Konstrukt myślowy Shin'a

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Konstrukt myślowy Shin'a

Postprzez Shin » 13 sty 2018, o 23:18


DANE PERSONALNE


Obrazek

IMIĘ: Shin
NAZWISKO: Kami
KLAN: Kami
WIEK [DATA URODZENIA]: 18 lat
PŁEĆ: Shinobi
WZROST | WAGA: 168cm / 59kg
RANGA: Doko


APARYCJA


WYGLĄD: Z daleka chłopca nie wyróżnia ani spektakularny wygląd, ani szałowe podejście do doboru ubioru. Nie przywodzi wzroku ani jego średni wzrost, ani nikła muskulatura, która zakryta workowatymi ubraniami pozostaje niezauważalna dla zwykłego przechodnia. Jego ciała nie zdobią żadne kolczyki ani tatuaże, dodatkowo nie szpecą blizny, oparzenia czy otarcia. Chłopak bardzo dba o swoje ciało, chociaż często jest to dla postronnych powodem wątpliwości co do tego, czy powinien on wieść żywot shinobi. Ogólnie rzecz biorąc Shin może równie dobrze uchodzić za zwykłego, niezbyt rozgarniętego nastolatka.
Shin ma na głowie charakterystyczną burzę brązowych włosów, które za żadne skarby nie poddają się reżimowi szczotki i grzebienia. Chłopak często ganiony bywał za to, że nie ułożył włosów podczas ważnych uroczystości, ale szybko przekonano się, że nie jest to jego zła wola, tylko nieaforność kosmyków oplatających jego głowę. Cienie brwi i długie rzęsy górują nad jasnobrązowymi oczami, których barwę można przyrównać raczej do sakrbu oceanu - bursztynu niż do ciemnej barwy mahoniu. Całość dość ostro zakończonej twarzy zwieńcza niewielki nos i stosunkowo szerokie usta, które zwykł przygryzać, gdy nad czymś intensywnie myśli.

UBIÓR: Przegląd szafy Shin'a zająby nawet najbardziej tępemu postronnemu obserwatorowi kilkanaście sekund. Powód tego jest banalny: chłopak dopiero dorastał do wieku, w którym bardzo liczyło się nie tylko to, co się umie, ale również to, jak się ubiera, więc jego garderoba składa się głównie z kolorów czarnoszarych i z nutą zgniłej zieleni. Pełne spodnie do kostek, koszulki z długim rękawem i bluzy z futrem to główne składowe jego garderoby, i ciężko zobaczyć go w czymś innym w zwykły, normalny dzień. Chłopak nigdy nie nosił ozdób takich jak bransoletka czy naszyjnik, a jego jedynym odstępstwem od reguły był sygnet, który dostał od swojego dziadka, przzedstawiający na srebrze męczyznę ze skrzydłami unoszącego się nad ziemią.
ZNAKI SZCZEGÓLNE: Sygnet z wyrytym u góry symbolem jak w opisie;


OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER: Każdy, kto chociaż trochę poznał chłopaka wie, że ciężko jest go opisać kilkoma słowami. Z jednej strony chłopak jest niebywale dumny ze swojego szczepu, traktując siebie i innych jego członków jako równych wszystkich klanom, które władają ziemiami. Nie jest jednak pyszny, co pokazuje najwidoczniej szacunek, jakim obdarza osoby starsze i wszystkich, których uzna za stosownych. Jego niezbyt dobrą cechą jest opieszałość, mylona często z lenistwem; Shin nie lubi szybkiego podejmowania decyzji, zawsze stara się dokładnie przemyśleć każdą opcję i wybrać najlepszą z nich. Zazwyczaj jest spokojny, co nie oznacza, że nie targają nim skrajne emocje - jeśli chodzi o obronę tego, co dla niego ważne, potrafi postawić na szali nawet własne życie. Cechuje go silna chęć do zdobycia dla Kami ziem na własność, ale jeśli tylko jest to możliwe, wolałby zrobić to w sposób ewolucyjny, a nie rewolucyjny. Zawsze podchodzi do ludzi z dystansem, chociaż ma tendencje do ich zbyt szybkiego oceniania, co czasem jest zarzewiem nieporozumień.
Cechuje go również ciekawość i może to jest główna cecha charakteru, która zadecydowała o tym, że zostanei shinobi. Jak inaczej mógłby zwiedzić świat, dowiedzieć się o tym, jak działają ludzie i jak kształtują swoje otoczenie? Mimo, że chłopak od dzieciństwa nie wyściubiał nosa spoza Atsui, to zawsze kusiły go podróże w nieznane, a zostanie shinobi pozwoliło mu po prostu na zwiększenie swojego bezpieczeństwa, dzięki czemu będzie w stanie dożyć długich lat, by dzielić się doświadczeniami i wiedzą.

NAWYKI:
 • Zagryzanie wargi, gdy intensywnie myśli
NINDO: Niektóre sprawy same się rozwiązują.
HISTORIA:
Ktoś mądry kiedyś powiedział, że człowiek nie wybiera sytuacji, ale musi im sprostać. Tylko poprzez przechodzenie przez kolejne etapy życia można nauczyć się pokonywać trudności, na które tak naprawdę nikt nas nie przygotuje. Życie nie rozpieściło Shin'a, ale nie można powiedzieć, że rzucało mu jakiekolwiek kłody pod nogi. Jego matka zmarła przy porodzie, osieracając go i i jego starszego brata, więc obowiązek wychowania dzieci miał spaść na ojca, który był szanowanym w klanie Shinobi. Z pomocą przyszli rodzice mamy Shin'a, którzy zaopiekowali się wnukami i dali również ich ojcu dom, do którego zawsze mógł wrócić.
Brat chłopaka, Kenta, odziedziczył charakter po matce; był żywiołowy i nie trzeba było go zbyt długo namawiać, by zrobił coś szalonego lub odważnego. Tym, który najczęściej tłumaczył się z jego sprawek był za Shin, który swoją osobowość odziedziczył podobno po ojcu, chociaż ten przez większość część roku przebywał poza wioską i chłopak nie umiał sobie wyrobić na jego temat jednoznacznej opini - jednak zawsze był on wyrozumiały i spokojny, traktując synów jak najlepiej mógł, więc Shin tak czy inaczej uważał, że jest on dobrym ojcem.
Połowę życia, do wieku 7 lat, chłopiec był rozpieszczany przez babcię i nauczany stylu życia, który prowadzi do teraz przez dziadka: by dobrze żyć, trzeba zrozumieć świat, a potem nim rządzić. Dziadek był znaczącą osobą w klanie, a Shin darzył go szacunkiem, dlatego też ochoczo zareagował na pomysł, by nauczyć chłopca ninjutsu. Okazało się, że ma on talent do technik klanowych i w kilka następnych lat osiągnął poziom biegłości, o którym marzył. W trakcie treningów poznawał wpły wowych ludzi ze swojego klanu, a także podróżników i kupców, którzy opowiadali mu o zamorskich krainach, o pustyniach, o tundrach i tajgach, o świecie pokrytym roślinnością albo lodem. W dniu swoich piętnastych urodzin jako życzenie powiedział, że wyruszy 3 świat, i tak zaczął przemierzać go w poszukiwaniu przygód, chcąc również zdobyć doświadczenie niezbędne do tego, by w przyszłości poprowadzić klan do odzyskania należnych ich ziem, czyli zdobycia prowincji!WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
Kabura na broń (na udach)
Torba (lewy pośladek)
Amulet omamori (zawieszka do torby)
Tanto w pochwie u pasa.
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=101&t=4733&p=70852#p70852
PH: http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=34&t=4732&p=70850#p70850
MISJE:
  D - 1, 2, 3, 4, 5
  C -
  B -
  A -
  S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI:
Ostatnio edytowano 4 sty 2019, o 20:23 przez Shin, łącznie edytowano 37 razy
Avatar użytkownika

Shin
 
Posty: 410
Dołączył(a): 11 sty 2018, o 16:17
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Brązowe włosy
Widoczny ekwipunek: Kabury na udach
Torba na lewym pośladku
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4730&p=70885#p70822
GG: 6007040
Multikonta:

Re: Konstrukt myślowy Shin'a

Postprzez Exodia » 14 sty 2018, o 16:20

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 1992
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai

Re: Konstrukt myślowy Shin'a

Postprzez Shin » 14 sty 2018, o 20:20

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Shin
 
Posty: 410
Dołączył(a): 11 sty 2018, o 16:17
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Brązowe włosy
Widoczny ekwipunek: Kabury na udach
Torba na lewym pośladku
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4730&p=70885#p70822
GG: 6007040
Multikonta:

Re: Konstrukt myślowy Shin'a

Postprzez Exodia » 14 sty 2018, o 21:47

Akcept, witamy na pokładzie.
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 1992
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość