Gdzieś w dzielnicy szczepu Ranmaru

Gdzieś w dzielnicy szczepu Ranmaru

Postprzez Tamaki Hyūga » 22 maja 2018, o 11:50

Obrazek

Znajdziemy tutaj zarówno mieszkania członków szczepu, jak i różne sklepy czy karczmy, bo nie wszyscy Ranmaru walczą i są shinobi. Najważniejszym jednak budynkiem jak i największym w okolicy jest siedziba lidera. Sam jego gabinet znajduje się na drugim piętrze, a na pierwszym przesiaduje jego sekretarz Rin zajmujący się pomniejszymi sprawami za niego i pomagający w wszystkich większych. Można powiedzieć, że nieoficjalnie jest prawą ręką lidera. Okolica jest czysta i prezentuje sobą dobry poziom życia jakie mają tutaj ludzie.
Sloty na misje:
- Hiyorcia
- Wolny
- Wolny
- Wolny

Inochi - Wstrzymane
Shins - Wstrzymane
Obrazek

Tamaki Hyūga

Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie ciemnoniebieskie włosy zawiązane w kucyk, białe oczy Hyūga
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie
Torba z tyłu po lewej stronie na wysokości pasa
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=5229
GG: 62515664
Multikonta: Poproszę :v

Re: Gdzieś w dzielnicy szczepu Ranmaru

Postprzez Tetsumoto » 22 maja 2018, o 12:05

-hmmm... Może zanim wejdę do jakiegoś sklepu, rozejrzę się po okolicy. W końcu mieszkam tu dopiero od kilku dni, a nawet nie byłem się przejść po okolicy, i zobaczyć co gdzie się znajduje-Pomyślałem, rozglądając się na lewo i prawo. Obrałem trasę, żeby zrobić pętlę w dzielnicy, zahaczając o najważniejsze miejsca, takie jak siedziba lidera, szpital, sklepy, jakieś tablice informacyjne. Zastanawiałem się, czy nie podejść jeszcze do wujka na chwilę.
- nieee, znowu będzie narzekał, że za rzadko do niego przychodzę, a jak już przyjdę, to zaśnie w połowie historii, opowiadanej po raz 50. Ciekawe, czy ona też go nudzi, tak jak mnie- Pomyślałem na samą myśl o historii, jak to wujek pokonał wielkiego dzika który dostał się do miasta... Na samą myśl o jedzeniu zaburczało mi w brzuchu. No nic, chyba będzie jednak trzeba zmienić trasę "wycieczki".
Tetsumoto

Postprzez Tamaki Hyūga » 22 maja 2018, o 13:46

~Coś na ząb~ ~Tetsumoto ~
~ Misja Rangi D ~
~ 3/15 ~

Młody chłopak przemieszczał się uliczkami miasta po tym jak zdecydował się zrobić krótką wycieczkę krajoznawczą, przeszedł obok siedziby lidera jego szczepu a następnie minął szpital kiedy na myśl przyszedł mu pomysł aby odwiedzić swojego wiekowego wuja, jednak szybko odrzucił plan, kiedy przypomniał sobie o typowym schemacie takowych odwiedzin, jakim jest opowiadanie historii o dziku a następnie zaśnięcie. Zdecydowanie nie było to coś na co miał w danym momencie ochotę a już sama myśl o dziku, dziczyźnie, mięsku... Przyprawiła go skrętu kiszek, które domagały się posiłku. Zmieniając kierunek swojego spaceru, Tetsu udał się do najbliższego sklepu jaki był w okolicy.

Po paru chwilach, już znajdował się na uliczce, wzdłuż, której stało parę straganów z różnoraką żywnością. Owoce, warzywa, mięso... Dookoła kręciło się trochę ludzi, jednak biorąc pod uwagę dość wczesną godzinę, nie było tłumów. Niektórzy szli, każdy w swoim kierunku, inni rozstawiali stragany a jeszcze inni, przy już rozstawionych straganach, kupowali to co było im potrzebne. Było też kilka osób, które najnormalniej w świecie wydawały się po prostu stać w okolicy i rozglądać.
Sloty na misje:
- Hiyorcia
- Wolny
- Wolny
- Wolny

Inochi - Wstrzymane
Shins - Wstrzymane
Obrazek

Tamaki Hyūga

Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie ciemnoniebieskie włosy zawiązane w kucyk, białe oczy Hyūga

Postprzez Tetsumoto » 22 maja 2018, o 14:02

Podszedłem od kilku straganów kupując potrzebne zaopatrzenie do domu, przy okazji obserwując okolicę. Czuł się tutaj osaczony, nie był przyzwyczajony do takiej masy ludzi. Chociaż pewnie jak na standardy miejskie było tu pusto. Ale co się spodziewać po chłopaku wychowanym w małej osadzie liczącej niewiele więcej ponad tuzin osób razem z nim. Przy straganach zakupiłem trochę mięsa, warzyw, oraz worek ryżu. Po zastanowieniu, kupiłem też kilka plastrów suszonej wołowiny oraz 2 bułki. Nie chciało mi się jeszcze wracać do domu, a jakoś muszę zapchać żołądek. Znalazłem na targowisku miejsce, w którym nie rzucam się w oczy, i przy okazji mam na widoku większość placu, i zabrałem się do powolnego jedzenia, przy okazji patrząc, na to co się dzieje.
Tetsumoto

Postprzez Tamaki Hyūga » 23 maja 2018, o 10:47

~ Misja Rangi D ~
~ 5/15 ~

Naokoło wszędzie chodzili ludzie, powoli co raz większy ruch się robił na ulicy. Zaczynało się słyszeć krzyki targujących się ludzi, niektórych rozgniewanych przechodniów kiedy ktoś się przepychał, gwar rozmów dochodzący zewsząd. Tetsu starając się szybko i sprawnie zrobić zakupy przemykał pomiędzy ludźmi, co znacząco ułatwiały mu jego rozmiary. Chłopak w szybkim tempie obskoczył kilka straganów kupując wszystko co planował. Kiedy w końcu uznał że ma wszystko czego potrzebuje, rozejrzał się po okolicy w poszukiwaniu jakiejś ławki bądź spokojniejszego miejsca aby przycupnąć i zjeść śniadanie bez zawracania sobie głowy innymi ludźmi.

Wzrok chłopaka spoczął na małej, bocznej uliczce, która odchodziła od głównej alei targowej. Przy wylocie uliczki stała mała ławeczka a w jej pobliżu nie było nikogo kto by mu przeszkadzał w konsumpcji zakupów. Tetsumoto przepchnął się do owej ławki i rozsiadł się na niej niczym książe. Wyciągając to na co miał ochotę, shinobi zaczął delektować się posiłkiem. Po kilku kęsach jego spokój został przerwany przez głośny trzask i krzyki dobiegające z najbliższego straganu. Kiedy Tetsu spojrzał w kierunku zamieszania zauważył że jakiś mężczyzna w czarnym ubraniu z grubym kijem w dłoni uderzeniem złamał nogę stołu przy jednym straganie co poskutkowało w przewróceniu się stoiska a wszystkie kapusty, które się na nim znajdowały poturlały się w tłum powodując spory zgiełk. Mężczyzna w czarnym stroju staranował właściciela straganu, przy okazji wyrywając mu sakiewkę z dłoni i puścił się biegiem w kierunku najbliższej bocznej uliczki.

Straganiarz, wstał i widząc cały rozgardiasz złapał się za głowę i z rozpaczą w głosie zawył.
- Moje kapustkiiii! Moje biedne kapustki!!

