm od środka zaraz po urodzeniu dziecka. Kobieta nie była już zdolna do prowadzenia życia jako ninja więc postanowiła zająć się młodym Inuzuka, aby ten dorastał w świecie pełnym czułości i spełniania od dwójki kochających rodziców. W zasadzie jednego rodzica, ponieważ Kenji Inuzuka musiał brać więcej misji a także podejmować się takich które absorbowały znacznie więcej czasu więc nie miał go zbyt wiele dla Heiwy. Początkowe etapy dzieciństwa przebiegały całkiem spokojnie, Heiwa rozwijał się jak normalny, przeciętny chłopak. Młodzieniec w wieku 9 lat, był przygotowany do praktyki i nauki ninja, lecz niedługo po tym jak młodzieniec miał rozpocząć praktyki i nauki w swoim klanie, ojciec zadecydował że wraz z całą rodziną przeniosą się do Shigashi no Kibu. By móc utrzymać całą rodzinę, Kenji Inuzuka postanowił, że zostanie osobistym ochroniarzem jednego z bogatych kupców. Nie zbyt podobało się to żonie Kenji'ego lecz ta zaakceptowała ten los, także Heiwa nie mógł się pogodzić z tym, że będzie musiał porzucić wszystkie swoje dotychczasowe znajomości i rozpocząć całkiem nowe życie w zupełnie innej prowincji. W momencie w którym przeprowadzali się, Heiwa otrzymał swojego psiego towarzysza, któremu nadał na imię Luna.
Młodzieniec nie spodziewał się że rozpocznie nowe życie z takim przytupem. Rodzina którą miał ochraniać jego ojciec należała do niezwykle a lepszym określeniem było by dodanie "obrzydliwie" bogaci. Z początku wizja w takim środkowisku przerażała Heiwę lecz ten szybko odnalazł się w roli, arystokraty. Dzięki zamożności rodziny, Heiwę od tego momentu nic nie brakowało. Mógł sobie pozwolić na praktycznie wszystko. W międzyczasie podczas rozwijania siebie oraz swojego podopiecznego, nawiązał relację z jedną z gosposi a mianowicie Inari. Dobrze się mu rozmawiało z kobietą, choć ta była nieco starsza od niego. Życie chłopaka układało się całkiem pomyślnie, poznawał nowe techniki, cieszył się życiem, lecz miało się to w wkrótce zmienić...

Dzień który zmienił wszystko:
Spokojny dzień, dzień jak każdy inny w ogromnej rezydencji. Heiwa wyruszył na trening wraz z swoim psim towarzyszem Luną, niedaleko rezydencji znajdowało się niewielkie pole treningowe, które obrał sobie za cel.. Trening przebiegał po jego myśli. Pies uczył się nowych komend a także wspólnie trenowali techniki. W pewnym momencie do czułego węchu Luny oraz Heiwy dobiegł niepokojący zapach spalenizny. Zanim młodzieniec się zorientował co tak naprawdę się wydarzyło było już za późno. Gdzieś na niebie kłębiły się czarne smugi dymu. Prawdopodobnie rezydencja została zaatakowana. Heiwa wraz z Luną od razu ruszyli do środka w poszukiwaniu rodziców Inuzuka. Na szczęście chłopaka udało mu się wrócić do rezydencji zupełnie nie zauważonym, lecz to co zastał przyprawiało do o mdłości i zgorszenie. Rezydencja była jednym wielkim pobojowiskiem gdzie trup służby i ninja którzy mieli bronić domostwa ścielił się gęsto. Heiwa nie mógł znaleźć swoich rodziców. W pewnym momencie ktoś złapał za kołnierz wciągając go za róg korytarza. - Dzięki Bogu, ty żyjesz.. Odezwał się damski głos. Była to matka Heiwy. Widać było że przeszła przez piekło, ponieważ szkarłatny kolor brudził białą suknię. - Mamo, co tutaj się dzieje ? Zapytał nieśmiało Heiwa, pierwszy raz miał okazję zobaczyć śmierć na własne oczy. - Musimy stąd uciekać.. Musimy znaleźć Twojego ojca.
A następnie kobieta wzięła młodzieńca za rękę a następnie ruszyli w stronę wyjścia. Ucieczka nie trwała zbyt długo, ponieważ zostali oni dość szybko wykryci przez oprawców. Świst lecącego kunai'a przerwał drogę Heiwię oraz Yugito Inuzuka. - A wy gdzie się wybieracie ? Pojawił się głos niosący się echem korytarza. Kobieta spojrzała w oczy młodemu Inuzuka. - Zaraz tam jest wyjście, biegnij i nie oglądaj się za mną. Na twarzy matki pojawiły się łzy. Ta spokojnym ruchem wyjęła jeden kunai z kabury no udo a następnie bez słowa puściła chłopaka przodem stając na przeciwko oprawcą. Mężczyźni mieli przewagę liczebną więc nie było tu mowy o wygranej, po prostu Yugito chciała kupić trochę czasu młodzieńcowi aby ten wydostał się z rezydencji. Heiwa nie chciał zostawić własnej matki, lecz chyba jego psi towarzysz Luna zrozumiała o co chodziło Yugito i zaczęła ciągnąć i szarpać za nogawkę chłopaka. Młodzieniec nie chciał, ale ruszył przed siebie z łzami w oczach. Wydarzenia które będą miały miejsce w następnej kolejności dość mocno odcisnęły się na psychice młodego chłopaka. - A ty gdzie się wybierasz.. Powiedział jeden z mężczyzn. W mgnieniu oka ten pojawił się przed Inuzuką. Pies został po prostu kopnięty z dość mocnym impetem, uderzył w ścianę budynku a jedynie można było usłyszeć skowyt psa. Heiwa widział to, jak w oczach Luny przestało palić się życie.. W tym samym czasie mężczyzna dość mocno zbudowany złapał Inuzukę w uścisk.. - Młodzieńcze patrz... Powiedział a następnie wzrok Heiwy przeszedł na jego matkę. Mężczyźni mieli przewagę liczebną nad Yugito, a także choroba która wyniszczała organizm nie pozwoliła walczyć Inuzuce w pełnych możliwościach. Kobieta została brutalnie potraktowana przez napastników, ledwo stając na nogach. Mężczyzna rzekł. - Taka piękna a taka zadziorna... Kolejne wydarzenia to gwałt na psychice Heiwy, gwałt w rzeczywistości a także metaforyczny. Mężczyźni postanowili zabawić się z ledwo żyjącą kobietą, jeden po drugim. Heiwa nie mógł nic zrobić.. Po prostu patrzył i krzyczał aby zostawili jego matkę. Kobieta leżała na ziemi, zaś twarz miała cała w łzach, na początku próbowała stawiać opór, co skończyło się wyłamaniem rąk kobiecie. Puste oczy patrzyły na swego syna, ostatnie słowa które wypowiedziała - Przepraszam Synu. Mężczyźni zabawiali się z matką, lecz miało się to za chwilę skończyć.. W holu pojawił się ktoś ważny, mężczyzna który teraz gwałcił Inuzukę nie zwrócił uwagę na pojawienie się ów persony, ta po prostu kroczyła do przodu w stronę Heiwy. - Koniec tej zabawy. Mężczyzna pewnym uderzeniem nogi roztrzaskał czaszkę Yugito. Nie zostało z nic jej niż ogromna plama krwi. Mężczyzna który był w trakcie stosunki widząc mężczyznę podwinął spodnie i stanął pod ścianą. Heiwa patrzył na to wszystko, nie mógł uwierzyć że to się dzieje. Wszystko to był zły sen z którego chciał się obudzić. W przypływie emocji i złości młodzieniec zaczął się wiercić w ramionach tęgiego mężczyzny, przez nieuwagę i niedocenienie chłopca przez członka mafii jakoś udało się Inuzuce złapać za kunai a następnie wbił napastnikowi prosto w głowę. Mężczyzna po chwili padł przygniatając młodzieńca masą swojego ciała. Większość z wydarzeń z tamtego momentu młodzieniec nie pamięta.. Ma jakieś przebłyski będąc niesionym przez nieznaną mu osobę. Jedną z charakterystycznych rzeczy która rzuciła mu się w oczy to głowa jego ojca nabita na pal.. Tego widoku również nie mógł zapomnieć do końca swoich dni.

Nowe życie oraz Rodzina Akiyama:
Młodzieniec nie spodziewał się, że ujdzie z życiem po wydarzeniach które miały miejsce w rezydencji, lecz szczęście dopisało jemu i jego psiemu towarzyszowi, ponieważ członkowie Mafii postanowili wziąć ich ze sobą. Doceniając trochę Heiwę pod względem swej brutalności jaką okazał względem napastnika podczas przypływu gniewu widząc jak jego matka umiera. Z początku Heiwa nie chciał a także nie mógł zaakceptować nowej rzeczywistości. Miał dołączyć do ludzi którzy zabili jego rodzinę. Po kilku miesiącach spędzonych w ciemności i samotności, jedyną szansą by przeżyć było właśnie akceptacja nowego stanu rzeczy. Tak właśnie zrobił. Choć z początku Mafia nie miała zamiaru mu ufać zbytnio, tak z każdym powierzonym zadaniem zyskiwał zaufanie, pomimo iż znajdował się na najniższym szczeblu hierarchii Mafii. Dalej chował swą urazę względem organizacji, lecz zaczął rozumieć jakie prawa panują w Shigashi no Kiba. W rodzinie mafijnej przyjął pseudonim Oukami. Rodzina Akiyama postanowiła wysłać Heiwę w jego rodzinne strony aby zadbał o interesy Mafii a także udowodnił ile jest wart. Tu zaczyna się historia młodego chłopaka z ogromnym bagażem doświadczeń.WIEDZA

KLANY, RODZINY SHINOBI, WIĘZY KRWI

Wiedza o Inuzuka
 • W tej prowincji znajduję się osada klanu Inuzuka - członkowie tego klanu, oprócz wiedzy o charakterystycznych cechach przypisanych każdemu Inuzuka, posiadają również informacje o umiejętnościach klanowych.
  • Osoby niezwiązane z klanem wiedzą, iż Inuzuka mają często charakterystyczny tatuaż na policzkach, jakby na kształt kłów, towarzyszą im, jak i walczą z nimi psy, preferują walkę bezpośrednią, wyszkoleni w taijutsu
Wiedza o Terumi
 • W Yusetsu zamieszkują również osoby, pochodzące ze Szczepu Terumi - członkowie tego klanu, oprócz wiedzy o charakterystycznych cechach przypisanych każdemu Terumi, posiadają również informacje o umiejętnościach klanowych.
  • Osoby niezawiązane ze szczepem wiedzą, iż Terumi to żywiołowy, jeden z bardziej rozbudowanych i znanych szczepów, podzielony na dwie części, niezaprzeczalnie skłócone
Wiedza o Akimichi
 • charakteryzują się nieco większą masą tłuszczową, często spożywają posiłki, jednak potrafią zaskoczyć i są dobrymi wojownikami mimo pozornej nieprzydatności, wyspecjalizowani w taijutsu, potrafią manipulować swoim ciałem, zamieszkują tereny tereny Sakai
Wiedza o Hōzuki
 • charakterystyczne, ostro zakończone uzębienie, lubią przebywać blisko wody, którą świetnie manipulują i potrafią się w nią zmienić, nie mają określonego typu walki, są w niej mało oczywiści i nieprzewidywalni, zamieszkują tereny Kantai
Wiedza o Kaguya
 • w większości przypadków mają dwie charakterystyczne kropki na środku czoła, walczą własnymi kośćmi, specjalizują się w walce bezpośredniej – taijutsu, zamieszkują tereny Sabishi
Wiedza o Kakuzu
 • żywi truposze, ich ciało wygląda, jakby było całe pozszywane, a poza tym mówi się o nich, że mogą mieć więcej niż jedno życie, brak źrenic, charakterystyczne, czarne białka oczu, mieszkają na terenach Sakai
Wiedza o Kami
 • dosyć chłodni w obyciu, zamknięci w sobie, ale z niezwykłymi umiejętnościami, dzięki którym potrafią panować i manipulować dowolnie papierem, ulokowali się na terenach Antai
Wiedza o Kaminari
 • członkowie tego klanu w większości przypadków charakteryzują się ciemniejszą karnacją, z natury spokojni, specjalizują się w manipulacji raitonem, wytwarzając go w innej, znanej sobie wersji, stawiają na ninjutsu, zamieszkują tereny Antai
Wiedza o Maji
 • grawitacja dla nich nie istnieje, jakby mieli władzę nad bronią, którą posiadają, dodatkowo ich umiejętności przypominają umiejętności Sabaku, jednakże tylko silniejsi Szczepowcy mogą kontrolować czarny piach, szczep nastawiony pokojowo, nie miesza się niepotrzebnie w konflikty, ich siedziba znajduje się w Atsui
Wiedza o Yamanaka
 • członkowie klanu często posiadają długie, blond włosy i oczy pozbawione źrenic, słyną z bycia świetnymi mediatorami i politykami, potrafią wniknąć w myśli przeciwnika, mieszkają w Soso
Wiedza o Hyūga
 • ich charakterystyczną cechą się niemal białe oczy bez źrenic, przeważnie posiadają ciemne, długie włosy, honorowi i oddani swojemu klanowi, specjalizują się w walce bezpośredniej, w której często wykorzystują moc swoich oczu, podczas ich aktywacji pojawiają się na skroniach wyraźne żyły, zamieszkują tereny Kyuzo

RELACJE

ZDOLNOŚCI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

JUTSU

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.Obrazek

Imię: Luna
Rasa i Grupa Rasowa: SHIBA INU (Urufu)
Płeć: Suka
Cecha rasowa
 • Hardość - jest to specjalna cecha genetyczna psów z tego gatunku. Każdy Urufu posiada tą zdolność, która polega na dodatkowym wzroście sile lub wytrzymałości. Jedna z tych cech jest zawsze 25% większa niż normalnie. Analogicznie, gdy Ninken posiada, np. 100 siły, ma wtedy 125 siły, etc.

