Special #1 - Easter

Nie masz czasu śledzić wszystkich wątków na forum, a mimo to chcesz być na bieżąco? W gazetce znajdziesz podsumowanie wszystkich najciekawszych wątków, najśmieszniejsze rozmowy, a niekiedy twórczość naszych użytkowników, sesje zdjęciowe postaci oraz inne ciekawostki!

Special #1 - Easter

Postprzez Hayami Akodo » 29 mar 2018, o 01:08

Obrazek

Niedawno wprawdzie wyszedł nowy numer gazetki, ale uznałam, że dodruk świeżego wydania nikogo nie zabije, a już na pewno nie uszkodzi użyszkodników. Co więcej, tym razem całe to wydanie przygotowałam sama w imieniu całej redakcji, oczywiście nie dręcząc ludzi przed samymi świętami - nawet pani redaktor ma sumienie i wie, jak należy unikać strajków w pracy! Dlatego też przed Wami prezentuje się wydanie specjalne Gazetki SW, tym razem w pełni tematyczne; będzie ono dotyczyć Wielkanocy!
*badumtss*
Zapraszam cieplutko do lektury!

Obrazek

Obrazek

Miło nam donieść, że zwycięzcą turnieju został znany wszystkim dobrze Seinaru Kei! Pasterz z Teiz, skromny i cichy marzyciel, który chciałby mieć kilka owiec, własny dom i pieska (dwa z tych marzeń już zrealizował), okrył się wielką chwałą i - jak skłonne są sądzić piękne panie - być może także chciałby znaleźć sobie jakąś partnerkę... Niestety, mamy smutną wiadomość: od kiedy Seinaru poróżnił się z uwodzicielskim i przystojnym Shijimą, oficerem wojsk cesarskich, w łaźni, nie zwraca większej uwagi na płeć przeciwną. Wielu chciałoby w nim widzieć kogoś na miarę nowego lidera Krwawego Pokolenia, kogoś, kto nadałby mu ton, lecz czas pokaże, czy słusznie...
W obecnej chwili turniej w Hanamurze możemy nieoficjalnie uznawać za zakończony! Żegnamy się więc z tym materiałem - już tak na legalu - na szpaltach naszej gazetki oraz z niecierpliwością oczekujemy rozpoczęcia kolejnego eventu, który tym razem ma się rozgrywać na terenach Rady!
Warto też docenić starania innych członków zmagań, którzy potrafili przegrywać mimo wszystko w ciekawym stylu... A czy podobało się to publiczności i MG, to inna sprawa. <jaszczureł>

Obrazek

Na początek muszę ten kącik zacząć od smutnego akcentu: żegnamy naszą nieocenioną i wspaniałą moderator globalną, Shijimę aka Mamę Koalę! Mama Koala, będąca mentorką duchową dla Strusia, redaktorką gazetki przez kilka numerów, Moderatorką Globalną i Mistrzynią Gry, na pewno zostanie wspaniale zapamiętana, żywimy też nadzieję, że zechce mimo wszystko kiedyś wrócić w szeregi Shinobi on the War. A na razie, aby ją upamiętnić, prezentujemy Wam kilka nietypowych ujęć Shijimy!

Spoiler: pokaż
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Teraz przejdźmy może do innych, bardziej przyciągających uwagę zdjęć - też z tematyką zwierzęcą. Na pierwszy ogień idzieee...Ocir!

Obrazek

Zaraz po nim następuje Natsume:

Obrazek

Seinaru:

Obrazek

Domyślacie się, do czego może odnosić się komentarz na gifie? ;>

I na zakończenie, dla kobiecego akcentu, Inoshi z przeuroczą pandą!

Obrazek

Obrazek

WYSTAWA MEMÓW
Tradycyjnie znajdzie się też tutaj nieco memów - zapraszamy do oglądania i komentowania!

A tak powinien reagować każdy dobry fabular. Papierosy? Okulary? Jeszcze jakoś przejdą, można w końcu wziąć pod uwagę pewne czynniki z anime oraz pewne kadry (w tym sławnego pana Aburame w okurarkach), ale żeby telefon?! Tak się po prostu nie godzi!
Przy tej miłej sposobności gratulujemy Reice powrotu do władzy w WT! :)

Obrazek

Z ostatniej chwili:
Obrazek

No i pan wie, ja mu to wtedy na sb powiedziałem, jak oni wszyscy gdzieś tam po lolach zabałamucili, to ja mu wtedy powiedziałem, wie pan - jak to jest technika atutowa, to śmiało bierz, bracie, przecież można! Nikt nie zabronił, czerwoni nie krzyczeli, sprzeciwów nie było, technika legitna jest, a-tu-to-wa, no to co się on będzie delfinował.

MATEMATYKA, FIZYKA, PROSZĘ PRZYBIĆ ŻÓŁWIKA!

Nie od dziś wiadomo, że na forum mamy prawdziwych geniuszy matematyki i innych nauk ścisłych. Mieliśmy Pisarzy Lata, przynoszących chlubę humanizmowi, to teraz mamy i miłośników cyferek, którzy układają swoje fascynujące zależności i najchętniej tylko dodawaliby dwa do dwóch (i tak będzie wam wychodziło pięć, znam was!) <jaszczureł>
Jednym z takich mistrzów liczenia jest Yami - nie, broń Boże, proszę go nie mylić z Hayamim Akodo! Hayami Akodo jest bowiem jako humanistka niezdolna do liczenia niemalże z urzędu, czego dowodzą liczne memy! - który odkrył pewną ciekawą, acz dla Strusia ze wszech miar niezrozumiałą, zależność w matmie. Czyżbyśmy byli świadkami narodzin prawdziwego mistrza obliczeń, żywego kalkulatora forum? Należy dodać przy tym, że mistrz Yami jest też gorącym zwolennikiem kampanii #fizykaSW, czemu też dano wyraz w memach - odsyłam do numeru #7!

Tutaj znajduje się ciekawe znalezisko Yamiego

DZIENNO-NOCNE RODAKÓW ROZMOWY

Genialne pytanie

@Kowai/Furiza
Moje Pytanie z Discorda, przy kreacji postaci:
Czy 19 letnia kobieta może mieć rozmiar piersi rangi D?

Powyższe pytanie, skądinąd zabawne w swej słuszności, zadane zostało przez nowego użytkownika - Furizę! Miło nam jest zauważyć sporą ilość nowych graczy, a także powroty tych starych, którzy zmieniają postacie lub po przerwie do nas dołączają z nowymi chęciami i pomysłami! Nikt chyba do tej pory nie wpadł na pomysł, by nadawać piersiom rangi Shinobi, ale wobec tego jakie miseczki noszą panie z rodzin wojowników? Miseczkę Doko? kappa

Było ciemno, wysoki sądzie

Obrazek

Screen podrzucony dzięki uprzejmości informatora mówi nam jasno: to nie są żarty! Nie tylko cycki nabierają rang Shinobi, ale owym zaszczytem obdarza się też psy userów! Czyżby w takim razie w rodzie Yamanaka znajdował się utajony - a raczej znajdowała się utajona - Inuzuka z czarującym ninkenem?! Cóż, historia wskazuje, że w wielu rodzinach znalazł się już przyczajony tygrys, ukryty pieseł.

Srogi friendzone

Obrazek

Wyjątkowo nie skomentuję tego screena i pozostawię go, jak jest. Myślę, że sami znajdziecie dość słów, by określić niezwykłą głowę do interesów panny Sanae Misae, która - przypomnijmy - była wcześniej twarzą naszej gazetki; i znów odsyłam do gazetki #7, gdzie znajduje się cała sesja czarującej Misałe! Zapraszamy!

Obrazek

Przed nami początek Zimowej Gali Shinobi War! Tak, tak, wiem, że mamy już początek kwietnia praktycznie, a to zimowa gala - ale cóż, pretensje nie do mnie, ja tego nie wymyślałam. <jaszczureł> W tej chwili serdecznie pozdrawiam Ocira, Mizumi i Seinara, którym trzeba było ciągle i z uporem przypominać, że mamy Wielki Wtorek. :*
Link do głosowania znajdziecie tutaj: klik
Zachęcamy serdecznie - my, Redakcja, nie myślcie sobie, że jak zrobiłam sama gazetkę, to Was teraz pominę - do głosowania, wzięcia udziału itd...! Przypominamy przy okazji, że za zdobycie jakiegoś tytułu w gali są nagrody, i przypominamy również o odbiorze nagród za wydarzenie na Hanamurze, który to odbiór powinien być możliwy już niedługo.

Obrazek

Na koniec tego wydania chcę razem z całą Redakcją Shinobi War złożyć Wam najlepsze i najcieplejsze życzenia! Zdrowej, wesołej Wielkanocy, pełnej słodyczy, miłości i wzajemnego szacunku, radości, dobrej pogody (żeby śniegiem nie waliło, chyba że ktoś jest Yuki i lubi niskie temperatury), smacznego jajka, dużo spokoju przez te dni wolne życzy

Redaktor naczelna, detektyw Struś
razem z kapitanem Herbatniczkiem i resztą radosnej redakcji
(która i tak została wzięta z zaskoczki, macie lenie nauczkę, muahahaha <jaszczureł> )
Ostatnio edytowano 29 mar 2018, o 01:17 przez Hayami Akodo, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

głos Hayamiego| AVATARY:
1, 2, 3 | PH i bank

MISJE:

[C]Hibcia & Maseł - Kaigan Winds
[C]Akio & Shins - Tree Lullaby

STRUŚ NIE PRZYJMUJE WIĘCEJ NIŻ MAX 3 MISJE, W TYM JEDNĄ D. PROSIMY BRAĆ TO POD ROZWAGĘ.

Hayami Akodo

Wiek postaci: 20
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR - po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4011
GG: 0
Multikonta: Terumi Arisa

Re: Special #1 - Easter

Postprzez Mizumi » 29 mar 2018, o 01:09

Kiedyś powinnaś spać -.-
Mizumi

Postprzez Yamanaka Inoshi » 29 mar 2018, o 03:33

:O Yay! Widzę! Fajnie, fanie! :>

Yamanaka Inoshi napisał(a): Nawet mój stary rysunek z pandą... Skąd go macie?

Ale... ale... Jest ładne!

Yamanaka Inoshi napisał(a): Ty im je dałeś? Jak mogłeś mi to zrobić

Ale... to nie ja... To Emi!

Prowadzone misje:

Rezerwacje:

Kategorycznie nie przejmuję żadnych misji.

Zamrożone:

Yamanaka Inoshi
Forumowy No-Life

Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do brody
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 157
- Ubranko -> https://imgur.com/btjthaA.png
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Duży miecz na plecach
Duża Torba
Kabura z prawej strony na udzie.
[na misjach]
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG: 64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname

Postprzez Misae » 29 mar 2018, o 07:15

Wiedziałam że ktoś wyjmie tego screena :c MIZUMI! WIEM DOSKONALE KTO GO ZROBIŁ.

Ale tak serio fajnie, że wyszło kolejne wydania i to tak szybko :D od razu zabawnie od rana ^^ i brawo dla kolejnych modeli :D

Misae

Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białowłosa, wysoka, o dwukolorowych tęczówkach - prawa srebrzysto-biała, a lewa fiołkowa, ubrana w płaszcz, na dłoniach rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na biodrze
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4534
GG: 61700552
Multikonta: Kyane

Postprzez Mizumi » 29 mar 2018, o 10:15

Wybacz Misae, nie miałem screena, musiałem w archiwum szukać <delfineł>
Mizumi

Powrót do Gazetka forumowa