Misune Takashi

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Misune Takashi

Postprzez Misune Takashi » 22 mar 2019, o 21:57

Obrazek


Obrazek


IMIĘ: Misune
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

PŁEĆ: Kobieta
WZROST | WAGA: 173 |
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

RANGA: Dōkō (Uczeń)


ObrazekWYGLĄD: Powiewa na wietrze jak flaga porzucona nad klifem. Eteryczna, efemeryczna, znika zanim obejmie ją zagubione spojrzenie. Błękit i fiolet - dominanta, pulsuje w przestrzeni porywana kolejnymi pchnięciami wiatru. Siksa, młoda dziewczyna, krągłości jej piersi rysują się pod luźno noszonym strojem, który nie krępuje jej ruchów, żadnego z nich, stawianych z pewnością kroków, skinięć dłoni o delikatnych rysach, ani uśmiechów tak sennych, jak chętnych, posyłanych w kierunku zachodzącego nad klifem słońca. Sylwetka zaadaptowana do zadania, długie mięśnie rysują się na długich nogach, krótkie oddechy znaczą powietrze w krótkiej chwili wytchnienia i spokoju. Aż wreszcie oczy, które półprzytomnie omiatają rozbijane przez ostre rysy brzegu fale. Skrzą się różami i błękitem - heterochromia, tak pasjonująca choroba - jedna z tych, która nie zabija.
UBIÓR: Czernie i chłodne błękity, jak morze i zalegające na przepastnym dnie cienie. Tabi wsunięte na stopy, by nie zostawiać zbytecznych śladów krwi na zielonej trawie. Łopoczące na wietrze peleryny to symbol wielkich wojowników, jednak zbyteczny trud doszukiwać się ich tutaj. Wydajność kocha prostotę, jej nogi chronią luźne spodnie, trzymane na swoim miejscu jedynie przez kabury i pasy. Długi rękaw zasłania białe jak śnieg, jak puch, jak fale ramiona, a pierś wznosi się i faluje pod dekoltem… czego właściwie? Kimono, powiedzieliby pewnie Janusz z Grażyną, jednak jestem pewny, że Tobie Czytelniku, takie określenie nie wystarczy. Jednak będzie musiało.
ZNAKI SZCZEGÓLNE: Sectoral heterochromia iridium - obie tęczówki Misune są dwukolorowe - błękitno różowe.


Obrazek


CHARAKTER: Zawsze uśmiecha się nieobecnie, a obecnie nie uśmiecha się wcale. Ciepło, które nosi w sercu przekazuje innym, choć zawsze go jej brakuje. Nie boi się krzywdy, ludzkiego cierpienia, krwi i przelanych za zmarłych łez, jeżeli potrzebujesz przytulenia, będzie obok. Uparcie wierzy, choć jej mówiłem, żeby przestała, że każdy zasługuje na lepsze jutro, a tylko ci biedni życiowo potrafią to docenić, bo ten kto ma wszystko, w rzeczywistości nie ma niczego. A ona nie ma już nic - szczególnie do stracenia. Kocha naturę, kocha tę falę, które pienią się bałwanami ponad zielenią wybrzeża, kocha naturę, która w wiecznej walce z samą sobą, rozbija się o brzeg klifu na którym siada wieczorami, oglądać kolejny zachód słońca. O tym też jej mówiłem - nie siadaj na zimnym, bo wilka złapiesz, ale pewnie już wiesz Czytelniku, że mnie nie słucha. Nikogo nie słucha, choć zawsze zamienia się w słuch, chętnie radzi, choć tylko innym, nie sobie. Nieistotne, czy jesteś historycznym złamasem - nawet Tobie poda dłoń, jeśli jesteś w potrzebie. Albo ją utnie, kiedy ktoś wyda rozkaz.
NAWYKI: Każdego ranka, parzy w dbanuszku liściastą herbatę i wypija ją na dachu swojego domu, kiedy tylko wzejdzie słońce. Poza wschodami, podziwia też zachody - kiedy tylko może, oddaje się ostatnim promieniom, które na moment rozgrzeją jej chłodną skórę. Nie przepada za nocami, chętnie zostawia zapaloną lampę, byleby nie spać w kompletnych ciemnościach.
NINDO:


Obrazek

Dziewiętnaście lat temu, Asuma poznała swojego przyszłego męża, pana Kayashi, w podmiejskim lokalu bez nazwy. W tamtych, zresztą i tych, czasach, wszystko jest bez nazwy. Nie nazywamy niczego, bo do niczego się nie przywiązujemy. Wyjątkiem są już tylko rodzina i miecze.
Pozwól jednak, że powrócę do właściwej historii Czytelniku. Poznali się dziewiętnaście lat temu, a jej uśmiech potrafił stopić wtedy najtwardszą stal, a jego spojrzenie potrafiło złamać najmężniejszego z wojów, a jak oni się kochali! Dwie niepowstrzymane siły, nieprzesuwalne obiekty na jednej i tej samej płaszczyźnie. Ona była jak poranek - rześka i dająca nadzieję na lepsze dzisiaj, niż było wczoraj. On był jak wieczór - wizja chudych dni i samotnych nocy przy grobie bliskiej ci osoby. Podobno, tak gdzieś kiedyś słyszałem, podobieństwa się przyciągają. Nie wiem ile jest w tym prawdy, wiem natomiast jedno - nie mogli bez siebie żyć. Każdy krok, każda myśl i każdy oddech, był tym wspólnym, tworzyli jeden, nierozłączny byt, a ich życie było jak film. Po spotkaniu sepia nabrała kolorów, a razem mogli przenosić góry. Od słowa do słowa, przenieśli nie góry, a siebie, do sypialni. Na efekt grawitacji i siły przyciągania tej dwójki, nie trzeba było długo czekać - konkretniej, dziewięć miesięcy później, ni dnia, ni nocy więcej, na świat przyszła Misune. I skłamałbym, gdybym tu napisał, że jej życie było usłane jedynie cierniami i potłuczonym szkłem. Samo jej istnienie dopełniło żywota Pani Asumy i Pana Kayashiego - pustki w ich sercach zalepiła miłość do latorośli. Mogę więc śmiało napisać, że dbali o nią i kształtowali na przestrzeni lat. Oczywiście, były zarówno wzloty, jak i upadki, trudno jednak tutaj dopatrywać się archetypu złamanego przy świat, zdeptanego przez rzeczywistość, upadłego bohatera, walczącego z każdym i wszystkim, dla para-idei duchowej wolności przez przemoc i nienawiść do bliźniego. Czym skorupka za młodu… a Misune otrzymała tylko szacunek, bezwarunkową miłość i możliwość rozwoju, którą wraz z wiekiem pielęgnowała w sobie i pozwalała by inni mogli z jej młodzieńczej mądrości czerpać.


Obrazek


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.Obrazek


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.Obrazek


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
Fūma Shuriken na plecach, torba (na tyłku), dwie kabury na broń - prawe udo i lewe biodro, dzwoneczek na szyi

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


Obrazek


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Ostatnio edytowano 24 mar 2019, o 00:11 przez Misune Takashi, łącznie edytowano 2 razy

Obrazek


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Misune Takashi
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 mar 2019, o 15:59
Wiek postaci: 0
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu, kolorowe włosy, smukła sylwetka
Widoczny ekwipunek: Torba, kabura x2
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=7091
GG: 0
Multikonta:

Re: Misune Takashi

Postprzez Misune Takashi » 23 mar 2019, o 14:15

Nie poganiam, ale podbijam! Wszystko jest gotowe i mam nadzieję, że nie narobiłam błędów! :3

Obrazek


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Misune Takashi
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 mar 2019, o 15:59
Wiek postaci: 0
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu, kolorowe włosy, smukła sylwetka
Widoczny ekwipunek: Torba, kabura x2
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=7091
GG: 0
Multikonta:

Re: Misune Takashi

Postprzez Exodia » 23 mar 2019, o 22:43

Generalnie to akcept, miłej gry życzę.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2039
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości