Special #1 - Easter

Nie masz czasu śledzić wszystkich wątków na forum, a mimo to chcesz być na bieżąco? W gazetce znajdziesz podsumowanie wszystkich najciekawszych wątków, najśmieszniejsze rozmowy, a niekiedy twórczość naszych użytkowników, sesje zdjęciowe postaci oraz inne ciekawostki!

Special #1 - Easter

Postprzez Hayami Akodo » 29 mar 2018, o 01:08

Obrazek

Niedawno wprawdzie wyszedł nowy numer gazetki, ale uznałam, że dodruk świeżego wydania nikogo nie zabije, a już na pewno nie uszkodzi użyszkodników. Co więcej, tym razem całe to wydanie przygotowałam sama w imieniu całej redakcji, oczywiście nie dręcząc ludzi przed samymi świętami - nawet pani redaktor ma sumienie i wie, jak należy unikać strajków w pracy! Dlatego też przed Wami prezentuje się wydanie specjalne Gazetki SW, tym razem w pełni tematyczne; będzie ono dotyczyć Wielkanocy!
*badumtss*
Zapraszam cieplutko do lektury!

Obrazek

Obrazek

Miło nam donieść, że zwycięzcą turnieju został znany wszystkim dobrze Seinaru Kei! Pasterz z Teiz, skromny i cichy marzyciel, który chciałby mieć kilka owiec, własny dom i pieska (dwa z tych marzeń już zrealizował), okrył się wielką chwałą i - jak skłonne są sądzić piękne panie - być może także chciałby znaleźć sobie jakąś partnerkę... Niestety, mamy smutną wiadomość: od kiedy Seinaru poróżnił się z uwodzicielskim i przystojnym Shijimą, oficerem wojsk cesarskich, w łaźni, nie zwraca większej uwagi na płeć przeciwną. Wielu chciałoby w nim widzieć kogoś na miarę nowego lidera Krwawego Pokolenia, kogoś, kto nadałby mu ton, lecz czas pokaże, czy słusznie...
W obecnej chwili turniej w Hanamurze możemy nieoficjalnie uznawać za zakończony! Żegnamy się więc z tym materiałem - już tak na legalu - na szpaltach naszej gazetki oraz z niecierpliwością oczekujemy rozpoczęcia kolejnego eventu, który tym razem ma się rozgrywać na terenach Rady!
Warto też docenić starania innych członków zmagań, którzy potrafili przegrywać mimo wszystko w ciekawym stylu... A czy podobało się to publiczności i MG, to inna sprawa. <jaszczureł>

Obrazek

Na początek muszę ten kącik zacząć od smutnego akcentu: żegnamy naszą nieocenioną i wspaniałą moderator globalną, Shijimę aka Mamę Koalę! Mama Koala, będąca mentorką duchową dla Strusia, redaktorką gazetki przez kilka numerów, Moderatorką Globalną i Mistrzynią Gry, na pewno zostanie wspaniale zapamiętana, żywimy też nadzieję, że zechce mimo wszystko kiedyś wrócić w szeregi Shinobi on the War. A na razie, aby ją upamiętnić, prezentujemy Wam kilka nietypowych ujęć Shijimy!

Spoiler: pokaż
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Teraz przejdźmy może do innych, bardziej przyciągających uwagę zdjęć - też z tematyką zwierzęcą. Na pierwszy ogień idzieee...Ocir!

Obrazek

Zaraz po nim następuje Natsume:

Obrazek

Seinaru:

Obrazek

Domyślacie się, do czego może odnosić się komentarz na gifie? ;>

I na zakończenie, dla kobiecego akcentu, Inoshi z przeuroczą pandą!

Obrazek

Obrazek

WYSTAWA MEMÓW
Tradycyjnie znajdzie się też tutaj nieco memów - zapraszamy do oglądania i komentowania!

A tak powinien reagować każdy dobry fabular. Papierosy? Okulary? Jeszcze jakoś przejdą, można w końcu wziąć pod uwagę pewne czynniki z anime oraz pewne kadry (w tym sławnego pana Aburame w okurarkach), ale żeby telefon?! Tak się po prostu nie godzi!
Przy tej miłej sposobności gratulujemy Reice powrotu do władzy w WT! :)

Obrazek

Z ostatniej chwili:
Obrazek

No i pan wie, ja mu to wtedy na sb powiedziałem, jak oni wszyscy gdzieś tam po lolach zabałamucili, to ja mu wtedy powiedziałem, wie pan - jak to jest technika atutowa, to śmiało bierz, bracie, przecież można! Nikt nie zabronił, czerwoni nie krzyczeli, sprzeciwów nie było, technika legitna jest, a-tu-to-wa, no to co się on będzie delfinował.

MATEMATYKA, FIZYKA, PROSZĘ PRZYBIĆ ŻÓŁWIKA!

Nie od dziś wiadomo, że na forum mamy prawdziwych geniuszy matematyki i innych nauk ścisłych. Mieliśmy Pisarzy Lata, przynoszących chlubę humanizmowi, to teraz mamy i miłośników cyferek, którzy układają swoje fascynujące zależności i najchętniej tylko dodawaliby dwa do dwóch (i tak będzie wam wychodziło pięć, znam was!) <jaszczureł>
Jednym z takich mistrzów liczenia jest Yami - nie, broń Boże, proszę go nie mylić z Hayamim Akodo! Hayami Akodo jest bowiem jako humanistka niezdolna do liczenia niemalże z urzędu, czego dowodzą liczne memy! - który odkrył pewną ciekawą, acz dla Strusia ze wszech miar niezrozumiałą, zależność w matmie. Czyżbyśmy byli świadkami narodzin prawdziwego mistrza obliczeń, żywego kalkulatora forum? Należy dodać przy tym, że mistrz Yami jest też gorącym zwolennikiem kampanii #fizykaSW, czemu też dano wyraz w memach - odsyłam do numeru #7!

Tutaj znajduje się ciekawe znalezisko Yamiego

DZIENNO-NOCNE RODAKÓW ROZMOWY

Genialne pytanie

@Kowai/Furiza
Moje Pytanie z Discorda, przy kreacji postaci:
Czy 19 letnia kobieta może mieć rozmiar piersi rangi D?

Powyższe pytanie, skądinąd zabawne w swej słuszności, zadane zostało przez nowego użytkownika - Furizę! Miło nam jest zauważyć sporą ilość nowych graczy, a także powroty tych starych, którzy zmieniają postacie lub po przerwie do nas dołączają z nowymi chęciami i pomysłami! Nikt chyba do tej pory nie wpadł na pomysł, by nadawać piersiom rangi Shinobi, ale wobec tego jakie miseczki noszą panie z rodzin wojowników? Miseczkę Doko? kappa

Było ciemno, wysoki sądzie

Obrazek

Screen podrzucony dzięki uprzejmości informatora mówi nam jasno: to nie są żarty! Nie tylko cycki nabierają rang Shinobi, ale owym zaszczytem obdarza się też psy userów! Czyżby w takim razie w rodzie Yamanaka znajdował się utajony - a raczej znajdowała się utajona - Inuzuka z czarującym ninkenem?! Cóż, historia wskazuje, że w wielu rodzinach znalazł się już przyczajony tygrys, ukryty pieseł.

Srogi friendzone

Obrazek

Wyjątkowo nie skomentuję tego screena i pozostawię go, jak jest. Myślę, że sami znajdziecie dość słów, by określić niezwykłą głowę do interesów panny Sanae Misae, która - przypomnijmy - była wcześniej twarzą naszej gazetki; i znów odsyłam do gazetki #7, gdzie znajduje się cała sesja czarującej Misałe! Zapraszamy!

Obrazek

Przed nami początek Zimowej Gali Shinobi War! Tak, tak, wiem, że mamy już początek kwietnia praktycznie, a to zimowa gala - ale cóż, pretensje nie do mnie, ja tego nie wymyślałam. <jaszczureł> W tej chwili serdecznie pozdrawiam Ocira, Mizumi i Seinara, którym trzeba było ciągle i z uporem przypominać, że mamy Wielki Wtorek. :*
Link do głosowania znajdziecie tutaj: klik
Zachęcamy serdecznie - my, Redakcja, nie myślcie sobie, że jak zrobiłam sama gazetkę, to Was teraz pominę - do głosowania, wzięcia udziału itd...! Przypominamy przy okazji, że za zdobycie jakiegoś tytułu w gali są nagrody, i przypominamy również o odbiorze nagród za wydarzenie na Hanamurze, który to odbiór powinien być możliwy już niedługo.

Obrazek

Na koniec tego wydania chcę razem z całą Redakcją Shinobi War złożyć Wam najlepsze i najcieplejsze życzenia! Zdrowej, wesołej Wielkanocy, pełnej słodyczy, miłości i wzajemnego szacunku, radości, dobrej pogody (żeby śniegiem nie waliło, chyba że ktoś jest Yuki i lubi niskie temperatury), smacznego jajka, dużo spokoju przez te dni wolne życzy

Redaktor naczelna, detektyw Struś
razem z kapitanem Herbatniczkiem i resztą radosnej redakcji
(która i tak została wzięta z zaskoczki, macie lenie nauczkę, muahahaha <jaszczureł> )
Ostatnio edytowano 29 mar 2018, o 01:17 przez Hayami Akodo, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

“Though my body may decay on the isle of Ezo
My spirit guards my lord in the east.”

głos Hayamiego | PH i bank

W OBECNEJ CHWILI NIE PROWADZĘ ŻADNYCH MISJI. NIE PODEJMUJĘ SIĘ TEŻ PROWADZENIA GAZETKI ZE WZGLĘDU NA BRAK CZASU, ZACHĘCAM JEDNAK DO PODSYŁANIA MATERIAŁU NA GG, PW BĄDŹ NA DISCORDA.

Hayami Akodo
Złoty Leniwiec

Wiek postaci: 20
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR - po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4011
GG: 0
Multikonta: Terumi Arisa

Re: Special #1 - Easter

Postprzez Mizumi » 29 mar 2018, o 01:09

Kiedyś powinnaś spać -.-
Mizumi

Postprzez Yamanaka Inoshi » 29 mar 2018, o 03:33

:O Yay! Widzę! Fajnie, fanie! :>

Yamanaka Inoshi napisał(a): Nawet mój stary rysunek z pandą... Skąd go macie?

Ale... ale... Jest ładne!

Yamanaka Inoshi napisał(a): Ty im je dałeś? Jak mogłeś mi to zrobić

Ale... to nie ja... To Emi!

Prowadzone misje:

Rezerwacje:

Kategorycznie nie przejmuję żadnych misji.

Zamrożone:

Yamanaka Inoshi

Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do brody
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 157
- Ubranko -> https://imgur.com/btjthaA.png
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Duży miecz na plecach
Duża Torba
Kabura z prawej strony na udzie.
[na misjach]
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG: 64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname

Postprzez Misae » 29 mar 2018, o 07:15

Wiedziałam że ktoś wyjmie tego screena :c MIZUMI! WIEM DOSKONALE KTO GO ZROBIŁ.

Ale tak serio fajnie, że wyszło kolejne wydania i to tak szybko :D od razu zabawnie od rana ^^ i brawo dla kolejnych modeli :D

Misae

Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białowłosa, wysoka, o dwukolorowych tęczówkach - prawa srebrzysto-biała, a lewa fiołkowa, ubrana w płaszcz, na dłoniach rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na biodrze
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4534
GG: 61700552
Multikonta: Kyane

Postprzez Mizumi » 29 mar 2018, o 10:15

Wybacz Misae, nie miałem screena, musiałem w archiwum szukać <delfineł>
Mizumi

Powrót do Gazetka forumowa