Miyuki

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Miyuki

Postprzez Miyuki » 21 lut 2020, o 19:57


Obrazek
DANE PERSONALNE


IMIĘ: Miyuki (美雪)
NAZWISKO: (Nie używa)
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

PRZYNALEŻNOŚĆ: Klan Kaminari
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WIEK: 16
PŁEĆ:Kunoichi
WZROST | WAGA: 157 | 42
RANGA: Doko
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.APARYCJA


GŁOS:Klik!

WYGLĄD:
Spoiler: pokaż
Obrazek
Niewysoka i szczuplutka osóbka, która zdecydowanie nie jest na pierwszy rzut oka postrachem shinobi, właściwie prawie w ogóle nie widać po niej wykonywanego zawodu. Za to zdecydowanie przykuwającymi oko elementami są jej całkowicie białe włosy wraz z jasną karnacją. O ile może bielsze odcienie skóry nie są niczym dziwnym prawie wszędzie na świecie, to jednak członkowie klanu Kaminari mają ją zazwyczaj mocno zabarwianą brązem. Skóra jest jedwabista i nie skalana żadnymi ranami, co dodaje tylko do niewinnego wyglądu. Co do kobiecych atrybutów Miyuki, jej piersi zdecydowanie nie są pokaźnych rozmiarów co jest bardzo praktyczne, ale też nikt nie będzie miał problemów z ich odnalezieniem i pomyleniem Kunoichi z chłopcem. Biodra za to pomimo drobnej budowy są dosyć szerokie, dziewczyna sama uważa to za duży atut. Ale dość już o tym.
Buzia młodej Kaminari ma bardzo delikatne rysy i jest nieco podłużna. Wygląda nawet odrobinę młodziej niż mógłby na to wskazywać jej wiek. Usta przeciętnego rozmiaru, podchodzące swym kolorem pod delikaty róż i skrywające równiutkie bielutkie ząbki. Malutki nosek i duże oczy których spektrum koloru mieści się gdzieś między błękitnym a fioletem, zaraz obok za to podkreślające wszystko grube i gęste rzęsy.
Fryzura dziewczyny zmieniała się wielokrotnie, wcześniej preferowała włosy krótsze, maksymalnie do ramion, teraz jednak postawiła na zapuszczenie śnieżnej grzywy aż do połowy pleców i najczęściej nie spina jej niczym.
Makijaż nie jest dla Miyuki czymś specjalnie istotnym, preferuje nie używać go wcale lub ograniczać się do podstawowych zabiegów czasami cieniując oczy i powieki, aby kontrastowały z białą częścią repertuaru. Nie przepada za malowaniem paznokci, dba o nie, jednak praktycznie zawsze pozostają krótko przycięte i nie skalane lakierem.


UBIÓR:
Spoiler: pokaż
ObrazekObrazek

Spoiler: pokaż
Miyuki nie jest wielką fanką mody i nie interesuje się zbytnio ubraniami, jednak na przestrzeni lat udało jej się skompletować dwa stroje które (według niej) bardzo jej pasują.
Pierwsza opcja (1 obrazek) jest zdecydowanie bardziej odważna, a jednocześnie to ją dziewczyna najczęściej przywdziewa do misji jak i do codziennych obowiązków. Składa się z czarnego obcisłego topu, który cienkimi liniami tkanin połączony jest z całą resztą stroju, a dokładniej z długimi czarnymi rękawiczkami sięgającymi nieco ponad łokcie, dosyć skromnymi kruczymi shortami oraz ostatecznie z ciemnymi jak cała reszta pończochami. Trudno opisać te linie więc najlepiej kierować się tu obrazkiem.
Druga opcja (2 obrazek) jest nieco bardziej „formalna” Jeśli można to tak nazwać. Składa się z gorsetu (choć nie za każdym razem Miyuki go zakłada), czarnej sukienki z wstążką przy rozcięciu u prawego uda oraz z elegancko wykończonymi mankietami. Pod sukienką nałożona jest także pewnego rodzaju siateczka która w znacznym stopniu zakrywa klatkę piersiową która bez tego byłaby mocno odsłonięta. Do zestawu dodatkowo trafiają długie czarne pończochy oraz sięgające pod rękawy sukienki białe rękawiczki z czarnymi palcami. Po dokładniejszy opis również odsyłam do obrazka.
Warto też dodać że do obu strojów dziewczę dobiera zazwyczaj wysokie skórzane buty.ZNAKI SZCZEGÓLNE: Białe włosy, niebiesko-fiołkowe oczy, okazjonalnie odważny ubiór.


OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER:
Spoiler: pokaż
Miyuki cechuje przede wszystkim wielka pewność siebie, ma to swoje podłoże w tym z jakiej rodziny pochodzi i jaką zajmuje w niej pozycję. Zawsze była traktowana trochę jak oczko w głowie, ale jednak równie wiele od niej wymagano więc na szczęście nie odbiło jej od dobrobytu. Skoro już mowa o pewności, dziewczyna zawsze zazdrościła swojemu bratu siły, w czym by się nie mierzyli za młodu zawsze był w stosunku do niej o krok do przodu, jednak były to bardzo wczesne lata, ale do teraz jest to wielką motywacją w treningu. Kunoichi ma nadzieję go przewyższyć, kiedy wreszcie powróci do rodziny
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Ciężką pracę, samozaparcie i pewność siebie wyniosła już więc z domu, nie obyło się niestety też bez lekkiego poczucia wyższości, które jednak stara się hamować… Przynajmniej na razie. W klanie Kaminari jej wyżej wymienione cechy były często wystawiane na próbę, jednak dziewczę nie upadło pod naporem ataków i tylko je wzmocniło. Wyrobiła też w sobie dużą miłość do klanu, rodzina należąca do głównej gałęzi dobrze ją tam traktowała a Miyuki miała dobre serce i tą dobroć chętnie odwzajemniała.
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Choć dziewczę przede wszystkim i prawie zawsze jest kunoichi, to jednak ma też swoje ludzkie upodobania. Potajemnie uwielbia wszelkie zwierzęta, choć nie lubi tego jawnie okazywać, uwielbia również prawie ponad wszystko wszelkie słodkości, których niestety nie może wiele spożywać, aby utrzymać linię.
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Jeśli ktoś chce zadrzeć z dziewczyną ta nie okazuje litości, jest bezwzględna i precyzyjnie wykonuje swoje zadania patrząc prawie zawsze na obiektywne korzyści. Jeśli ktoś uczyni coś złego jej lub komuś jej bliskiemu, może mieć pewność, że zemsta będzie krwawa i spadnie tam, gdzie przeciwnicy nie będą się tego spodziewać.

NAWYKI:Lubi nadawać pseudonimy osobom które nie wydaję jej się ważne. Często automatycznie odgarnia włosy na bok.
NINDO: "Słońce świeci zupełnie nieświadome burzy"
HISTORIA:
Spoiler: pokaż
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


Początki w nowej rodzinie były ciężkie, jednak mała Miyuki miała wielkie chęci by się dostosować, jak najlepiej wypełnić swoje zadanie i sprawić, żeby wszyscy byli dumni. Niestety choć wpływy rodziny sięgały daleko i gałąź klanu do jakiej trafiła dziewczyna była wysoko postawiona to jednak nie wszelkie różnice dało się pokonać pieniędzmi i statusem. Ciotka Yui starała się wprowadzić bardzo malutką jeszcze kunoichi w społeczeństwo klanu już od początku, jednak czarnoskóre dzieci władające rantonem miały można by powiedzieć „małe” problemy z akceptacją białowłosej bladej dziewczynki, która nie posiadała umiejętności tak częstej i oczywistej w tym klanie, nawet jeśli jej rodzina upierała się że dziecko to jest z urodzenia Kaminari i prosiło wszystkich rodziców o uspokajanie swoich dzieci korzystając ze swojego wysokiego statusu. Dokuczanie, czy ignorowanie, oraz traktowanie z odrazą lub czasem i strachem były codziennością podczas dorastania Miyuki, dziewczę na szczęście było jednak niezwykle silne z charakteru i nie upadało pod kolejnymi ciosami, była samotna i szukała przyjaciół, zazwyczaj kończyło się to ranami na ciele lub sercu, jednak w końcu udało jej się zdobyć paru towarzyszy, a kiedy była już starsza jej znakomite opanowanie raitonu i umiejętności w walce wprawiały w podziw inne dzieci które nie miały z nią szans. W licznych pojedynkach z innymi dzieciakami udało jej się zyskać powszechny szacunek, może nie wszyscy ją lubili, ale przynajmniej respektowali jej umiejętności i bądź co bądź mocno powiązaną z klanem władzę nad żywiołem błyskawic.

Wszystko szło pięknie, dziewczyna rosła w siłę, jej status w klanie rósł cały czas z wykonywanymi misjami, a na dodatek miała z kim pogadać w wolnych chwilach. Niestety pewnego dnia, zaraz po jej 15 urodzinach wróciła właśnie z misji i chciała udać się do domu. Na miejscu jednak nie spotkała szczęśliwego powitania które zawsze towarzyszyło jej powrotom, tym razem zastąpiły je kałuże krwii. Panika, ból a zaraz potem i wściekłość były ogromne, dziewczyna wparowała do środka gdy tylko była w stanie się ruszyć jednak było już za późno. Jedynym co znalazła były zwłoki jej wujka, tak samo parę osób ze służby, brakowało jedynie ciotki więc Miyuki przez chwilę napełniona była nadzieją, ten promyk jednak zgasł, gdy znalazła ją w sypialni, a pościel przesiąknięta była krwią… Jednak cóż to? Yui wciąż oddychała, ledwo, chrapliwie, toteż kunoichi dopadła do niej czym prędzej, niestety było już za późno. Dziewczyna zdążyła podziękować za opiekę i powiedzieć jak bardzo kocha swoją przybraną ciotkę, w zamiast usłyszała podobne zapewnienie miłości, ale też przynależność sprawcy tego zdarzenia – klan uchiha.

Czas po tym wydarzeniu przepełniony jest morderczym tempem treningów, wykonywania misji oraz planowania zemsty, mimo braku zastępczej rodziny dziewczyna pozostała w klanie
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
Duża torba na pośladkach

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: Klik!
PH: Klik!
MISJE:
    D -
    C -
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI: Transfer
2/3 Skrócone treningi o 5 linijek
Ostatnio edytowano 7 cze 2020, o 14:01 przez Miyuki, łącznie edytowano 13 razy
Obrazek
Avatar użytkownika

Miyuki
Gracz nieobecny
 
Posty: 67
Dołączył(a): 20 lut 2020, o 13:18
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=8050&p=132609#p132609

Re: Miyuki (Gotowe!)

Postprzez Exodia » 28 lut 2020, o 22:13

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2600
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG/Discord: Wolfig#2761
Multikonta: Mujin

Re: Miyuki (Gotowe!)

Postprzez Exodia » 28 lut 2020, o 23:21

Widzę poprawiona, daję akcepta. Miłej gry życzę.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2600
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG/Discord: Wolfig#2761
Multikonta: Mujin


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości