Sklep z wyposażeniem

Sklep z wyposażeniem

Postprzez Defrevin » 2 sie 2017, o 18:30

Obrazek
Sklep z wyposażeniem


Budynek ulokowany jest pośrodku osady, niedaleko siedziby władz. Położenie budynku w centrum sprawia, że miejsce to idealnie nadaje się do prowadzenia handlu, a umiejscowienie na widoku przechodniów utrudnia wszelkie próby dokonania kradzieży. Budynek składa się z przestrzennej sali, w której wywieszone są i umieszczone w gablotach wszelkie dostępne rzeczy do nabycia, a kupić tutaj można sprzęt niezbędny do wykonania misji. W asortymencie znaleźć można wszelakie rodzaje broni, ubrania, zbroje, a także oczywiście wszelkie niezbędne dodatki, które mogą podczas wypadu uratować życie. Drugie pomieszczenie to mała kanciapka, który służy równocześnie za magazyn sklepu.

Waże: Zakup towaru jest działaniem fabularnym co oznacza, że wymagane jest napisanie posta w tym temacie
Uwaga: Gracz w sklepie z wyposażeniem, może również sprzedawać swój ekwipunek uzyskany zarówno z misji jak i podczas walki, po cenie wynoszącej 1/5 pierwotnej ceny sprzedawanego przedmiotu.

    Lista towarów możliwa do zakupienia:
    1. Bronie
    2. Ubrania
    3. Dodatki

Ważne: Każdy zakup musi być udokumentowany dodaniem poniższego formularza
Kod: Zaznacz cały
[uhide=5][color=#BF8000]Posiadana gotówka:[/color] Wpisujemy stan naszego konta bankowego.
[color=#BF8000]Koszt zakupu:[/color] Wpisujemy całkowity koszt poniesionego przez nas zakupu.
[color=#BF8000]Pozostała kwota:[/color] Wpisujemy kwotę, która została nam po odjęciu kosztu zakupu od stanu naszego konta[/uhide]
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 22:31
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Re: Sklep z wyposażeniem

Postprzez Hikari » 30 kwi 2018, o 01:49

Pierwsza rzecz za którą się młodzieniec rozglądał to były płaszcze. Chciał najlepiej znaleźć podobny do poprzedniego, powinien zatem zajść do krawca, ale wiedział, że tutaj da się załatwić takie same sprawy. Złożyć zamówienie z samego rana, przyjść wieczorem i odebrać. Przed nim długa podróż. Ta wycieczka wydawała się dłuższa niż ostatnia parodniowa, chce postarać się poznać lekko pochodzenie przedmiotu artefaktu w międzyczasie jeżeli to będzie możliwe. Działanie nieroztropne w tym zakresie jednak byłoby bardzo nieodpowiedzialne, przedmiot miał bogaty kupiec którego villa spłonęła cała z paroma zmarłymi w środku. Do tego ukradł wisiorek Todze, który głównie na niego polował. Wzrok jakim oszacował on Hikariego na pożegnanie mówił wszystko, jakby wiedział. Pewnie może szukać informacji na ten temat w najbliższej historii, więc nie można robić niczego na siłę w tym zakresie. Po przekroczeniu progu drzwi oczywiście trzeba było się przywitać.
- Dzień dobry.
Teraz myśli wszystkie spełzły na poszukiwaniu upragnionego ekwipunku, wybraniu czegoś co będzie pasować. Nawet się udało odnaleźć to co chciał. Płaszcz był podobny do poprzedniego, poza trochę innym szyciem oraz zapinaniem zamiast na guziki to swego rodzaju rzepy. Ułatwiałoby to go otwieranie w razie potrzeby walki. Potrzebował tylko przeróbki krawcowej z dodatkowymi miejscami na bombki dymne. Upodobał sobie to miejsce do korzystania z nich właśnie wyjmując z tego miejsca, było to nawet wygodne i szybkie w użyciu. Po wybraniu ubrania teraz przyszło do zastanowienia się nad ekwipunkiem. Było tego troszkę do uzupełnienia, ale też nie tak wiele jak można by się spodziewać. Spojrzał na bronie wspomagające taijutsu, przypomniał sobie jaki miał problem z Shinjim mimo przewagi szybkości i pomyślał, że coś będzie tutaj konieczne na wszelaki wypadek poza kunai'em. Trochę większa różnorodność, a może brak pomysłów co miał zrobić z gotówką? Gdy wybrał już wszystkie przedmioty i omówił wszelakie sprawy z tym związane umówił się na odebranie wszystkiego razem wieczorem. Przygotowanie tego też chwilę zajęło, a on ma czas na wykonanie paru spraw. W międzyczasie pochodził po mieście, zjadł, napił się trochę piwa, popatrzył na okolice czy poczytał jakieś książki w domu. Gdy wrócił wszystko było gotowe do odebrania.

Z/T ---> Szlak Transportowy

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
When the day is long and the night
The night is yours alone
When you're sure you've had enough of this life, well hang on
Don't let yourself go
'Couse everybody cries and everybody hurts sometimes
Avatar użytkownika

Hikari
 
Posty: 1864
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 17:56
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=1307
GG: 12819100
Multikonta:

Re: Sklep z wyposażeniem

Postprzez Hikari » 28 lut 2019, o 11:25

Przechadzając się po wiosce Terumi musiał zahaczyć o sklep z wyposażeniem. Dobrze znał tutejszego właściciela, jako shinobi zaopatrywał się w swój sprzęt właśnie tutaj. Wiadomo, żaden pieniądz nie śmierdzi to nawet jak był nielubiany w wiosce wciąż usługi były mu świadczone. Obecnie jest dosyć dobrym klientem, o którego się wręcz ubiega tutejszy sprzedawca, bo wraz z nim przychodzi najlepszy zapach na świecie. Zapach ryo. Po oczywistym przywitaniu się należało przejść do rzeczy, a tym razem będą one trochę nietypowe.
- Chciałbym zamówić wykonanie podobnego wisiorka.
Przekazał tutaj odrysowane projekty, jak miałby on wyglądać z wszystkimi szczegółami. Był on wzorowany na artefakcie Hikariego, którego nie chciał tutaj pokazywać. Ostatecznie sprzedawca jakiś mógłby go rozpoznać, powiedzieć o właściwościach, ale również ściągnąć jakieś kłopoty mu na plecy. Kamień szlachetny jaki miał być użyty oryginalnie to był granat, ale sprzedawca zaproponował coś trochę droższego. W tym przypadku cena nie grała aż takiej roli więc mieli wykorzystać królewski turmalin. Nie mógł obecnie zdobyć próbki, bo zresztą nie on się tym zajmie tylko jest pośrednikiem, którego trzeba będzie dodatkowo opłacić. Nie szkodziło to oczywiście Yogańczykowi, który po ustaleniu szczegółów zajął się resztą zakupów straconego podczas ostatniej misji sprzętu.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


Z/T ---> Centrum Osady
When the day is long and the night
The night is yours alone
When you're sure you've had enough of this life, well hang on
Don't let yourself go
'Couse everybody cries and everybody hurts sometimes
Avatar użytkownika

Hikari
 
Posty: 1864
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 17:56
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=1307
GG: 12819100
Multikonta:


Powrót do Yōgan-ryū (Wioska Terumi, szczep Yōgan)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość