Sklep z wyposażeniem

Sklep z wyposażeniem

Postprzez Defrevin » 2 sie 2017, o 18:15

Obrazek
Sklep z wyposażeniem


Budynek ulokowany jest pośrodku osady, niedaleko siedziby władz. Położenie budynku w centrum sprawia, że miejsce to idealnie nadaje się do prowadzenia handlu, a umiejscowienie na widoku przechodniów utrudnia wszelkie próby dokonania kradzieży. Budynek składa się z przestrzennej sali, w której wywieszone są i umieszczone w gablotach wszelkie dostępne rzeczy do nabycia, a kupić tutaj można sprzęt niezbędny do wykonania misji. W asortymencie znaleźć można wszelakie rodzaje broni, ubrania, zbroje, a także oczywiście wszelkie niezbędne dodatki, które mogą podczas wypadu uratować życie. Drugie pomieszczenie to mała kanciapka, który służy równocześnie za magazyn sklepu.

Waże: Zakup towaru jest działaniem fabularnym co oznacza, że wymagane jest napisanie posta w tym temacie
Uwaga: Gracz w sklepie z wyposażeniem, może również sprzedawać swój ekwipunek uzyskany zarówno z misji jak i podczas walki, po cenie wynoszącej 1/5 pierwotnej ceny sprzedawanego przedmiotu.

    Lista towarów możliwa do zakupienia:
    1. Bronie
    2. Ubrania
    3. Dodatki

Ważne: Każdy zakup musi być udokumentowany dodaniem poniższego formularza
Kod: Zaznacz cały
[uhide=5][color=#BF8000]Posiada gotówka:[/color] Wpisujemy stan naszego konta bankowego.
[color=#BF8000]Koszt zakupu:[/color] Wpisujemy całkowity koszt poniesionego przez nas zakupu.
[color=#BF8000]Pozostała kwota:[/color] Wpisujemy kwotę, która została nam po odjęciu kosztu zakupu od stanu naszego konta[/uhide]
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2073
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 22:31
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Re: Sklep z wyposażeniem

Postprzez Ekko » 8 lip 2018, o 14:52

Wiosna, 385 Rok
1Stary dzwoneczek rozbrzmiał tuż nad uchem młodzieńca. Wewnątrz sklepu unosił się ostry zapach stali, który drażnił nozdrza blondyna. Ze wszystkim miejsc w małej wiosce, Jugo tego jednego nie znosił. Przywoływał tylko nieprzyjemne skojarzenia i jeszcze gorsze wspomnienia. Jak na ironię losu przystało, był to jedyny sklepy w którym Ekkoł tak często robił zakupy. Tylko tutaj mógł kupić najpotrzebniejsze rzeczy do pracy.
Wewnątrz panował delikatny półmrok, rozjaśniany przez nieliczne promienie słońca odbijane od ostrych narzędzi. Wystawa broni faktycznie była imponująca. W stojakach leżały miecze większe nawet od piętnastolatka. Na szczęście chłopaka nie ciągnęło do takich rzeczy. Zdecydowanie wolał dużo bardziej dyskretne rozwiązania.
Wolnym krokiem podszedł do lady, za którą stał wielkolud o nieprzyjemnym spojrzeniu. Od samych drzwi wodził wzrokiem za zielonookim. Han chociaż korzystał z tutejszych usług od wielu lat, to wciąż nie mógł pochwalić się zdobytym zaufaniem. Młodzieniec westchnął cichutko pod nosem i wyłożył sporą listę na drewniany blat. Mężczyzna od razu ruszył by przygotować zamówienie, a blondyn zajął się pieniędzmi.[z/t]
Avatar użytkownika

Ekko
 
Posty: 41
Dołączył(a): 7 lip 2018, o 20:54
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=5866&p=90203#p90203
GG: 0
Multikonta:


Powrót do Nawabari (Osada szczepu Jūgo)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość