Kaze Tetsu

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Kaze Tetsu

Postprzez Kaze Tetsu » 29 maja 2018, o 20:59


DANE PERSONALNE


IMIĘ: Tetsu
NAZWISKO: Kaze
KLAN: Maji
PRZYNALEŻNOŚĆ Samotne Wydmy, Atsui
WIEK [DATA URODZENIA]: 16
PŁEĆ: Shinobi
WZROST | WAGA: 179|90
RANGA: Dōkō


APARYCJA


WYGLĄD: Tetsu posiada czarne, sterczące włosy, charakterystyczne dla swojego szczepu. Chłopak jest przeciętnego wzrostu, za to dość solidnie zbudowany. Czymś co wyróżnia go spośród większości ludzi jest heterochromia, tęczówka jednego oka jest czarna, drugiego zaś biała. Jego matka twierdzi, że jego oczy są symbolem wewnętrznego konfliktu w człowieku, walki dobra ze złem.
Tetsu nie przykłada wagi do swojego wyglądu, najważniejsze dla niego jest to co potrafi robić. Dba o higienę bo ma to sens, ale częste strzyżenie włosów nie jest dla niego. prawdopodobnie, gdy już zacznie rosnąć mu broda będzie często zapominać o jej goleniu.
UBIÓR: Podobnie jak z wyglądem, chłopak nie przykłada większej uwagi do swojego stroju. Podstawowym kryterium jest dla niego wygoda i użyteczność. Jedyny element odzieży, za którym faktycznie przepada to płaszcz. Nosi długi, ciemnoszary, o który dba z uporem maniaka. Przesadne ozdoby nie są dla niego. Jedynym elementem jego stroju, który poza płaszczem nie jest absolutnym minimum są bezpalcowe rękawiczki. Nosi je tylko ze względów praktycznych. Poza tymi dwoma elementami jego strój jest raczej minimalistyczny, utrzymany w ciemnoszarej i czarnej tonacji. Zwykłe spodnie i koszula, wygodne buty. Nic co rzucałoby się w oczy.
Skrycie marzy mu się zbroja, lecz na to jeszcze będzie musiał długo poczekać.
ZNAKI SZCZEGÓLNE: Heterochromia


OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER: Chłopak jest życzliwy względem innych, zawsze stara się być grzeczny i pomagać innym. Mimo, iż szkoli się na shinobiego nie lubi walczyć bez powodu, zgodnie z wychowaniem jakie dał mu jego szczep. Zanim jego matka została ranna w walce, brzydził się bez zasadną przemocą. Dalej uważa to za coś straszliwego. Z jednym wyjątkiem. Atak na jego wioskę spowodował, że szczerze nienawidzi przedstawicieli klanu Kaguya. Ojciec przestrzega go przed tym gniewem, ale chłopak cały czas go w sobie skrywa i czeka na moment, gdy będzie w stanie wziąć odwet za wyrządzone jego matce i wiosce krzywdy.
Tetsu ma kłopoty z komunikacją z innymi. Jeśli kogoś już dłużej zna, nie jest to problemem i zachowuje się przy takich osobach bardziej swobodnie.
NAWYKI: Czytanie w każdej wolnej chwili, głośne myślenie.
NINDO: Stanę się tarczą, o którą rozbiją się moi przeciwnicy.
HISTORIA: Tetsu urodził się w jednej z wiosek szczepu Maji. Przez długie lata jego życie było spokojne, upływało głównie na treningach z rodzicami i pomaganiem w domu, które wyrobiło w nim pasję do gotowania. Tetsu zawsze był ciekawy świata, ale nie wścibski. Chętnie czytał każdą książkę, jaka wpadła w jego ręce. Gdy wioskę nawiedzali podróżni, Tetsu zawsze prosił ich o opowieści z innych stron świata. Nigdy jednak nie naciskał na swoich rozmówców, grzecznie tylko prosząc. Z jednym wyjątkiem. Swojego ojca. Tetsu uwielbiał opowieści z jego misji i nie mógł się doczekać, kiedy je usłyszy. Jego ojciec był rosłym mężczyzną, wyglądającym jakby został wykuty ze skały. Jego głos był za to bardzo dobroduszny. Ojciec często śmiał się opowiadając swoje historie, nawet w momentach kiedy opowiadał jak został zraniony lub otoczony przez przeciwników. Nie była to próba maskowania strachu, ojciec chłopaka zdawał się radować każdą chwilą życia, niezależnie od tego co się w niej działo. Tetsu zawsze mu tego zazdrościł, podobnie jak samych przygód. Chłopak pomimo starań zawsze był mniej pewny siebie, obawiał się kontaktów z rówieśnikami i nawet pytanie podróżnych o nowości, sprawiało mu większe niż by się mogło zdawać problemy. W przypadku tego ostatniego jednak, jego ciekawość świata motywowała go bardzo.
Matka Tetsu zajmowała się kowalstwem. Zrezygnowała z bycia kunoichi gdy założyła rodzinę. Wciąż trenowała i chętnie pomagała dzieciom ze szczepu w nauce. Poza tym zajmowała się kowalstwem, robiąc tak przedmioty codziennego użytku jak i broń dla innych mieszkańców wioski. W swojej kuźni łączyła tradycyjne kowalstwo z manipulowaniem metalem charakterystycznym dla Maji. Tetsu zawsze zafascynowany obserwował pracę matki. Kilka razy próbował nauczyć się od niej podstaw kowalstwa, nigdy jednak nie szło mu to dobrze.
Jego sielskie życie skończyło się w momencie zamieszek po turnieju piaskowych filarów. Szczep jak zawsze nie chciał mieszać się w takie wydarzenia. Co nie oznaczało, że inni nie wmieszają ich na siłę.
Pokonany klan Kaguya w trakcie odwrotu zaatakował wioskę w której mieszkał chłopak. Tetsu rwał się do walki, ale rodzice zabronili mu w niej uczestniczyć. Ojciec biegły w sztukach klanu, by mieć pewność że chłopak faktycznie nie ruszy za nimi do obrony wioski związał go metalowymi łańcuchami jedną z technik. Tetsu nie potrafił się jeszcze wyswobodzić z tak potężnego jutsu. Na swoje szczęście, jak się potem okazało.
Rodzice chłopaka dzielnie walczyli z najeźdźcami, podobnie jak większość dorosłych w wiosce. Ostatecznie udało się odeprzeć atak, bez większych strat w ludziach. Niestety wśród rannych była matka chłopaka. Kobieta odniosła ciężkie obrażenia. Leczenie trwało długo i nie przywróciło jej pełni sił. Bywały dni, gdy była tak samo pełna energii jak przed atakiem na wioskę. Wtedy z chęcią wracała do kuźni. Więcej jednak było dni, gdy była osłabiona.
Ojciec Tetsu szukał każdego możliwego lekarstwa, biorąc udział w coraz bardziej odległych od wioski misjach. Chłopak zaś starał się opiekować matką jak tylko mógł. Często odwiedzał miejscową uzdrowicielkę, by kupić leki dla matki. Po dłuższym czasie zaprzyjaźnił się ze starszą kobietą i żartobliwie nazywał ją babcią. Często wykonywał dla niej drobne prace. Czasem nawet pomagał jej przy chorych. Babcia czasem w zamian za wyświadczone przysługi, obdarowywała chłopaka lekami bez opłat. Sporadycznie, gdy chorym był ktoś spoza osady, o ile nadawał się do tego i wyrażał chęć, Babcia pozwalał Tetsu zadawać takim osobom liczne pytania na temat świata poza wioską. Tetsu najmilej wspomina rozmowy z wesołym mężczyzną, o zielonych włosach. Przybysz nigdy nie zdradził mu swojego imienia, ale Tetsu zapamiętał go dobrze przez nietypowy kolor włosów.
WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
- płaszcz
- bezpalcowe rękawiczki
- torba
- dwie kabury na broń, po jednej na każdym udzie

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: bank
PH: Punkciki
MISJE:
    D - 2
    C -
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI:
Ostatnio edytowano 17 cze 2019, o 21:27 przez Kaze Tetsu, łącznie edytowano 17 razy
Avatar użytkownika

Kaze Tetsu
 
Posty: 151
Dołączył(a): 27 maja 2018, o 15:07
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Czarne, sterczące włosy, dobrze zbudowany, całkiem wysoki. Heterochromia oczu, jedno białe, jedno czarne Ubrany w czarny płaszcz.
Widoczny ekwipunek: Płaszcz, torba, rękawiczki bez placów, dwie kabury na broń na udach.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5614&p=86122#p86122
GG: 0
Multikonta:

Re: Kaze Tetsu - do sprawdzenia

Postprzez Exodia » 3 cze 2018, o 21:53

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2035
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai

Re: Kaze Tetsu - do sprawdzenia

Postprzez Kaze Tetsu » 3 cze 2018, o 22:55

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Kaze Tetsu
 
Posty: 151
Dołączył(a): 27 maja 2018, o 15:07
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Czarne, sterczące włosy, dobrze zbudowany, całkiem wysoki. Heterochromia oczu, jedno białe, jedno czarne Ubrany w czarny płaszcz.
Widoczny ekwipunek: Płaszcz, torba, rękawiczki bez placów, dwie kabury na broń na udach.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5614&p=86122#p86122
GG: 0
Multikonta:

Re: Kaze Tetsu - do sprawdzenia

Postprzez Exodia » 3 cze 2018, o 23:04

Wszystko gra. Akcept.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2035
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości