Obi

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Obi

Postprzez Obi » 19 lis 2017, o 19:56


DANE PERSONALNE

Obrazek
IMIĘ: Obi
NAZWISKO:
KLAN: -
WIEK [DATA URODZENIA]: 17 lat
PŁEĆ: Ta brzydsza
WZROST | WAGA: 185 cm, 75 kg
RANGA: DokoAPARYCJA


WYGLĄD:
Wyrośnięty i dobrze zbudowany młodzieniec. Nie ma co ściemniać, wychowany na treningach fizycznych i używający głównie taijutsu nastolatek nigdy nie przypominał chucherka. Umięśniony, wygimnastykowany, porusza się sprężyście i energicznie.. Kiedy chce. Zazwyczaj jednak jego ruchy cechuje wykalkulowana opieszałość. Jest także dość wysoki, jednak jeszcze nie należy do olbrzymów wystających ponad tłum.
Na głowie ma dość krótkie czarne włosy, nastroszone i sterczące we wszystkie strony. Jego twarz ma spiczastą brodę, nieco zadarty nos oraz oczy o migdałowym, typowo kocim kształcie i dziwnym kolorze, który potrafi się zmienić w zależności od otoczenia od złota do zieleni. Zazwyczaj są jednak żółtozielone. Usta ma wąskie i blade. Cała twarz sprawia wrażenie nieco kociej, co widać szczególnie kiedy jest zdenerwowany lub ma na twarzy charakterystyczny, kpiący uśmieszek. Przez to wszystko sprawia wrażenie raczej niebezpiecznego. Ma wygląd pasujący raczej do łobuza lub niesfornego wyrzutka niż prawego shinobiego.. Na czole ponad brwią ma podłużną bliznę, zazwyczaj przykrytą włosami lub nakryciem głowy.
UBIÓR:
Chłopak ma swoje przyzwyczajenia dotyczące ubioru. Jednym z nich jest swojego rodzaju ochraniacz na głowę, zasłaniający także uszy. Nosi go bardzo często, zazwyczaj nasunięty bardzo nisko na czoło, tak, że spod niego jedynie migają jego oczy, jeśli trochę pochyli głowę.. Innym jest zakrywanie szyi, czy to szalami, chustami czy zakładając wysoki golf.
Jego ulubionym strojem jest koszulka khaki z długim rękawem, na to narzucona kamizelka, czarne spodnie chusta na szyję, wygodne buty i rękawiczki zasłaniające tylko dwa najdłuższe palce.
Kiedy jednak jest zrelaksowany i ma dzień wolny, chodzi w czarnej, rozpiętej pod szyją koszulce i wygodnych spodniach, całkowicie luźno.
ZNAKI SZCZEGÓLNE:
Pozioma blizna nad brwią, kocie oczy, charakterystyczny ochraniacz

OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER:
Chłopak pełen tajemnic. Nie wspomina o swojej przeszłości i nie opowiada o niej, nie mówiąc nawet od kogo pobiera nauki i kto rozpoczął jego trening jako shinobiego. Skryty i nieufny. Przestawia się jedynie pierwszym imieniem, a można powątpiewać czy prawdziwym, bo wydaje się równie łatwo akceptować wszelkie przydomki, sam nieraz przedstawiając się innym imieniem gdy mu zależy na anonimowości. Jednakże jego zachowanie wskazuje, raczej nie trudnił się do tej pory legalnymi i spokojnymi zajęciami, skoro nie wzrusza go widok krwi i ciał, sam także nie wahając się atakować. Lepiej czuje się pracując z ukrycia, a najlepiej nocą, sam siebie także opisując jako zwierze nocne. Lubi obserwować ludzi. Jeśli ktoś go zaciekawi, potrafi śledzić go z oddali przed idiotycznie długi czas. Porusza się zazwyczaj dachami, drzewami, murami, nigdy nie schodzi normalnie, tylko zeskoczy z saltem, do pomieszczeń woli wchodzić przez okna i balkony niż przez drzwi. Popisywanie się? Raczej już taka maniera. Za dnia często potrafi przysypiać gdzieś na drzewach, które wydaje się cenić bardziej niż miękkie łóżko i posłanie. Może to wyglądać jakby lenistwo typowe dla rodu Nara na niego przeszło, ale zazwyczaj te krótkie drzemki są niemal całym jego odpoczynkiem. Ciężko trenuje fizycznie, rozwija się, uczy nowych ciosów. Stara się być coraz lepszym.
Zdecydowanie ma jednak swoją bardziej rozrywkową stronę. Lubi żartować i testować ludzi, prowokować ich. Mówienie zaskakujących i niepasujacych do chwili rzeczy opanował do perfekcji. Zdaje się, że mało co bawi go jak gotujący się ze złości człowiek.. No, chyba, że rumieniąca się dziewczyna.
Jeśli o to chodzi, to jest szowinistą jeśli mowa o kunoichi. Uważa, że kobiety nie powinny się parać taką brudną profesją i ma tendencję do bycia zarówno pobłażliwym, jak i zbyt opiekuńczym wobec wojowniczek, zazwyczaj także nie doceniając ich siły. Jest także flirciarzem, lubi wprowadzać kobiety w zakłopotanie, pokazując romantyczną stronę. Pocałowanie dziewczyny w dłoń, zwinięcie kwiatów by założyć je za ucho? Obi zrobi to za jeden uśmiech lub nawet za cień uśmiechu. Potrafi nawet zrobić coś takiego mężczyźnie, by wyprowadzić go z równowagi. Jednakże zachowując bezpieczną granicę. Nie skacze z kwiatka na kwiatek i nie daje miejsca na nadzieję o bliższej znajomości niż przyjacielska. Czasem nawet wymykają mu się teksty zdradzające marzycielstwo, jednak szybko stłumione żartami. Nów zdaje się mieć na niego zwłaszcza taki wpływ.
Jego samego ciężko czymkolwiek zakłopotać, bo jest zaskakująco pewny siebie, nieraz niemal bezczelny. To w połączeniu z naturą żartownisia pozwala mu zbić z tropu niemal każdego. Lubi sobie popić, ma jednak mocną głowę jak na nastolatka.
W odpowiednich okolicznościach potrafi się jednak zachować. Ba, wykazuje, że odebrał zapewne staranne wychowanie z zakresu etykiety i manier, kłaniając się grzecznie i przemawiając elegancko lub wykazując niemal rycerskie odruchy, jak przytrzymywanie drzwi kobiecie lub ratowanie przed upadkiem. Przez większość czasu jednak świadomie tą wiedzę ignoruje.
Chociaż nie brata się za bardzo z ludźmi, jest kilka o których dba. Chociaż dba, to pewnie za mało powiedziane. Obi potrafi mieć prawdziwą obsesję na punkcie chronienia kogoś, kogo sobie akurat upatrzy. Wskoczyłby w ogień, przepaść, wszedł między wybraną osobę a śmiertelny cios. Najchętniej zawsze widziałby siebie między niebezpieczeństwem a bliskimi. To niemal szalona lojalność, której nigdy nie wyraża słowami. Wobec nich łagodnieje, częściej się uśmiecha, nie żartuje z nich.. Tak często jak z reszty.
Nieufny z niego kot, ale broniący swoich kociaków własną piersią.
NAWYKI:
Często zakłada dłonie na kark, zwłaszcza gdy czuje się nieco niepewnie lub niezręcznie.
Zasypia na drzewach w środku dnia, a to przez to, że zarywa całe noce.

NINDO:

HISTORIA:
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.

Chłopak żyje już od dwóch lat w Midori, wraz ze swoją młodszą o 7 lat siostrą Kiki. Wynajmują mieszkanie u staruszka, płacąc czynsz w połowie pieniędzmi, a w połowie zajmując się domem i pomagając.. Dokładnie, to Obi płaci tyle ile może, samemu jednak niemal tam nie mieszkając, jedynie wyjada od czasu do czasu zawartość spiżarni lub korzysta z niewielkiego placu ćwiczeń z tyłu domu, zaś Kiki dba o dom i opiekuje na swój sposób oboma osobnikami męskimi. Rodzeństwo nazywa mężczyznę dziadkiem, choć nie jest on z nimi spokrewniony, to dla młodszej jest najlepszym zastępstwem rodziców na jakie może liczyć, na pewno lepszym od wiecznie nieobecnego lub czuwającego z daleka brata. Kiki szkoli się także jako początkujący medyk w tutejszym szpitalu, zaś Obi poświęca czas na treningi, misje i obserwowanie siostry oraz Kaitaro.
Na młodego Narę wpadł przypadkiem. To właściwie było zabawne zdarzenie, Obi wkurzył kowala, obrażając subtelnie w jednym zdaniu jego broń, matkę i męskość.. Nie tak subtelnie jak sądził jednak bądź przeciwnik był inteligentniejszy niż sądził, bo zrozumiał to doskonale. Podobnie okazało się z samym przeciwnikiem, który okazał się zaskakująco szybki jak na swoją masę. Chłopak musiał bawić się w nim w kotka i myszkę, unikając ciosów i czekając na okazje. Ta szybko się znalazła - przeciwnik nagle znieruchomiał i wybałuszył oczy. Zza swoich pleców Obi usłyszał młodzieńczy głos, który właśnie zaczął prawić kowalowi wykład o tym jak przemoc jest szkodliwa i jak się powinien zmienić.. Obi patrzył się na niego zdumiony przez moment, po czym wybuchnął szczerym śmiechem. Obejrzał się na kowala z szerokim uśmiechem, wskazując na Narę uniwersalnym gestem mówiącym "Co za człowiek!?" widząc jednak jego czerwoną i wściekłą twarz pozbawił go przytomności jednym dobrze wymierzonym ciosem w potylice, nie dając nawet młodemu dokończyć wypowiedzi o tym, że nie powinno się używać przemocy. Ukłonił się przesadnie dworsko w podziękowaniu, w czasie kiedy oczy się mu śmiały całkiem jawnie.
Od tej pory Obi stał się cichym cieniem Nary, nieważne jak głupio by to nie brzmiało. Obserwował go, uczył się jego zachowań, poznawał niemal na pamięć charakterystyczne teksty. Poznał jego dom, rodziców, starszego brata. Sam siebie mianował jego nieoficjalnym obrońcą, nie chcąc by to naiwne światełko zgasło za wcześnie. Chłopak wydawał się mu tak niewinny i dobry w swoich przekonaniach, że nie tyle poruszał, co szarpał za jego opiekuńczą stronę. Od czasu do czasu się mu pokazywał i rozmawiali, jednak jak mu zdawało, przez resztę czasu Nara jednak nie miał pojęcia o jego obecności. Albo to Obi nie miał pojęcia o tym co on zauważa.


WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


ZDOLNOŚCI

Obrazek
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
Kabura na broń
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: viewtopic.php?f=101&t=4344
PH: viewtopic.php?f=34&t=4343
MISJE:
    D -
    C -
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI: To konto jest prezentem
Ostatnio edytowano 19 lis 2017, o 21:31 przez Obi, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika

Obi
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 lis 2017, o 18:40
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4345
GG: 0
Multikonta: Chise

Re: Obi

Postprzez Venus » 19 lis 2017, o 20:47

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!
Avatar użytkownika

Venus
 
Posty: 1551
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 23:41
Wiek postaci: 0
Ranga: Bogini
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG: 4208281
Multikonta: Nikusui

Re: Obi

Postprzez Obi » 19 lis 2017, o 21:32

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek
Avatar użytkownika

Obi
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 lis 2017, o 18:40
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4345
GG: 0
Multikonta: Chise

Re: Obi

Postprzez Venus » 19 lis 2017, o 21:57

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu


Karta zaakceptowana.
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!
Avatar użytkownika

Venus
 
Posty: 1551
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 23:41
Wiek postaci: 0
Ranga: Bogini
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG: 4208281
Multikonta: Nikusui


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości