Komugi

Komugi

Postprzez Yami » 29 mar 2019, o 19:47


Wioska rolnicza położona między Huruto a Konem, kładąca główny nacisk na uprawę zbóż kukurydzy oraz wymagającej lepszych ziem pszenicy, stąd też nazwa wioski (Komugi z jap. Pszenica). Ze względu na cieplejszy klimat wynikający z ciepłych mas powietrza, które wędrują tutaj od strony Pustyni przez cały kontynent uprawa roślin bardziej wymagających jest możliwa. Problemem jest jednak ziemia gorszej jakości tuż od strony klifów, by być precyzyjnym są klasy 5. To właśnie na tych terenach postanowiono uprawiać pastewną kukurydzę dla zwierząt wioski Satoni.
Podobnie jak w przypadku innych dużych wiosek rolniczych w Komugi rozłożone są magazyny, które ułatwiają zbiory z całych jej znacznych obszarów. Te służą również za sypialnie podczas zbiorów danych stref. Te jednak są problematyczne ze względu na obniżoną ilość pracowników chroniących inne rejony pól uprawnych, oraz ogólny brak komfortu. Z tego również powodu władze planują zbudowanie kolejnej wioski na południu tuż przy źródłach jednej z większych rzek spływających z Gór Południowych. Ta miałaby odciążyć pracę wiosek Komugi i Kon.
Wójtem wioski Komugi jest 42 letni Kanagi Hoitsu. Dom w którym mieszka rządca ziem oznakowany jest przez metalową płytkę przybijaną przy drzwiach jego domostwa. W wiosce zbudowane są jeszcze trzy większe domostwa komunalne, w których mieszkają pracownicy, którzy nie osiedlili się na stałe.
Avatar użytkownika

Yami
Szarak
 
Posty: 1824
Dołączył(a): 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 19
Ranga: Master of Chaos
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268

Powrót do Tenkyū (Wyspa szczepu Shabondama)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość