Yoshimitsu (Gotowe)

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Yoshimitsu (Gotowe)

Postprzez Yoshimitsu » 28 sie 2018, o 12:13


DANE PERSONALNE


IMIĘ: Yoshimitsu (よし „szczęście" みつ „blask")
NAZWISKO: Kaguya
KLAN: Kaguya (かぐや)
PRZYNALEŻNOŚĆ: Kaguya - Sabishi
ORGANIZACJA: Rodzina Akiyama
RANGA W ORGANIZACJI: Pazur
WIEK: 20, [25 II 368]
PŁEĆ: Shinobi
WZROST | WAGA: 180|68
RANGA: Dōkō
SŁAWA: Lokalna (Shigashi no Kibu): ●●●●●●●◌◌◌ wybicie dużej grupy członków rodziny Akiyama spotkało się z żywym zainteresowaniem z ich strony. Wysadzenie Palarni "Jaśmin" zostało skojarzone z jego osobą, ponownie pojawienie się w Shigashi zwróci uwagę wszystkich rodzin mafijnych, które mają go na swojej czarnej liście.
Lokalna (Ryuzaku no Taki): ●●●◌◌◌◌◌◌◌ atak na lokalną komórkę mafii został przez nią zauważony, a sam sprawca - zapamiętany.


APARYCJA


WYGLĄD: Yoshimitsu jest stosunkowo wysokim i szczupłym młodzieńcem, jego mięśnie są ledwie widoczne przez co nierzadko jest odbierany jako słabeusz. Jego oczy są jasnoniebieskie i wyprane z uczuć, nie zdradzają po ich posiadaczu żadnych emocji. Yoshi posiada tatuaż na lewej łydce przedstawiający przebite włócznią dziecko, które ma okazywać jego brak litości dla wszystkich istot na świecie, jego twarz jest owalna, pozbawiona uśmiechu i jakichkolwiek emocji, jego włosy sięgające do połowy wysokości jego grzbietu, są koloru białego, na ogól są rozpuszczone, zdarza mu się również pokazywać swoje zaciśnięte śnieżnobiałe zęby kiedy dochodzą do głosu jego złość i nienawiść do innych ludzi. Jego dziąsła są silnie ukrwione przez co najczęściej przy zaciskaniu zębów pojawia się krew.
UBIÓR: Jest on ubrany w białą koszule, która jest bardzo luźna jakby dwa rozmiary za duża, spodnie są długie zakrywające całe nogi również koloru białego, jego stopy są okryte przez jasnożółte sandały shinobi. Yoshimitsu nakrywał się czarnym płaszczem z czerwonymi wstawkami, który miał go ochronić przed niezbyt sprzyjającą pogodą. Podczas walki często było widać jego opaskę na prawej ręce zrobioną ze śnieżnobiałej kości prawdopodobnie jego ojca. Jego paznokcie u rąk były pomalowane zazwyczaj na czerwony kolor, a te u nóg malował na fioletowo, chciał w ten sposób pokazywać trochę ludzkiej twarzy ale wyglądało to bardziej przerażająco niż przyjaźnie. Na wysokości odcinka lędźwiowego znajduje się kabura z mieczem.
ZNAKI SZCZEGÓLNE:
Tatuaż w kształcie dwóch kropek na wysokości brwi
Tatuaż na lewej łydce
Pomalowane paznokcie
Skośna blizna po cięciu od ramienia wzdłuż klatki piersiowej
Blizna na wysokości lewego nadgarstka po przebiciu mieczem
Blizna od cięcia na wysokości kolanOSOBOWOŚĆ


CHARAKTER:
Spoiler: pokaż
Yoshimitsu od najmłodszych lat przejawiał sadystyczne zapędy w stosunku do swoich rówieśników oraz zwierząt. Jest samotnikiem z racji jego wyjątkowego braku pewności siebie w nawiązywaniu nowych znajomości oraz jego brutalnego podejścia do otaczającego go świata. Należy on do osób, które bardzo ciężko sprowokować do walki, ale nigdy jej nie unika i zdarza mu się do niej dążyć w wyjątkowych sytuacjach. Nie ma w swoim życiu żadnego mentora ani nie podziwia nikogo, kierując się tylko własnym samozadowoleniem i budowaniem potęgi, która może wynieść jego oraz jego ród na sam szczyt.

Kaguya Yoshimitsu, jest nacjonalistą. Kocha swój ród i kocha pustynię. Jest w stanie poświęcić wszystko tylko po to żeby kościany klan znów błyszczał na światowej arenie. W jego zachowaniu można zauważyć etnocentryzm. Do pustynnych rodów posiada szacunek ale wszystkie inne marginalizuje i traktuje jako zło konieczne. Pragnie sojuszu na pustyni mimo, że jego nienawiść w kierunku Sabaku jest równie mocna co miłość do swojego rodu.
Ciężko ocenić go jednoznacznie. Potrafi pokazać się jako dobry człowiek, jak wtedy kiedy ratował małego Sabaku czy nie zostawił Shinsa na pożarcie w domu mafii. Jednak Yoshimitsu nie jest dobrym człowiekiem. Pogardza innymi, nie cofa się przed ofiarami w ludności próbował osłonić się rzucając kobietą w raiton swojego przeciwnika. Zimno krwisty morderca, który kiedy tylko zostanie sprowokowany zmienia się w demona, którym są straszone niektóre dzieci w Shigashi.
Lojalność piastuje wysoką pozycję u Yoshiego. Nigdy nie zostawił i nie zostawi swojego towarzysza. Życie to dla wszystkich wśród członków rodu Kaguya mało ważna rzecz. Najważniejsze jest to jak umierasz. Tak został wychowany, to pokazał mu ojciec i białowłosy trzyma się tego po dziś dzień.
Poczucie własnej wartości i wiara w to co robi czyni go wojownikiem, który potrafi oddać szacunek jeśli przeciwnik jest silny. Nienawidzi podstępu, przekupstwa i kłamstw. Mimo tego wszystkiego, nic nie czyni go dobrym człowiekiem ponieważ jest zdolny dopuścić się morderstw niewinnych osób jeśli wytworzą one nawet nieświadomie zagrożenie dla klanu.

NAWYKI: Ciągle poprawia lewy rękaw swojej koszuli.
Przy każdej wolnej chwili pije wino.
NINDO: "Gi­niesz bez skut­ku, bo żyjesz bez przyczyny."
HISTORIA:

Początek Drogi


Yoshimitsu urodził się w jednej z rodzin szczepu Kaguya, jego ojciec był dumnym wojownikiem, który oddał życie w obronie swojego dziecka, które miało niecałe 7 lat, zaś jego matka była pierwszą zabitą osobą przez Yoshimitsu, zginęła podczas porodu. Wychował się głównie sam, sytuacje z dzieciństwa ukierunkowały jego charakter na nieufny i brutalny wobec innych ludzi, prawdopodobnie dzięki temu udało mu się przeżyć. Od czasu do czasu był zmuszany przez starszych swojego szczepu do nauki, lecz nie był on przekonany co do szczerości inicjatywy okazywanej przez starszyznę więc do końca im nie zaufał. W swoim życiu brakowało mu kogokolwiek bliskiego, nikt nie nauczył go nawiązywać znajomości więc zawsze trzymał się na uboczu. Yoshimitsu zawsze wierzył, że uda mu się odbudować potęgę swojego rodu i wyprowadzi go razem ze sobą na sam szczyt łańcucha pokarmowego.


Pustynia


Po wyruszeniu ze swojego ciepłego grajdołka, w którym otaczali go z każdej strony sami Kaguya, napotykał różnych ludzi. Wynajął go handlarz do opieki nad psem i to było jedno z tych zleceń, które wykonać po prostu musiał żeby móc dalej żyć. Jedzenie i przede wszystkim woda na pustyni za darmo nie jest i musiał on łapać się wszystkich prac. Yoshimitsu na swojej drodze napotkał też pewnego młodego... Spotkał młodego Sabaku! Co dziwne w tym wszystkim to dzieciak z wrogiego rodu nie stracił życia, a został uratowany przez młodzieńca. Wtedy jeszcze jako Doko swojego klanu, pokonał samuraja, któremu darował życie. Dalsza podróż przyniosła spotkanie rodziny uratowanego chłopca i kolejna chęć pomocy... Chęć pomocy skończyła się na tym, że Yoshi spędził niecały tydzień w szpitalu. Znowu spotkał samuraja, który okazał się dużo silniejszym przeciwnikiem. Gdyby Kaguya zdecydował inaczej i zabił tego mistrza miecza wtedy przy Sabaku to jego historia wtedy by się skończyła. Ocaliła go dobroduszność i szacunek dla honoru jakim odznaczał się tamten przeciwnik. Kościany chłopak do tej pory jest winny przysługę mężczyźnie, który nazywa się Hajime Tanaka. Niedługo po tych wydarzeniach spotkał Shinsa, z którym jego los związał się na dłużej...


Shins, Shigashi no Kibu i Mafia


W tej historii został już przedstawiony, osoby interesujące się życiem Yoshiego zdążyły już go poznać. Shins Dohito, agresywny odludek o skłonnościach do mordowania. Kaguya nie mógł trafić lepiej, mimo pewnych różnić chłopcy doskonale się rozumieli. Rozpoczęcie mordowania było tylko kwestią czasu. Chwilę po wyruszeniu z Samotnych Wydm, zamordowany został jakiś przypadkowy mężczyzna. Powód? Powód był prosty, Shinsowi było zimno i zabił dla ubrania. Sytuacja, która została opisana była tylko przedsmakiem tego co faktycznie miało się wydarzyć. Udanie się na trening razem z Dohito doprowadziło do zamordowania ponad dziesięciu osób, za które złą sławę zyskał sobie Yoshimitsu. Białowłosy wraz ze swoim towarzyszem wyruszyli do Yusetsu, w którym po różnych wydarzeniach natrafili na mafię... Żeby było śmieszniej na wysoko postawionych członków rodziny Akiyama, którą wcześniej bezwzględnie mordowali. Shins został brutalnie spacyfikowany i jego życie było w rękach kościanego ninja. Nie zawiódł swojego jedynego przyjaciela i doprowadził do widowiskowego zamachu na wysoko postawionych przeciwników tej rodziny, przez co sam został włączony do mafii jako jej zabójca. Ranga Pazura została mu przyznana, mimo że cała sytuacja z tą organizacją mu się nie podobała. Od tamtej pory, Kaguya cały czas myślał nad tym jak opuścić jej szeregi.


WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI[/b]


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE): Kościana opaska na prawej ręce
Torba na wysokości pasa
Yoshimitsu na odcinku lędźwiowym, schowany w kaburze.


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=101&t=6244
PH: http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=34&t=6243
MISJE:
    D - 2
    C - 6
    B -
    A -
    S -
PREZENT OD ADMINISTRACJI:
Ostatnio edytowano 10 lut 2020, o 15:38 przez Yoshimitsu, łącznie edytowano 64 razy
"Gi­niesz bez skut­ku, bo żyjesz bez przyczyny."

"Jaki jest wasz wybór? Umrzeć? Czy ugiąć Karku?"
Avatar użytkownika

Yoshimitsu
 
Posty: 316
Dołączył(a): 26 sie 2018, o 15:16
Wiek postaci: 20
Ranga: Pazur
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=6242
GG: 66391319
Multikonta: -

Re: Yoshimitsu (Gotowe)

Postprzez Exodia » 28 sie 2018, o 22:16

No okej. Akcept i miłej gry.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2193
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Shins i 0 gości