Inoshi Yamanaka

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Inoshi Yamanaka

Postprzez Yamanaka Inoshi » 14 lut 2018, o 00:10

Obrazek
Obrazek
Obrazek
IMIĘ:Inoshi 伊野市
NAZWISKO: Yamanaka 山中
KLAN: Yamanaka
WIEK [DATA URODZENIA]: 16 [370]
Spoiler: pokaż
14.02.18 - 14 lat
16.06.18 - 15 lat
16.12.18 - 16 lat

PŁEĆ: Kunoichi
WZROST | WAGA: 157/41
Spoiler: pokaż
14.02.18 - 155/38
16.06.18 - 156/39
16.12.18 - 157/41

RANGA: Dōkō

Obrazek
Obrazek
Obrazek

WYGLĄD:
Spoiler: pokaż
Młoda Yamanaka na tle członków swojego klanu nie wyróżnia się niczym szczególnym, swoim wzrostem nie przewyższała swoich rówieśników, wydawała się dość przeciętna. Jak większość członków klanu ma jasne włosy, wydawało by się, że jak większość klanowych rówieśników będzie utrzymywać je długie spięte w kuc, jednak zdecydowała się utrzymać je wyraźnie krótsze. Obecnie nosi je na długość przed ramienia. Po prawej stronie dosyć długą opadającą na cały policzek grzywkę. Jej zielone oczy sprawiają dwojakie wrażenie bardziej jednak osoby zimnej niż ciepłej. Poprzez jej spojrzenie często można odnieść wrażenie, że albo czymś nie jest zainteresowana bądź całkowicie jej to nie rusza, co z kolei może całkowicie nie być prawdą. Inoshi nie uśmiecha się szeroko, jedyne uśmiechy jakie kieruje w stronę ludzi są drobne, nieśmiałe, pozbawione ikry. Jej mimika często sugeruje zamyślenie, bądź dryfowanie w swoim własnym świecie.
Obrazek

UBIÓR:
Ubiór Nr.1
Spoiler: pokaż
Zazwyczaj Inoshi stara się zrobić wszystko by wyglądać pewniej niż jest w rzeczywistości. Najczęściej nosi fioletową szatę z jednym, prawym rękawem który jest dosyć luźny, zapinaną aż pod szyję. Na lewym ramieniu przewiązany ochraniacz z symbolem rodu Yamanaka. Przepasana jest dużym czerwonym pasem do którego z tyłu, doczepiana jest torba. Po prawej stronie przy pasie przylega kabura. Na prawej nodze na udzie po stronie zewnętrznej dowiązana jest druga kabura, pod całością są przewiązane dwie warstwy bandaża by uczynić noszenie kabury jak najmniej niekomfortowym. Na nogi ubiera ciemne zakolanówki, oraz najzwyklejsze buty ninja. W chłodnych okresach zakłada na siebie szarawy płaszcz z kapturem posiadający fioletowe wykończenia.
Obrazek

Ubiór Nr.2

Ubiór Nr.3
Spoiler: pokaż
Obrazek

ZNAKI SZCZEGÓLNE:Oczy typowe dla członków klanu Yamanaka. Większość czynności wykonuje lewą ręką co sugeruje pewną preferencje.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

CHARAKTER:
Spoiler: pokaż
Inoshi zawsze pragnęła spełnić wymagania stawiane jej przez klan, oczywiście, różnie z tym bywało. Zawsze czuła się mimo wszystko gorsza i ostatecznie wiedziała, miała pewność, że tak jest. Nie tylko za sprawą rosnących wobec niej wymagań, lecz również wobec tego, że z jakiegoś powodu nie mogła im podołać. Stała się dosyć cicha i skryta w towarzystwie którego nie zna, a chciała by poznać, bądź darzy ich jakimś uczuciem. Otwiera się nieco bardziej wobec ludzi którzy jej zaufali i mają do niej dobry stosunek. Obcy nie sprawiają jej większego problemu, jest wobec nich nieco nieśmiała jednak wyraźnie śmielsza niżeli do ludzi których trochę już zna, szczególnie w sytuacjach jeden na jednego potrafi pozwolić sobie na więcej i okazywać więcej energii niż zazwyczaj, obecność większych grup ludzi krępuje ją do tego stopnia, że zamyka się w sobie niemal całkowicie, czasem objawia się to praktyczną ciszą z jej strony, oraz własnoręcznym odsunięciem od grupy, z jej wyboru. Najgorszą rzeczą jaką sama sobie robi jest ukrywanie większości swoich uczuć, stara się podchodzić do części spraw na chłodno, mimo to jednak zdarza jej się ucieleśnić jej emocje, czasami wręcz można odnieść wrażenie, że rozmawia, lub obserwuje się całkiem inną osobę, odmienioną, pewną siebie która się uśmiecha i jest pewna tego co robi, jest to jednak rzadkość w jej zachowaniu i widzą to tylko nieliczni. Z powodu braku wiary we własne umiejętności wykształciło się w niej coś na miarę leniwej maski którą przywdziewa gdzie tylko może byle tylko ukryć swoją niemoc.


NAWYKI: Przecieranie oczu co jakiś czas, szczególnie gdy starała się wcześniej skupić na czymś wzrok. Zarozumiałe zadzieranie głowy do góry gdy się z kimś kłóci i jest na pozycji równej ze swoim rozmówcą [przynajmniej gdy się jej wydaje, że jest].

NINDO: "To o czym myślisz i tak Cię dopadnie"

HISTORIA:

Spoiler: pokaż
Inoshi, od samego początku nie była idealna, zazwyczaj starała się to ukryć jednak im starsza była tym ciężej było to ukryć. Widziała gorzej niż większość, nie widziała na dalekie odległości, a jedynie rozmazany obraz. Na początku nikt tego nie zauważył, w końcu mały dzieciak zawsze się potyka czy na coś wpada. Szybko jednak okazało się, że nie był to jej jedyny problem, gdy przed innymi klanowymi młodzikami stawiano wyzwania, oraz uczono ich wykorzystywać ich zdolności sensoryczne, czy inne klanowe Hijutsu, jej przychodziło to z wielkim oporem. Mimo, że zawsze chciała sprostać wyzwaniu, oraz udowodnić, że nie jest gorsza, zawsze wiedziała, że tak naprawdę jest, w pewnej chwili naprawdę w to uwierzyła. Gdy tak się stało tylko kwestią czasu było by inni przejęli jej wierzenie i sami utwierdzili się w tym przekonaniu. Inoshima, ojciec młodej Inoshi pokładał w niej wielkie nadzieje od samego początku, sam nie był głową klanu, ani jakoś szczególnie utalentowanym ninją, radził sobie na misjach. Jednak, mimo przywar córki tradycją było by też została ninją, takie było jego marzenie, szybko jednak zdał sobie sprawę z tego, że będzie ciężej niż w wypadku innych. Młoda Yamanaka całkiem szybko zamknęła się w sobie zdając sobie sprawę ze swojego braku talentu do technik klanowych, podejrzewała nawet, że w jej żyłach nie płynie krew Rodu Yamanaka, z wyglądu jednak spełniała wszystkie stereotypowe cechy, gdyby ktoś spojrzał z boku od razu by wiedział z członkinią jakiego klanu ma do czynienia. Mimo, że w jej głowie kłębiły się takie myśli, to bardzo zależało jej na opanowaniu umiejętności klanowych, oraz zaimponowaniu nimi wszystkim, z całego serca zależało jej by pokazać, że jednak nie jest nikim, że jest godną nosicielką krwi klanu. W pewnej chwili część ludzi zaczęła uważać ją za zwykłe beztalencie, niedorajdę. W prowincji zorganizowano kilkanaście grup nauczanych przez Senseiów. Inoshi była częścią takiej grupy wraz z dwójką innych młodzików. Amachi, oraz Orito, bo tak nazywali się jej koledzy bardzo różnili się od siebie, wydawało by się, że każdy z tej trójki jest całkowicie inną szczególną osobistością. Ich sensei Dokuro miał do całej trójki pewną dozę cierpliwości, dzięki niemu Inoshi wydawała się nieco mniej zamknięta w sobie, ufała mu, jak zresztą i pozostała dwójka. Amachi był typowym głośnym chłopakiem który przechwalał się ponad swoje możliwości, z kolei Orito był cichy, a swoją ciszą utwierdzał jedynie siłę swych umiejętności które w stosunku do Inoshi, oraz Amachiego były wyraźnie większe.
Celem Dokuro była nauka młodych podstaw ninjutsu, oraz napełnienie ich siłą do rozwoju ich własnych umiejętności.
Podczas wielu zajęć które odbywali poczynili różne postępy, mimo, że byli drużyną to widząc postępy Orito, jej poczucie wartości zawsze spadało, z kolei Amachi czasem był górą, a czasem niżej niż ona, nie ważne jednak co robił, w jakiś sposób rozgrzewał jej serce do większej wiary w siebie, imponował jej swoim stylem bycia, w pewien sposób inspirował do poprawy, albo otwarcia się, jednak im bardziej go lubiła tym bardziej w sobie się zamykała, nie chciała by pomyślał o niej gorzej niż już myśli. Nie potrafiła też tego okazać, zawsze dzieliła się wtedy na dwoje, jedna jej część siedziała cicho podczas gdy on urządzał swoje wygłupy, czy też wymuszał na nauczycielu pewne rzeczy, a druga, wewnątrz aż kipiała chcąc go poprzeć, lecz nie wyrażała tego. Z jakiegoś powodu nienawidziła się za to, że nie potrafi powiedzieć co naprawdę myśli, oraz czuję, strach przed czyjąś reakcją był zbyt wielki. Jedno z ćwiczeń wytrzymałościowych było szczególnie interesujące, były one całkowicie opcjonalne jednak nie wiedzieli oni o tym od razu. Chcąc wyrobić u swoich studentów punktualność Sensei i tak kazał im przyjść. Wtedy Amachi odzwierciedlił w sobie to co Inoshi uwielbiała w nim najbardziej, swój bunt. Który mimo, że wyglądał i właściwie był bezcelowy, z jakiegoś powodu sprawiał, że czuła się inaczej, pewniej.
- Co? Musiałem tutaj siedzieć cale dwadzieścia minut by usłyszeć, ze mogę iść, ponieważ ten trening nie jest obowiązkowy? O nie! Niedoczekanie.
- Jeśli nie chcesz, możesz przecież już iść - Odpowiedział Dokuro spokojnym głosem, aczkolwiek można było w nim wyczuć zmęczenie.
- O nie, przesiedziałem tyle więc będziesz musiał się ze mną dalej męczyć Sensei, zostanę do końca! - powiedział Amachi z wyraźną ekscytacją w głosie. Siedząca obok Amachiego, Inoshi zachichotała mrużąc przy tym lekko oczy, by potem ścisnąć lekko swoje dłonie zarazem nie przestawała wpatrywać się w zwracającego na siebie uwagę kolegę.
- O tak Dokuro-san, będziesz musiał się z nami męczyć do końca. Ja i Amachi damy ci popalić! Chociaż wolała bym iść już do domu ale tato by mi tego nie przepuścił, wolałabym już popracować w sklepie - Pomyślała dziewczyna nie tracąc drobnego uśmiechu z twarzy. - Amachi bywa czasem taki odważny, eh. - Powiedziała sobie cicho pod nosem.
Po drugiej stronie ławki Orito słysząc przedstawienie zafundowane przez kolegę, w trakcie tego widząc reakcje Yamanaki schował głowę między rękami mówiąc do siebie - Jakie to jest żenujące. - na koniec tego westchnął znużony i poirytowany. Dziewczyna z kolei widząc reakcję kolegi nieco się zgorszyła tworząc w swojej głowie kilka wyobrażeń tego co sobie o niej teraz Orito pomyślał. Poprzez różnego rodzaju ćwiczenia, trwające kilka lat dziewczyna opanowała nieco sztuki Suitonu, oraz podstawowe ninjutsu, w dalszym jednak ciągu nie była w stanie poradzić sobie z technikami klanowymi, a to stawiało ją w gorszej pozycji od pozostałych, przez czas nauki z Amachim, oraz Orito nauczyła się z nimi współpracować, oraz zauważyła, że potrafi wpadać na całkiem niezłe pomysły w różnych sytuacjach i to był jej atut, szkoda, że jeden z niewielu w które wierzyła. Nigdy nie była znacząco silna, a podczas treningów też nie wykazała jakiś szczególnych ku temu predyspozycji, myślała, że może to i lepiej, aczkolwiek nie było to coś z czego była dumna kolejna z rzeczy która powiększała jej nie małą już kupkę nie-wiary w siebie. Wiedziała jednak, że skoro nie może liczyć na swoją bezpośrednią siłę musi zrobić coś innego, walka na odległość była jej jedyną możliwością, niestety wzrok nie pozwalał jej rzucać na dalekie odległości co było dla niej wielką przeszkodą, jednakże nie miała innego wyjścia niż ćwiczyć rzuty na tę odległość na którą była w stanie rzucać, same rzucanie shurikenami czy kunai'ami nie było wielkim problemem ponieważ zasięg rzutu nie był aż tak duży, celne strzelanie z łuku jednak odpadało. Wszystko to nie pozbawiło jej jednak marzenia o spełnieniu wszystkich wymogów przed nią stawianych, liczyła, chciała liczyć, że kiedyś je spełni i chociaż częściowo klan, jak i rodzina będą dumni z tego, że sobie poradziła, nie będzie dumna z siebie póki oni nie będą, miała pewność, że już nic tego nie zmieni.


