Mini komunikat!

W tym dziale można zapoznać się z poprawną kartą postaci, a także pobrać jej wzór, który należy uzupełnić i wrzucić do tego działu. Po otrzymaniu akcepta można zacząć rozgrywkę!

Mini komunikat!

Postprzez Avarice » 24 kwi 2015, o 15:09

Cześć wszystkim!
Mam ogromną prośbę! Jeżeli wasza Karta Postaci nie jest dokończona, chciałabym by w tytule było to uwzględnione. Tracimy przez to czas na czytaniu i wyszukiwaniu błędów, gdzie na samym dole pisze "Karta postaci będzie uzupełniona w przeciągu kilku dni".
Ponadto chciałabym by każdy sprawdził swoją KP i zobaczył czy są tam techniki rangi E- Ninjutsu. Jeżeli nie, proszę o uzupełnienie, bo oprócz 10 technik rangi D dostajecie też ten oto mały bonus! Pamiętajcie o tym!
Buziaczki moje dziubaski :*

PS. Jeżeli ukończycie KP, które jest w budowie dajcie znać do mnie lub jakiegoś admina!
Obrazek

Administrator techniczny - W razie wszelakich pytań bądź wątpliwości i jeszcze raz pytań proszę o pisanie na pw, sb lub gg. Służę wszelaką pomocą, jeżeli jestem na urlopie proszę kontaktować się z Honey

Avarice
Złoty Leniwiec

Wiek postaci: 0
GG: 49502673
Multikonta: Shinji

Powrót do Podania Kart Postaci