Głos Shinobi #11

Nie masz czasu śledzić wszystkich wątków na forum, a mimo to chcesz być na bieżąco? W gazetce znajdziesz podsumowanie wszystkich najciekawszych wątków, najśmieszniejsze rozmowy, a niekiedy twórczość naszych użytkowników, sesje zdjęciowe postaci oraz inne ciekawostki!

Głos Shinobi #11

Postprzez Hayami Akodo » 23 gru 2018, o 22:21

Obrazek

Dzień dobry, kochani! :D

Obrazek

Przed nami Święta i Wigilia, a za nami śnieżyce i wichury! Zapracowana Redakcja, niestety, wykruszyła się po drodze - co jednak nie przeszkodziło Strusiowi Naczelnemu siąść, zawziąć się i stworzyć ten oto, jedenasty już, numer.
W dzisiejszym wydaniu:
- świeże newsy z forum
- garść memów (autokorekta proponuje: mężów...Może w następnym numerze kappa )
- relacje z frontu
- zimowy horoskop
- fenomen Hakaia
- eventy
...i wiele innych rzeczy!

Zapraszamy, nie przedłużając, do lektury!Obrazek

Komunikat Naczelnego Sztabu armii klanu Yamanaka Naczelny Sztab armii klanu Yamanaka pragnie oświadczyć, że w związku z oburzającą wręcz bezczelnością i zuchwałością ataków klanu Hyuuga (oraz śmiercią sióstr Aoi i Akai Yamanaka i ich towarzysza Akiry) zostały przedsięwzięte następujące kroki:
- pochowano w uczciwy sposób ciała trojga poległych na cmentarzu w Soso na koszt Sztabu
- wzmożono ilość patroli na granicach i na drogach
- podjęto działania w zakresie identyfikacji morderców.
Jeżeli winny tej zbrodni (lub winna) wpadnie w ręce armii Yamanaka, może liczyć się z bardzo surowym ukaraniem wedle wojennego prawa.
Ponadto informujemy, że nadal trwa pobór obowiązkowy. Wszystkie Yamanaki, które jeszcze nie stawiły się w punkcie werbunkowym, mają oficjalny obowiązek poświadczony przez liderkę, by stawić się i walczyć! Pomścijmy krew naszych sióstr!

AND ARE YOU A SOLDIER OF YAMANAKA'S ARMY?
JOIN US NOW!


Oświadczenie Hyuugi Kazuo Ród Hyuuga ogłasza przez niniejszą wypowiedź - drukowaną na łamach 11 numeru Gazetki Shinobi War - iż zyskawszy przewagę w tej wojnie, posiada dość zasobów i możliwości, by wypłacić wysokie nagrody każdemu, kto znajdzie w swoim sercu dość męstwa, by stanąć po jego stronie. Ostatnie wydarzenia pokazały, że Kyuzo nie ma powodu do obaw przed sensorami, ponieważ Yamanaka są wrogiem dość niskiego poziomu - udowodniła to walka przeprowadzona między Jun'ichim Hyuugą a nieznanym młodzieńcem, będącym sprzedajnym najemnikiem na usługach tych nędzników.
Jun'ichi - mimo pewnych słabości cielesnych - wykazał się wyższością duchową, pomagając oczyszczać świat z ludzi złych i niegodnych zainteresowania.
Z dumą oświadczamy, że ród Hyuuga gotów jest nadal bronić swoich ziem i będzie to robić przy pomocy takich bohaterów jak wspominany wyżej młody człowiek.
Przy okazji przypominamy nadal o możliwości wstąpienia w nasze szeregi. Kobieto, mężczyzno, młodzieńcze, dziewczyno - jeśli czujecie się na siłach, macie ku temu zdolności i chęci, wrota rodu Hyuuga są otwarte i prowadzą Was do albo ciekawej kariery, albo do honorowej śmierci i bycia częścią wielkiej zbiorowości legendarnych wojowników i wojowniczek! Bogowie będą z Wami tak w życiu, jak i po nim, więc przybywajcie!

Hyuuga Hizashi i Rada Klanu
Za zgodność: Hyuuga Kazuo.


