Shenzhen do oceny

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Shenzhen do oceny

Postprzez Shenzhen » 18 sty 2020, o 18:41


DANE PERSONALNE


IMIĘ:Shenzhen
NAZWISKO:Souha
KLAN:Sabaku
PRZYNALEŻNOŚĆ: Unia Samotnych Wydm
WIEK [DATA URODZENIA]: 18 [371]
PŁEĆ:Shinobi
WZROST | WAGA:180cm 70kg
RANGA:Dōkō


APARYCJA


WYGLĄD:
Shenzhen to wysoki chłopak o szczupłej sylwetce, która sprawia, że wydaje się on nadwyraz smukły. Efekt ten potęgują jego długie czarne włosy, pieczołowicie splecione w segmenty, składające się na sięgający do kostek warkocz. Poza warkoczem, reszta włosów to średniej długości czupryna. która opada na czoło chłopaka nie utrudniając w żadnym stopniu widoczności. Co do samej twarzy to chłopak ma czerwone oczy, z czarnymi obrączkami wokół źrenic, natomiast na powiekach jawi się fioletowy cień do oczu, stopniowo blednący w stronę wewnętrznych kącików oczu. Sprawia to, że sama twarz chłopaka to coś co odznacza się praktyczne w każdym regionie poza Atsui.
UBIÓR:
Na ramionach nosi chunnari, a pod nim czarne choli z krótkim rękawem. Jego nogi okrywają bufiaste spodnie sięgające do kostek, które zapewniają dużą swobodę ruchu a dodatkowo są dosyć przewiewne co w rejonach wydm jest sporą zaletą. Na rękach błyszczą bransolety, przyległe jedna do drugiej i ciągnące się aż do łokci zapewniając tym samym zarówno efekt wizualny jak i w wyjątkowych sytuacjach element ochronny. Na szyi widnieje segmentowany naszyjnik z imitacją rubinu po środku, inspirowany tymi najcenniejszymi i rzadkimi z regionu Atsui. Nie stanowi on jednak żadnej wartości dla nikogo kto chciałby spróbować go spieniężyć, ponieważ każdy bardziej znający się na kruszcach kupier od razu rozpozna imitację.
ZNAKI SZCZEGÓLNE:
Długi warkocz i charakterystyczne pozłacane bransolety wraz z naszyjnikiem na szyi.

Obrazek

OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER:
Shenzhen jest osobą dosyć arogancką jednak trzyma tę arogancję w ryzach stąd nieczęsto dzieli się swoimi prawdziwymi przemyśleniami a przynajmniej nie od razu. Należy również do osób, które wolą zdecydowanie bardziej operować na faktach niż domysłach stąd jest ostrożny by wszelkiego rodzaju teorie bez solidnych podstaw merytorycznych traktować poważnie. Nie jest on jednak introwertykiem i niejednokrotnie zdarza mu się podjąć działania, których potem żałował. Wcześniej wspomniana arogancja objawia się tym, ze uważa się często za lepszego od innych i nie odpuści okazji by to udowodnić.
Dosyć cicha natura objawia się brakiem empatii i tym, ze Shenzhen swoje uczucia i emocje woli przeważnie zachowywać dla samego siebie, którego zresztą uważa za jedynego godnego rozmówcę.
NAWYKI:
Do nawyków Shenzhena należy często przyjmowanie dosyć nienaturalnych pozycji, które z pozoru wydają się mało wygodne i komfortowe czy to w przypadku pozycji siedzących czy stojąc i przeciążając kręgosłup odchylajać się do tyłu.
NINDO:
Zawsze jestem gotowy się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, żeby mnie uczono.
HISTORIA:
Shenzhen urodził się w niewielkiej wiosce na terenach Atsui, która nie wyróżniała się niczym szczególnym. Byłą to wioska znajdująca się na jednym ze szlaków handlowych co pozwalało zadbać o obecność podstawowych dóbr w ilościach, które nie musiały martwić żadnego z mieszkańców. Mimo tego, że nie było to miejsce gdzie większość kupców zdecydowałaby zostać na dłużej niż wymagał tego jednorazowy nocleg by nabrać sił przed dalszą częścią trasy, to wioska ta dawała zatrudnienie praktycznie każdemu kto w niej zamieszkiwał na stałe.
Rodzice Shenzhena to proste małżeństwo gdzie żywicielem rodziny był ojciec prowadzący sklep z artykułami pierwszej potrzeby. Nie przynosiło to wielkich zysków ale pozwoliło zawsze napełnić miski i kupić od czasu do czasu nowe ubranie.
Sielankę tej rodziny przerwał dzień, w którym Shenzhen wykazał swoje chęci do tego by stać się Shinobi. Wszystko to za sprawą spotkania, które miało miejsce pewnego popołudnia kiedy chłopak wracając ze sklepu ojca, napotkał pewnego nieznajomego. Owy nieznajomy z całą pewnością pochodził z Atsui, jednak w wiosce był najwyraźniej pierwszy raz. Shenzhen dzięki swemu żywemu zainteresowaniu i postanowieniu jakim było stanie się shinobi, od razu postawił śmiałą tezę i ruszył za człowiekiem gdy ten skierował swoje kroki do tutejszego lokalu, udzielajacego pojedynczych noclegów, podróżnym.
Chłopak każdego dnia starał się chociaż przez chwilę obserwować nieznajomego jak ten wchodzi lub wychodzi w tylko jemu znajomym kierunku. Zawsze po czasie czarnowłosy chłopak gubił nieznajomego z widoku i był skazany na kolejną próbę, następnego dnia.
Po 4 dniach takiego "tropienia" kiedy to znowu nieznajomy zniknął za jednym z rogów wąskich uliczek wioski, chłopak usłyszał z zza pleców:
- Chyba już nam wystarczy?
Zamarł przez chwilę by potem się obrócić na pięcie i zobaczyć tego, który do niedawna w jego mniemaniu był cały czas, nieświadomie śledzony. Chłopak z dozą nieśmiałości wytłumaczył swoje pobudki i przedstawił tezę, która rozbawiła nieznajomego, jak się okazało o imieniu Teraki. Podszedł on do chłopaka w sposób wyrozumiały i postanowił zaspokoić jego ciekawość i uchylić nieco rąbka tajemnicy, tym samym potwierdzając tezę bycia Shinobi. Z racji dłuższego pobytu w tych rejonach na jaki został Teraki skazany, zdecydował on na poświęcenie swego czasu chłopakowi i spotęgowaniu postanowienia jakie się w młodym Shenzhenie obudziło. Spędzali oni z sobą coraz więcej czasu przemieniając nieco relację znajomości w mentoring. Shenzhen z wielkim zapałem chłonął wszystko co Teraki miał mu do powiedzenia a cały zapał wręcz wzrósł do niebotycznych rozmiaru kiedy Teraki zaproponował wspólny trening.
Od tego dnia Shenzhen wstawał skoro świt i podążał na niewielki pustynny plac otoczony głazami gdzie Teraki złapał się na tym, że faktycznie nim się obejrzał postanowił coś wyrzeźbić z tej gliny jaką stanowił chłopak.
Spotkało się to z mocnym niezadowoleniem jego rodziców, którzy kategorycznie sprzeciwiali się tej inwencji. To jednak nie powstrzymało uporu chłopaka i ten dopiął swego dołączając do "programu szkoleniowego", którego autorem był Teraki. Od tego momentu coś się "popsuło" w rodzinie i chłopak zaczął oddalać się od rodziców, którzy korzystali z każdej okazji do tego by ucinać wszelkiego rodzaju rozmowy na ten temat i teraz już z lekką dozą asekuracji, traktowali chłopaka dając mu niestety poczucie ulatniania tej rodzicielskiej miłości oraz dając mu odczuć, że sprawił im zawód. Żadna ze stron nie starała się zrozumieć tej drugiej, stąd może nie był to otwarty konflikt ale impas bez porozumienia na linii syn - rodzice.
Pewnego dnia jednak coś się zmieniło i kiedy to Shenzhen ponownie przybył na plac gdzie dzień w dzień spotykał Terakiego, ten najzwyczajniej w świecie się nie zjawił. Chłopak oczekiwał na swego mentora minuta po minucie , godzina po godzinie lecz do samego wschodu słońca, Teraki nie zjawił się w miejscu ich codziennych spotkań.
Kolejnego dnia miała miejsce kolejna próba i efekt był ten sam, Shenzem sam na placu oczekujący aż do końca dnia. Wynik ten powtarzał się dzień za dniem, uświadamiając chłopaka, że to już się nie zmieni. W jednej chwili coś co wydawało się spełnieniem marzeń i zrządzeniem losu, wypełniającym jego silną potrzebę, przepadło bez jakichkolwiek wyjaśnień. Dużo czasu potrzebował młody adept do tego by pogodzić się z zaistniałą sytuacją, lecz kim by się okazał wracając teraz do tego co było nim mieli okazję sie spotkać. Shenzhen postanowił kontynuować i rozwijać to co wspólnie wypracowali, by dać świadectwo temu, że jego marzenie o byciu Shinobi to nie jest zwykła mrzonka młodego chłopaka, który nie bardzo wie co z sobą zrobić.....
Kolejne lata to dalsza część życia chłopaka, która była pozbawiona pewnych cech zwyczajnego domu, a sam został pozostawiony ze swym celem jakim było stanie się kimś więcej niż tylko sprzedawcą lub przedstawicielem z zawodów dominujących w jego rodzimej wiosce. Lata mijały a Shenzhen zaczął być coraz bardziej samodzielny i adaptował się do swych nowych umiejętności, praktykując coraz częściej a w przerwach od tych praktyk, szukał możliwości by zerwać z rutyną i tym czego zaczął nienawidzić czyli zwyczajnością.
Zaczął więc parać się zleceniami, w których jego umiejętności zdecydowanie mu pomagały, jednak wszystko co nowe z czasem staje się rutyną i tutaj również spowodowało to, że chłopak coraz częściej myślał o tym by wyruszyć gdzieś dalej i dać światu powód do tego by zwrócić oczy w stronę prostego chłopaka z Samotnych Wydm.


WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.[b]EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
Gurda:
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Torba
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=101&t=7969
PH:http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=34&t=7970
MISJE:
    D -
    C -
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI:
http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=108&p=130810#p130810
Ostatnio edytowano 28 sie 2020, o 17:16 przez Shenzhen, łącznie edytowano 33 razy
Obrazek
Avatar użytkownika

Shenzhen
Czarny Charakter Lata
 
Posty: 217
Dołączył(a): 30 gru 2019, o 18:14
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=7968&p=130824#p130824

Re: Shenzhen do oceny

Postprzez Yukirin » 19 sty 2020, o 20:27

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Obrazek
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 4345
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 12:23
Wiek postaci: 0
Ranga: Królowa
GG/Discord: Yukirin#7705
Multikonta: Asaka

Re: Shenzhen do oceny

Postprzez Shenzhen » 20 sty 2020, o 17:10

Teraz powinno być ok. Prócz interpunkcji i literówki od czasu do czasu :D

O percepcji wiem i jestem tego świadomy

Kontrolę Chakry obniżyłem do rangi D by wyrównać do 700 PH

Dopisałem techniki

Dodałem do wyposażenia bandaż by faktycznie było 0 Ryo
Obrazek
Avatar użytkownika

Shenzhen
Czarny Charakter Lata
 
Posty: 217
Dołączył(a): 30 gru 2019, o 18:14
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=7968&p=130824#p130824

Re: Shenzhen do oceny

Postprzez Yukirin » 20 sty 2020, o 19:53

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Obrazek
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 4345
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 12:23
Wiek postaci: 0
Ranga: Królowa
GG/Discord: Yukirin#7705
Multikonta: Asaka

Re: Shenzhen do oceny

Postprzez Shenzhen » 20 sty 2020, o 20:13

Ten program to u mnie w historii pojęcie na wyrost bo miałem na myśli szkolenie u kogoś z zewnątrz tak jak opisują Realia (Specjalnie czytałem :D)

Teraz poprawiłem literówki, które wcześniej wypunktowałaś i kilka, które jeszcze zauważyłem.

Dopisałem poprzednie poziomy reberu.


Chyba powinno być ok ;)
Obrazek
Avatar użytkownika

Shenzhen
Czarny Charakter Lata
 
Posty: 217
Dołączył(a): 30 gru 2019, o 18:14
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=7968&p=130824#p130824

Re: Shenzhen do oceny

Postprzez Yukirin » 20 sty 2020, o 23:45

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Obrazek
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 4345
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 12:23
Wiek postaci: 0
Ranga: Królowa
GG/Discord: Yukirin#7705
Multikonta: Asaka

Re: Shenzhen do oceny

Postprzez Shenzhen » 22 sty 2020, o 08:46

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek
Avatar użytkownika

Shenzhen
Czarny Charakter Lata
 
Posty: 217
Dołączył(a): 30 gru 2019, o 18:14
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=7968&p=130824#p130824

Re: Shenzhen do oceny

Postprzez Yukirin » 22 sty 2020, o 22:31

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Obrazek
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 4345
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 12:23
Wiek postaci: 0
Ranga: Królowa
GG/Discord: Yukirin#7705
Multikonta: Asaka

Re: Shenzhen do oceny

Postprzez Shenzhen » 23 sty 2020, o 11:18

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek
Avatar użytkownika

Shenzhen
Czarny Charakter Lata
 
Posty: 217
Dołączył(a): 30 gru 2019, o 18:14
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=7968&p=130824#p130824

Re: Shenzhen do oceny

Postprzez Yukirin » 24 sty 2020, o 00:41

Akcept! Życzę miłej gry ♡

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Obrazek
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 4345
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 12:23
Wiek postaci: 0
Ranga: Królowa
GG/Discord: Yukirin#7705
Multikonta: Asaka


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości