Enton: Honoikazuchi

Dział w którym gracze wrzucają brakujące w spisach techniki, które Admini/Modzi poprawiają i wprowadzają.

Moderatorzy: Shins, Seinaru, Yamanaka Inoshi, Harisham, Tamaki Hyūga

Postprzez Mai » 22 sty 2020, o 23:13

Źrodła:
Naruto wiki
Animee

Nazwa

Dziedzina
Klanowe [Uchiha]

Ranga
A

Pieczęci
Brak

Zasięg
Długość kolców do 8 metrów

Koszt
C: 30% | B: 25% | A: 15% | S: 10% | S+: 5% (Za 10 kolców)

Dodatkowe
Wymaga znajomości Amaterasu

Opis Uchiha tworzy czarne płomienie Amaterasu dookoła siebie, a następnie szybko kształtuje je w kolce, które przebijają i podpalają wszystko w swoim zasięgu.

Nie wiem jakby to mialo wygladac z wlasciwosciami penetracyjnymi tych kolców, ale wyglada na to ze jakies są ;v ewentualnie mozna dopisac ze penetrująco działa tylko na klony :v
Ostatnio edytowano 17 lut 2020, o 14:06 przez Mai, łącznie edytowano 3 razy
Mai

Re: Enton: Honoikazuchi

Postprzez Shins » 17 lut 2020, o 14:02

Technika wygląda w miarę sensownie. Z tym, że koszty powinny chyba wyglądać w ten sposób:
D: 45% | C: 35% | B: 25% | A: 15% | S: 10% | S+: 5%

Shins
Czarny Charakter Zimy

Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5284

Postprzez Mai » 17 lut 2020, o 14:06

tak o, a co z kwestią penetracji? :v

Nazwa

Dziedzina
Klanowe [Uchiha]

Ranga
A

Pieczęci
Brak

Zasięg
Długość kolców do 8 metrów

Koszt
D: 45% | C: 35% | B: 25% | A: 15% | S: 10% | S+: 5% (Za 10 kolców)

Dodatkowe

Opis Uchiha tworzy czarne płomienie Amaterasu dookoła siebie, a następnie szybko kształtuje je w kolce, które przebijają i podpalają wszystko w swoim zasięgu.
Mai

Postprzez Seinaru » 20 lut 2020, o 12:12

Dałbym kolce max do 5 metrów, dał przebijanie ludzkiego ciała bez problemu, rozbudował opis (żeby miał tak chociaż te 6 czy 7 linijek) i na razie to tyle.

Seinaru
Śmieszek

Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Ciemnoszara bluzka z długimi rękawami; ciemnoszare, materiałowe spodnie; zakryte, lekkie buty, torba przy lewym boku; na sobie Zbroja Modliszki, której hełm jest przytroczony do pasa; wszystko przykryte ciemnozielonym płaszczem.
Widoczny ekwipunek: Nihongou w ręku lub na plecach, tanto przy prawym boku, torba przy lewym boku
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=3828

Postprzez Isei » 21 lut 2020, o 13:36

Te kolce to nawet na 5 metrach to przesada. Dałbym 3 metrów średnicy dla płomieni + 3 metry długości kolców. W anime nie wiem czy miały więcej niż 3 metry, patrząc na klip.

Nie wiem czy napisałem to zrozumiale :v

Nazwa

Dziedzina
Klanowe [Uchiha]

Ranga
A

Pieczęci
Brak

Zasięg
3 metry średnicy, kolce mają do 3 metrów

Koszt

Dodatkowe

Opis Uchiha tworzy czarne płomienie Amaterasu dookoła siebie. Następnie szybko kształtuje je w krótkie kolce, które są w stanie przebić się przez prawie każdy materiał, zadając spore obrażenia. Wytworzone w ten sposób szpikulce nie podlegają dalszej kontroli, a po paru chwilach najnormalniej w świecie rozmywają się podpalając to z czym miały kontakt. Ognie te, tak jak w przypadku podstawowej techniki nie wygasają do momentu całkowitego spalenia zapalonego materiału/tkanki, lub do momentu ugaszenia ich przy pomocy Mangekyou Sharingana użytkownika.

Isei

Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=7695&p=125465#p125465

Postprzez Mai » 21 lut 2020, o 14:05

O, i nawet rozpisywać już nie musze, dzięki Isei kappa

No ja te kolce wpisywałem sugerując się Wielkością Max. dla Kagutsuchi Reberu Ei, gdzie szerokość, wysokość i długość płomieni mają po 8 metrów max, więc 4 metry średnicy i 4 metry długości kolców myślę że też by sie ładnie pokrywało z tym.

No ale wy tu rządzicie >:V
Mai

Postprzez Seinaru » 12 mar 2020, o 16:37

Ładnie to wygląda chociaż zasięg jest dla mnie trochę niezrozumiały. Dałbym po prostu "3 metry" i tyle. To znaczy że kolce siegają do 3 metrów od użytkownika i jest to wtedy chyba oczywiste.

Nazwa

Dziedzina
Klanowe [Uchiha]

Ranga
A

Pieczęci
Brak

Zasięg
3 metry

Koszt

Dodatkowe

Opis Uchiha tworzy czarne płomienie Amaterasu dookoła siebie. Następnie szybko kształtuje je w krótkie kolce, które są w stanie przebić się przez prawie każdy materiał, zadając spore obrażenia. Wytworzone w ten sposób szpikulce nie podlegają dalszej kontroli, a po paru chwilach najnormalniej w świecie rozmywają się podpalając to z czym miały kontakt. Ognie te, tak jak w przypadku podstawowej techniki nie wygasają do momentu całkowitego spalenia zapalonego materiału/tkanki, lub do momentu ugaszenia ich przy pomocy Mangekyou Sharingana użytkownika.

Seinaru
Śmieszek

Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Ciemnoszara bluzka z długimi rękawami; ciemnoszare, materiałowe spodnie; zakryte, lekkie buty, torba przy lewym boku; na sobie Zbroja Modliszki, której hełm jest przytroczony do pasa; wszystko przykryte ciemnozielonym płaszczem.
Widoczny ekwipunek: Nihongou w ręku lub na plecach, tanto przy prawym boku, torba przy lewym boku
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=3828

Postprzez Yamanaka Inoshi » 12 mar 2020, o 17:10

Nie wiem czy powinniśmy się bawić w takie śmieszne odległości jak jeden metr, dwa, czy trzy. W trakcie samej rozgrywki takie odległości są i tak znacznie bardziej umowne niż faktyczne typu 5, 10, 15 metrów.

Wszyscy wiemy, że robi po prostu amaterasu w koło sie i zapala to co się tam znajdzie. Dajmy tutaj zasięg " bezpośredni " po prostu. Bo w samych walkach czy opisówkach sprowadzi się to i tak do sytuacji:

" gość do mnie biegnie, jak podbiegnie to rzucam to " Ta odległość nie będzie miała znaczenia. Zwłaszcza, że takie odległości to jakieś ułamki sekund i najpewniej o tym kto rzuci technike pierwszy i tak zdecyduje szybkość i percepcja

Co do reszty - niech będzie.

Też nie będę stał okoniem i jak każdy chce 3 metry to mi to ostatecznie nie przeszkadza.

Prowadzone misje:
- C - Pośród swoich
Rezerwacje:

Kategorycznie nie przejmuję żadnych misji.

Spoiler: pokaż
Zamrożone:

Yamanaka Inoshi

Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do brody
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 157
- Ubranko -> https://imgur.com/btjthaA.png
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Duży miecz na plecach