Sloty na misje:
- Hiyorcia
- Wolny
- Wolny
- Wolny

Inochi - Wstrzymane
Shins - Wstrzymane
Obrazek

Tamaki Hyūga

Postprzez Tetsumoto » 23 maja 2018, o 11:43

Jadłem sobie w najlepsze, kiedy zauważyłem jakieś zamieszanie na targu. Jakiś facet w czarnym stroju zaatakował straganiarza, zniszczył mu stoisko, i uciekając zabrał mu sakiewkę. Zostawiłem zakupy na ławce, i rzuciłem się za nim w pościg, przy okazji używając Tsūjitegan: Reberu Shi. Zrobiłem to w dwóch celach. Przede wszystkim, żeby nie zgubić złodziejaszka, a po drugie, na wszelki wypadek, żeby nie dać się zaskoczyć, jeżeli miał on kompana, który go zabezpieczał. Biegnąc za moim celem dokładnie otaksowałem go wzrokiem, zwracając uwagę na niedokładnie ukrytą broń, lub na jakieś szczegóły, które mogły by sugerować, że jest kimś więcej, niż zwykłym ulicznym złodziejaszkiem.

96/102
Tetsumoto

Postprzez Tamaki Hyūga » 27 maja 2018, o 18:53

~ Misja Rangi D ~
~ 7/15 ~

Tetsu, z początku będąc pochłonięty jedzeniem swojego posiłku, jadł sobie spokojnie, ciesząc się że mógł nareszcie wrzucić coś na ząb. Sielankowa atmosfera jednak prysła, niczym bańka mydlana, kiedy ubrany na czarno facet zniszczył stragan i ukradł sakwę od sprzedawcy. Młody shinobi, czując, że nadszedł jego czas na to aby zabłysnąć. Odłożył swoje świeżo zdobyte jedzenie po czym ruszył w pościg za złodziejem. Tetsu szybko uaktywnił swoją wrodzoną umiejętność. Oczy chłopaka straciły swoją znienawidzoną barwę i zaczęły delikatnie emanować czerwienią. Świat wokół Ranmaru trochę się przyciemnił a następnie był on w stanie skupić swoją świadomość na pojedynczym światełku życia jakim był uciekający złodziej. Z tego co Tetsu widział, nikt inny w pobliżu nie wydawał się być współpracownikiem uciekającego. Odziany na czarno osobnik zniknął już za rogiem jednej z bocznych uliczek ale shinobi był w stanie dalej go zlokalizować dzięki swojej umiejętności. Uciekinier wydawał się szukać dogodnego miejsca aby mógł się wspiąć na dachy budynków.
Sloty na misje:
- Hiyorcia
- Wolny
- Wolny
- Wolny

Inochi - Wstrzymane
Shins - Wstrzymane
Obrazek

Tamaki Hyūga

Postprzez Tetsumoto » 29 maja 2018, o 00:50

Upewniając się, że nikt nie osłania złodziejaszka, dalej go goniłem, przepychając się przez tłum ludzi będących na targu. Naszczęście uaktywniłem wczesniej swoją linię krwi, gdyż bez tego szybko zgubiłbym go. Zdążył już uciec w jakąś boczną uliczkę, i z każdą chwilą oddalał się ode mnie.
-To nie ma sensu, tak go nigdy nie dogonię.- pomyślałem, widząc jakie trudności mi sprawia poruszanie się przy takiej ilości ludzi. Brak przyzwyczajenia do tłumów robił swoje. Zamiast bezpardonowo się przepychać, uważałem, żeby nikogo zbytnio nie potrącić. Widząc, że ścigany prawdopodobnie szuka jakiegoś miejsca, żeby wspiąć się na dach, stwierdziłem, że zrobię to samo. W końcu na pewno nie będzie tam tłumów, więc łatwiej będzie go dogonić, i ewentualnie zaskoczyć. Podbiegłem więc do ściany budynku i za pomocą Kinobori no Waza wspiąłem się szybko na dach. Gdy tam już byłem szybko wznowiłem pościg, chcąc jak najszybciej go dopaść. Czułem, że trwa to już zdecydowanie za długo.
chakra - 93/102
Tetsumoto

Postprzez Tamaki Hyūga » 29 maja 2018, o 09:54

~ Misja Rangi D ~
~ 9/15 ~

Tetsu przepychał się przez tłum, cały czas przepraszając i starając się nikogo nie przewrócić, co zdecydowanie utrudniało mu pościg. Widząc że złodziej wymyślił żeby wejść na dachy, shinobi podchwycił pomysł i także skierował się ku najbliższej ścianie a następnie wbiegł po niej przy okazji wzbudzając niemałe zamieszanie w pobliżu. Kiedy chłopak już wbiegł na dach, zauważył kilka budynków dalej, jak złodziej właśnie skończył się wspinać i zaczął biec po dachach w przeciwną stronę niż stał Tetsu.

Shinobi ruszył w pogoń za złodziejem, a ten słysząc biegnącego po dachu chłopaka odwrócił się i widząc że jest ścigany rzucił za siebie małą kulkę i przyśpieszył biegu.
Sloty na misje:
- Hiyorcia
- Wolny
- Wolny
- Wolny

Inochi - Wstrzymane
Shins - Wstrzymane
Obrazek

Tamaki Hyūga

Postprzez Tetsumoto » 29 maja 2018, o 21:26

-ehhh, zauważył mnie. Czyi z zasadzki nici.-pomyślałem, widząc, że chłopak zaczął jeszcze szybciej biec.
Po chwili rzucił czymś za siebie. Nie wiedząc co to jest, czy to bombka dymna, czy swietlna, starałem się ją ominąć, żeby nie dać się ewentualnie oślepić. Nie wiem, czy notki i bombki świetlne działają na mnie, kiedy kożystam z kekkei genkai. Wolałem wiec nie ryzykować. Omijając kulkę, starałem się biec najszybciej jak jestem wstanie, starając się dogonić oponęta. Pościg zaczynał już mnie irytować, więc jeżeli za chwilę go nie dogonię, to okaleczę go, rzucając mu w nogi kunaia.
chakra - 90/102
Tetsumoto

Postprzez Tamaki Hyūga » 30 maja 2018, o 16:20

~ Misja Rangi D ~
~ 11/15 ~

Widząc kulkę Tetsu wykonał unik, jednak ta wybuchła idealnie kiedy go mijała. Bordowy dym spowił młodego shinobi i ten, niemal natychmiast poczuł kłujący ból w nozdrzach oraz gardle. Okazało się że była to bombka chilli. Chwilę później do dolegliwości doszło jeszcze pieczenie oczu oraz skóry. Zdecydowanie utrudniło to Tetsu pościg za złodziejem, jednak podjął on decyzję o zaatakowaniu uciekającego i wykorzystując fakt iż widział go dzięki swojemu Kekkei Genkai, rzucił w niego kunaiem, jednak ból przeszkodził mu w celowaniu i zamiast ranić złodzieja w nogę, kunai przeciął ze świstem powietrze i wbił się głęboko w podstawę czaszki ubranego na czarno przestępcy.
Złodziej zginął na miejscu a jego zwłoki runęły na ziemie i będąc kierowane już tylko impetem biegu poturlały się trochę do przodu i zatrzymały się w dziwnie powyginanej pozie.
Sloty na misje:
- Hiyorcia
- Wolny
- Wolny
- Wolny

Inochi - Wstrzymane
Shins - Wstrzymane
Obrazek

Tamaki Hyūga

Postprzez Tetsumoto » 12 cze 2018, o 00:07

-Cholera-zakląłem, kiedy bombka chili wybuchła koło mnie, rażąc mnie gryzącymi oparami. Niestety stało sie to w momencie w którym rzucałem kunaiem w ściganego, co spowodowało, że nie chybiłem, nie trafiając go w nogi. Po chwili przekonałem sie jednak, że trafiłem... W podstawę czaszki, zabijając go na miejscu. Na wszelki wypadek, upewniłem sie za pomoca mojej umiejętności, że nie żyje. Nastepnie, skierowałem się, do jego ciała, w celu zabrania ukradzionej sakiewki, i sprawdzenia, czy nie ma przy nim czegoś, co mogłoby mi ułatwić rozpoznanie kim był. Po przeszukaniu truchła, udałem się w poszukiwanie kogoś, komu bym mógł zgłosić sytuację.
chakra - 87/102
Tetsumoto

Postprzez Tamaki Hyūga » 12 cze 2018, o 15:04

~ Misja Rangi D ~
~ 13/15 ~

Tetsu dłuższą chwilę zajęło dojście do siebie po kontakcie z piekącymi oparami z bombki, jednak kiedy już się uspokoił, przestała go palić skóra oraz płuca i skończyły łzawić oczy, ten wstał i po uprzednim upewnieniu się że złodziej jest martwy, podszedł do zwłok aby je przeszukać w poszukiwaniu skradzionych dóbr bądź czegokolwiek innego co by osobnik posiadał.
Mężczyzna okazał się być relatywnie przezorny i nie miał przy sobie nic co by miało wskazywać na jego tożsamość bądź powiązania z kimkolwiek. To co miał przy sobie do drewniana, wzmacniana pałka, sakwa którą ukradł sprzedawcy kapusty, ubranie oraz woreczek który intensywnie pachniał chilli, ale był już pusty.
Po przeszukaniu faceta Tetsumoto zostawił zwłoki na dachu i udał się z powrotem w stronę z której przybył. Tam, na targowisku wciąż było widać efekty zamieszania spowodowanego zajściem sprzed kilku chwil, w postaci resztek kapusty rozrzuconych blisko zniszczonego straganu, sprzedawcy w zielonym ubraniu który zrozpaczony leżał na ziemi i wciąż lamentował z powodu swoich ukochanych warzyw.
Sloty na misje:
- Hiyorcia
- Wolny
- Wolny
- Wolny

Inochi - Wstrzymane
Shins - Wstrzymane
Obrazek

Tamaki Hyūga

Postprzez Tetsumoto » 15 cze 2018, o 22:58

Widząc, że złodziej nie posiadał przy sobie nic, co by ułatwiało ustalenie jego tożsamości, zabrałem tylko skradzioną sakiewkę i udałem się z powrotem w kierunku targu. Idąc wśród ludzi, zauważyłem, że mijając mnie, odwracali głowy w moją stronę. To pewnie prze moje żarzące się oczy. Czując, że coraz bardziej mnie to irytuje, "wyłączyłem" swoją umiejętność. Na szczeście, po wykonaniu tego, ludzie przestali zwracać na mnie uwagę, i dalej biegali zaaferowani swoimi sprawami i trupem w alejce. Dochodząc, do targu skierowałem się do sprzedawcy, i mówiąc mu -odzyskałem twoją sakiewkę- Podałem mu ja do ręki.
Tetsumoto

Postprzez Tamaki Hyūga » 16 cze 2018, o 23:57

~ Misja Rangi D ~
~ 15/15 ~

Młody Ranmaru szedłprzez targowisko w stronę rozpaczającego sprzedawcy kapusty. Czując dyskomfort związany z przechodniami wpatrującymi się w niego ze względu na żarzące się na czerwono oczy, Tetsumoto zdecydował się dezaktywować swoje Kekkei Genkai.
Kiedy zbliżył się do sprzedawcy kapusty zobaczył że ten jest już cały zasmarkany i ma twarz mokrą od łez. Dało się słyszeć jak cicho do siebie mruczał pod nosem coś o kapustach. Nie zauważył nawet jak Tetsu podszedł i wyciągnął w jego stronę sakiewkę zabraną mu uprzednio przez złodzieja. Kiedy shinobi się odezwał, ten podniósł wzrok na niego i spojrzał zdziwiony na sakwę.
- A po co mi te pieniądze, weź je sobie. Te pieniądze nie zwrócą mi moich ukochanych kapustek... - powiedział załamany i odtrącił ręką sakiewkę.

W sakiewce było 250 Ryō

Koniec misji
Sloty na misje:
- Hiyorcia
- Wolny
- Wolny
- Wolny

Inochi - Wstrzymane
Shins - Wstrzymane
Obrazek

Tamaki Hyūga

Powrót do Dzielnica szczepu Ranmaru