Wygląd:
Luna jest typowym przedstawicielem rasy Shiba Inu (Urufu), jest sporych rozmiarów psem, mimo, że nie osiągnął jeszcze pełni swoich możliwości. Jej futro jest półdługie w dwóch barwach. Dominującym kolorem jest brązowy, zaś uzupełnia go kolor biały. Jednym z najbardziej charakterystycznych znaków tego osobnika jest różnobarwny kolor oczu - lewa tęczówka jest niebieska, a prawa ma barwę czerwoną. Na jej ciele uchowało się również kilka blizn, nabytych w różnych okolicznościach; trzy przecinają lewe udo, a jedna biegnie na wskroś prawego barku. Lunę z daleka ciężko by było rozróżnić od wilka, jednak gdy się dłużej przypatrzeć ma on lekko oklapnięte prawe ucho.

Charakter:
Luna ma po prostu trudny charakter, ciężko określić to w jakiś inny sensowny sposób. Jedną z najbardziej widocznych cech jest to zaborczość suczki, względem ludzi a także innych zwierząt. Często ta bywa sarkastyczna i ironiczna, więc Heiwa z początku miał problemy z porozumieniem się ze swoim towarzyszem, lecz pomimo problemów Luna jest także bardzo opiekuńcza, troszczy ona się o Heiwę w swój specyficzny sposób. Patrzy krzywo na każdego kto zbliża się do niego lub jego właściciela. Shiba Inu bywa złośliwa wręcz wredny - często na przekór Inuzuce nie chce wykonywać niektórych poleceń na treningach czy też w zwyczajnych codziennych sytuacjach. Jednak gdy robi się nie bezpiecznie z tej dwójki jest naprawdę zgrana para, mimo, że oboje się dopiero uczą. Luna jest bardzo uparty i wytrwała, za wszelką cenę dąży do wyznaczonego celu i nie chętnie daje za wygraną, gdyż uważa to jako ujmę na jego psim honorze.

Statystyki:

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
EKWIPUNEK

PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE)
 • Torba przymocowana do pasa (z przodu),
 • duża torba na wysokości lędźwi (z tyłu)
 • 2x Kabura no Udo (Lewa i Prawa noga)
 • Ochraniacz na czoło


PRZEDMIOTY SCHOWANE (NIEWIDOCZNE)
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

ROZLICZENIA

PIENIĄDZE: *klik*
PH: *klik*

MISJE
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

PREZENT OD ADMINISTRACJI
Ostatnio edytowano 23 cze 2019, o 01:42 przez Heiwa, łącznie edytowano 5 razy
Misje Aktualnie prowadzone:
Ranga D:
 • Hiroki - Tańcząc z Ogniem
 • Nao - Przygoda w Karczmie

Misja rangi C:
 • Yami & Mei- Żelazny Bank Zawsze Odbiera Swoje Długi
Avatar użytkownika

Heiwa
 
Posty: 74
Dołączył(a): 5 sty 2019, o 00:36
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Link do KP: viewtopic.php?f=33&p=117989#p117989
GG: 25528270
Multikonta:

Re: Heiwa - Do sprawdzenia

Postprzez Exodia » 6 cze 2019, o 13:31

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2035
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai

Re: Heiwa - Do sprawdzenia

Postprzez Heiwa » 6 cze 2019, o 18:32

Poprawione.
Misje Aktualnie prowadzone:
Ranga D:
 • Hiroki - Tańcząc z Ogniem
 • Nao - Przygoda w Karczmie

Misja rangi C:
 • Yami & Mei- Żelazny Bank Zawsze Odbiera Swoje Długi
Avatar użytkownika

Heiwa
 
Posty: 74
Dołączył(a): 5 sty 2019, o 00:36
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Link do KP: viewtopic.php?f=33&p=117989#p117989
GG: 25528270
Multikonta:

Re: Heiwa - Do sprawdzenia

Postprzez Exodia » 6 cze 2019, o 23:44

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2035
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai

Re: Heiwa - Do sprawdzenia

Postprzez Yukirin » 7 cze 2019, o 08:06

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 3463
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta: Asaka


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość