Nabór sędziów

Potrzebujesz osoby, która oceni Twoją walkę? W tym dziale znajdziesz spis dostępnych sędziów, a także będziesz mógł złożyć podanie o sędziowanie twojego pojedynku.

Re: Nabór sędziów

Postprzez Defrevin » 24 cze 2017, o 10:11

Takeshi, dziękujemy no i przyjmujemy :)
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Postprzez Akashi » 28 sie 2017, o 21:58

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek

Akashi

Wiek postaci: 20
Ranga: Wędrowiec
Krótki wygląd: Zwyczajny nieśmiertelny chłopak o jednym oku, który odziany jest w fioletowe kimono ozdobione złotymi motylami
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=3899
GG: 41875401
Multikonta:

Postprzez Tensa » 29 sie 2017, o 11:49

Nick postaci: Tensa
Doświadczenie w sędziowaniu:Mg na innym forum, a tak to w sesjach "na żywo"
Znajomość uniwersum:Mechanikę forum chyba ogarniam, a co do samej znajomości obejrzałem serie raz czy dwa + czytam mangę obecnie
Tensa

Postprzez Defrevin » 29 sie 2017, o 20:01

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.

Tensa, zgoda na próbne sędziowanie. Jak wszystko będzie okej, na stałe wpiszesz się w spis sędziów.
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Tensa » 10 wrz 2017, o 15:26

Tensa

Postprzez Defrevin » 13 wrz 2017, o 11:43

Niestety muszę odrzucić wniosek o przyjęcie w grupy sędziów. Powodem jest sposób przeprowadzenia sędziowania. Po pierwsze Tensa, Twoje posty nie spełniały wymogów jakie stawiamy przed graczami - nie mają wymaganej minimalnej ilości wersów tekstu. Kolejną sprawą jest to - na każdym poziomie odpisu powinieneś informować o sytuacji na polu walki poprzez stan zdrowia, poziom chakry (oczywiście tu już w uhide dla każdego), tak aby w każdej turze nie było wątpliwości z czym startujemy w "kolejnej rundzie". Brakuje mi tutaj również mapki (nawet jeżeli jeden z graczy był ukryty przed wzrokiem drugiego - w takiej sytuacji po prostu zaznaczasz lokalizację osoby której pozycja jest powszechnie znana), która pozwala lepiej zorientować się co postać może wykorzystać w trakcie walki.

BTW. Nawet jeżeli jedna ze stron jest ukryta, powinna odsłonić chociaż 5 linijek tekstu, a nie wszystko trzymać w uhide. Tyczy się to nie tylko fabuły, ale również i walki. I chcielibyśmy aby wszyscy to przestrzegali, a osoby kontrolujące - dopilnowywały tego.

Reasumując, niestety, Tensa twoją kandydaturę odrzucam.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Ayato » 8 sty 2018, o 13:09

Nick postaci: Leonardo DiCaprio - No Ayato a jak...
Doświadczenie w sędziowaniu: Dwadzieścia lat życia, dziesięć grania na pebeefach. Wychowany na Cartoon Network, z czasem przeszedłem na chińskie bajki. Chwilowy mod (chyba) wt i członek kilku sesji rpg z Natsume jako prowadzącym. Uczestnik jednej z nielicznych walk z udziałem sędziego na SW. Mondry i ambitny. Dumny posiadacz uprawnień do misji z przedziału D-B, a także próbnej A.
Znajomość uniwersum: Oglądałem z raz.
Ayato

Postprzez Buka » 9 sty 2018, o 23:12

Ayato masz pozwolenie na poprowadzenie próbnej walki, po której zostaniesz wpisany na listę sędziów jak spełnisz nasze oczekiwania. <ninja>
Obrazek
Administrator Ogólny - jak komuś się nie chce tam szukać to w skrócie mówiąc jestem od wszystkiego, a przynajmniej tak możecie mnie praktycznie traktować. W razie potrzebnej pomocy serdecznie zapraszam na discorda/gg lub pw (na które zaglądam najpóźniej).

Buka
Administrator

Ranga: Dobry Duszek
Krótki wygląd: Tak jak na avatarze i sygnie
GG: 12819100
Multikonta: Hikari

Postprzez Seinaru » 21 sty 2018, o 01:42

Nick postaci: Seinaru :3
Doświadczenie w sędziowaniu: Sędziowałem kiedyś na poprzednim forum i odrzuciłem każdy UR w walce sharingana z byakuganem. <dumny>
Znajomość uniwersum: Przeczytane od deski do deski nawet jakbyś mnie obudził w środku nocy to Ci powiem wszystko co chcesz. Poza tym znam już tutejszy system, co pozwoliło mi zrobić karierę jako mod WT i kuźni.

Seinaru
Śmieszek

Wiek postaci: 23
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Czarny bezrękawnik ze stójką i białymi obszyciami; ciemne, materiałowe spodnie; zakryte, lekkie buty, torba przy lewym boku; na sobie Zbroja Modliszki, wszystko przykryte ciemnozielonym płaszczem
Widoczny ekwipunek: Kij w lewej ręce lub na plecach, tanto przy prawym boku, torba przy lewym boku
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=3828
Multikonta: Dwuryj

Postprzez Hitsukejin Shiga » 22 sty 2018, o 17:27

Nick postaci: Shiga
Doświadczenie w sędziowaniu: Wiele lat prowadziłem i sędziowałem walki na forach w innym uniwersum. W uni Naruto też, ale trochę na rak forum. Na tak... hmmm... pełnym zasad i przestrzegającym regu. forum musiałbym się ciut wprawić, ale nie sądze, bym się nie rozruszał.
Znajomość uniwersum: W małym palcu raczej, bez problemu znajduje techniki o których mowa, odcinki mangi, anime. Jestem na bieżąco z całym uniwersum. :)
Spoiler: pokaż

Nazwa
Sumairu + Kiba

Typ
Unikat/Broń

Opis Sumairu oraz Kiba to dwa oddzielne przedmioty, a raczej zestawy przedmiotów łączące się w jedną upiorną całość. Po rozcięciu swoich policzków i ust, poszerzając uśmiech niczym przy "uśmiechu kota Cheshire", użytkownik Sumaire zakłada sobie dwie trójkątne nakładki z nierdzewiejącego metalu w które wchodzi rozdarta skóra - taki separator w postaci ruchomych metalowych łuków nie pozwala skórze się zregenerować i policzkom zrosnąć, zostawiając użytkownikowi niesamowicie wielki i szeroki uśmiech (który jednak nie odsłania zębów, jeśli mamy zamknięte usta - uśmiech jest po prostu znacznie dłuższy wtedy niż u normalnych śmiertelników), co przy okazji pozwala znacznie szerzej otwierać usta. Kiba to para szczęk, dolna i górna, składające się z takich samych pod względem ilości zębów co normalne ludzkie, jednak te zęby są wykonane z nierdzewiejącego metalu i mają bardzo ostre, spiczaste kształty niczym kły zwierzęcia lub potwora, co pozwala z łatwością szarpać oraz rwać mięso i cieńsze materiały. Zęby niestety muszą być wyrywane jeden po jednym, a potem kły wkręcane na śrubach w mięso jedno po drugim. Na dziąsłach na stałe zostają zamontowane metalowe okowy w formie gwintowanego otworu na wkręcenie kła, ale także pełniące role stopera powstrzymującego odrost zwykłego zęba.

Właściwości Sumairu zwiększa możliwości rozwarcia ust, co pozwala na większe i głębsze ugryzienia, Kiba pozwala wyrywać i rwać gryziony materiał ze względu na ostrość kłów i ich twardość.

Dodatkowe Aby poprawnie wykorzystać Sumairu oraz Kibę użytkownik musi posiadać iryojutsu lub regenerację pozwalającą na bardzo sprawne zregenerowanie tkanek do wsadzonych łuków Sumairu oraz do zregenerowania dziąseł by Kiba były w stu-procentach użyteczne.

Wytrzymałość
100 punktów

Zdobycie
500 ryou + misja C na "zamontowanie".

Link do tematu postaci
KLIK!

Nazwa
Suiseki - Krzesiwo

Typ
Dodatek

Opis Suiseki to nic innego jak specjalny kieł/ząbek który montuje się zamiast zwykłego stalowego kła do istniejącej już, zamontowanej w szczęce szyny z otworami - do gotowego produktu Kiba. Suiseki jest stworzony z magnezu który uderzając o zwykły metal - pocierając, uderzając i tak dalej, wystarczy kłapnięcie zębami - krzesi dużą ilość iskier co pozwala podpalać łatwopalne płyny/gazy jeśli te są w zasięgu do 25 cm od ust użytkownika krzeszącego iskry.

Zdobycie
300 za sztukę.

Link do tematu postaci
KLIK!

Obrazek
Głos Shigi | Ból i Smutek Shigi
Kolorek - AF936B
Czy wiara zostanie nagrodzona gdy mój czas dobiegnie końca?
Czy przegapię ostatnie ostrzeżenie przez kłamstwo, którym żyję?
Czy jest tam ktokolwiek? Przecież wiem, że dusza istnieje.
I nie jestem godzien, nie jestem godzien abyś przyszedł.

Jeśli mimo wszystko jesteś przy mnie, dlaczego milczysz Panie?
Jeśli trwasz przy mnie w każdej chwili, dlaczego nie czuję Twej obecności?
Bądź przy mnie, nie pozwól mi odejść, inaczej pozostanie jedynie nicość.

Czy ogarnie mnie ciemność, gdy zacznie brakować tchu?
Czy może pociągnie mnie światłość, ku swej wiecznej chwale?
Nawiedzają mnie głosy, mówiące, że nie ma czego się lękać.
I wciąż Cię wołam, wciąż Cię wołam Panie!

Dlaczego milczysz Panie? Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Inaczej pozostanie jedynie nicość. Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Nim Raj obróci się w pył, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona.
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu

Hitsukejin Shiga
Najbardziej specyficzna postać

Ranga: Doko
Krótki wygląd: Strój składa się z czarnego montsuki i juban, skórzanego ciemnego haorihomo, bordowego date-eri i o śnieżnym haori. Sam Shiga jest niepokojący, wygląda na kogoś nawiedzonego, mnicha lub kultystę, ze względu na elegancki i bojowy ubiór i bijąca aurę.
Widoczny ekwipunek: Dwa wielkie kunai na plecach. Kij od włóczni w ręku. Na ręku rękawica z kuszą.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
GG: 63835158
Multikonta:

Postprzez Yamanaka Inoshi » 18 cze 2018, o 17:26

Nick postaci: Yamanaka Inoshi
Doświadczenie w sędziowaniu: Żadne. Kto nie próbuje ten nic nie zyskuje, prawda?
Znajomość uniwersum:Cosik tam się patrzy na bieżąco jednak... SW to SW

Prowadzone misje:
[C] - " Melancholy were the sounds on a winter's stray " - Namikaze Ren -
[C] - " Znak Honoru " - Maebara Keiichi -
- ? - - Zwodniczy Karmazyn - Cała grupa
[C] - Ekspedycja! Wyprawa do wioski płatków śniegu - Yamanaka Misae, Rakurai Minoru -
Rezerwacje:
Hikari, Numa, Ren

Spoiler: pokaż
Zamrożone:
[D] - Nie wszystko jest za darmo - Sabaku Kirishi -

Yamanaka Inoshi
Forumowy Noł Lajf

Wiek postaci: 15
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Blond włosy do przed ramion, grzywka na prawą stronę twarzy
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 155
- Ubranko->
https://i.imgur.com/nUEyczI.png
Widoczny ekwipunek: Podwieszona kusarigama
Duża Torba
Kabura z prawej strony na udzie.
[na misjach]
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG: 64789656
Multikonta:

Postprzez Akashi » 7 lip 2018, o 10:40

Nick postaci: Akashi
Doświadczenie w sędziowaniu: Znikome, jedynie tyle co na misjach. Jednak raczej wszystko szybko się nadrobi, a obecnie już nie mam tyle na głowie, co przy ostatnim składaniu zgłoszenia ;)
Znajomość uniwersum: Znajomość uniwersum raczej dobra, a jak występują jakieś braki pod względem wyglądu technik, zawsze mogę nadrobić sprawdzając na necie.
Obrazek

Akashi

Ranga: Wędrowiec
Krótki wygląd: Zwyczajny nieśmiertelny chłopak o jednym oku, który odziany jest w fioletowe kimono ozdobione złotymi motylami
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=3899
GG: 41875401
Multikonta:

Postprzez TwoFace » 13 sie 2018, o 07:33

Uporządkowanie tematu zgłoszeń, spisu sędziów i ostatnich walk.
1. Inoshi zostaje dopisany do listy forumowych sędziów.
2. Sędziowanie Shigi pozostawiło trochę do życzenia, dlatego na razie nie dostaje uprawnień sędziego. Kolejną próbną może przeprowadzić najwcześniej za miesiąc.

Co do powyższych zgłoszeń, pozostał jeszcze Akashi. Możesz przeprowadzić jedną próbną walkę, którą masz potem zgłosić tutaj.

Co do kolejnych zgłoszeń, jeśli ktoś tutaj napisze swoje zgłoszenie i bez naszej odpowiedzi albo zgody weźmie sobie jakąś próbną, to walka zostanie unieważniona i cofnięta niezależnie od czasu jej trwania, stawki itd.
Obrazek

TwoFace
Administrator

Multikonta: Seinaru, Ukog

Poprzednia strona

Powrót do Sędziowie