Strefa Gracza

Dział
Misje
W tym dziale można znaleźć aktualną listę misjonarzy, czyli osób mogących przeprowadzić Ci misję. Tutaj także można zamieścić zgłoszenie po misję oraz sprawdzić, kto takowe złożył.
11
1431
Ostatni post Zgłoszenia po misje
przez Tensa
wczoraj, o 13:27
Sędziowie
Potrzebujesz osoby, która oceni Twoją walkę? W tym dziale znajdziesz spis dostępnych sędziów, a także będziesz mógł złożyć podanie o sędziowanie twojego pojedynku.
2
22
Ostatni post Nabór sędziów
przez Defrevin
13 wrz 2017, o 11:43
Wyposażenie
Tutaj znajduje się aktualna lista przedmiotów dostępnych w sklepach na całym świecie. Wliczają się do tego stroje, broń i wyposażenie ogólne.
4
17
Ostatni post Dodatki
przez Koala
18 sie 2016, o 19:01
Kuźnia
Jeżeli masz pomysł na własny strój, unikalny oręż lub marionetkę, której nie uświadczysz w sklepie, oto dział dla Ciebie! Możesz tutaj stworzyć własną część ekwipunek, stosując się do określonego wzoru. Oczywiście trzeba przy tym zachować zdrowy rozsądek!
Moderatorzy: Tsukune, Takeshi
54
298
Ostatni post Żelazny wianuszek
przez Unagi
dzisiaj, o 14:14
Własne Techniki
Masz pomysł na niespotkaną do tej pory technikę bazującą na zdolnościach Twojej postaci i pragniesz ją wkomponować do rozgrywki? Tutaj można złożyć jej propozycję do rozpatrzenia.
Moderatorzy: Takeshi, Juuzou Yamanaka, Hoshigaki Seiki
56
338
Ostatni post Seinaru
przez Seinaru
dzisiaj, o 10:50
Techniki
W tym miejscu znajdziesz wszystkie aktualne techniki posegregowane według własnych dziedzin sztuki ninja. Zaznajomienie się z nimi powinno ułatwić Ci wybór ścieżki, którą powinieneś obrać postacią w trakcie jej rozwoju.
Poddziały: Ninjutsu, Genjutsu, Taijutsu, Bukijutsu, Iryōjutsu, Fūinjutsu, Techniki Żywiołowe, Techniki Klanowe

49
107
Ostatni post Brakujące techniki
przez Shinjo
19 wrz 2017, o 14:35
Wspomagacze
Tutaj umieszczone są wszystkie zdolności zwiększające możliwości naszych postaci. Aby się o nie ubiegać, należy osiągnąć odpowiedni poziom, a także mieć zasługi fabularne wyróżniające Cię na tle innych graczy.
Poddziały: Umiejętności wspomagające, Pakty, Ogoniaste Bestie

20
53
Ostatni post Tora no Seiji
przez Avarice
28 maja 2017, o 18:28
Organizacje
W tym miejscu można obejrzeć listę funkcjonujących w świecie forum organizacji, przeczytać ich opisy i dowiedzieć się, jak można do nich dołączyć - jak również w jaki sposób można takową założyć.
4
6
Ostatni post I Cesarstwo Morskich Klif...
przez Natsume
3 paź 2017, o 20:03

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość