Mori "Yura" Jin

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Mori "Yura" Jin

Postprzez Yura » 17 lip 2018, o 01:02


DANE PERSONALNE


IMIĘ: Jin
NAZWISKO: Mori (Pseudonim: Yura)
KLAN: Brak
PRZYNALEŻNOŚĆ: Brak
WIEK [DATA URODZENIA]: 18 lat [369]
PŁEĆ: Męska
WZROST | WAGA: 178 cm | 72 kg
RANGA: Doko


APARYCJA


WYGLĄD:
Spoiler: pokaż
Obrazek

Wysoki, szczupły, niepoprawnie przystojny z zadziornym uśmiechem - tak w skrócie można by opisać naszego bohatera, który stąpa po tym świecie. Jak łatwo się domyślić, nie jest on przesadnie umięśniony, lecz niech was to nie zmyli, w końcu to shinobi. Yura jest wysportowany jak przystało na fachowego 'skrytobójce' i jeśli obnaży on swoje ciałko, może poszczycić się całkiem niezłym czteropakiem oraz wystarczającymi mięśniami rąk i nóg. Do tego średniej długości, ciemno brązowe włosy, które swoją niesfornością doprowadzają swojego nosiciela niekiedy do szału oraz biały, szeroki uśmiech.
Oczy. No tak, oczy. Jak można o nich zapomnieć? Przenikliwe, i do tego czerwone.
ZNAKI SZCZEGÓLNE: Przesadnie czerwone, wręcz diabelskie ślepia, które u nie jednej osoby mogą zasiać ziarno zwątpienia, bądź ją po prostu przestraszyć. 'Czyżby to był sam Diabeł?! Albo, albo... nie, tylko nie on... Uchiha!' No nie, daleko mu do pierwszego, a tym bardziej do drugiego. Po prostu jak widać stworzyciel postanowił zadrwić z naszego bohatera i musi się zmagać z oczami, które nie pomagają mu w kontaktach z innymi ludźmi.
Czy coś jeszcze wyróżnia naszego bohatera? Oczywiście, że tak, jednak nie są one widoczne na pierwszy rzut oka. Blizny, dużo blizny usianych w różnych częściach korpusu. Sam szatyn nie starał się ich nawet zliczać, jednak jest ich sporo. Część na klatce piersiowej, zaś reszta na plecach. Lwia część z nich to znamiona po nieudanej wspinaczce po skałach, zaś reszta (jedynie te z tyłu), znajduje się na plecach i jest efektem wielu innych dziwnych pomysłów chłopaka, mających mu posłużyć do wytrenowania swojego ciała. O wiele więcej 'zadrapań' można uświadczyć na rękach, czy nogach, również w tylnej części, jednak tak jak w przypadku pozostałych blizn - są one skryte pod połami ubrań i widać je jedynie gdy jegomość odkryje nieco ciała. Po jednej z misji na ciele Yury pojawiła się kolejna blizna położona zaraz obok prawego biodra. Została ona zadana mieczem pokrytym chakrą, więc znajduje się tak z przodu, jak i z tyłu jego brzucha.

UBIÓR:
Spoiler: pokaż
Obrazek

Jest to typowy strój do treningów, który być może nie jest jakiś wyszukany, ale za to na pewno wygodny. Górna połowa, czyli szare haori sprawiające wrażenie mdłego, nie przylega luźno do ciała pozwalając na to, by wiatr chłodził skórę chłopaczyny w gorętsze dni. Materiał z którego je stworzono pozwala na swobodne chodzenie w największych upałach, a jednocześnie sprawia, że podczas piekielnie chłodnych nocy pustyni nosiciel zwyczajnie nie zamarznie. Mogłoby się wydawać, że taki ubiór nie gwarantuje żadnej ochrony, a przecież o zranienie w tym zawodzie nie tak trudno. I w istocie odzienie Jina nijak nie chroni przed ciosami, ale od tego ma własne ciało. Jednak nawet i ono nie utrzyma całej garderoby na swoim miejscu, więc w talii chłopaka znajduje się czarny, wykonany z mocnego materiału, pas, który sprawia, że zarówno haori, jak i czarne, długie do kostek spodnie trwają nieustannie na swojej warcie. Stopy natomiast chronione są podwójnie. Nie dość, że dookoła nich owinięty jest bandaż tak, że wystają jedynie palce oraz pięty, to Yura dodatkowo nosi drewniane sandały wydające podczas stukania niezwykle przyjemny dla ucha dźwięk, a jednocześnie sprawiające, że w stopę nie wbije mu się żaden nieproszony gość. Oczywiście nie inaczej jest też z dłoniami, na których goszczą brązowe, skórzane rękawiczki odkrywające palce, a sięgające trochę za nadgarstek. Są one odpowiednio wyłożone w środku, żeby jakiekolwiek odparzenia od noszenia były właścicielowi niestraszneOSOBOWOŚĆ

CHARAKTER: Proste wychowanie prowadzi do prostego charakteru. Choć shinobi każdemu kojarzy się z jakimś skrytobójcą, to Moriemu naprawdę do niego daleko. Chyba ciężej o bardziej prawdomównego chłopaka niż on. W życiu skłamał może tyle razy, że mógłby je policzyć na palcach jednej ręki, a większość z nich i tak miała miejsce kiedy był dzieckiem. Młodzieniec wychodzi z prostego założenia - jeśli masz skłamać, lepiej się nie odzywaj. Słowa może i były pomocne w wielu sytuacjach, ale bywały także przyczyną konfliktów i swoistym ostrzem dla duszy. Ważenie ich oraz rozsądne ich używanie to podstawa jeśli chce się być porządnym człowiekiem, a do takiego miana aspiruje właśnie Jin. Za dzieciaka nasłuchał się o wspaniałych mężach stanu, bohaterach, wielkich postaciach, które na każdym kroku tryskały dobrem, prawdą i nierzadko honorem, więc zamarzyło mu się, że on również stanie się jednym z nich. Niestety to jego upodobanie do prostoty sprawiło, że jest dzieciakiem bardzo łatwowiernym i z trudem odnajdującym się w niuansach polityki. Nie bardzo orientuje się jakie wyjście na dużą skalę jest dobre, jakie złe i jakie konsekwencje będą przynosiły jego decyzje. Jest typem człowieka, który raczej zdaje się na własną intuicję i pomoc szczęścia, aniżeli na wysublimowaną taktykę i podstęp. Wiecznie radosny, niezwykle obowiązkowy i przede wszystkim lojalny. Szkoli swoją duszę oraz ciało w równym stopniu, bowiem uważa, że bez opanowania jednego, nie ma nawet co myśleć o polepszaniu drugiego. Yura lubuje się we wszelkiego rodzaju pojedynkach na sprawność fizyczną. Może to być wyścig, sprawdzenie kto jest silniejszy albo zwyczajnie kto jest wytrzymalszy. Wszystko, co ma w sobie zalążek rywalizacji jest dla niego niczym plaster na ranie. Tutaj właśnie wychodzi na wierzch też lekkie dziwactwo chłopaka. Nigdy nie interesowały go niezwykłe techniki, widowiskowe efekty, żywioły i inne cuda. Wolał zawsze pewną, ciężko wytrenowaną, osiągniętą własnymi siłami sprawność fizyczną i właśnie do takich osób najbardziej go ciągnie. Co jednak ważne podkreślenia, przy takim podejściu nadal jednak nie lekceważy czy nie umniejsza shinobim, którzy zdecydowali się na inny rozwój. Każdy orze jak może.

HISTORIA: Historia tego dzieciaka nie ma w sobie nic niesamowitego. Nie narodził się w terenach, na których teraz mieszka, nie posiadał rodziców shinobi, nie urodził się w znanym rodzie. Zamiast tego przyszedł na świat jako syn rolników i przez pierwsze lata swojego życia znał jedynie pole oraz ciężką pracę. Jego dni mijały na wstawaniu równo ze słońcem, zarabianiu na kromkę chleba, żeby ostatecznie położyć się spać kiedy na niebo wkradał się księżyc. I pewnie tak byłoby do dnia dzisiejszego, gdyby nie wędrujący staruszek, który zainteresował się młodzieńcem. Przez pierwsze tygodnie po prostu się mu przyglądał. Wiedzieli o tym wszyscy, ale nikt nie reagował, bo dopóki mężczyzna nie próbował niczego dziwnego, dopóty był zwyczajnie nieszkodliwy. Dopiero po dwóch miesiącach dwójka ta zamieniła pierwsze słowa, które były początkiem nowej drogi dla Yury. Okazało się, że narodził się z ciałem, które przy odpowiednim treningu mogło stać się bronią silniejszą, niż niejeden miecz. Początkowo Jin myślał, że ma do czynienia z jakimś pomyleńcem, ale kiedy zaczął sie stosować powoli do jego rad, zobaczył jak jego ciało stopniowo zaczyna się zmieniać. Niewielkie barki zaczęły się poszerzać, chude przedramiona nabierały kształtu, a brzuch, który do tej pory był po prostu szczupły nagle zaczął się prezentować coraz lepiej. Yura poczuł, że naprawdę ma szanse na osiągnięcie czegoś, o czym do tej pory mógł tylko marzyć i po długich rozmowach z rodzicami doszedł do wniosku, że warto dopomóc trochę szczęściu. Tak trafił do Atsui - przypuszczalnie najbardziej nieprzyjazna prowincja ze wszystkich sektorów Samotnych Wydm, czyli dla niego idealna. To tutaj jego trening miał nabrać prawdziwych rumieńców i to tutaj młodzieniec próbuje się na dobre osiedlić.WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: Chieku
PH: Chieku
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

PREZENT OD ADMINISTRACJI: Jeden prezent
Ostatnio edytowano 22 cze 2019, o 21:31 przez Yura, łącznie edytowano 22 razy
Avatar użytkownika

Yura
Najlepszy Męski Charakter
 
Posty: 128
Dołączył(a): 10 lip 2018, o 19:12
Wiek postaci: 18
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5928
GG: 0
Multikonta:

Re: Mori "Yura" Jin

Postprzez Yura » 17 lip 2018, o 01:03

Avatar użytkownika

Yura
Najlepszy Męski Charakter
 
Posty: 128
Dołączył(a): 10 lip 2018, o 19:12
Wiek postaci: 18
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5928
GG: 0
Multikonta:

Re: Mori "Yura" Jin

Postprzez Exodia » 17 lip 2018, o 15:14

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 1983
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai

Re: Mori "Yura" Jin

Postprzez Yura » 17 lip 2018, o 15:19

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Yura
Najlepszy Męski Charakter
 
Posty: 128
Dołączył(a): 10 lip 2018, o 19:12
Wiek postaci: 18
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5928
GG: 0
Multikonta:

Re: Mori "Yura" Jin

Postprzez Exodia » 17 lip 2018, o 15:40

Akcept zatem. Witamy na pokładzie.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 1983
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości