Szlak transportowy

Jest to namniejsza prowincja na terenie Karmazynowych Szczytów, znajduje się w niej średnia pod względem wielkości, lecz dobrze prosperująca osada z siedzibą Rodu Yamanaka. Terytorium prowincji w większości pokryte jest górami i pagórkami, obfitującymi w różnorakiej głębokości jaskinie. Flora składa się głównie z traw i wysokich drzew iglastych, z nielicznymi odmianami wysokogórskich drzew liściastych i mchów. Soso posiada również dostęp do morza, co pozwoliło mieszkańcom rozwinąć rybołówstwo i przemysł morski.

Re: Szlak transportowy

Postprzez Ayame » 19 lip 2017, o 11:35

Hyūga Kazuma
Obrazek
~***~

Kazuma po opuszczeniu Siedziby Władzy w Soso, zebrał swoich ludzi, po czym w trybie natychmiastowym cała delegacja z Kyuzo ruszyła w drogę powrotną, aby móc zdać raport Liderowi Reiko odnośnie tego, czego Kazuma dowiedział się od Arisu. Jedno było pewne. Liderka nie miała nic wspólnego z tą napaścią i Juuzou działał na własną rękę. To była dobra wiadomość, bowiem oznaczała, że nie szykował się żaden konflikt z sąsiadem, zaś ta prowokacja wynikała z głupoty jednego shinobi, który zostanie ukarany. A no właśnie...kara. Tutaj kończyły się dobre wiadomości. Praca na rzecz wioski była tak godną pożałowania opcją solidnej kary, że Kazumie dosłownie chciało się krzyczeć z wściekłości. Gdyby jeszcze Arisu zgodziła się na publiczną chłostę, to przełknąłby to, bo napastnik zostałby przynajmniej napiętnowany, ale jak można zostać ukaranym byciem pożytecznym dla klanu?! Toż to cholerny i śmieszny absurd! Tak, Arisu miała zdecydowanie za miękkie serce, albo zwyczajnie chciała ochronić dupę sprawcy. Przykre. Będzie trzeba podjąć własne kroki w tej sprawie. Musi tylko pogadać o tym z Reiko. Przynajmniej on zdawał sobie sprawę z tego, do jak poważnego wykroczenia doszło i należało w związku z tym podjąć równie poważne kroki. No ale zanim dojdzie do rozmowy, mieli przed sobą kilka dni podróży do Kyuzo. Kazuma powoli miał już dość tego. Już dawno nic tak porządnie nie wytrąciło go z równowagi i nie miał zamiaru puścić tego płazem, tym bardziej, że chodziło o jego córkę.

[zt]

Skąd: Soso
Dokąd: Kyuzo
Czas podróży: 30 min
Czas przybycia: 13:05
Środek transportu: Pieszo
Avatar użytkownika

Ayame
 
Posty: 190
Dołączył(a): 1 mar 2017, o 18:52
Wiek postaci: 24
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Czarne, proste włosy i białe oczy
Widoczny ekwipunek: Torba przy pasie, kabura na prawym udzie
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=3319&p=46427#p46427
GG: 0
Multikonta: Reika

Re: Szlak transportowy

Postprzez Juuzou Yamanaka » 11 wrz 2017, o 19:38

Juuzou nie chciał tracić czasu, więc postanowił jak najszybciej i jednocześnie jak najlepiej przygotowac się do podróży. Z domu wziął wszelkie potrzebne rzeczy ajk ubrania oraz większych rozmiarów plecak gdzie mógł wszystko zmieścić. W kuchni zaopatrzył się w kilka porcji suszonego mięsa i kilka sztuk kulek ryżowych, które miały wystarczyć na dobrych parę dni podróży jak i pobytu w miejscu docelowym. Do tego doszły zapasy wody i wierzchnie odzienie, które pozwoliło się okryć chłopakowi podczas chłodniejszych nocy oraz słomiany kapelusz, chroniący przed słońcem. Z tym wszystkim oraz z wytycznymi odebranymi z siedziby włądzy, Juuzou ruszył ze swym zadaniem. Była to chyba najlepsza forma wątpliwej rekompensaty jaką przyszło mu obrać bo spokojnie mogła zaspokoić jego wrodzona ciekawośc....

Skąd: Soso
Dokąd: Sogen
Czas podróży: 1h 30 min
Czas przybycia: 22:20
Środek transportu: Pieszo
Avatar użytkownika

Juuzou Yamanaka
Letni Podrywacz
 
Posty: 264
Dołączył(a): 30 kwi 2017, o 08:12
Wiek postaci: 0
Ranga: Dōkō
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=3508&p=49984#p49984
GG: 0
Multikonta: Micheletto

Poprzednia strona

Powrót do Soso

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość