Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Nie wiesz jak zacząć? To jest odpowiedni dział, aby zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi rozgrywki. Jeśli więc nadal masz wątpliwości "co z czym się je", powinieneś zajrzeć dokładnie tutaj.

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yoichi » 1 gru 2015, o 15:23

Stanowisko: Moderator Fabularny
Doświadczenie: Na PBFach Naruto od marca 2008 roku, jako MG od... 2010 roku. Byłem adminem wielu for, z których część jeszcze żyje, część nie. Moderatorem również. Fabularnym Moderatorem nigdy, ale zajmowane stanowiska były dosyć kompleksowe, więc nieoficjalnie również i tym się zajmowałem. No i przygoda z SW oczywiście.
Coś od siebie: Wiecie co ze mną zrobić. <3
Yoichi

Postprzez Murai » 1 gru 2015, o 16:14

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
ObrazekObrazekObrazek

Murai posiada zasoby chakry znacznie wykraczające poza zwykłych ludzi, dla sensorów jest więc doskonale widoczny i wyróżniający się

Murai

Wiek postaci: 26
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Szwy na ciele, zielone tęczówki i czarne białka, czarne włosy do ramion. Dwa duże szwy wychodzące od kącików ust przez całe policzki. Zazwyczaj obojętny wyraz twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz, czarna koszulka bez rękawów i długie, luźne spodnie. Za pas wetknięte dwie tonfy zawiązane bandażami, przy lewym boku torba.
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?p=389#p389
GG: 45935453
Multikonta: Exodia

Postprzez Kari » 1 gru 2015, o 22:15

Stanowisko: moderator kuźni i wt
Doświadczenie: na innych forach często udzielałem się w tych działach, przez pewien czas byłem również moderatorem
Coś od siebie: Częste odpisy i otwartość na pomysły :)
Kari

Postprzez Yoshimitsu » 2 gru 2015, o 20:47

Stanowisko: Mod Globalny / Fabularny
Doświadczenie: Hmm... Chyba spore. Zresztą sami raczej dobrze wiecie. Przed SW Admin/Mod NG.
Coś od siebie: Od 10 grudnia po sam luty (lub jeszcze dłużej) 24h/7 w domu przytwierdzony do łoża będę myśleć co może mnie zająć. A później? Tak jak siedziałem zwyczajnie będę siedzieć. Aż do matury, która niezbyt mnie interesuje. A po niej już tylko pozostaje mi siedzieć i pracować przy kompie (no i siedzieć na forum) czyli znów sporo czasu. Trochę wydaje mi się że mam go czasem za dużo >.<
Yoshimitsu

Postprzez Defrevin » 2 gru 2015, o 23:10

Dobra, chętnych na pozycję moderatora Kuźni & WT mamy. Chętnych na stanowisko Moderatora Fabularnego także. A co z Sędziami? :) Zgłosi się ktoś jeszcze?
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Postprzez Yoshida » 3 gru 2015, o 08:38

Ja mógłbym sędziować bez większego problemu. Mam znajomość mangi, doświadczenie. Argument przemawiający a nie - znowu przestałem grać i wszystkich rozczarowałem więc przepraszam i zrób ze mną co chcesz Defr D:
Yoshida

Postprzez Defrevin » 4 gru 2015, o 13:07

Dobrze, dziękuje za zgłoszenia, na dniach podamy wyniki :)
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Defrevin » 7 gru 2015, o 22:21

Dobrze, ogłoszenie wyników:

• Nowymi Sędziami zostaje Murai wraz z Yoshidą.
  • Moderatorami Kuźni i WT - Kari i Reika - oboje na okresie próbnym. Reika wynika to z Twojej wcześniejszej rezygnacji, a Kariego ocenimy pod kątem tego jak będzie się odnosił do propozycji graczy.
  • Moderatorem Fabularnym zostaje Yoichi, a Moderatorem Ogólnym - Yoshimitsu na okresie próbnym. Jeśli współpraca będzie się odpowiednio układała, zostaniemy przy tym. Liczymy na Twoją aktywność.

Nikusui, dziękujemy również za zgłoszenie, potraktujemy Cię i wykorzystamy zgodnie z tym jak się określiłaś :), gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia i liczymy na waszą aktywną pomoc. Przepraszam ze swojej strony, że tyle to trwało. Za chwile rozdam odpowiednie uprawnienia. ;)

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Defrevin » 7 gru 2015, o 22:25

Chciałbym prosić, aby wszystkie wybrane osoby odezwały się do mnie prywatnie na GG.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Defrevin » 17 sty 2016, o 16:14

Nabór na moderatora ogólnego
Ogłaszam kolejny nabór, tym razem na stanowisko moderatora ogólnego. Moderator ogólny będzie podlegał i współpracować ściśle ze mną, więc proszę by osoby zgłaszające się miały to bardzo na uwadze. Jakie zadania czekają na ochotnika? Przede wszystkim aktywne uczestniczenie w życiu forum z naciskiem na udział w dyskusjach w Strefie Informacji. Moderator Ogólny oprócz pomagania w dojściu do konsensusu w pomysłach, odpowiadać również będzie za promocję forum, pilnowania porządku, wypowiadania się w prośbach, a także za udzielanie pomocy graczom poprzez tłumaczenie/wyjaśnianie niuansów SW.

Chętnych proszę o napisanie w tym temacie wraz z umotywowaniem, a także wypisaniem swojego doświadczenia. Zaznaczam, że będziemy na podania patrzeć pod kątek personalnym, zależy nam na dobrej współpracy, a jak wiadomo z osobami konfliktowymi ta współpraca z przyjemności zmienia się w katorgę.

Pozdrawiam!

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Reika » 17 sty 2016, o 16:56

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Reika

Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Na razie brak takowego, ale może coś się wkrótce znajdzie
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=32&t=245
Multikonta:

Postprzez Kamiru » 17 sty 2016, o 17:08

Zgłaszam się, bo czemu nie.

• Modowanie w wt/kuźni wcześniej.
  • Ogarniam co się dzieje na forum.
  • Aktywność w pomysłach, nie tylko swoich xD
  • Potrafię się dogadać, pójść na ustępstwa etc. o ile dostrzegę w danym punkcie widzenia rację. "Choć wiadomo, że rację mam ja."
  • No i ogólnie jestem epicki + chcę przejąć władzę na forum kappa

Dobra, ostatni punkt to wymysł (przynajmniej to po + )

Ewentualnie mógłbym wrócić do modowanie w wt/kuźni gdyby został wybrany ktoś z modów ~
Kamiru

Postprzez Murai » 17 sty 2016, o 17:19

ObrazekObrazekObrazek

Murai posiada zasoby chakry znacznie wykraczające poza zwykłych ludzi, dla sensorów jest więc doskonale widoczny i wyróżniający się

Murai

Wiek postaci: 26
Krótki wygląd: Szwy na ciele, zielone tęczówki i czarne białka, czarne włosy do ramion. Dwa duże szwy wychodzące od kącików ust przez całe policzki. Zazwyczaj obojętny wyraz twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz, czarna koszulka bez rękawów i długie, luźne spodnie. Za pas wetknięte dwie tonfy zawiązane bandażami, przy lewym boku torba.
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?p=389#p389
GG: 45935453
Multikonta: Exodia

Postprzez Nikusui » 17 sty 2016, o 18:00

Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."

Nikusui

Wiek postaci: 28
Krótki wygląd: Białe, długie włosy, część z nich zapleciona w cztery warkocze - https://i.imgur.com/W0LDdj1.jpg; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=283
GG: 4208281
Multikonta: Venus

Postprzez Hakai » 17 sty 2016, o 23:52

Na forum jestem nie długo bo od wakacji z przerwą ale myślę że dał bym radę na tym stanowisku. Mam dużo czasu do marca wręcz całe dnie będę siedział na forum. Potem pewnie tyle co przeciętny moderator więc parę godzinek dziennie znaczy około cztery. Kandydowałem już na moderatora WT i dopytywałem się jak mogę dostać się do kadry by pomagać więc już wcześniej wykazywałem chęć w staniu się istotniejszą i bardziej pomocną częścią forum. Nom to chyba tyle. Nie wiem co powinno się pisać w takich kandydaturach... Ale napisałem chyba rzeczy najbardziej istotne bo nie ma co zasypywać cię tonami textu. Są jeszcze inni a czas admina cenny.
Hakai

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zasady i Mechanika