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
  • Przewieszona Kusarigama, łańcuch 4m
  • Duża Torba
  • Prawa kabura
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

PIENIĄDZE: Ryo
PH: Punkty Historii
MISJE:
PREZENT OD ADMINISTRACJI:
8 ph - KP
40 PH - - Tylko dla pani Yamanaki -
50 PH do Kontroli Chakry - - Trzecia Rocznica SW
Super szybka Koala
- Haloween 2018
- Biała płachta z oczami - Do misji C
- Niebieski tajemniczy cukierek -
- Fiolka z krwią -

Ostatnio edytowano 4 mar 2019, o 22:08 przez Yamanaka Inoshi, łącznie edytowano 88 razy


Prowadzone misje:
B - Ostatni Smok - Maji Kenshi, Ryukata Nikusui
C - " A happy life consists in tranquility of mind " - Ame, Kaito Hozuki
Rezerwacje:
Numa

Spoiler: pokaż
Zamrożone:
Avatar użytkownika

Yamanaka Inoshi
Forumowy No-Life
 
Posty: 2523
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 22:35
Lokalizacja: Soso
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy za ramiona, grzywka na prawą stronę twarzy
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 157
- Ubranko -> https://i.imgur.com/zaBOeOp.png
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Podwieszona kusarigama
Duża Torba
Kabura z prawej strony na udzie.
[na misjach]
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG: 64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname

Re: Inoshi Yamanaka

Postprzez Venus » 14 lut 2018, o 03:26

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!
Avatar użytkownika

Venus
 
Posty: 1545
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 23:41
Wiek postaci: 0
Ranga: Bogini
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG: 4208281
Multikonta: Nikusui

Re: Inoshi Yamanaka

Postprzez Yamanaka Inoshi » 14 lut 2018, o 09:43

x
Ostatnio edytowano 25 paź 2018, o 18:06 przez Yamanaka Inoshi, łącznie edytowano 13 razy


Prowadzone misje:
B - Ostatni Smok - Maji Kenshi, Ryukata Nikusui
C - " A happy life consists in tranquility of mind " - Ame, Kaito Hozuki
Rezerwacje:
Numa

Spoiler: pokaż
Zamrożone:
Avatar użytkownika

Yamanaka Inoshi
Forumowy No-Life
 
Posty: 2523
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 22:35
Lokalizacja: Soso
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy za ramiona, grzywka na prawą stronę twarzy
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 157
- Ubranko -> https://i.imgur.com/zaBOeOp.png
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Podwieszona kusarigama
Duża Torba
Kabura z prawej strony na udzie.
[na misjach]
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG: 64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname

Re: Inoshi Yamanaka

Postprzez Natsu » 15 lut 2018, o 12:09

Akcept!
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Natsu
Moderator
 
Posty: 2243
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:36
Wiek postaci: 0
GG: 6078035
Multikonta: Natsume

Re: Inoshi Yamanaka

Postprzez Venus » 15 lut 2018, o 17:25

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!
Avatar użytkownika

Venus
 
Posty: 1545
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 23:41
Wiek postaci: 0
Ranga: Bogini
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG: 4208281
Multikonta: Nikusui


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość