Areny walk

Miejsce gdzie użytkownicy bez obawy o swoje życie, mogą odbywać między sobą sparingowe walki pod okiem wykwalifikowanych Sędziów. Jest to również miejsce słynnych turniejów, o prestiżu ustępującym miejsca wyłącznie Sachū no Senjō.

Areny walk

Postprzez Koala » 20 mar 2017, o 21:24

Obrazek

Arena walki

Władcy miast kupieckich dostrzegając nawarstwiający się problem rosnącej przemocy w mieście (wynikający z dużej ilości Shinobich ulokowanych na małym obszarze), wpadli na pomysł ukierunkowania tej całej negatywnej energii poprzez stworzenia miejsca gdzie walczący mogliby odreagować trudy dnia. Wybudowane i otoczone specjalną barierą areny walk, miały być od tej pory miejscami, gdzie Shinobi, po uprzednim uzgodnieniu między sobą zasad, mogli bez obaw o otoczenie, toczyć ze sobą pojedynki sparingowe. Nad każdą taką walką, czuwali wykwalifikowani sędziowie, którzy w odpowiednim momencie mieli za zadanie reagować, tak aby w kluczowym momencie przerwać pojedynek, by nie stała się krzywda po żadnej ze stron. Pracę nad barierą, mimo że zajęły sporo czasu, swoimi efektami przerosły oczekiwania wszystkich nad tym pracujących. Od tej chwili widzowie mogli bez obaw zasiadać na trybunach i dopingować swoich faworytów bez obawy, że techniki przez nich używane w jakiś sposób groziły by ich życiu.

Ważne: Aby odbyć walkę na arenie, należy znaleźć Sędziego, który założy w dziale Areny odpowiedni temat dla walczących.
Ważne 2: Pojedynkujący się użytkownicy powinno odpowiednio wcześniej fabularnie umówić się w celu odbycia walki.
Ważne 3: Użytkownicy, którzy tutaj odbywają walki, chronieni są specjalnym regulaminem, który zapewnia iż w żaden sposób nie mogą w trakcie pojedynku ponieść śmierci.
Ważne 4: Pomniejszy temat służy za widownie dla oglądających walki. Walczący piszą na arenach, ponumerowanych od Areny #1 do Areny #3 po uprzednim założeniu odpowiedniego tematu przez Sędziego.
Obrazek
This is a fantasy based on reality
Avatar użytkownika

Koala
Support
 
Posty: 873
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 14:07
Wiek postaci: 0
Multikonta: Shikarui

Powrót do Arena Brzasku

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość