Regulamin pośmiertnych postaci

Regulamin pośmiertnych postaci

Postprzez Defrevin » 30 mar 2015, o 00:18

Obrazek

1. Postanowienia ogólne
 1. Postać może ponieść śmierć w trakcie prowadzonej fabuły, pojedynków, misji, mini-eventów, eventów, a także wypraw.
 2. Każda śmierć może podlegać odwołaniu, jeżeli użytkownik uznaje, że zasady forum zostały przy ocenie rażąco naruszone.
 3. W przypadku jeżeli werdykt nie ulegnie zmianie, gracz ma możliwość stworzenia nowej karty postaci, według Regulaminu Pośmiertnych Postaci.
 4. Śmierć może mieć miejsce poprzez samobójstwo uzasadnione fabularnie, niesprzeczne z charakterem postaci i samobójstwo nieuzasadnione lub podstawienie się w walce bądź misji.
 5. Za porzucenie postaci uznaje się moment, w którym gracz, pomimo braku śmierci fabularnej i niefabularnej postaci, składa on prośbę w temacie Usuwania kont i zakłada nową postać. W razie rozmyślenia się gracza, bądź powrotu do postaci przed założeniem nowej - poniższe zasady nie mają zastosowania.
2. Zasady zakładania Pośmiertnej Postaci
 1. Użytkownik zaczyna po fabularnej śmierci postaci z rangą o jeden stopień niższą, tzn:
  • Seinin -> Kogō
  • Kogō -> Sentoki
  • Sentoki -> Akoraito
  • Akoraito -> Dōkō
  • Dōkō -> Dōkō
 2. Po niefabularnej śmierci postaci to administracja decyduje o przyznanej randze na podstawie początkowych PH.
 3. Użytkownikowi po fabularnej śmierci przysługuje również prawo do posiadania 80% PH oraz Ryo zebranych na poprzedniej postaci (po odjęciu od bazowych punków), które dodaje się do startowych PH oraz Ryo w trakcie zakładania nowego konta.
 4. Posiadane jutsu - gracz na pośmiertnej postaci może posiadać na start dodatkowo 80% liczby technik (po odjęciu darmowych technik startowych), jaką miał wcześniej, z uzgodnionym przelicznikiem (2D=1C, 3D=1B itp). Np. Gracz posiada 60 jutsu rangi D (po odjęciu 10D otrzymanych na start), na które składa się:
  10 B = 30 D
  10 C = 20 D
  10 D = 10 D
  I otrzymuje z tego 80%, czyli 48 jutsu D:
  7 B = 21 D
  9 C = 18 D
  9 D = 9 D
 5. Samobójstwa nieuzasadnione, podstawienie się na pewną śmierć i porzucenie postaci sprawia, że nową postacią możemy zacząć z 30% PH oraz Ryo zebranych na poprzedniej postaci (po odjęciu od bazowych punków), które dodaje się do startowych PH oraz Ryo w trakcie zakładania nowego konta. Na nową postać przechodzi również dodatkowo 30% liczby technik (dodatkowych, po odjęciu technik startowych). Jeśli postać jest porzucona, należy się liczyć z tym, że może ona (w zależności od jej rozpoznawalności czy dokonań, bądź też innych czynników) zostać w przyszłości wykorzystana przez fabularów jako NPC.
 6. Każda osoba posiada możliwość jednorazowego porzucenia swojej postaci tak, by w trakcie tworzenia postaci otrzymać 80% PH oraz Ryo zebranych na poprzedniej postaci (po odjęciu od bazowych punków), które dodaje się do startowych PH oraz Ryo w trakcie zakładania nowego konta (jak podczas fabularnej śmierci postaci). Należy jednak uprzednio dokończyć fabuły bieżące. Taka postać może (w zależności od jej rozpoznawalności czy dokonań, bądź też innych czynników) zostać w przyszłości wykorzystana przez fabularów jako NPC.
3. Śmierć głównej postaci a multikonto
 1. W przypadku gdy gracz posiada multikonto i jego główna (pierwsza) postać umrze, gracz ten może przekazać 60%
  PH postaci (odejmując startową pulę PH) dla swojego multikonta zamiast tworzenia postaci pośmiertnej.
 2. "Transfuzja" PH odbywa się za zgodą administracji na wyprawie rangi C lub B, w zależności od siły postaci. Po pozytywnym zakończeniu wyprawy 60% PH głównej postaci przechodzi na multikonto.
 3. Przy dużej ilości PH i niechęci gracza do pójścia na wyprawę B, może poprosić o rozbicie zdobywania PH na dwie części, co wiąże się z odbyciem dwóch wypraw rangi C.
 4. Uwaga - działanie takie jest jednorazowe i zamyka przed graczem możliwość stworzenia kolejnego multikonta.
 5. W przypadku porzucenia postaci głównej (z zastosowaniem zachowania PH i Ryo jak dla śmierci fabularnej), można przetransferować PH na multikonto - lecz nadal w wysokości 60% PH. W takim wypadku traci się możliwość jednorazowego porzucenia postaci jak i możliwości stworzenia kolejnego multikonta.
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2121
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 23:31
Wiek postaci: 0

Powrót do Regulamin

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość