Sklep z wyposażeniem

Sklep z wyposażeniem

Postprzez Defrevin » 2 sie 2017, o 18:38

Sklep z wyposażeniem

Obrazek


Budynek ulokowany jest pośrodku osady, niedaleko siedziby władz. Położenie budynku w centrum sprawia, że miejsce to idealnie nadaje się do prowadzenia handlu, a umiejscowienie na widoku przechodniów utrudnia wszelkie próby dokonania kradzieży. Budynek składa się z przestrzennej sali, w której wywieszone są i umieszczone w gablotach wszelkie dostępne rzeczy do nabycia, a kupić tutaj można sprzęt niezbędny do wykonania misji. W asortymencie znaleźć można wszelakie rodzaje broni, ubrania, zbroje, a także oczywiście wszelkie niezbędne dodatki, które mogą podczas wypadu uratować życie. Drugie pomieszczenie to mała kanciapka, który służy równocześnie za magazyn sklepu.
Ważne: Zakup towaru jest działaniem fabularnym co oznacza, że wymagane jest napisanie posta w tym temacie.

Uwaga: Gracz w sklepie z wyposażeniem może również sprzedawać swój ekwipunek uzyskany zarówno z misji jak i podczas walki czy innych fabularnych działań, po cenie wynoszącej 1/5 pierwotnej ceny sprzedawanego przedmiotu.


Ważne: Każdy zakup musi być udokumentowany dodaniem poniższego formularza:
Kod: Zaznacz cały
[uhide=5][color=#BF8000]Posiadana gotówka:[/color] wpisujemy stan naszego konta bankowego
[color=#BF8000]Koszt zakupu:[/color] wpisujemy całkowity koszt poniesionego przez nas zakupu
[color=#BF8000]Pozostała kwota:[/color] wpisujemy kwotę, która została nam po odjęciu kosztu zakupu od stanu naszego konta[/uhide]
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2116
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 22:31
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Re: Sklep z wyposażeniem

Postprzez Minami » 10 paź 2019, o 22:41

Musiała tutaj jeszcze zajrzeć. W końcu obiecała sobie w czasie zlecenia, że nie będzie już nigdy aż tak nieprzygotowana. Asortyment znajdujący się w sklepie z pewnością przekraczał umiejętności Minami, ale nawet takie beztalencie jak ona potrafiłoby obsłużyć mechanizm wybuchowej notki. Prawda? Taką przynajmniej miała nadzieję. Oprócz potrzebnych rzeczy do ewentualnej walki, której mimo wszystko starałaby się uniknąć, przede wszystkim skupiła się na zestawie młodego łowcy, czyli sposobu jak przetrwać w dziczy. Manierki, krzemienie i inne wspaniałości, których kobieta nawet nie wiedziała jak używać. Do tej pory to ktoś za nią się takimi rzeczami zajmował, a ona jedynie mogła udawać, że się tym interesuje. – Dziękuję – mruknęła kładąc pieniądze na stół i zapakowawszy wszystko do swojej zawieszonej przy pasie torby, udała się w stronę portu.

Posiadana gotówka: 1040
Koszt zakupu: 900
Pozostała kwota: 140

Manierka x1
Krzesiwo i hubka
5 metrów bandaża
Rękawiczki
Sztylet
Bombka dymna x1
Notka świetlna x2
Minami
 


Powrót do Osada Tenkyu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron