Sklep z wyposażeniem

Sklep z wyposażeniem

Postprzez Defrevin » 2 sie 2017, o 19:32

Sklep z wyposażeniem

Obrazek


Budynek ulokowany jest pośrodku osady, niedaleko siedziby władz. Położenie budynku w centrum sprawia, że miejsce to idealnie nadaje się do prowadzenia handlu, a umiejscowienie na widoku przechodniów utrudnia wszelkie próby dokonania kradzieży. Budynek składa się z przestrzennej sali, w której wywieszone są i umieszczone w gablotach wszelkie dostępne rzeczy do nabycia, a kupić tutaj można sprzęt niezbędny do wykonania misji. W asortymencie znaleźć można wszelakie rodzaje broni, ubrania, zbroje, a także oczywiście wszelkie niezbędne dodatki, które mogą podczas wypadu uratować życie. Drugie pomieszczenie to mała kanciapka, który służy równocześnie za magazyn sklepu.
Ważne: Zakup towaru jest działaniem fabularnym co oznacza, że wymagane jest napisanie posta w tym temacie.

Uwaga: Gracz w sklepie z wyposażeniem może również sprzedawać swój ekwipunek uzyskany zarówno z misji jak i podczas walki czy innych fabularnych działań, po cenie wynoszącej 1/5 pierwotnej ceny sprzedawanego przedmiotu.


Ważne: Każdy zakup musi być udokumentowany dodaniem poniższego formularza:
Kod: Zaznacz cały
[uhide=5][color=#BF8000]Posiadana gotówka:[/color] wpisujemy stan naszego konta bankowego
[color=#BF8000]Koszt zakupu:[/color] wpisujemy całkowity koszt poniesionego przez nas zakupu
[color=#BF8000]Pozostała kwota:[/color] wpisujemy kwotę, która została nam po odjęciu kosztu zakupu od stanu naszego konta[/uhide]
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2121
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 23:31
Wiek postaci: 0

Re: Sklep z wyposażeniem

Postprzez Kazuya » 11 sie 2018, o 22:33

Chłopak wszedł przez odśnieżone wejście do środka, rozglądając się i otwierając szeroko oczy. Wewnątrz było bowiem tak dużo rzeczy, że sam nie wiedział za co się złapać. Miał w głowie jako tako nakreślone, co musi kupić przed wyprawą, jednak nie miał pojęcia czy starczy mu na to wszystko pieniędzy. Pigułka ze skrzepniętą krwią, pigułka żywnościowa - to były najważniejsze punkty na liście. Najchętniej wziąłby więcej niż jedną, jednak niestety - jego fundusze były bardzo ograniczone. Podszedł do sprzedawcy, kłaniając się nisko.
- Czołem! Jak leci? Mam nadzieję, że biznes się kręci i wszystko u Pana w porządku staruszku! Poproszę jeden plecak, do tego torbę na biodro i dwa małe pokrowce na kunai. Wszystko w kolorze czarnym. Do tego jeden czarny długi płaszcz... - chłopak na moment przerwał, bo w jego oko wpadł trójzębny kunai - warto byłoby zabrać też trochę broni, w końcu kto wie co może się przydać, prawda? Jak postanowił, tak też zrobił. - Do tego poproszę dwa trójzębne kunai, cztery standardowe. Jedną pigułkę żywnościową, do tego jedną pigułkę ze skrzepniętą krwią, emm... Manierkę, krzesiwo!

W tym tez momencie, chłopak złapał za mieszek który miał przy pasie, sprawdzając jego zawartość. Spojrzał na sprzedawcę a ten szybko podliczył całość. Podał kwotę: 1690...
Chłopak syknął pod nosem, po czym spojrzał zasmucony na mężczyznę. Chciał kupić więcej, jednak nie miał zbyt wiele pieniędzy. Wskazał palcem na
wybuchową notkę, która mogła uratować mu życie podczas podróży.
Podliczył wszystko. 1940 ryou... Miał jeszcze sześćdziesiąt.

- Do tego wszystkiego... poproszę sześć metrów bandaży, to wszystko proszę pana. Dziękuję bardzo, za wszystko - tutaj jest równe dwa tysiące Ryo-u. Dobrego dnia staruszku... - rzekł cicho, pakując wszystko do plecaka, z wyjątkiem płaszczu który założył. - Narazie!
Zakrzyczał, po czym wyszedł ze sklepu, ruszając w stronę swojego mieszkania.

Posiada gotówka: 2000
Koszt zakupu: 2000
Pozostała kwota: 0


z/t
Kazuya
 


Powrót do Sansei (Wioska Terumi, szczep Sanjin)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość