Seinaru

Moderatorzy: Akarui, Yami, Yamanaka Inoshi, Rindou Arashi

Seinaru

Postprzez Seinaru » 4 wrz 2017, o 23:28

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Ostatnio edytowano 19 wrz 2017, o 22:39 przez Seinaru, łącznie edytowano 1 raz

Seinaru
Śmieszek

Wiek postaci: 23
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Czarny bezrękawnik ze stójką i białymi obszyciami; ciemne, materiałowe spodnie; zakryte, lekkie buty, torba przy lewym boku; na sobie Zbroja Modliszki, wszystko przykryte ciemnozielonym płaszczem
Widoczny ekwipunek: Kij w lewej ręce lub na plecach, tanto przy prawym boku, torba przy lewym boku
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=3828
GG: 0
Multikonta: Dwuryj

Re: Seinaru

Postprzez Avarice » 14 wrz 2017, o 09:32

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.

viewtopic.php?f=44&t=4082
Obrazek

Administrator techniczny - W razie wszelakich pytań bądź wątpliwości i jeszcze raz pytań proszę o pisanie na pw, sb lub gg. Służę wszelaką pomocą, jeżeli jestem na urlopie proszę kontaktować się z Sznycel

Avarice
Administrator

Wiek postaci: 0
GG: 49502673
Multikonta: Shinji

Postprzez Hoshigaki Seiki » 19 wrz 2017, o 22:00

Nazwa
Jū Hanabira no Hana

Dziedzina
Kijutsu - Mokuzai

Ranga
B

Pieczęci
brak

Zasięg
Zasięg broni

Koszt
brak

Dodatkowe Wymagana broń pasująca do stylu Mokuzai - kij, naginata, kosa lub podobne; szybkość i percepcja na poziomie 100; na czas wykonania techniki otrzymujemy +45 do szybkości

Opis Technika jest przeznaczona do walki z więcej niż jednym przeciwnikiem, do maksymalnie dziesięciu. Użytkownik stojąc w miejscu i trzymając broń w środkowej części drzewca przy pomocy nadgarstka wprawia ją w ruch rotacyjny, jednocześnie ruchami ramienia korygując jej pozycję wokół siebie. Dzięki temu możliwe jest zaatakowanie przeciwnika znajdującego się w dowolnym punkcie wokół użytkownika w zasięgu broni. Technika nie wymaga przygotowania czy też przybrania odpowiedniej pozycji wyjściowej, dlatego też czas jej wykonania zostaje skrócony do minimum. Za jednym zamachem można zaatakować kilku wrogów, jeśli są odpowiednio ustawieni. Istotnym odnotowania jest fakt, że technika nie jest typowym młynkiem wymierzonym w powietrze z szansą na atak. Każde machnięcie bronią jest wycelowane w konkretnego przeciwnika, a trafienie nie jest dziełem przypadku i zbiegu okoliczności.

Link do tematu postaci
http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=102&t=4081

viewtopic.php?f=44&t=4107
Hoshigaki Seiki

Postprzez Avarice » 27 paź 2017, o 17:25

viewtopic.php?f=44&t=4190#p61987
Obrazek

Administrator techniczny - W razie wszelakich pytań bądź wątpliwości i jeszcze raz pytań proszę o pisanie na pw, sb lub gg. Służę wszelaką pomocą, jeżeli jestem na urlopie proszę kontaktować się z Sznycel

Avarice
Administrator

Postprzez Shiga » 11 lis 2017, o 12:24

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

viewtopic.php?f=44&t=4305
Obrazek
Głos Shigi | Ból i Smutek Shigi
Kolorek - AF936B
Czy wiara zostanie nagrodzona gdy mój czas dobiegnie końca?
Czy przegapię ostatnie ostrzeżenie przez kłamstwo, którym żyję?
Czy jest tam ktokolwiek? Przecież wiem, że dusza istnieje.
I nie jestem godzien, nie jestem godzien abyś przyszedł.

Jeśli mimo wszystko jesteś przy mnie, dlaczego milczysz Panie?
Jeśli trwasz przy mnie w każdej chwili, dlaczego nie czuję Twej obecności?
Bądź przy mnie, nie pozwól mi odejść, inaczej pozostanie jedynie nicość.

Czy ogarnie mnie ciemność, gdy zacznie brakować tchu?
Czy może pociągnie mnie światłość, ku swej wiecznej chwale?
Nawiedzają mnie głosy, mówiące, że nie ma czego się lękać.
I wciąż Cię wołam, wciąż Cię wołam Panie!

Dlaczego milczysz Panie? Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Inaczej pozostanie jedynie nicość. Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Nim Raj obróci się w pył, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona.
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu

Shiga
Najbardziej specyficzna postać

Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Strój składa się z czarnego montsuki i juban, skórzanego ciemnego haorihomo, bordowego date-eri i o śnieżnym haori. Sam Shiga jest niepokojący, wygląda na kogoś nawiedzonego, mnicha lub kultystę, ze względu na elegancki i bojowy ubiór i bijąca aurę.
Widoczny ekwipunek: Dwa wielkie kunai na plecach. Kij od włóczni w ręku. Na ręku rękawica z kuszą.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
GG: 63835158
Multikonta:

Postprzez Ocir » 17 lis 2017, o 10:43

Ocir
Moderator

GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Postprzez Avarice » 27 lis 2017, o 18:27

viewtopic.php?f=44&t=4363#p65180
Obrazek

Avarice
Administrator

Postprzez Avarice » 1 gru 2017, o 21:44

viewtopic.php?f=44&t=4402&p=66028#p65744
Obrazek

Avarice
Administrator

Postprzez Avarice » 15 gru 2017, o 18:16

viewtopic.php?f=44&t=4435#p66442
Obrazek

Avarice
Administrator

Postprzez Shiga » 2 lut 2018, o 21:57

Nazwa
Hitsujikai Ochitsuite

Dziedzina
Battodo - Mokuzai

Ranga
S

Pieczęci
brak

Zasięg
Bezpośredni

Koszt
brak

Dodatkowe Znajomość Iaigiri; wymagana szybkość na poziomie 170, siła na poziomie 120; na czas wykonywania techniki otrzymujemy +30 do szybkości; +45 do siły

Opis Hitsujikai Ochtsuite jest techniką wymyśloną na podstawie Iaigiri. Ich wspólnym punktem jest kierunek ciosu i jego idea jednego, miażdżącego uderzenia. Seinaru dopracował jednak tą technikę na tyle, że potrafi wyprowadzać ją bez wcześniejszego poprzedzenia ostatecznego uderzenia inną kombinacją ciosów. Wykonanie techniki wydaje się proste, jednak koordynacja wszystkich ruchów na tym poziomie może okazać się nader problematyczna. Na początku techniki użytkownik musi znajdować się przynajmniej kilka kroków od swojego celu. Następnie chwyta on swoją broń oburącz, biorąc niezbyt głęboki zamach w poziomie. Następnie jednym szybkim skokiem rusza na przeciwnika, znikając mu na chwilę z oczu (nie jest to powidok, lecz szybkie mignięcie - w jednej chwili użytkownik stoi w danym miejscu, a w drugiej już go tam nie ma). Aby oprzeć się temu złudzeniu przeciwnik musi posiadać percepcję na poziomie przynajmniej połowy wartości szybkości użytkownika. Następnie wykonawca jutsu zbliża się do swojego przeciwnika, zatrzymując się przed nim w odległości idealnej do uderzenia z zamachem przygotowanym z góry. Gdy tylko użytkownik zatrzyma się w miejscu natychmiast wyprowadza miażdżący, pionowy cios z góry, mogący na miejscu zabić przeciwnika. Przy ewentualnym trafieniu w ziemię jest on w stanie skruszyć sporą jej połać (w zależności od siły użytkownika efekty ocenia MG). Możliwe jest również wykonanie techniki bez rozbiegu, z krótkiego dystansu lub z powietrza, jednak wówczas bonus do szybkości jest tracony. Dodatkowo w momencie uderzenia w cel, zostaje wyemitowana niewielka dawka chakry w postaci delikatnego błysku, który nie jest w stanie wpłynąć w żaden sposób na przebieg potyczki, lecz pełni jedynie element dekoracyjny techniki.

Link do tematu
KLIK!

viewtopic.php?f=44&t=4806&p=72736#p72736
Obrazek
Głos Shigi | Ból i Smutek Shigi
Kolorek - AF936B
Czy wiara zostanie nagrodzona gdy mój czas dobiegnie końca?
Czy przegapię ostatnie ostrzeżenie przez kłamstwo, którym żyję?
Czy jest tam ktokolwiek? Przecież wiem, że dusza istnieje.
I nie jestem godzien, nie jestem godzien abyś przyszedł.

Jeśli mimo wszystko jesteś przy mnie, dlaczego milczysz Panie?
Jeśli trwasz przy mnie w każdej chwili, dlaczego nie czuję Twej obecności?
Bądź przy mnie, nie pozwól mi odejść, inaczej pozostanie jedynie nicość.

Czy ogarnie mnie ciemność, gdy zacznie brakować tchu?
Czy może pociągnie mnie światłość, ku swej wiecznej chwale?
Nawiedzają mnie głosy, mówiące, że nie ma czego się lękać.
I wciąż Cię wołam, wciąż Cię wołam Panie!

Dlaczego milczysz Panie? Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Inaczej pozostanie jedynie nicość. Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Nim Raj obróci się w pył, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona.
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu

Shiga
Najbardziej specyficzna postać

Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Strój składa się z czarnego montsuki i juban, skórzanego ciemnego haorihomo, bordowego date-eri i o śnieżnym haori. Sam Shiga jest niepokojący, wygląda na kogoś nawiedzonego, mnicha lub kultystę, ze względu na elegancki i bojowy ubiór i bijąca aurę.
Widoczny ekwipunek: Dwa wielkie kunai na plecach. Kij od włóczni w ręku. Na ręku rękawica z kuszą.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
GG: 63835158
Multikonta:

Powrót do Zaakceptowane