Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Defrevin » 26 lip 2018, o 16:30

Pożegnanie z Panią Moderator

Z przykrością informujemy, że nasza misiowata Pani Moderator Fabularna postanowiła zrezygnować z piastowanej funkcji. Szanujemy jej decyzję i chcemy serdecznie podziękować za jej cały dotychczasowy wkład - wspaniałą aktywność, ciepłe podejście i niebywałą cierpliwość. Oczywiście w dalszym ciagu będzie z nami się bawiła, już jako zwykły użytkownik.
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Postprzez Defrevin » 20 sie 2018, o 22:21

Rekrutacja na stanowisko Moderatora Fabularnego

Chcielibyśmy poinformować naszą małą społeczność o nowym naborze. Co będzie należało do obowiązków Moderatora Fabularnego? Przede wszystkim będzie działał pod Administratorem Fabularnym, a więc do jego zadań będzie należało wspieranie w kreowaniu rozgrywki fabularnej. Co rozumiemy pod tym znaczeniem? Mianowicie wsparcie w prowadzeniu globalnych wydarzeń (tzw. Eventów), samodzielne prowadzenie Mini-eventów, wcielanie się w postacie Liderów klanów i nawiązywanie interakcji z graczami, a także i może przede wszystkim pilnowanie porządku fabularnego. Pełen zakres nt. obowiązków Moderatora Fabularnego znajdziecie zresztą tutaj.

O obowiązkach już co nie co powiedzieliśmy to jeszcze informacja kogo szukamy. Przede wszystkim osoby niekonfliktowej - mamy dość mocnych charakterów w własnym gronie i przydałby się nam ktoś z dystansem, chłodnym obiektywizmem. Oczywiście osoba aspirująca do tej roli, musi znać nasze uniwersum, być nieprzeciętnie aktywna i chyba co najważniejsze - musi lubić po prostu pisać, bo bez tej cechy na tym stanowisku daleko się nie pociągnie. Oczywiście plusować będzie doświadczenie, wiec gdy takie posiadasz, podziel się nim z nami (choć podkreślę, że to nie będzie decydującym czynnikiem).

Na wybór takiej osoby dajemy sobie plus minus dwa tygodnie, choć mamy nadzieję, że uda się wcześniej podjąc decyzję. Tak na prawdę zależy to od samych kandydatur, tak wiec proszę się nie wstydzić - działajcie! Nie gryziemy... Przynajmniej na początku. ;)
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Rindou Arashi » 23 sie 2018, o 11:49

Pora rozruszać trochę ten temat :D

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek

Rindou Arashi
Mistrz Pióra

Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Link do KP: viewtopic.php?p=69311#p69311
GG: 9261903
Multikonta: Eri

Postprzez Chise » 24 sie 2018, o 11:42

Well..
Obrazek

Chise

Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4372
GG: 46966371
Multikonta: Obi

Postprzez Misae » 25 sie 2018, o 13:49

Próbowanie nic nie kosztuje więc czemu nie ;)

Misae
Miss Forum

Wiek postaci: 18
Krótki wygląd: Białowłosa, wysoka, o dwukolorowych tęczówkach - prawa srebrzysto-biała, a lewa fiołkowa, ubrana w płaszcz, na dłoniach rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na biodrze
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4534
GG: 61700552
Multikonta: Kyane

Postprzez Yamanaka Inoshi » 25 sie 2018, o 16:08

Prowadzone misje:
C->BW - Bezpańskie Psy - Terumi Hikari
Rezerwacje:
Hikari, Numa

Spoiler: pokaż
Zamrożone:
- CW - - Kontakt utracony. Próba nawiązania dialogu!. - Kaminari Shigemi

Yamanaka Inoshi
Forumowy No-Life

Wiek postaci: 15
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy do przed ramion, grzywka na prawą stronę twarzy
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 155
- Ubranko->
https://i.imgur.com/nUEyczI.png
Widoczny ekwipunek: Podwieszona kusarigama
Duża Torba
Kabura z prawej strony na udzie.
[na misjach]
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG: 64789656
Multikonta:

Postprzez Rafiki » 28 sie 2018, o 19:12

Wyniki rekrutacji na stanowisko Moderatora Fabularnego
...i nie tylko!

Dobry wieczór! W imieniu administracji mam przyjemność poinformować o wynikach ostatniego naboru na funkcję moderatora fabularnego. Po rozpatrzeniu wszystkich kandydatur, za które serdecznie dziękujemy, następcą naszej kochanej Koalki został Rindou Arashi vel BeeBee-Hachi.
To jednak dopiero połowa dobrych nowin, ponieważ przy okazji udało się wyłowić osobę na wolne w ostatnim czasie stanowisko moderatora ogólnego. Zostaje nim sprawdzona już w bojach Misae vel Vulpie.
Nowym moderatorom życzymy owocnej pracy i trzymamy za nich kciuki!
Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.
Or the one.

Konto gracza: Akarui

Rafiki
Moderator

Multikonta: Akarui

Postprzez Defrevin » 28 wrz 2018, o 22:43

Pożegnanie z Administratorem

Z przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym ze stanowiskiem Administratora Ogólnego pożegnała się nasza straszna (choć tak na prawdę dobra) Buka. W imieniu swoim, innych administratorów oraz moderatorów, serdecznie dziękujemy za cały dotychczasowy trud i poświęcony czas.
Oczywiście Buka jako użytkownik dalej z z nami pozostanie, tylko już pod postacią gracza (Hikari). Na chwile obecną, stanowisko Administratora Ogólnego pozostaje nieobsadzone - tymczasowo TwoFace będzie sprawował nad działem WT/Kuźni opiekę.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Defrevin » 6 paź 2018, o 16:14

Roszady na stanowiskach

W celu usprawnienia pracy Administracji, postanowiliśmy doprowadzić do pewnego przetasowania na stanowiskach. Od dnia dzisiejszego, po Buce obowiązki Administratora Ogólnego przejmuje TwoFace. Z kolei na stanowisko Administratora Technicznego awansuje Ocir, który dotychczas piastował stanowisko Moderatora Technicznego.

Osobom na nowych stanowiskach, gratulujemy i życzymy aktywności!

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Ocir » 8 paź 2018, o 19:35

Nowy moderator techniczny

W związku z ostatnimi roszadami w składzie administracji zwolniło się stanowisko moderatora technicznego. Na ciepłe jeszcze krzesełko wskakuje Akarui, który swoje funkcje będzie wypełniał pod nickiem Rafiki. Mimo awansu wciąż będzie udzielał się w działach WT oraz kuźni, przy czym jego głos wciąż będzie traktowany tak, jak do tej pory - na równi ze zwykłymi moderatorami działu.

Ocir
Administrator

GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Postprzez TwoFace » 9 paź 2018, o 07:02

Rekrutacja na stanowisko Moderatora działu WT/Kuźni

Ze względu na delikatne braki kadrowe, otwieramy nabór na moderatorów działów Własnych Technik i Kuźni. W założeniu miejsc w obu działach jest po dwa, jednak wiadomo, nie będziemy ich obsadzać na siłę. Poniżej "formularz zgłoszeniowy":
Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color] Moderator wybranego przez nas działu (jeśli ktoś czuje się na siłach można do dwóch, najwyżej się zostanie przydzielonym tylko do jednego, w niczym to nie szkodzi)
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color] Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color] Takie typowe "dlaczego ja"

Na zgłoszenia czekamy od tygodnia do dwóch, w zależności od tego czy będą napływały nowe. Zgłoszenia można umieszczać w hide. Zapraszamy do współpracy. Oferujemy pełny pakiet socjalny i umowę o pracę.

TwoFace
Administrator

Multikonta:

Postprzez Hitsukejin Shiga » 9 paź 2018, o 07:46

Stanowisko: Chętnie WT, BT, Kuźnia.
Doświadczenie: Mod przez spory okres czasu na obu wcieleniach i obu podejścich do SW. Admin, mod i techniczny dziesiątek innych pbfów.
Coś od siebie: Więcej nie napiszę "Nie" nawet jak będzie to kanarek. (To kanarek kanarek, a nie autokorektowy kanarek).

Nazwa
Sumairu + Kiba

Typ
Unikat/Broń

Opis Sumairu oraz Kiba to dwa oddzielne przedmioty, a raczej zestawy przedmiotów łączące się w jedną upiorną całość. Po rozcięciu swoich policzków i ust, poszerzając uśmiech niczym przy "uśmiechu kota Cheshire", użytkownik Sumaire zakłada sobie dwie trójkątne nakładki z nierdzewiejącego metalu w które wchodzi rozdarta skóra - taki separator w postaci ruchomych metalowych łuków nie pozwala skórze się zregenerować i policzkom zrosnąć, zostawiając użytkownikowi niesamowicie wielki i szeroki uśmiech (który jednak nie odsłania zębów, jeśli mamy zamknięte usta - uśmiech jest po prostu znacznie dłuższy wtedy niż u normalnych śmiertelników), co przy okazji pozwala znacznie szerzej otwierać usta. Kiba to para szczęk, dolna i górna, składające się z takich samych pod względem ilości zębów co normalne ludzkie, jednak te zęby są wykonane z nierdzewiejącego metalu i mają bardzo ostre, spiczaste kształty niczym kły zwierzęcia lub potwora, co pozwala z łatwością szarpać oraz rwać mięso i cieńsze materiały. Zęby niestety muszą być wyrywane jeden po jednym, a potem kły wkręcane na śrubach w mięso jedno po drugim. Na dziąsłach na stałe zostają zamontowane metalowe okowy w formie gwintowanego otworu na wkręcenie kła, ale także pełniące role stopera powstrzymującego odrost zwykłego zęba.

Właściwości Sumairu zwiększa możliwości rozwarcia ust, co pozwala na większe i głębsze ugryzienia, Kiba pozwala wyrywać i rwać gryziony materiał ze względu na ostrość kłów i ich twardość.

Dodatkowe Aby poprawnie wykorzystać Sumairu oraz Kibę użytkownik musi posiadać iryojutsu lub regenerację pozwalającą na bardzo sprawne zregenerowanie tkanek do wsadzonych łuków Sumairu oraz do zregenerowania dziąseł by Kiba były w stu-procentach użyteczne.

Wytrzymałość
100 punktów

Zdobycie
500 ryou + misja C na "zamontowanie".

Link do tematu postaci
KLIK!

Nazwa
Suiseki - Krzesiwo

Typ
Dodatek

Opis Suiseki to nic innego jak specjalny kieł/ząbek który montuje się zamiast zwykłego stalowego kła do istniejącej już, zamontowanej w szczęce szyny z otworami - do gotowego produktu Kiba. Suiseki jest stworzony z magnezu który uderzając o zwykły metal - pocierając, uderzając i tak dalej, wystarczy kłapnięcie zębami - krzesi dużą ilość iskier co pozwala podpalać łatwopalne płyny/gazy jeśli te są w zasięgu do 25 cm od ust użytkownika krzeszącego iskry.

Zdobycie
300 za sztukę.

Link do tematu postaci
KLIK!

Obrazek
Głos Shigi | Ból i Smutek Shigi
Kolorek - AF936B
Czy wiara zostanie nagrodzona gdy mój czas dobiegnie końca?
Czy przegapię ostatnie ostrzeżenie przez kłamstwo, którym żyję?
Czy jest tam ktokolwiek? Przecież wiem, że dusza istnieje.
I nie jestem godzien, nie jestem godzien abyś przyszedł.

Jeśli mimo wszystko jesteś przy mnie, dlaczego milczysz Panie?
Jeśli trwasz przy mnie w każdej chwili, dlaczego nie czuję Twej obecności?
Bądź przy mnie, nie pozwól mi odejść, inaczej pozostanie jedynie nicość.

Czy ogarnie mnie ciemność, gdy zacznie brakować tchu?
Czy może pociągnie mnie światłość, ku swej wiecznej chwale?
Nawiedzają mnie głosy, mówiące, że nie ma czego się lękać.
I wciąż Cię wołam, wciąż Cię wołam Panie!

Dlaczego milczysz Panie? Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Inaczej pozostanie jedynie nicość. Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Nim Raj obróci się w pył, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona.
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu

Hitsukejin Shiga

Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Strój składa się z czarnego montsuki i juban, skórzanego ciemnego haorihomo, bordowego date-eri i o śnieżnym haori. Sam Shiga jest niepokojący, wygląda na kogoś nawiedzonego, mnicha lub kultystę, ze względu na elegancki i bojowy ubiór i bijąca aurę.
Widoczny ekwipunek: Dwa wielkie kunai na plecach. Kij od włóczni w ręku. Na ręku rękawica z kuszą.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
GG: 63835158
Multikonta:

Postprzez Akashi » 9 paź 2018, o 09:33

Obrazek

Akashi

Wiek postaci: 20
Ranga: Wędrowiec
Krótki wygląd: Jednooki młodzieniec o fioletowych włosach. Odziany w skórzany płaszcz ze znakiem jashina na plecach
Widoczny ekwipunek: Skórzany płaszcz, kazeshini
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=3899
GG: 41875401
Multikonta:

Postprzez Numa » 10 paź 2018, o 12:25

- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8040][b] —  — [/b][/color]

Obrazek

Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !

Numa

Wiek postaci: 15
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Czarny płaszcz z kapturem.
Link do KP: viewtopic.php?p=79250#p79250
GG: 37827204
Multikonta: Ni ma

Postprzez Tsukune » 10 paź 2018, o 12:38

Stanowisko: Kuchnia żywiołów potocznie zwana Kuźnią
Doświadczenie: Parę razy już byłem Mo(t)dem na tej odsłonie i raczej nie było problemów ze mną.
Coś od siebie: Sami zdecydujcie czy powinienem być modem. Ewentualnie zapytajcie poprzednich czerwonych z Kuźni

Tsukune

Wiek postaci: 24
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem . Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, katana przy pasie [z 5cm ostrza], pasek z biczem, laska
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic ... 4864#p4864
GG: 8518406
Multikonta:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regulamin