Z OSTATNIEJ CHWILI: Toczą się rozmowy pokojowe między Yamanaka a Hyuuga. W momencie, gdy redaktor naczelna oddawała ten numer do druku, specjalni gońcy donieśli, że zwycięstwo nie stanęło po żadnej ze stron, choć przewagę gospodarczą mieli mieszkańcy Saimin. W tej sytuacji red. Struś zdecydował, że do zgromadzonych już materiałów zostanie dołączona niniejsza notatka prasowa. W najbliższych dniach, w wydaniu specjalnym, pojawić się powinni bohaterowie tej wojny wraz z wydarzeniami zasługującymi na uwagę publiczności.

Obrazek

W tym numerze aż dwie osoby zgłosiły się z chęcią do zajrzenia w przyszłość! :D Były to dwie odważne młode damy - Inoyu Yamanaka i mała Rika Kari Matsubari. Obu paniom gratulujemy odwagi, a także zapraszamy pozostałych graczy do zmierzenia się z mroczną potęgą wróżek! A teraz zobaczmy, co właściwie udało się odkryć gwiazdom zarówno jeśli chodzi o losy naszych bohaterek, jak i o losy świata...

Wróżba 3 - pink awareness Saturn mówi o bardzo niepokojących sytuacjach w Twoim życiu. Ostrzega przed zbyt pochopnym wyborem: gdy w niedalekiej przyszłości na Twoim horyzoncie pojawi się pewna kobieta, zastanów się kilkakrotnie, czy warto jej ufać. Twoją rodzinę dotknie tajemnicza klątwa - aby odwrócić zły los, może powinnaś pogodzić się z osobą, z którą jesteś w nie najlepszych stosunkach? Uratowanie małego jelonka (albo sarenki... :>) usposobiło przychylnie do Ciebie bogów, zatem warto będzie teraz zacząć się modlić. Uważaj jednak, o co prosisz, bo to może być Twoja ostatnia szansa i ostatni tak pomyślny układ gwiazd...


Wróżba 4 - wintertime sweetness Oj, Rika, Rika...Choć wzięłaś urlop, wróżki dotrzymały swojego słowa. Otóż planeta Merkury w koniunkcji z Wenus i Waletem Buław zwiastują, że w niedługim czasie spotkasz kogoś, kto będzie posłańcem miłości. Choć jesteś jeszcze młoda, szybko zrozumiesz, czym jest adoracja i uwielbienie ze strony mężczyzn. Szczególnie silne wpływy aury tego waleta znamionują bliskość przetasowań w Twoim życiu - ktoś odejdzie, a ktoś inny podejmie decyzję, która w sposób szczególny zaważy na Twoich wyborach...


Horoskop ogólny

Wojownicze wpływy Marsa ustąpiły znad Soso i Daishi, przynosząc chwilowy, niepewny pokój oraz zmianę relacji. Śmierć wisi nad klanem Haretsu! Ich karty są nadzwyczaj niepokojące, gdyż wpływy Słońca gwałtownie osłabły i zdają się zapowiadać dalsze tragedie w tym rodzie. Na baczności powinni się mieć także Sabaku - u nich z kolei szykują się wielkie zmiany, a na niebie nad pustynią wróżki dostrzegły kometę, której znaczenie karty tłumaczą dwojako: albo jako zapowiedź narodzin największego członka pustynnego rodu od jego początków, albo klęski, której nikt nie będzie już w stanie odwrócić. Pomyślność za to zdaje się dotykać rodu Juugo, którego przywódca ma niedługo usłyszeć bardzo pomyślne wieści. W lasach sogeńskich należy wyczekiwać miłosnego skandalu.
Nad światem shinobi nadal krążą krzyżujące się aury Słońca, Księżyca i Plutona. W przypadku przewagi Słońca powinien nadejść dłuższy pokój, mącony jedynie knowaniami osoby ukrywającej się pod kolorem kier. Z kolei w razie triumfu Księżyca sprawy publiczne ustąpią romansom i miłościom, w większości nieszczęśliwym i elektryzującym wszystkie romantyczki w Daishi. Jeśli zaś ostatecznie zwycięży Pluton, zwykli śmiertelnicy nie będą mieli powodu do obaw - potężna aura planety związanej z ciemnością przyciągnie bowiem powtórnie wszystkich członków Krwawego Pokolenia, by jeszcze raz zmierzyli się ze złem.
Obrazek

Nasz niezawodny zespół redakcyjny, razem z informatorami z różnych stron świata, przygotował dla Was zestaw różnych ciekawostek i artykulów. Umieszczono tutaj także dalszy ciąg Encyklopedii SW. Życzymy miłej lektury!

Najlepszy patent

Naszym graczom nie brakuje niezwykłego talentu. W trakcie dyskusji o trudach życia kuglarzy Ayatsuri wysuwano różne rozwiązania, proponowano liczne możliwości, jednak z najlepszym - bo konkretnym - opracowaniem problemu wystąpił Natsuki z Morskich Klifów! Pomyśleć tylko, prostota tkwi w takich właśnie szczegółach...

@ Natsuki - 22 wrz 2018, o 15:58
@ Mao, ogarniasz jakąś tanią kukłę ze śmieć-materiałów - najlepiej taką, która pozwala wykonywać jakąś żmudną robotę bez większego wysiłku - opatentujesz, będziesz zbijał kasę w kopalniach czy innych tartakach, gdzie pracodawcy nie chcą płacić pracownikom -> Czysty profit.

Co o tym sądzicie? Czy propozycja Natsukiego ma szansę się sprawdzić w naszych warunkach? Komentujcie, wypowiadajcie się, polemizujcie albo i nie... <jaszczureł>

Narodziny nowego zakonu

Obrazek

W ostatnich czasach jesteśmy świadkami licznych zmian w organizacjach naszego forum! Po upadku Kami no Hikage zakon Shiro Ryu przestał formalnie istnieć, zniknęło też w tajemniczy sposób Shinsengumi, które miało bronić Muru; w wiecznej alfie znajduje się tajemnicza organizacja Karasu, o której nawet Struś wie tyle, że istnieje. Jednakże w zamian kształtują się zupełnie nowe ugrupowania, takie jak wspominany już na naszych łamach Klub Miłośników Schopenhauera, mafie Nukfathera i Donny Koaleone czy Bractwo Pięciolinijkowców. To ostatnie bractwo niedawno przyjęło w swoje grono nowego użyszkodnika - był nim Saiki! Serdecznie gratulujemy nowicjuszowi!

Dwulicowy Dwutwarz Dominuje

@ Hayami Akodo - 3 paź 2018, o 13:21
:D @ TwoFace, a przed chwilą mówiłeś, że jesteśmy tylko nic nie znaczącymi literkami kappa
Avatar użytkownika
@ Akashi - 3 paź 2018, o 13:22
ale Ren’a wtedy nie było xd
Avatar użytkownika
@ Reika - 3 paź 2018, o 13:22
Hayami, pamiętaj, że on ma dwie twarze kappa
Avatar użytkownika
@ TwoFace - 3 paź 2018, o 13:22
no bo niektórzy są kappa
Avatar użytkownika
@ Akashi - 3 paź 2018, o 13:22
Seinar to taka mama rudego synka
Avatar użytkownika
@ Akashi - 3 paź 2018, o 13:23
Synek mówi do niej Kocham Cię, a Mama mu odpowiada Zostańmy przyjaciółmi
Avatar użytkownika
@ TwoFace - 3 paź 2018, o 13:23
tak, a jak mnie wkurzysz to wepchne cie do okna życia
Avatar użytkownika
@ TwoFace - 3 paź 2018, o 13:23
i po problemie
Avatar użytkownika
@ Reika - 3 paź 2018, o 13:23
XDDD

Dwulicowy, dominujący Dwutwarz wciąż aktywnie pracuje nad mianem śmieszka! Niemniej aktywny jest jednak Akashi, który ostatnio częściej pojawia się na forum, z czego bardzo się cieszymy. Powyższy dialog, drodzy Czytelnicy, cóż...oceńcie sami!

Wyższa szkoła życia

jeśli będą chcieli mnie zabić trudno, jakoś będę musiał z tym żyć.

~Shigemi 385


W filozofii zaobserwować wiele nurtów, tak rwących i niespokojnych, jak i tych łagodniejszych, napisałoby się wręcz - liberalnych. Szkoła mistrza Tsunetomo Yamamoto opiera się na wskazaniach z księgi "Hagakure" i na przestrzeganiu samurajskich cnót; Musashi Miyamoto propagował walkę do ostatniej krwi, do upadłego, mówił, że nawet jeśli jesteś otoczony, winieneś walczyć do końca, jednocześnie nie zapominając, kim jesteś, a słynny Sasaki Kojirou podobno miał odrzucać to, co zbędne, aby podążać do idealnej perfekcji, równie zgodnej z niebem i ziemią jak cios, którym należało przepołowić jaskółkę.
Do owego szlachetnego grona - choć może nie w sensie, jakiego byśmy oczekiwali - dołączył mędrzec Kaminari no Shigemi. Kaminari Sennin, jak możemy go określić nie bez kozery, schwytany przez Yamanaka na szlaku, podszedł do zagadnienia w sposób opisany powyżej. Trudno mu w sumie odmówić racji: jakoś trzeba pogodzić się z intencjami wrogów i pokonać ich bez względu na wszystko, zgodnie ze wskazaniami szkoły Gorin no Sho!

Stare skandale

Spoiler: pokaż
Obrazek


I znów wracamy do naszych archiwów X - a tam, w teczce "top secret", znajdowało się wyznanie pewnego tajemniczego Kakuzu, który zastanawiał się nad swoim życiem i skierował pytanie do ówczesnej redakcji gazetki! Redakcja, naturalnie, pospieszyła z odpowiedzią i udzieliła biedakowi drobiazgowych wyjaśnień. Wyjaśnienia te prawdopodobnie dotarły na ręce poszukującego sensu istnienia bohatera i pomogły mu rozwiązać problemy miłosne. Mamy nadzieję, że w momencie, gdy oddajemy do druku ten numer, ów człowiek żyje w szczęśliwym związku ze swoją niewiastą, której nie przeszkadzają szwy i serca!

Z życia redakcji

Konferencja Mister I.
A kto czyta? 5 osób?
Nie licząc redakcji?


Kari
Prawda
(...)
Jedyną szansą na nadanie gazetce prestiżu jest usunięcie SB


Ten moment, kiedy nawet gazetka nie wierzy w to, co pisze i czyta, a także wpada na wręcz bolszewickie pomysły. Uspokajamy jednak, że chwilowo nie zamierzamy przejmować władzy ani nad herbatą, ani nad forum - choć ostatnia wizyta w kociej kawiarni w Soso przekonała nas do podjęcia pewnych działań. Jakich? Sami zobaczycie!

Podwójne życie Vulpie

Natknęliśmy się ostatnio na pewne niepokojące wzmianki. Mianowicie pewien informator, który pragnie zastrzec sobie anonimowość, wykorzystał swe kontakty, by zdobyć pewne niepokojące zdjęcie...Przedstawiać ono miałoby jedną z naszych byłych moderatorek, Panią Vulpie, która podobno miała spędzać nadzwyczaj upojne chwile w ramionach pokemona imieniem Growlithe, z dala od czujnych oczu BeeBee-Hachiego, który uchodził w forumowym towarzystwie za księcia małżonka - a w każdym razie za nadzwyczaj ważne ogniwo w jej pracy na rzecz forum, gazetki i życia.
Czy to prawda, czy jedynie niecny fotomontaź? Oceńcie sami!

The author of picture is: Togechu (ShinyEeveeee)

Obrazek
Obrazek

Mamy przyjemność ogłosić, że już niedługo w sprzedaży pojawią się nowe, supermodne, stylowe okularki marki Kiku!
Szerszy opis tutaj: klik!
Marka Kiku została wynaleziona przez równie sprytną, jak piękną młodą damę z rodu Ayatsuri - pannę Tsukiko, znaną też jako "Kiku", która postanowiła udowodnić, że kobiety z Pustyni również mogą sobie radzić w handlu. W niedługim czasie we wszystkich sklepach w Sabishi, Atsui i Tsurai będzie można nabyć parę pięknych, czarnych i intrygujących okularków przeciwsłonecznych. Dzięki nim już nigdy nie ucierpisz przez palące słońce Kinkotsu i okolic, a wszystkie kobiety będą za Tobą szalały! Mężczyźni zaś mogą popatrzeć z dużym zainteresowaniem, zwłaszcza jeśli połączysz je z uroczą stylówką i zadziorną minką; tak, drogie panie i drodzy panowie, naprawdę warto jest zaopatrzyć się w ten produkt. 100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy!
Zaufajcie tej słodkiej mince, bo kto, jak nie ja?

Obrazek
Obrazek

Przed nami - niestety spóźniony - raport z oenzetu dotyczący sytuacji w Ryuzaku no Taki! Z dumą donosimy, że w wyniku pewnych splotów wydarzeń i decyzji graczy udało się odnaleźć odtrutkę na tajemniczą chorobę, która nękała społeczność kupieckiego miasta, a większość wyszła z tego bez większego szwanku! Niestety, ofiarą Inoshiego padło kilkoro graczy.
Dla wszystkich wiernych zmarłych zostawiamy jaszczureła wieczystej pamięci: <jaszczureł>
Dziękujemy organizatorowi za przeprowadzenie tego przedsięwzięcia, uczestnikom za świetną zabawę, a administracji za udzielenie pozwolenia na taką zabawę!

Wszyscy bohaterowie trafiają do tawerny w której rosną niepewne nastroje odnośnie zarazy i uchodźców z Kami no Hikage, sporo ludzi jest już zarażonych i upchanych w porcie i zaraza się roznosi. Keion i Hiroshi starają się dowiedzieć o zarazie czegoś więcej i pomagają chorym i zarażonym bezinteresownie,nie patrząc nawet na siebie. Inni natomiast prowokują awantury o drobnostki, jak Yasuo. Odcięto miasto i port, co podniosło szczególne zainteresowanie Yukariego i jego drużyny. Zwerbowali oni część shinobich z karczmy i udali się z nimi do szpitala, by porozmawiać z jego dyrektorem, Tsobukim, który powinien znać miejsce, w którym znajduje się obecnie Izo, Iryonin znany już Yukariemu. Opracowywał on lek na zarazę od jakiegoś czasu na własną rękę. Oczywiście dotarcie do szpitala zostało utrudnione przez hordy zarażonych, które stawały się coraz bardziej agresywne. Już na miejscu wszyscy się podzielili i wyruszyli wykonać swoje zadania. Drużyna Yukariego miała zbadać nowe ślady i ostatecznie ruszyła w pościg za głównym sprawcą zamieszania[npc]. Bohaterowie natomiast ruszyli porozmawiać z radą możnych, odwiedzić Toyoko, kobietę która pracowała z Izo w dzielnicy zarządzanej żelazną ręką przez Hirotsugu. Sprawdzić stan bramy miejskiej i jak wyglądają ogólne nastroje przy niej i czy wciąż pozostaje zamknięta. Sprawdzić port i sprowadzić Izo, okazuje się, że port jest otwarty...
Na miejscu Yasuo pozostawał czujny i odnalazł kryjówkę, w której to Izo był przetrzymywany przez ucznia alchemika. Sumairu natomiast po starciu z zarażonymi na bramie wykonał zadanie, którego podjęli się Keion i Hiroshi (którzy przepadli w akcji). Otóż uratował on Toyoko z dzielnicy, zabijając przy tym jednego ze strażników. Niestety, sam został w tym wypadku ranny. Rika natomiast ruszyła na zwiedzanie podziemi i tam również natrafiła na zarażonych i ukryte tunele, które idealnie nadawały się do podróżowania bez zwracania na siebie uwagi tłumów oraz powierzchni. Wraz z jednym zarażonym znalazła komponenty do stworzenia lekarstwa, a później odnalazła Sumairu i wspomogła go w powrocie do dzielnicy możnych.

W trakcie wyprawy do dzielnicy możnych swoją śmierć poniósł Chiaki, a po dotarciu do dzielnicy zginął Satori spopielony z ręki ucznia.

Ostatecznie każdej z grup stworzonej przez Yukariego udało się w mniejszym lub większym stopniu zrealizować swoje zadania, jedni ponieśli śmierć z rąk zarażonych, drudzy zaś umarli przez ludzi Hirotsugu. Ostatecznie jednak udało im się uratować zarówno Izo, jak i Toyoko i sprowadzić ich do dzielnicy jako jedyne osoby, które były w stanie stworzyć lek. Yukari natomiast w swoim śledztwie dowiedział się, że samo szaleństwo jest trucizną, która roznosi się poprzez kontakt z wodą, oraz że nagłe szaleństwo, które opętało większość ludzi w mieście jest spowodowane zmianą dawki jaka została dostarczona do źródła wody przez ucznia alchemika, któremu zależało na jak najszybszym wybiciu miasta. Uczeń popełnił błędy i zakończył swój żywot z ręki Oshiego w walce w siedzibie możnych. Udało im się uratować możnych z pożaru oraz innych pracujących w tej dzielnicy do której zaraza nie dotarła. Posiadając wszystko, co potrzebne, w tym odpowiednie przyrządy Izo i Toyoko mogli przystąpić do wytwarzania leku, który najpierw otrzymali wszyscy bohaterowie. Yukari obmyślił plan jak najszybciej rozdysponować serum pośród ludzi i w ciągu kilkunastu następnych dni realizował go sprawiając, że po paru tygodniach wszystko w mieście wróciło do normy i miasto mogło zostać ponownie otwarte po uprzątnięciu rabanu, jaki został spowodowany.

Z siedziby ONZ nadawała dla Państwa nasza korespondentka Yamanaka Inoshi.

Obrazek

W dzisiejszym wydaniu kolejne memy, screeny, grafiki związane z forum i nie tylko z forum, nadesłane nam przez wiernych czytelników, jak również przez skład Redakcyjny. Za każdy mem i każdą grafikę dziękujemy twórcom!

Spoiler: pokaż
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na naszym forum często pojawiają się różne ciekawe inicjatywy graczy. Jedną z nich było losowanie kluczy na humblebundle, które zorganizował Yami - Szpakowski Shinobi War! Szczęśliwym zdobywcą nagrody okazał się...zresztą posłuchajcie sami! :>

Losowanie YamiegoObrazek

Niestety w wyniku różnych skomplikowanych sytuacji Administracja i Moderacja pożegnała z wielkim żalem Bukę, który opuścił ich szeregi. Zbiegło się to w czasie z rezygnacją Yody z pracy w związku ze zmianami w dziale kanarków. Mimo to ze względu na jego rzeczywiste zasługi dla gazetki przyznałam mu rangę Honorowego Członka Gazetki! Mamy nadzieję, że -mimo wszystko - kiedyś do nas wrócisz i dostarczysz nam jeszcze Bukanol. <jaszczureł>
Serdecznie witamy w zamian w naszych szeregach Blue, który zgodził się łaskawie do nas dołączyć oraz poświęcić się aktywnej pracy w gazetce! Otrzymał on już klucze do nowej willi i do nowego gabinetu w biurze redakcji przy ulicy Prokrastynacji 22 w Kyuzo, a od tego numeru będzie aktywnie współpracować przy tworzeniu materiału. Cieszymy się z jego dołączenia i wyrażamy życzenie, że będzie nam się świetnie pracowało!

EDIT: Zmienne są losy i szeregi Administracji; Misae/Vulpie opuściła, niestety, nasze szeregi. Gustowną szarość przywdziała na siebie za to Asaka/Yukirin, którą cieplutko witamy! Witamy także po przerwie Koalę, która dzięki swym tajemniczym machinacjom pozyskała z powrotem władzę, a ze smutkiem żegnamy Natsu, byłego Fabulara Forum. Mamy nadzieję, że powyższe zmiany wyjdą Forum SW jedynie na dobre!
Potęga biurokracji

"Od: TwoFace
Do: Shikarui

Prośba nr 2485/18

Akceptuję"

Wiadomość tej oto treści dotarła dziś w godzinach wieczornych do Administracji, budząc konsternację i zdziwienie wśród tubylców. Nikt bowiem, od Strusia Naczelnego począwszy, na gońcach od kawy skończywszy, nie potrafił dociec, co właściwie zaakceptował potężny TwoFace i co było przedmiotem prośby oznaczonej tą sygnaturą...niemniej jednak Redakcja cieszy się z pomyślnego załatwienia sprawy i gratuluje tego Shikiemu! Mamy nadzieję, że składanie takich próśb nie jest konieczne w przypadku Asaki... <delfineł>Fenomen Hakaia

Co jakiś czas na naszym forum pojawia się tajemniczy osobnik, któremu przypisano ogólnie określenie "Hakai" od jednego z jego nicków. Osoba ta, istny nickus adscriptus, przypisany do szkoły Hakaia jak chłop pańszczyźniany do ziemi, pozostawia swe nieortograficzne, mordercze, sprzeczne z logiką, a przede wszystkim...osobliwie zabawne wytwory na pastwę biednych użyszkodników, po czym znika niczym kamfora. Przykłady tych dzieł? Ależ proszę: Szkoła fioletu,
Osobliwe KG...cokolwiek., Szkoła fioletu vol.2 - za trud poświęcony przepisywaniu dzieł mistrza dziękujemy użyszkodnikowi Shidze.Stirlitz obudził się koło drugiej redaktor.
- Pierwsza też była dobra... - pomyślał.

Z ogłoszeń parafialnych: w przyszłym miesiącu planowany jest dodruk wydania specjalnego gazetki! W numerze tym: wywiad z Venus, dokładniejsze nakreślenie sytuacji politycznej, sława za eventy... <delfineł> Zapraszamy serdecznie do komentowania, wypowiadania się, zgłaszania się z wróżbami i tekstami do gazetki - gwarantujemy, że zostaną odpowiednio przejrzane, w razie potrzeby skorygowane (żeby, rozumiecie, żadne podstępne "rzaba" nie wkradło się w tekst!), a później opublikowane! Zachęcamy też do podsyłania wszelkich screenów na pw lub na gg członkom redakcji.
Dziękujemy - jak zawsze, bo Wam się to należy - że jesteście z nami. Bez Was, Waszego zainteresowania i komentarzy nie byłoby tej gazetki!

Obrazek

Wszystkiego dobrego, zdrowia, szczęścia, uśmiechu, chęci do gry na forum, dużo radości, wiary w siebie i w przyszłość, pomyślności, a także spełnienia się wszystkich pragnień (dodatkowo dla Rodziców forumowych takich, jak Saga czy Kenshi zdrowia dla nowego pokolenia Shinobi!) życzy Wam wszystkim

Redakcja gazetki Shinobi War (alfabetycznie):
  Arbuzik
  Blue
  Herbatniczek
  Mister I.
  Kari
  Shi (emerytowana redaktor naczelna)
  Struś (redaktor naczelna)
  TripleFace
  Yoda (honorowy członek redakcji)

i gazetkowy tygrys, który stwierdził, że pójdzie z nami pograć w śnieżki. HEJ, TORA! TORA, ZACZEEEEEEKAAAAAAAAAAJ---!
Ostatnio edytowano 21 lip 2019, o 17:33 przez Hayami Akodo, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek


“Though my body may decay on the isle of Ezo
My spirit guards my lord in the east.”głos Hayamiego | PH i bank


W OBECNEJ CHWILI NIE PROWADZĘ ŻADNYCH MISJI. NIE PODEJMUJĘ SIĘ TEŻ PROWADZENIA GAZETKI ZE WZGLĘDU NA BRAK CZASU, ZACHĘCAM JEDNAK DO PODSYŁANIA MATERIAŁU NA GG, PW BĄDŹ NA DISCORDA.
Avatar użytkownika

Hayami Akodo
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 20
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR - po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4011
Multikonta: Terumi Arisa

Re: Głos Shinobi #11

Postprzez Shikarui » 23 gru 2018, o 23:19

Zdecydowanie podobają mi się gifki z tej gazetki ♥
Jedyną szansą na nadanie gazetce prestiżu jest usunięcie SB

+!

Poproszę w następnym numerze dla każdego rodu horoskop! <feelsgoodman>
Obrazek

Sweet thing, lay down
Let me show you cold dirt, this ground, this life, it haunts you.
Avatar użytkownika

Shikarui
 
Posty: 1762
Dołączył(a): 6 lut 2018, o 18:25
Wiek postaci: 22
Ranga: Wyrzutek A | Lotka
Krótki wygląd: -Czarne, dłuższe włosy
-Lawendowe, jasne oczy
-Średniego wzrostu
Widoczny ekwipunek: Łuk, kołczan ze strzałami, płaszcz, torba na tyłku, kabura na prawym udzie, wakizashi przy lewym boku i za plecami na poziomie pasa, średni zwój, mały zwój przy kaburze,
Link do KP: viewtopic.php?p=73144#p73144
GG/Discord: Angel Sanada#9776
Multikonta: Koala

Re: Głos Shinobi #11

Postprzez Tsukune » 23 gru 2018, o 23:51

Moim zdaniem do tego Obrazek idealnie pasuje to nagranie
Avatar użytkownika

Tsukune
 
Posty: 2293
Dołączył(a): 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 27
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem . Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, katana przy pasie [z 5cm ostrza], pasek z biczem, laska
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic ... 4864#p4864

Re: Głos Shinobi #11

Postprzez Yamanaka Inoshi » 23 gru 2018, o 23:57

Całkiem zapomniałem, że będzie tutaj wspominane Ryuzaku, Fajno! :> No i Kaminari SENSEI!
Prowadzone misje:
- D - Patrol I
- C - Stary Relikt
- C - Sprawa Honoru

Rezerwacje:
Yasuo -
Naoki -

Kategorycznie nie przejmuję żadnych misji.

Spoiler: pokaż
Zamrożone:
Avatar użytkownika

Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
 
Posty: 3452
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 23:35
Lokalizacja: Soso
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname

Re: Głos Shinobi #11

Postprzez Hayami Akodo » 24 gru 2018, o 09:33

Shiki - połowę tych gifów już miałaś w misjach albo w podpisie. <delfineł> Horoskop dla WSZYSTKICH rodów? To może być trochę problematyczne ze względu na tą potrójną koniunkcję gwiazd i na bardzo niepewną przyszłość, ale...poczekajcie, a będzie Wam zrobione!
Inoshi - tak, Kaminari-sensei wystąpi w styczniowym wydaniu. Oczekuj na wywiad!
Tsukune...hahaha, no faktycznie, o tym nie pomyśleliśmy!
Obrazek


“Though my body may decay on the isle of Ezo
My spirit guards my lord in the east.”głos Hayamiego | PH i bank


W OBECNEJ CHWILI NIE PROWADZĘ ŻADNYCH MISJI. NIE PODEJMUJĘ SIĘ TEŻ PROWADZENIA GAZETKI ZE WZGLĘDU NA BRAK CZASU, ZACHĘCAM JEDNAK DO PODSYŁANIA MATERIAŁU NA GG, PW BĄDŹ NA DISCORDA.
Avatar użytkownika

Hayami Akodo
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 20
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR - po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4011
Multikonta: Terumi Arisa

Re: Głos Shinobi #11

Postprzez Tsukune » 24 gru 2018, o 13:19

i mi czasem trafi się dobra wizja :v
Avatar użytkownika

Tsukune
 
Posty: 2293
Dołączył(a): 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 27
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem . Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, katana przy pasie [z 5cm ostrza], pasek z biczem, laska
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic ... 4864#p4864

Re: Głos Shinobi #11

Postprzez Shin » 25 gru 2018, o 00:02

Jak ja uwielbiam te horoskopy XD
Shin
 

Re: Głos Shinobi #11

Postprzez Yami » 25 gru 2018, o 00:22

Obrazek
Avatar użytkownika

Yami
Szarak
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 19
Ranga: Master of Chaos
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268

Re: Głos Shinobi #11

Postprzez Toshiro » 25 gru 2018, o 18:25

Ten horoskop to jednak trafny jest kappa >:V
Avatar użytkownika

Toshiro
 
Posty: 859
Dołączył(a): 26 lis 2018, o 00:42
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Ubiór: https://i.imgur.com/aTEcS3d.jpg
Zbrojka(bez hełmu): https://i.imgur.com/0C5HZor.jpg
Często posiada na głowie zarzucony kaptur z czarnego materiału.
Widoczny ekwipunek: 2 wakizashi przy lewym boku, duża torba na dole pleców, zbroja
Link do KP: viewtopic.php?f=32&p=105025#p105025
GG/Discord: Harikken#4936
Multikonta: Harikken


Powrót do Gazetka forumowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość