Shiro Ryu 白龍

W tym miejscu można obejrzeć listę funkcjonujących w świecie forum organizacji, przeczytać ich opisy i dowiedzieć się, jak można do nich dołączyć - jak również w jaki sposób można takową założyć.

Shiro Ryu 白龍

Postprzez Natsu » 28 wrz 2016, o 16:28

Obrazek
Shiro Ryu 白龍


  Jeszcze do niedawna o zakonie Shiro Ryu nie słyszał nikt. I był to zabieg jak najbardziej zamierzony – sami przedstawiciele tej ukrytej organizacji nie chcieli, by ludzie byli świadomi istnienia sił specjalnych, odpowiedzialnych tylko i wyłącznie przed radą i złożonych praktycznie wyłącznie z asów pośród shinobi. Samo ugrupowanie, obecnie prowadzone przez jednego z najsilniejszych ludzi na świecie – Suzumurę Hanjiego, drugiego z Trzech – może się poszczycić dużymi wpływami, sięgającymi wysokich struktur politycznych w krajach Rady, immunitet na co poniektóre, mniejsze przestępstwa (zwłaszcza w trakcie misji) oraz dostępem do wielu, normalnie niedostępnych danych. Co prawda większość z tych bonusów jest dostępna tylko wyżej postawionym przedstawicielom zakonu, lecz nawet pomniejsi przedstawiciele Shiro Ryu są za swoją służbę szanowani – w końcu nie mając odpowiednich umiejętności, w ogóle by się tam nie dostali. Wiele osób uważa, że to właśnie Białe Smoki rządzą z cienia, podczas gdy to Rada jest przez nich manipulowana, lecz ile jest w tym prawdy, nie sposób stwierdzić…


Cel:

 • Bezpośrednie wykonywanie poleceń Rady Dwudziestu.
 • Uzyskiwanie informacji z wszelkich możliwych źródeł.
 • Działania na własną rękę w celach ustalonych przez Dairyu.

Korzyści:

 • Co rok członkowie zakonu otrzymują wypłatę od Rady – 500/1000/1500/2000 ryo, zależnie od piastowanej rangi.
 • Po uzyskaniu rangi niższego oficera każdy ma prawo na uzyskiwanie informacji z archiwów – im wyższa ranga oficerska, tym ważniejsze informacje mogą uzyskać.
 • Na terenach Rady członkowie Shiro Ryu mają częściowy immunitet i pozwolenie na zabijanie, o ile mogą udowodnić słuszność tego osądu.

Ogólne:

 • Znak rozpoznawczy organizacji – szkarłatny płaszcz z białym pancerzem pod spodem.
 • W zakonie wymagany jest szacunek dla osób o wyższej randze, lecz wszyscy są tylko ludźmi – szacunek nie musi oznaczać służalczości godnej psa.
 • Słowo Dairyu jest ostateczne i nikt nie może go kwestionować.
 • Pobyt na terenach zajętych przez zakon nie jest wymagana – gdy ktoś będzie potrzebny, zostanie odnaleziony bez problemu. Pozostawanie w siedzibie jest jednak opłacalne ze względu na treningi i większe szanse na awanse.
 • To, że członkowie Shiro Ryu mają immunitet i pozwolenie na zabijanie, nie oznacza że mogą ich nadużywać – takie przypadki są bardzo surowo karane.
 • Aby móc dołączyć do organizacji na pozycji wyższej niż Kościany Smok, trzeba się wykazać dużymi umiejętnościami jako shinobi (1400 PH i dowolna dziedzina rangi B to absolutne minimum)
 • Wewnątrz Zakonu egzystuje tzw. Krąg – są to najbliżsi współpracownicy Dairyu, każdy z nich dzierżący rangę najwyższego oficera. Polecenia od członków Kręgu mają znaczenie równie duże jak przywódcy, i tylko słowa samego przywódcy mogą cofnąć ich rozkaz.
 • Kwatera w zamku jest darmowa.

Hierarchia:

 • Dairyu/Wielki Smok – Przywódca całej organizacji, pan wszystkich zakonników i ich mentor. Ma on wpływy porównywalne z Radą Dwudziestu, a jego siła należy do legendarnych. Obecnie tę pozycję piastuje Suzumura Hanji.
 • Złoty Smok – wyższy oficer. Złote Smoki to najważniejsi i najsilniejsi przedstawiciele Zakonu, szczycący się dużymi wpływami, ogromnym posłuchem i władzą. Prawie wszyscy osobnicy tej rangi należą do Kręgu, co stawia ich nad całą resztą organizacji.
 • Czarny Smok – niższy oficer. Uzyskanie tej rangi daje mu dostęp do archiwów zakonu, dzięki czemu może on wyczytywać potrzebne informacje na temat innych rodów i miejsc na świecie. Zyskuje też większe wynagrodzenie, duży posłuch pośród niższych rang i częściowe wpływy polityczne.
 • Czerwony Smok – starsi zakonnicy, mający wyższe uprawnienia od Zielonych – głównie pod względem pozwolenia na szkolenie niższych członków Shiro Ryu oraz wyższego wynagrodzenia. Otrzymują również ważniejsze zadania niż ich młodsi przedstawiciele.
 • Zielony Smok – pełnoprawni shinobi Shiro Ryu, tacy, którzy już udowodnili swoją wartość i pokazali swój potencjał. Otrzymują oni już normalne zadania i mogą się poszczycić podstawowymi udogodnieniami, jak wyższe wynagrodzenie czy immunitet na mniejsze przestępstwa podczas zadań w imię Zakonu.
 • Kościany Smok – w głównej mierze rekruci i adepci, osobnicy którzy dopiero są szkoleni na pełnoprawnych zakonników. Jako że są bardziej inwestycją niż faktycznymi członkami organizacji, otrzymują oni często najgorsze i ryzykowne zadania, mogące nawet zagrozić ich życiu. Ci, którzy się wykażą, szybko mogą otrzymać awans. Jako że są swoistymi uczniami, nie otrzymują wynagrodzenia.

Obrazek
Shiroi shūdōin 白い修道院


  Siedziba zakonu Shiro Ryu, znana jako Biały Monastyr, zbudowana została pośród klifów na wybrzeżu Wyspy-Stolicy, Kami no Hikage. Osadzona daleko od miasta i w niedostępnych terenach, wisząca na kamiennej ścianie nad taflą wody stanowiącej też swoiste pole treningowe Smoków, uznawana jest za miejsce idealne dla tak wymagającej organizacji. Dużym plusem jest też bezpośrednie połączenie Monastyru z Pałacem Zgromadzenia, dzięki czemu Zgromadzenie Możnowładców może mieć łatwy kontakt z siłami specjalnymi. Co do samego budynku, którego duża część znajduje się w jaskiniach na wybrzeżu, jest on utrzymany w surowej, chłodnej architekturze, mającej jednak swój urok dzięki licznym płaskorzeźbom udającym kolumny i innym, równie fantazyjnym zdobieniom. Znajduje się tu wiele pomieszczeń – od Sali głównej, gdzie członkowie Shiro Ryu mogą spożywać posiłki, przez lazaret, sale treningowe, kuchnie i łaźnie, na sypialniach i salach Kręgu kończąc. Zapasy są na bieżąco uzupełniane przez zatrudnianych pracowników i Kościanych.
To Long Life, In Our "Limbo Union" Another year, another room, where you hang a few things on the walls.
It's just where you call home for now,
Until it's time to take them down and move on.

Great company, has no where else they need to be,
No place else they'd rather go, and no one waiting for them at home.

Hope is the room, you make in your heart,
To find a new home for all your misguided love.
Look at the room I've made. I am nearly empty again,
But I want to give to you, and I like it when you take from me.


Support Fabularny. Główną robotą jest prowadzenie eventów, jeśli chodzi o faktyczne sprawy administracyjne, piszcie do Exodii.

Everybody dance now! Obrazek
Avatar użytkownika

Natsu
Support
 
Posty: 516
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 13:07
Wiek postaci: 0
GG: 6078035
Multikonta: Natsume

Powrót do Organizacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość