Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Nie wiesz jak zacząć? To jest odpowiedni dział, aby zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi rozgrywki. Jeśli więc nadal masz wątpliwości "co z czym się je", powinieneś zajrzeć dokładnie tutaj.

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Defrevin » 10 lip 2015, o 08:54

Dobra, przyjmuje dwójkę, przynajmniej na okres próbny :)
Gratuluje obu Panom. Liczę na Waszą efektywność <ninja>
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Postprzez Reika » 25 wrz 2015, o 23:59

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Reika

Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Na razie brak takowego, ale może coś się wkrótce znajdzie
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=32&t=245
Multikonta:

Postprzez Defrevin » 28 wrz 2015, o 21:58

Jak ukrywamy to ukrywamy...

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Defrevin » 2 paź 2015, o 22:45

Nowy nabór, nowa szansa

Na początku z góry chciałbym przeprosić użytkowników SW, że musieli być świadkami dzisiejszej kłótni na forum z moim udziałem. Niestety i mi czasem puszczają nerwy, ale myślę, że lepiej iż wyszło to w końcu w ten sposób niż żeby pielęgnować te negatywne emocje i w dalszym ciągu pogłębiając ten "zimny konflikt" jaki narósł na forum. Mam nadzieję, że od teraz sytuacja się oczyści. Ja na pewno wyciągnąłem z tego nauczkę, ale też pewną wiedzę.
Ubyło trzech moderatorów w WT i jeden moderator z działu Kuźni. Chciałbym doprowadzić do sytuacji, kiedy to w obu działach urzęduje ta sama liczba moderatorów - a najlepiej by było gdyby w obu działach pracowały te same osoby. Taka potrzeba wynika m.in. z tego, że niejednokrotnie techniki związane są z inwentarzem i dobrze by było, gdyby udało się doprowadzić do konsensusu bez konieczności pytania osób z innych działów, o co w tym chodziło.
Wracając jednak do meritum. Ogłaszamy nabór na trzech moderatorów WT & Kuźni. Chcemy by to były osoby bardzo aktywne, umiejące zachować dystans i obiektywność, stroniące od konfliktów, ale potrafiące konstruktywnie podkreślić swoje stanowisko i w razie potrzeby, stanowczo powiedzieć nie. Zdajemy sobie sprawę, że chęc dołączenia mogą wyrazić również osoby bez doświadczenia, dlatego prosiłbym aby uargumentować właściwie swoje stanowisko, powiedzcie co możecie od siebie dać forum. Osoby zostaną wybraną drogą głosowania. Podania możecie kierować poprzez [uhide] - administracja będzie miała w to wgląd.
Powodzenia.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Reika » 2 paź 2015, o 22:51

Reika

Multikonta:

Postprzez Hikari » 2 paź 2015, o 23:51

Ostatnio edytowano 4 paź 2015, o 20:00 przez Hikari, łącznie edytowano 1 raz

When the day is long and the night
The night is yours alone
When you're sure you've had enough of this life, well hang on
Don't let yourself go
'Couse everybody cries and everybody hurts sometimes

Hikari

Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=1307
GG: 12819100
Multikonta:

Postprzez Kaien » 3 paź 2015, o 12:47

Zgłaszam się na moda WT i kuźni. Robilem to wyśmienicie i bardzo dobrze, odszedlem przez złe potraktowanie admina. Jednak zrozumiałem że odchodząc z funkcji krzywdzę tylko forum, a nie siebie czy jego. Stąd ponowna kandydatura.

Mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie
Kaien

Postprzez Sekki » 3 paź 2015, o 12:52

Zgłaszam się ponownie na moda WT i kuźni. Służyłem tyle czasu i zostałem bez uprzedzenia wywalony na zbity pysk. :) Przepraszam za foszka, ale idzie się wkurzyć, jak ktoś ci usuwa posty...
Sekki

Postprzez Kaien » 4 paź 2015, o 15:03

Także przepraszam za złe zachowanie :C
Kaien

Postprzez Tsukune » 5 paź 2015, o 15:31

ja zgłaszam się na moda Kuźni ... na pewnym forum pracowałem jako mod właśnie na owym stanowisku wiec w miarę się na tym znam ... jednak czy się dostanę to już inna sprawa ... w razie czego mogę pomagać w wycenie jako taka "trzecia osoba"

Tsukune

Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem . Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, katana przy pasie [z 5cm ostrza], pasek z biczem, laska
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic ... 4864#p4864
GG: 8518406
Multikonta:

Postprzez Hakai » 5 paź 2015, o 19:56

Zgłaszam się. Na forum jestem nieco ponad dwa miesiące ale dzięki swojej aktywności jestem już tu w miarę rozpoznawalny. No własnie co do samej obecności to codziennie jestem zalogowany więc aktywnie mógł bym obejmować stanowisko Moda. Do tego mam wysokie poczucie sprawiedliwości dlatego myślę że idealnie będę pilnował balansu w Wt i kuźni. Tyle słowem o mojej kandydaturze. Może nie grałem w PBF przez sporą część swojego życia ale myślę że spokojnie dał bym radę. :)
Hakai

Postprzez Defrevin » 12 paź 2015, o 11:07

Szansa dla nowych
Wybaczcie, że tyle to trwało, ale zanim wszyscy z składu Administracji zabrali głos, a potem dopięliśmy wszystko do ostatniej kandydatury, padła jeszcze inna propozycją którą postanowiliśmy wykorzystać. Poniżej umieszczam wyselekcjonowane osoby z listy kandydatur.

1. Hikari,
  2. Tsukune,
  3. Reika,
  4. Ichirou
Tak jak widzicie, mimo naboru na trzech moderatorów WT&Kuźni, są tu cztery osoby. W trakcie dyskusji padła propozycja wysunięcia (wśród samej administracji) kandydatury Ichirou, którego mieliśmy przyjemność poznawać od dłuższego czasu. Jego nie konfliktowość, nieangażowanie się w tego typu przykre sytuacje jakie miały ostatnio miejsce, trzeźwy osąd, znajomość uniwersum, a także gotowość podjęcia się tego zadania, skłoniły nas do dołączenia go do pozostałej trójki kandydatur.
Z względu na to, że jest to więcej osób niż szukaliśmy, wszyscy równocześnie lądują na okresie próbnym, który będzie trwał do około miesiąca. W ten czas osoby bez doświadczenia będą mogły go nabyć poprzez obserwacje i umiejętności trafnego formułowania wniosków. Jeśli ktoś się nie sprawdzi, po prostu sie pożegnamy
Na koniec od całej Administracji życzę wybrańcom - POWODZENIA ;) Pamiętajcie, ze wszyscy oczekują od Was, że wywiążecie się ze swoich zobowiązań, ale rowniez macie prawo do pomyłek. Zawsze możecie pytać i dzielić się wątpliwościami, ale pamiętajcie, żeby zawsze przy tym zachowywać się na odpowiednim poziomie. Podwórkowych zachowań nie będziemy tolerować.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Defrevin » 24 lis 2015, o 18:56

Wyniki - ocena

Minął już ponad miesiąc i w tym czasie wystarczająco dużo miałem sposobności, aby przekonać się o podejściu moderacji działu WT do technik wrzucanych przez użytkowników. Jestem na prawdę w dużej mierze zadowolony, bo jakby nie patrzeć były to osoby bez doświadczenia, które mocno zaangażowały się w prace i aktywnie uczestniczyły w dyskusjach, nie obawiając się często samemu proponować gotowych rozwiązań. Oczywiście zdarzały się potknięcia, ale biorąc pod uwagę całościową pracę zdecydowanie wychodzi ona na plus.
Reika, Ichirou i Hikari kończą okres próbny i zostają przyjęci na stałe do działu moderacji WT. Tsukune z kolei wydłużam okres próbny na jeszcze kolejne dwa tygodnie. Są pewne elementy, które należy jeszcze poprawiać, rozmawiałem z nim o tym i się zgodził spróbować :)
Gratuluję i liczę na dalszą owocną współpracę. Niedługo wrzucimy kolejne ogłoszenia o nabory.
Pozdrawiam.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Defrevin » 30 lis 2015, o 22:36

Nabory, nabory, kolejne nabory!

Tak jak wskazuje tytuł postu, poszukujemy kolejnych osób, które zasilą nasze szeregi. Tym jednak razem - nabór będzie mocno zróżnicowany i zastrzegamy sobie, że kontaktować się będziemy z wybranymi kandydatami (nawet jeśli się ktoś nie zgłosi, a będziemy go widzieć na tym stanowisku). Nabór prowadzony jest na następujące stanowiska:

• Sędziowie - dwie osoby
  • Moderator Kuźni & WT - jedna osoba
  • Moderator Globalny Fabularny - jedna osoba

Możliwe, acz nie jest to pewne, że dobierzemy również Moderatora Globalnego Ogólnego, jeżeli uznamy kandydaturę za zasadną. Tak jak można się też domyślić, Sędziowie odpowiadać będą za prawidłowe przebieganie walk na forum, Moderator Kuźni&WT będzie odpowiadał za ocenę składanych przedmiotów i Jutsu, a z kolei Moderator Globalny Fabularny, wspomagać swoją pracę będzie Administratora Fabularnego, a także wcielać się gdy sytuacja będzie tego wymagała w starszyznę/liderów prowincji, a nawet Sędziego lub MG.

Tym samym chcielibyśmy, aby każda ze zgłaszających się osób, bardzo dokładnie przemyślała decyzję i chcemy by były to osoby, które przede wszystkim stawiają na merytoryczną, wolną od emocji dyskusję, która pozwoli dojść do konstruktywnych wniosków. Nie zależy nam na obrzucaniu błotem i rzucaniu wyzwiskami, dlatego jeżeli jesteś osobą impulsywną - odpuść kandydowanie ;) Zaoszczędzi to czasu i Tobie i nam.

W celu składania podań, prosimy o wykorzystanie poniższego szablonu.
Powodzenia :)

Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color]
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color]
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color]

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Reika » 1 gru 2015, o 10:56

Reika

Multikonta:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zasady i Mechanika