Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Znana jako Serce Świata wyspa upadła. Opalone, kamienne mury, zniszczone bramy, wystające z linii brzegu maszty statków, które pochłonęło morze, to jedyne, co teraz można zobaczyć na wyspie. Mieszkańcy opuścili te tereny po ataku Antykreatora. Rada Dwudziestu upadła, a siedziba Shiro Ryu nie była już nawet wspomnieniem swojej świetlności. Nie oznacza to, że na wyspie nie można natrafić na żywego ducha. Piraci, zbiegli więźniowie, nukenini, wygnańcy - wielu z nich znalazło schronienie w tym miejscu. Fortyfikacje, które miały przed nimi chronić, nie chroniły teraz nikogo.

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yukirin » 11 wrz 2019, o 19:46

Rekrutacja na stanowisko Moderatora działu WT

Hejo! Mogłabym się rozpisać, ale po co, więc bez zbędnych wstępów - potrzeba nam aktywnej osoby do moderowania działu WT oraz Brakujących Technik. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie według wzoru:

Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color] Moderator WT
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color] Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color] Takie typowe "dlaczego ja"

Na zgłoszenia czekamy od tygodnia do dwóch, w zależności od tego czy będą napływały nowe. Zgłoszenia można umieszczać w uhide. Zastrzegamy sobie prawo pozostawienia naboru nierozstrzygniętego. Zapraszamy do współpracy.
Obrazek

Yukirin
Administrator

Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta: Asaka

Postprzez Hiroki » 11 wrz 2019, o 21:12

Stanowisko: Moderator WT i Kuźni
Doświadczenie: Przez prawie dwa lata moderowałem sobie WT na innym forum(SNM wiadomka kappa)
Coś od siebie: Bo najwięcej na modów ostatnio narzekałem, więc w sumie fajnie byłoby spróbować naprawić aktualną sytuację w dziale. Zdążyłem poznać sobie wystarczająco aktualny system, do tego Anime i Mangę znam dobrze(o ile nie bardzo dobrze), dlatego tez uważam, że jestem odpowiednim kandydatem. Do oceny technik też staram się podchodzić na spokojnie. Nawet jeśli coś mi się nie podoba w danej technice, nie oznacza to, że zostawię ją bez odpowiedzi nie wiadomo ile czasu. Pozdrawiam cieplutko.
Hiroki

Postprzez Naoki » 12 wrz 2019, o 07:52

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek

Naoki

Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Zielonowłosy młodzieniec, przeciętnego wzrostu.
Link do KP: viewtopic.php?p=108086#p108086
GG: 41875401
Multikonta: Akashi

Postprzez Ichiro » 14 wrz 2019, o 07:54

Stanowisko: Moderator WT
Doświadczenie: Żadne konkretne, po prostu jestem na forkach od dłuższego czasu, różnych, i w sumie to zawsze lubiłem się mechanicznie posprzeczać, a potem pozgadzać i dojść do porozumienia.
Coś od siebie: Bo jak moje wt stało to byłem wkurzony, że czekam na posty, i chciałbym umilić innym życie.
Obrazek

Icirek | Itemy | #FF6600

Ichiro

Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: young_madara.png
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=7442&p=120026#p120026
GG: 68610694
Multikonta:

Postprzez Ayatsuri Juranu » 15 wrz 2019, o 00:07

Doświadczenie: Podobna pozycja w Kuźni.
Coś od siebie: Nie wiem. Chyba wszyscy już mnie kojarzą na moim stanowisku, pewnie i tak będą lepsi kandydaci.
Ayatsuri Juranu

Postprzez Shins » 15 wrz 2019, o 14:08

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.

Shins

Wiek postaci: 19
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5284
Multikonta:

Postprzez Chise » 22 wrz 2019, o 15:08

Doświadczenie: Byłam już modem WT i zdaje się szło mi całkiem nieźle. Nie potrzebuje przeszkolenia kappa Z technikami też radzę sobie całkiem dobrze XD
Coś od siebie: Mam więcej czasu to mogę i pomóc w dziale. A na forum to i tak siedzę, to co mi tam poświęcić trochę czasu na WT.
Chise

Postprzez TwoFace » 25 wrz 2019, o 22:42

Emerytura

Taki przewrotny tytuł, bo oczywiście nie mam takich zasług ani nie jestem tak stary jak poprzedni H@ żeby można było mówić o mojej emeryturze. Niemniej jednak przez brak czasu jestem zmuszony zwolnić stołek H@ komuś, kto mam nadzieję będzie miał więcej czasu i motywacji żeby kontynuować to dzieło. Oczywiście nie rezygnuję z rozgrywki ani forum, ale spotkać będzie mnie można już tylko na Seinaru (jest szybki).

TwoFace

Multikonta: Seinaru

Postprzez Konto nieaktywne » 25 wrz 2019, o 23:11

Rezygnacja

Mimo krótkiego stażu - choć i tak dla niektórych za długiego, mam wrażenie - chciałbym złożyć rezygnację z funkcji "moderatora technicznego", cokolwiek to znaczy. Niejasne obowiązki, ostatnio mocno toksyczna atmosfera i rozbieżności w różnych sprawach popsuły mi całkowicie frajdę z grania na forku. Pewne wydarzenia oraz traktowanie rzeczy które starałem się zrobić (póki mi się jeszcze w ogóle chciało) jakby były z terminem "za miesiąc" - dla mnie to jasny sygnał, że zarówno ta funkcja, jak i ten tryb zajmowania się czymkolwiek mi nie odpowiada.
Keizo także na urlopie do odwołania.

Konto nieaktywne
Moderator

Multikonta: Keizo

Postprzez Yukirin » 26 wrz 2019, o 18:08

Wyniki rekrutacji na stanowisko Moderatora działu WT

W wyniku rekrutacji postanowiliśmy przyjąć dwie nowe osoby na stanowisko moderatoora działu WT na okres próbny. Są to Akaruidesu Yoake oraz Shins. Gratulujemy i życzymy dużo cierpliwości a także owocnej współpracy! Bardzo dziękujemy też za odzew w tej rekrutacji i zapraszamy ponownie, gdy przy okazji kolejnej rotacji znowu zwolnią się miejsca.
Obrazek

Yukirin
Administrator

Multikonta: Asaka

Postprzez Ocir » 15 paź 2019, o 21:41

Rekrutacja na stanowisko Moderatora Technicznego

Otwieramy rekrutację na obecnie nieobsadzone stanowisko moderatora technicznego, do którego obowiązków będzie należeć ogarnianie działu pomysłów oraz praca przy zmianach mechanicznych na forum. Dla zainteresowanych formularz zgłoszeniowy poniżej. Rekrutacja będzie trwa tydzień-dwa, zależnie od ilości napływających zgłoszeń.

FORMULARZ:
Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color] Moderator Techniczny
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color] Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color] Takie typowe "dlaczego ja", czyli motywacyjny w skróconej formie

Ocir
Administrator

GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Postprzez Akaruidesu Yoake » wczoraj, o 12:35

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Akaruidesu Yoake

Wiek postaci: 15
Krótki wygląd: Niski, blond włosy z ciemniejszymi końcówkami, młodo wyglądająca twarz. Czarne ubranie z długimi rękawami i stojącym kołnierzem, na to żółte haori w białe trójkąty.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na obu udach.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=7711
GG: 2334356
Multikonta:

Poprzednia strona

Powrót do Kami no Hikage