Jun'ichi

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Jun'ichi

Postprzez Jun'ichi » 2 cze 2018, o 10:23


Obrazek

DANE PERSONALNEIMIĘ: Jun'ichi (順)
NAZWISKO: -
KLAN: Hyūga Obrazek
Przynależność: Hyūga Obrazek
WIEK [DATA URODZENIA]: 369 (19 lat)
PŁEĆ: shinobi
WZROST | WAGA: 165 cm | 65 kg
RANGA: Dōkō


APARYCJA


WYGLĄD: Jun'ichi z daleka wygląda niczym zwyczajne dziecko przebrane w dziwny strój. Z bliska jednak nawet mało wprawne oko dostrzeże, że ciało chłopaka pokryte jest licznymi bliznami z których jedne mogły sugerować, że pochodzą od bicia, inne zaś wyglądały niczym pamiątka po ciężkiej, nieprzyjemnej chorobie. Mimo skaz pokrywających każdą, widoczną część ciała, Jun'ichi może pochwalić się dobrze rozwiniętą muskulaturą, która w niektórych miejscach w sposób wręcz ohydny dla oka uwypukla zabliźnioną skórę na ramionach. Chłopak nie może pochwalić się bujną czupryną, gdyż żadnej nie posiada. Nikt nie dostrzeże koloru jego oczu przez maskę na jego twarzy, nikt nie dowie się czy posiada on jakieś tatuaże lub inne znaki szczególne - wszystko to skrywa strój.

UBIÓR: Młodzieniec przyodziewa pospolite, proste i niewyróżniające się szaty. Jedynymi akceptowalnymi kolorami są czerń, biel oraz szarość. Poczynając od dołu, Jun'ichi nosi szare buty oraz ochraniacze sięgające kolan włącznie, lnianą szatę tej samej barwy, przewiązaną grubym pasem, z pionową, białą wstawką. Ze względów praktycznych, chłopak pozbył się z szaty rękawów krępujących ruchy, zastąpił je bandażami oraz doszył kaptur mający chronić przed kapryśną pogodą i ciekawskimi spojrzeniami. Jedynym elementem stroju, którego wartość praktyczna jest właściwie zerowa, są ogromne, białe korale wiszące pod brodą.
Najbardziej szczególnym i zarazem najbardziej niezbędnym elementem stroju jest maska, która zakrywa twarz Jun'ichiego przed ludźmi oraz słońcem, które z pewnością mogłoby solidnie oparzyć cienką, pełną blizn skórę. Całość wyszyta jest z białego materiału, do którego doszyto dwa czarne kręgi, w środku których znajdują się dwa, małe otworki umożliwiające obserwację otoczenia.

ZNAKI SZCZEGÓLNE:
- ciało pełne blizn niewiadomego pochodzenia
- czarno-biała maska


OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER: Jun'ichi jest osobą spokojną, cichą i nieco skrytą w sobie. Oczywistym jest, że w dużej mierze jest to spowodowane podejściem społeczeństwa oraz rodziny do jego aparycji. Z biegiem lat drwiny oraz pogardliwe spojrzenia przestały oddziaływać na psychikę chłopca, bo ten stwierdził że ci, którzy patrzą tylko na jego zewnętrzną stronę, nie są świadomi tego na kogo naprawdę patrzą.
Jun'ichi mimo ciężkiego dzieciństwa zachował w sercu głównie dobroć i chęć niesienia pomocy tym, którzy najbardziej tego potrzebują, chociaż ze swojej pozycji (a'la dobry skrzat domowy) nie miał właściwie żadnych ku temu okazji.
Serce chłopaka nie jest jednak ze szczerego złota i on sam doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Zawsze kiedy widzi nieuczciwość, nieuzasadnioną przemoc lub inną, ludzką krzywdę w jego wnętrzu odbywa się walka jasnej i ciemnej strony osobowości. Ciało niejednokrotnie samo daje do zrozumienia, że gotowe jest walczyć do ostatniej kropli krwi, nawet za błahą sprawę, dla samej uczciwości! Mięśnie spinają się, drżą, pot występuje na czoło, a pięści zaciskają się z ogromną siłą.

NAWYKI:
- chwytanie głębokich wdechów w sytuacjach stresowych

NINDO:
- brak

HISTORIA:
Jun'ichi urodził się w rodzinie Hyūga jako pierwsze (i ostatnie) dziecko jednej z mniej znaczących w klanie par. Los zdecydował się obdarzyć młodego Hyūgę tajemniczą dolegliwością, która sprawiała że jego skóra wyglądała niczym zlepek niedbale rzuconych na gołe ciało płatów skóry. Z tego też powodu rodzice Jun'ichiego zdecydowali się wezwać osoby decyzyjne swego klanu, aby to oni zdecydowali o dalszym losie dziwadła. Decyzją było pozostawienie chłopca przy życiu i pozwolenie mu na pełnienie roli "pracownika" klanu kiedy tylko będzie miał wystarczająco sił, by utrzymać w dłoniach miotłę.
Decyzja starszych była nieodwołalna i nawet rodzice dziecka nie odważyli się jej podważać. W ten sposób rodzice wychowywali Jun'ichiego przez pierwszych 8 lat ciągle mając w pamięci to, że los ich dziecka jest już ustalony, pewny i niezmienny. Najpewniej właśnie przez tą świadomość w ich domu nie można było doszukać się typowej, rodzicielskiej miłości, radości, uśmiechów i żartów.
Matka często upominała swego syna kiedy ten pomagał jej wykonywać typowe, domowe czynności takie jak zmywanie podłóg na kolanach, mycie szyb i luster, gotowanie podstawowych dań. Chłopiec nie wiedział, że każda chwila spędzona na przygotowaniu własnego dziecka do "służby" była dla jego matki niczym potężny cios w serce. Oto owoc jej miłości został sprowadzony do poziomu służącego, którego ona musiała jeszcze odpowiednio przygotować do tej niewdzięcznej roli.
Ojciec Jun'ichiego był załamany obrotem spraw, odczuwał również niechęć do chłopca za to, że jego dolegliwość zniszczyła jego i tak mierną reputację. Od teraz wytykany był niejednokrotnie palcami za co później karał w domu swego niewinnego syna. Z czasem można nawet powiedzieć, że stracił syna i zamienił go na służącego zgodnie z poleceniem starszych. W każdej sytuacji wymagał od Jun'a przyniesienia czegoś, posprzątania nawet umyślnie zrobionego bałaganu, wymyślał dodatkowe, często bezsensowne zadania.

Jun'ichi nie znał innego życia niż to które zafundował mu własny klan. Wiedział, że ma zadanie - służyć rodzinie, sprawiać by była szczęśliwa, żyła w porządku, nie była głodna. Chłopiec wiedział, że jest inny niż wszyscy, widział swoje odbicie w tafli wody niejednokrotnie ale zastanawiał się, czy nawet mimo tego wyglądu nie może być po prostu traktowany jak człowiek, po ludzku. Niechęć i obojętność ze strony członków klanu sprawiła, że z czasem Jun'ichi zaczynał rozumieć, że dla klanu jest nikim innym jak tylko narzędziem mającym ułatwić im życie. To był jego cel i nie miał zamiaru z tego rezygnować, miał jednak zamiar zrezygnować z więzi uczuciowych. Około wieku lat 12 kiedy chłopak już niemal wszystkich członków rodziny traktował bezuczuciowo, doszło do tragicznej śmieci obojga jego rodziców w jednej z misji.

Wspaniałomyślna rada starszych klanu o dziwo pamiętała o pomarszczonym chłopcu i zdecydowała ulokować go w niewielkim pomieszczeniu na tyłach sal treningowych. Jak nietrudno się domyślić, celem tego było uświadomienie chłopaka, że jego praca jest ciągle potrzebna i nawet śmierć rodziców nie może tego zmienić.
Oczywiście posłuszny Jun'ichi przeniósł się do niewielkiego pokoiku, z którego doskonale słyszał każdy krok stawiany w znajdującej się za ścianą sali treningowej. Te kroki uświadamiały młodego shinobi, że trenować może każdy, nawet w ukryciu. Tak też młodzieniec zaczął potajemnie podglądać niektóre treningi starszych, oraz samemu potajemnie naśladować niektóre ruchy. Oczywiście sprowadzało się to jedynie do treningu fizycznego lecz z czasem zafascynowany Jun'ichi zaczął szukać natchnienia również w kwestii podstaw technik klanowych oraz technik żywiołowych, w których jak się pewnego dnia okazało może być uzdolniony.

Mijały miesiące, a chłopiec pokornie wykonywał swoje zadania. Dbał o czystość sal treningowych, konserwował sprzęt, prał ubrania, mył szyby i podłogi, ustawiał sprzęty na miejsce. Nabrał w tym wszystkim na tyle dużej wprawy, że sporą część dnia mógł w spokoju przeznaczyć na własne plany - czyli tylko i wyłącznie podglądanie trenujących, naśladowanie ich i próby nauczenia się czegoś samemu.
W wolnych chwilach Jun'ichi szlifował również swoje umiejętności krawieckie. Zaczęło się od polecenia zacerowania podartych skarpet i spodni kilku trenujących intensywnie Hyūga. Chłopak w ciągu kilkunastu dni zdołał zdobyć wystarczająco dużo materiału, aby stworzyć dla siebie prostu strój i maskę. Dzięki temu czuł się mniej odrażający i zwracający na siebie uwagę. Wiedział, że strój nie zmieni niczego, ale teraz mógł nieco pewniej wychodzić do ludzi spoza rodziny, którzy raczej nie byli przyzwyczajeni do jego szpetnej facjaty.


WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
- płaszcz (czarny)
- drewniany kij (1,5 m) - noszony na plecach
- torba

PRZEDMIOTY SCHOWANE (NIEWIDOCZNE):
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: $ $ $
PH: E X P
MISJE:
PREZENT OD ADMINISTRACJI:
- Dzień chłopaka
Spoiler: pokaż
Misae – Piękna Miss, czytająca w myślach, zapewni Ci jednorazowy przebłysk myślowy, dzięki któremu dostrzeżesz słaby punkt swojego NPC przeciwnika i łatwiej go pokonasz. Wykorzystano: -

- Halloween
Spoiler: pokaż
nr. 6, 16, 19
- 5x kunai z czaszką na rękojeści, w nocy fosforyzują zieloną łuną
- 1x wybuchowa notka z zielonego papieru wybuchająca zielonym ogniem
- 5x kunai z czarnej stali - po wbiciu barwią wyciekającą krew na czarno

- Święta 2018
Spoiler: pokaż
f. Żywiołowy śledzik - podniesienie kolejnej żywiołowej rangi jest o 50% tańsze. Wykorzystano: -

- Dzień mężczyzn
Spoiler: pokaż
1. Dwie bombki świetlne, które wybuchają wielkim, różowym serduchem. Wykorzystano: -

- Halloween 2019
Spoiler: pokaż
Porcelanowa lalka - upiorna, o szklanych oczach, które wydają się ciągle cię śledzić… a może to i prawda? Połóż ją na półce (lub kominku), by “pięknie” wyglądała! Będzie Twoją najlepszą przyjaciółką, sprawiając, że ustawiona w domu zapewni +5 do konsekwencji podczas wychodzenia z genjutsu za sprawą kai. Ale tylko w domu!

- Dzień mężczyzn 2020
Spoiler: pokaż
FUUTON: Sensu - piękny wachlarz, poręczny, składany, idealny na gorące dni. Posiada drobny, subtelny symbolem wiatru wymalowany na nim. Kiedy nim machniesz, uwolnisz technikę Fūton: Kamaitachi.

- Wielkanoc 2020
Spoiler: pokaż
3 treningi technik skrócone o 5 linijek.

- Piąta rocznica forum
Spoiler: pokaż
Skrócenie misji/misji wojennej/wyprawy o X postów łącznie dla gracza i MG do wykorzystania przez rok (X: ranga D - 2 posty, ranga C - 4 posty, ranga B - 6 postów, ranga A - 8 postów, S - 10 postów; na wyprawie skrócenie postów o jeszcze dodatkowe 2)

Ostatnio edytowano 8 cze 2020, o 17:49 przez Jun'ichi, łącznie edytowano 70 razy
Chętnie poprowadzę misję dowolnej rangi lub wyprawy
Aktualnie prowadzę:

Spoiler: pokaż
1) - Kōga - D -> wzrosło do rangi C
2) -
3) -
4) -


Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there

[color=#4080BF]

Refereeing lvl 100
Avatar użytkownika

Jun'ichi
 
Posty: 1404
Dołączył(a): 31 maja 2018, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5630&p=86429#p86350
Multikonta: -

Re: Jun'ichi (gotowe)

Postprzez Exodia » 2 cze 2018, o 22:38

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2528
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 16:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG/Discord: Wolfig#2761
Multikonta: Mujin

Re: Jun'ichi (gotowe)

Postprzez Jun'ichi » 2 cze 2018, o 22:43

Wszystko poprawione :)

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Chętnie poprowadzę misję dowolnej rangi lub wyprawy
Aktualnie prowadzę:

Spoiler: pokaż
1) - Kōga - D -> wzrosło do rangi C
2) -
3) -
4) -


Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there

[color=#4080BF]

Refereeing lvl 100
Avatar użytkownika

Jun'ichi
 
Posty: 1404
Dołączył(a): 31 maja 2018, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5630&p=86429#p86350
Multikonta: -

Re: Jun'ichi (gotowe)

Postprzez Exodia » 2 cze 2018, o 22:51

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu


Akcept. Link do zaakceptowanej KP wkleić do Profilu trzeba.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2528
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 16:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG/Discord: Wolfig#2761
Multikonta: Mujin


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość