Kenji vs Rakan

Re: Kenji vs Rakan

Postprzez Rakan » 1 wrz 2017, o 20:32

Rakan powoli miał już dość tego bawienia się w kotka i myszkę. Pozwolił bez przeszkód władcy robaków wykonać swój manewr i uśmiechnął się kiedy nareszcie zobaczył jego postać, lub tak jak poprzednio postać jego klona. Jednakowoż zaczynał być znudzony, nawet jeśli to tylko klon to postanowił się zabawić.
- Skoro tego właśnie chcesz... - mruknął w odpowiedzi. Następnie zeskoczył ze ściany wprost na platformę z piachu która błyskawicznie wychynęła spod ziemi (2m nad ziemią) i ewidentnie skupił się już na widocznym w tym momencie przeciwniku. W okręgu o średnicy 20m (mając Kenjiego pośrodku) "gejzery" piachu wyskoczyły błyskawicznie do góry, jedyny martwy punkt był z przodu, aby Rakan mógł spokojnie obserwować co się dzieje. Piach znajdując się na odpowiedniej wysokości runął w stronę postaci na chmurze z każdej strony aby ją unieruchomić.

Jeżeli się udało i kenji nie okazał się klonem robaczywkiem to po prostu piach ściska go coraz mocniej aż tamten się podda.
Raberu A 1/2 kosztu (wcale nie dużo tego piasku)
CH: 102% - 14% = 88%
Rakan
 

Re: Kenji vs Rakan

Postprzez Kenji » 2 wrz 2017, o 13:34

Walka zaczynała się rozkręcać. Kenji nieśmiało zaprosił do zabawy swojego przeciwnika. Rakan przyjął i potwierdził swoją obecność w niej. Mocnym akcentem rozpoczął i od razu przejął inicjatywę. Piach otoczył Kenjiego, ciężka sytuacja jedyne wyjście prowadzi do przeciwnika, który ewidentnie tylko na to czeka. Kenji nie miał zamiaru grać tak jak zagra mu przeciwnik. Owady otoczyły chłopaka a następnie zaczęły się kręcić wokół niego aby zapewnić mu ochronę przed piaskiem. Teraz wszystko się rozstrzygnie wygra albo piasek albo robaki. W tym starciu raczej piasek występuje w roli faworyta, jednak to mogą być tylko pozory.

Wyjaśnienie co robię: Zamiast lecieć w stronę Rakana po prostu otaczam się robakami i używam wtedy techniki Mushi Kame no Jutsu. Przy okazji rozwalam klona rozwalam na owady, chmurka równie ma się zamienić w mushi kame no jutsu aby użyć 75% robaków czyli wzmocnić technikę aby wytrzymała techniki "B". Kula z robaków się kręci i chroni w sumie nic. Ma tylko odwracać uwagę Rakana i go zdziwić, że nic nie ma w środku. Oryginalny Kenji dalej przemieszcza się pod ziemią do dziury, przez którą wszedł. Robaki, które zostawiłem przy otworach w ziemi pod Rakanaem, mają wychodzić po cichu z ziemi, kierując się w stronę muru areny i wejść za niego. Akcja dzieje się pod nim i za nim, więc nic o nim nie powinien wiedzieć. Nie lecą a jedynie, idą i wspinają się na mur, więc raczej ich nie usłyszy. To tyle jeżeli chodzi o mnie.


Spoiler: pokaż
staty:
SIŁA 1
WYTRZYMAŁOŚĆ 1
SZYBKOŚĆ 3
PERCEPCJA 3
PSYCHIKA 1
KONSEKWENCJA 1
Kontrola chakry "C"

techniki:
Nazwa
Kikaichū no Jutsu: Reberu Shi

Rozwinięcie umiejętności klanowych wiąże się z możliwością perfekcyjnej kontroli wszystkich posiadanych owadów. Nadal możemy osiągnąć te same efekty co przy poprzednim poziomie z tym, że tym razem przy użyciu wszystkich posiadanych owadów. Zwiększa się zasięg i szybkość z jaką się poruszają.

Zasięg
[tdial=50,Brak Skupienia]25 metrów[/tdial]
[tdial=50,Pełne Skupienie]100 metrów[/tdial]

Wytrzymałość
Bardzo Słaba

Szybkość
Mierna

Regeneracja
Użytkownik regeneruje chakrę dwa razy wolniej

Dodatkowe
Wykonywane przy pomocy Kikaichū

Koszt Chakry E: 9% | D: 7% | C: 5% | B: 4% | A: 3% | S: 2% | S+: 1% (na turę)Nazwa
Mushi Kame no Jutsu

Pieczęci
Brak

Zasięg
Promień 5 metrów

Koszt
E: 24% | D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3% (1/2 na turę)

Dodatkowe
Wykonywane przy pomocy Kikaichū

Opis Technika polega na stworzeniu bariery z owadów, które otaczają użytkownika chroniąc go przed atakami jak i bronią miotaną. Ponadto robaki zasłaniają użytkownika, który może wykorzystać ten moment do ucieczki bądź przygotowanie planu ataku. Kopuła ochronna z owadów nie jest zbyt wytrzymała, jednak wystarczy do zatrzymania technik rangi C oraz wybuchu kilku notek. Do wytworzenia tej zapory wykorzystujemy 50% robaków zamieszkujących nasze ciało, zazwyczaj umiera 10% owadów jednak wartość ta może być większa lub mniejsza. W przypadku użycia 75% robaków technika ta może być w stanie zatrzymać nawet niektóre techniki rangi B. Trzeba się jednak liczyć z tym, że taka defensywa może okazać się zgubna dla naszych owadów w ilościach oscylujących koło 30-40% (w zależności od rodzaju ataku).


chakra=33%-20%=13%
Kenji
 

Re: Kenji vs Rakan

Postprzez Tensa » 3 wrz 2017, o 15:52

Rakan postanowił w końcu zacząć jakąś ofensywę. Przeniósł się z murku na błyskawicznie powstałą chmurę z piasku. Gejzery błyskawicznie otoczyły Aburame i właściwie tyle. Władca wszelkiego robactwa zareagował rozbijając klona i chmurę na owady które otoczyły go, tworząc barierę nie do przeniknięcia, przynajmniej nie wzrokiem.


Ty dostałeś się do dziury, a owady na mur o/
Tensa
 

Re: Kenji vs Rakan

Postprzez Rakan » 4 wrz 2017, o 01:29

Rakan zaskoczony był tym, że przeciwnik ma w jaki sposób odeprzeć jego atak... chociaż na chwilę. Właściwie coraz mniej wierzył, że możne znajdować się tam przeciwnik więc zaczął powoli przesuwać się na swojej chmurze wzdłuż muru w swoją prawą stronę aby nie stanowić w razie czego niemobilnego celu. Jednak zdecydowanie nie zamierzał zostawić tak kulki owadów owiniętej swoim piaskiem. Wystawił przed siebie dłoń i powoli zacisnął ją, a wraz z pięścią zaciskała się kula piachu dookoła robaczków. Po chwili doszło do tego poziomu kompresji, że cokolwiek było w środku nie powinno być w stanie kontynuować walki. Pomimo tego Rakan pozostawał czujny, gdyż nigdy nie wiadomo co mogło by się zdarzyć w walce.

Raberu 1/2, sabaku kju
Ch: 88% - 20% (trumna), -12% = 56%
Rakan
 

Re: Kenji vs Rakan

Postprzez Kenji » 4 wrz 2017, o 01:54

Walka zbliżała się ku końcowi. Kenji wiedział, że ruch czy też akcja jaką teraz wykona będzie ostatnia w tym pojedynku. Przeciwnik jest zdeterminowany i ostrożny ciężko będzie go zaskoczyć. Teraz albo nigdy, zwycięstwo albo porażka. Z dziury w ziemi pod miejscem gdzie piach zwyczajnie miażdżył przyjaciół Kenjiego, wyszedł on sam zakrwawiony na głowie. Po prostu stanął i zaczął patrzeć na swojego przeciwnika. Widać było na jego twarzy frustracje, złość. Jakby wiedział, że ten pojedynek przegrał.
Desperacko rzucił w jego kierunku trzy shurikeny. Następnie ponownie powtórzył ten ruch. W sumie w kierunku złotego mistrza leciało 6 shurikenów. Rakan skupiony był na kuli robaków, którą chciał zmiażdżyć swoim piaskiem. Wtedy od tyłu zaatakowały go robaki, które miały go porwać ze złotej chmurki i odlecieć za mury areny. Do jej granicy nie było daleko, przecież sam ustawił się pod jej ścianami. Wyjście poza arenę powinno być równoznaczne z przegraniem walki. Tak przynajmniej myślał Kenji. Jego przeciwnik zajęty i skupiony na doszczętnym zgniataniu biednych robaków. Na dodatek jego przeciwnik wyszedł z ukrycia i zwyczajnie zaczął ciskać w niego shurikenami.

Cóż to na pewno koniec walki. Będąc w dziurze, Kenji delikatnie rozciął shurikenem skórę na czole aby krwawić. Klon z robaków na pewno nie krwawi, dopiero później wyszedł z dziury. Chciał tym samym dać pewność Rakanowi, że to oryginał go atakuje, aby skupił całą swoją uwagę właśnie na nim. Raczej zasłoni się piaskiem przez co mniej go będzie za nim/przy nim i łatwiej będzie robaczkom. Robaki, które wyszły z dziur powinny być za nim. Po prostu odrywają się od muru i zaczynają lecieć w jego kierunku od pleców aby go złapać i porwać. Następnie uciekają z nim poza arenę. Tyle. Jeżeli ta akcja się nie powiedzie Kenji podnosi rękę do góry i poddaje się z powodu ograniczonej ilości chakry.


Spoiler: pokaż
staty:
SIŁA 1
WYTRZYMAŁOŚĆ 1
SZYBKOŚĆ 3
PERCEPCJA 3
PSYCHIKA 1
KONSEKWENCJA 1
Kontrola chakry "C"

techniki:
Nazwa
Kikaichū no Jutsu: Reberu Shi

Rozwinięcie umiejętności klanowych wiąże się z możliwością perfekcyjnej kontroli wszystkich posiadanych owadów. Nadal możemy osiągnąć te same efekty co przy poprzednim poziomie z tym, że tym razem przy użyciu wszystkich posiadanych owadów. Zwiększa się zasięg i szybkość z jaką się poruszają.

Zasięg
[tdial=50,Brak Skupienia]25 metrów[/tdial]
[tdial=50,Pełne Skupienie]100 metrów[/tdial]

Wytrzymałość
Bardzo Słaba

Szybkość
Mierna

Regeneracja
Użytkownik regeneruje chakrę dwa razy wolniej

Dodatkowe
Wykonywane przy pomocy Kikaichū

Koszt Chakry E: 9% | D: 7% | C: 5% | B: 4% | A: 3% | S: 2% | S+: 1% (na turę)


chakra= 13%-5%=8%
Kenji
 

Re: Kenji vs Rakan

Postprzez Tensa » 8 wrz 2017, o 18:13

Rakan zawiedziony tym, że obrona przeciwnika przetrwała jakimś cudem jego atak, postanowił nadać sobie nieco mobilności, poruszał się wzdłuż muru. Wystawił przed siebie dłoń, a piasek owinął się w okół kuli owadów. W tym czasie Kenji przygotowywał swój niecny plan. Ogromna ilość złotego piasku zacisnęła swe objęcia na owadach które tworzyły defensywną kopułę... biedny los przyjaciół Aburame, wszystkie co do jednego zginęły. W tym czasie uwagę Rakana mógł przyciągnąć Kenji który z krwawiącą raną na głowie, wyszedł spod ziemi. Sześć shurikenów z jednej strony i chmara robaków z drugiej leciały na Rakana, czy to zakończy całą walkę?.
Tensa
 

Re: Kenji vs Rakan

Postprzez Rakan » 10 wrz 2017, o 16:07

Czyli to nie prawdziwy? Żadna szkoda, a właściwie wielkie szczęście dla Aburame który w ten sposób mógłby przecież stracić życie. Jednak pojawienie się realnego już teraz przeciwnika, co można było stwierdzić po ranie na czole ucieszyło chłopaka. Cóż, co do ataku skierowanych w jego stronę Rakan był przygotowany już od dłuższego czasu i dlatego też cały czas trzymał złożony znak jedną z rąk aby w razie ataku z zaskoczenia móc odepchnąć niebezpieczeństwo, co z resztą uczynił w momencie kiedy robaki i bronie były już dosyć blisko. Silny podmuch wiatru powinien odrzucić każdą z pomniejszych broni jak i same robaki na dosyć sporą odległość.
- To chyba tyle co? - Powiedział pewny siebie, gdyż podejrzewał że przeciwnik nie będzie w stanie już nic zrobić po desperackim ataku, natomiast Rakan wręcz przeciwnie.

W sumie czego nie napisałem to że piasek już nie jest kontrolowany czyli Rakan spada na ziemie. Oczywiście jak by się nie udało czegoś zrobić to piasek poprawi.
Ch: 56% - 10 = 46%

Nazwa
Fūton: Enshō No Kaze

Pieczęci
Połowa pieczęci Barana

Zasięg Max.
25 metrów

Koszt
E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2%

Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań

Opis Jutsu defensywno-ofensywne, najbardziej podstawowa technika Uwolnienia Wiatru. Shinobi składa połowę pieczęci Barana, a następnie wyzwala z swojego ciała silny podmuch wiatru, rozchodzący się na wszystkie jego strony. Uderzenie wiatru jest na tyle silne, że jest w stanie zdmuchnąć lżejszych oponentów, a tych którzy stracili równowagę - po prostu obalić. Dodatkowo w pełni chroni przed wszystkimi pociskami (strzały, bełty) i bronią miotaną.
Rakan
 

Re: Kenji vs Rakan

Postprzez Tensa » 10 wrz 2017, o 16:25

Podmuch wytworzony przez Rakana zdołał wyeliminować zagrożenie, tym samym plan Kenjiego nie powiódł się. Władca robaków poddał się, gdy "wyniesienie" piaskowca po za arenę nie wypaliło.

--------------------------------------
Wygrywa Rakan
Tensa
 

Re: Kenji vs Rakan

Postprzez Kenji » 11 wrz 2017, o 22:32

Cóż plan z usunięciem przeciwnika z pola walki nie powiódł się. Z powodu małej ilości chakry oraz zbyt dużej różnicy sił na ten ten momenty przynajmniej, Kenji podjął decyzje aby oddać walkę przeciwnikowi. Może to niezbyt męskie oraz mało ambitne, jednak decyzja była na pewno przemyślana i miała logiczne podłoże. Oczywiście złość oraz gniew można było wyczuć od chłopaka. Nie było mowy jednak o wstydzie i żalu ze sposobu w jaki przegrał. Rozczarowanie jakie towarzyszyło po walce miał zamiar zamienić na pozytywną energie i myślenie, które pozwolą mu wyciągnąć wnioski z porażki. Zebrane doświadczenie na pewno pozwoli mu się rozwinąć. Doskonale zdawał sobie z tego sprawę. Po tym jak już trochę ochłonął, a gniew i złość opuściły jego duszę można było u niego zauważyć zmianę nastroju. Z negatywnego na pozytywny. Spojrzał na swojego przeciwnika. Z uśmiechem na twarzy i dużą dawką pewności siebie powiedział: Gratuluje wygranej, ostatniej jakiej zaliczyłeś w walce ze mną. . Po małej przerwie na reakcję Rakana dodał: Ja już będę się zbierał, dziękuję i do następnego "złoty". Po tych słowach, skierował się do wyjścia i opuścił arenę udając się w wybranym przez siebie kierunku.

z/t
Kenji
 

Re: Kenji vs Rakan

Postprzez Rakan » 12 wrz 2017, o 19:46

Zwycięstwo jak zawsze przyszło bez większych problemów. No cóż, być może nie tutaj szukać Rakanowi godnych przeciwników.
- Skoro tak mówisz... - odpowiedział i po wypowiedzi tamtego również dodał - Może jeszcze kiedyś się spotkamy... Robaczku.
Co teraz? Wracać na plażę i ćwiczyć? A może poszukać jakiejś misji? Zastanawiał się tak chwilę patrząc na plecy aburame który opuszczał już arenę do walk, kiedy nagle wzrok jego został przyciągnięty przez jakiś plakat na ścianie. Zaciekawiony nie czekał długo aby podejść i przestudiować zawartość. Tak, tak chodziło o zostanie jakimś najemnikiem? I to na murze? Od razu wydało mu się naturalne iż to właśnie tam powinien się udać aby zmierzyć się z poważnymi przeciwnikami, lub złożyć jakąś ofiarę.
Spytał się o szczegóły sędziego na arenie, a następnie był już gotów do drogi. Wyruszył czym prędzej.
z/t
Rakan
 

Poprzednia strona

Powrót do Arena #2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość