Sklep z wyposażeniem

Sklep z wyposażeniem

Postprzez Defrevin » 2 sie 2017, o 18:33

Sklep z wyposażeniem

Obrazek


Budynek ulokowany jest pośrodku osady, niedaleko siedziby władz. Położenie budynku w centrum sprawia, że miejsce to idealnie nadaje się do prowadzenia handlu, a umiejscowienie na widoku przechodniów utrudnia wszelkie próby dokonania kradzieży. Budynek składa się z przestrzennej sali, w której wywieszone są i umieszczone w gablotach wszelkie dostępne rzeczy do nabycia, a kupić tutaj można sprzęt niezbędny do wykonania misji. W asortymencie znaleźć można wszelakie rodzaje broni, ubrania, zbroje, a także oczywiście wszelkie niezbędne dodatki, które mogą podczas wypadu uratować życie. Drugie pomieszczenie to mała kanciapka, który służy równocześnie za magazyn sklepu.
Ważne: Zakup towaru jest działaniem fabularnym co oznacza, że wymagane jest napisanie posta w tym temacie.

Uwaga: Gracz w sklepie z wyposażeniem może również sprzedawać swój ekwipunek uzyskany zarówno z misji jak i podczas walki czy innych fabularnych działań, po cenie wynoszącej 1/5 pierwotnej ceny sprzedawanego przedmiotu.


Ważne: Każdy zakup musi być udokumentowany dodaniem poniższego formularza:
Kod: Zaznacz cały
[uhide=5][color=#BF8000]Posiadana gotówka:[/color] wpisujemy stan naszego konta bankowego
[color=#BF8000]Koszt zakupu:[/color] wpisujemy całkowity koszt poniesionego przez nas zakupu
[color=#BF8000]Pozostała kwota:[/color] wpisujemy kwotę, która została nam po odjęciu kosztu zakupu od stanu naszego konta[/uhide]
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2116
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 22:31
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Re: Sklep z wyposażeniem

Postprzez Kami Noriko » 22 wrz 2018, o 13:51

Kolejnego dnia po treningach postanowiła zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy, które z jakiegoś dziwnego powodu same się pogubiły. Zapodziała nawet torbę z wszystkimi medycznymi pierdołami jak skalpele itp. Na szczęście dobrze wiedziała gdzie znajduje się sklep z całym wyposażeniem shinobi. Za dzieciaka bardzo często przychodziła tu z rodzicami, którzy szykowali się do kolejnych wypraw, jak ona teraz. Nie chciała tracić czasu i życia, dlatego postanowiła zrobić mały rekonesans w okolicy, a raczej poza prowincją. Niezbędne będą jej wtedy takie podstawowe rzeczy jak chociażby kunai. Shurikenów jakoś nigdy nie lubiła. Weszła do sklepu, a mały dzwoneczek zapowiedział jej podejście do lady. W tym czasie pojawił się zza małego pokoiku właściciel. Była przygotowana. Wyciągnęła listę i czytała po kolei każą pozycję z listy, uzupełniając swoje zapasy i, jednocześnie, uszczuplając konto. Sklepikarz zdecydowanie był zadowolony, otrzymując połowę jej oszczędności. Uśmiechnęła się sympatycznie i podziękowała za obsługę. Wyszła ze sklepu z nowiuśką, lecz nie do końca jeszcze wypełnioną torbą.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
KP | PH | Bank
Avatar użytkownika

Kami Noriko
 
Posty: 79
Dołączył(a): 15 wrz 2018, o 19:33
Wiek postaci: 22
Link do KP: viewtopic.php?p=98078#p98078
GG: 0
Multikonta:

Re: Sklep z wyposażeniem

Postprzez Kami Sona » 23 sie 2019, o 21:58

Otrzymawszy rangę ucznia, Sona uzyskał dostęp do sklepu z wyposażeniem ninja w swojej osadzie. Przychodził do niego co kilka dni po treningu zastanawiając na co powinien przeznaczyć swoje niewielkie uposażenie. Niewielkie, gdyż nie stali za nim utalentowani i zamożni rodzice, a jedynie starzyzna osady. Szczep Kami jako ogół, jego krewni, których pokrewieństwa nie znał. Sona był niczym sierota w ogromnej rodzinie, chociaż w ich żyłach płynęła ta sama krew to nikt go nie znał. A jako ninja, nawet początkujący musiał szybko zacząć na siebie zarabiać - na siebie oraz na swój klan, bo tylko to mogło zapewnić mu prestiż i szczęście. Ta niewielka sakiewka pieniędzy, którą trzymał w dłoni symbolizowała przeciętą pępowinę. Był uznawany za dorosłego i musiał radzić sobie sam, gdyż była to ostatnia pomoc materialna, jaką otrzymać miał od osady. Teraz to on miał wspierać i pomagać, a nie mógł tego uczynić bez odpowiedniego sprzętu...

zt//

Duża torba - 150 Ryō
2x rolka bandażu 1m - 20 Ryō
5x zestaw 10 karteczek - 50 Ryō
1x mały zwój - 50 Ryō
1x manierka - 50 Ryō
Razem: 320 Ryō
Kami Sona
 


Powrót do Tenshikoku (Osada szczepu Kami)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość