Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Miejsce gdzie użytkownicy bez obawy o swoje życie, mogą odbywać między sobą sparingowe walki pod okiem wykwalifikowanych Sędziów.

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Katsuko » 19 cze 2017, o 20:30

Zgłaszam się w pierwszej kolejności na moda WT, w drugiej na Kuźni.

Co mogę zaoferować? Chociaż staż na forum mam lichy, to na ogólnych pbfach długi (niecała dekada), z czego większość przegrana na Naruciakach. Mam wrażenie, że dość dobrze rozumiem mechanikę forum, piszę zrozumiale wiadomości, jasno wytykam błędy i krytykuję. Poza tym naprawdę nieźle odnajduję się w A&M Naruto, znam masę mechanizmów, technik, KG z pamięci, a to jest raczej potrzebne u moda WT/Kuźni.

Ile czasu mogę poświęcić? Na razie mam wakacje, ale nawet poza nimi myślę, że jestem w stanie raz dziennie zajrzeć do działu i skomentować to, co w nim leży.
Katsuko

Postprzez Defrevin » 22 cze 2017, o 19:26

Wyniki naboru na Moderatora działu WT & Kuźni

Miło mi poinformować, że z dniem dzisiejszym moderatorem wspomnianego działu zostaje Naoki. Od teraz przez 2 tygodnie trwać będzie okres próbny w trakcie którego będziemy obserwować aktywność oraz to jak układa się Twoja współpraca z użytkownikami. Jeśli będzie dobrze - wtedy kończymy okres próbny i wchodzisz do działu na stałe :).

Gratulacje.
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Postprzez Defrevin » 6 lip 2017, o 17:19

Wyniki naboru na Moderatora działu WT & Kuźni

Mamy przyjemność poinformować, że Naoki w zupełności sprostał naszym wymaganiom jakie wiązaliśmy z funkcją Moderatora Kuźni & WT. Z dniem dzisiejszym staje się pełnoprawnym moderatorem, do momentu rezygnacji, albo odwołania (co raczej przy konkretach jakimi sypie, a także aktywności - nie powinno mieć miejsca).

Gratulujemy.
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Defrevin » 8 sie 2017, o 20:39

Rekrutacja Redaktora do Gazetki forumowej

Administracja postanowiła ożywić dawny pomysł i zrekrutować osobę, która wzięłaby na siebie odpowiedzialność ożywienia działu Gazetki forumowej. Kogo poszukujemy? Przede wszystkim dobrego koordynatora, osobę pełną zapału, która nie cierpi na brak pomysłów, wykazuje się konsekwencją i chciałaby spróbować swoich sił na nowym obszarze na forum. Rola jaką by pełniła, określić by można rolą Redaktora. Osoba będzie mogła skompletować sobie zespół osób do pomocy (sądzę że przede wszystkim przyda się pomoc osoby posiadającej choćby odrobinę zdolności graficznej.

Chętnych na to stanowisko prosimy o przedstawienie koncepcji na kolejne numery. Oczywiście wzorować się możecie na tym co już było, czyli wydaniu #1.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Yamiyo » 10 sie 2017, o 08:02

Chciałbym się podjąć tego zadania razem z Motoko :). Na równych prawach i obowiązkach. Swoją koncepcję przedstawimy ... za jakiś czas.
Yamiyo

Postprzez Shijima » 10 sie 2017, o 13:05

Deklaruję, że chętnie wesprę ekipę gazetki i potulam ją do piersi ♥ Gazetkę potulam. Ekipę zresztą też mogę 8D
Shijima

Postprzez Motoko » 10 sie 2017, o 13:50

Yamiyo napisał(a):Chciałbym się podjąć tego zadania razem z Motoko :). Na równych prawach i obowiązkach. Swoją koncepcję przedstawimy ... za jakiś czas.

Siet, to tak na serio było? >.< <kappapride>
Motoko

Postprzez Akashi » 10 sie 2017, o 14:44

To i może ja się zgłoszę i Shi pomogę w pracy jak będzie chciała :D W końcu ją do tego namówiłem ^^
Obrazek

Akashi

Wiek postaci: 20
Ranga: Wędrowiec
Krótki wygląd: Jednooki młodzieniec o fioletowych włosach. Odziany w skórzany płaszcz ze znakiem jashina na plecach
Widoczny ekwipunek: Skórzany płaszcz, kazeshini
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=3899
GG: 41875401
Multikonta:

Postprzez Defrevin » 10 sie 2017, o 17:34

Ciesze się z zainteresowania tematem :). Czekam z niecierpliwością na szczegóły.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Akashi » 11 sie 2017, o 08:43

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek

Akashi

Krótki wygląd: Jednooki młodzieniec o fioletowych włosach. Odziany w skórzany płaszcz ze znakiem jashina na plecach
Multikonta:

Postprzez Defrevin » 11 sie 2017, o 18:04

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.

Akashi zostaje redaktorem Głosu Shinobi. Gratulację :).

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Defrevin » 14 sie 2017, o 09:50

Nabór na moderatora działu WT & Kuźni

Z dniem dzisiejszym z funkcją moderatora powyższego działu pożegnał się Ichirou. Dziękujemy za dotychczasową pracę i wniesiony wkład. Ichirou pełnił funkcję moderatora w obu działach i z tego powodu poszukamy co najmniej po jednej osobie do WT i do Kuźni. Osoby wyrażające zainteresowanie, powinny orientować się w tematyce a&m, a także posiadać sporo wolnego czasu, aby moderacja mogła przebiegać płynnie. Osobom które chcą pomóc, ale będą mogły tam zajrzeć raz na kilka dni, niestety dziękujemy.

Zgłoszenia można umieścić w uhide. Zapraszam do rekrutacji.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Akashi » 14 sie 2017, o 10:34

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek

Akashi

Multikonta:

Postprzez Takeshi » 15 sie 2017, o 21:22

W sumie jestem codziennie na forumach, przez jakiś czas (prawie rok) byłem jako moderator od tych dwóch działów i osobiście zgłosiłbym się do działu Kuźni. Głównie z tego względu, że ciężko jest mi zbalansować techniki, ale przedmioty przychodzą mi jakoś ot tak. Na forum jestem bardzo często, a nawet jak mnie nie ma, to jestem dostępny prawie cały czas na gg i mogę w każdej chwili zajrzeć na temat. W sumie to tyle, nie wiem co więcej powinno być w takowym zgłoszeniu :D
Takeshi

Postprzez Defrevin » 16 sie 2017, o 17:36

Wyniki naboru na moderatora działu WT & Kuźni

Z przyjemnością informuję, że rozpatrzyłem pozytywnie obie kandydatury. Takeshi, zgodnie z Twoją wolą obejmiesz schedę po Ichirou w dziale Kuźni, a z kolei Ty Akashi, dzierżyć będziesz włócznię w dziale Własnych Technik. Mam nadzieję, że sobie poradzicie i swoją aktywnością nas mile zadziwicie :)

Moje gratulację.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Areny walk